Andersom gekkie, dat je eikel helemaal bloot is.quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 20:21 schreef hallojongensh het volgende:
Ik ben serieus niet aan het trollen. Sorry, ik ben nieuw hier.
Ik ben 16, maar ik moet dat ding dus doorsnijden? Gaat dat geen vreselijke pijn doen?
En iemand zegt net in deze thread dat ik glijmiddel moet kopen zodat m'n voorhuid zo over mijn eikel heengaat, maar dat is juist het probleem, mijn voorhuid is altijd over m'n eikel heen????
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Er was eens....
je pappie wilt het vast wel even uitleggenquote:
Ja idd, niet zelf gaan prutsen met een mes. Laat de dokter dat maar even doen.quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 20:42 schreef hallojongensh het volgende:
Nouja, bedankt, ik maak wel een afspraak met de huisarts.
quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 20:44 schreef porsche1 het volgende:
[..]
The fuck? Waarom zou je, dat kost alleen maar heel duur en de dokter doet het vaak soms nog op een domme manier ook..
Je moet gewoon een mes tegen de zijkant van je toompje zetten, en dan langzaam naar onder snijden en dan een rondje maken. Om je lul heen.
Jonge ga gewoon naar de dokterquote:Op zaterdag 21 augustus 2010 20:32 schreef hallojongensh het volgende:
Ik ben serieus bang nu. Gaat het bloeden? Kan iemand een filmpje linken? En wat gebeurt er zou ik het niet hebben doorgesneden en geneukt hebben?
quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 20:38 schreef Maitje het volgende:
WTF!
Ik wist ook niet dat dit soort mensen nog bestonden..SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
maar om je anders toch verder op weg te helpen:
internet![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |