Maak even je gegevens aan oom Siggy bekend, en ik maak het geld ergens maandag wel overquote:Op vrijdag 20 augustus 2010 22:44 schreef Nick-GizMo het volgende:
Openings Post?
Siggie, wou je ME1 nog?
Dat was Snuitje. Dat weet iedereen! Henny Huisman, de herinneringen. Als kleine 4/5 jarige Siggy op de bank s avonds voor het slapen gaan (heel uitzonderlijk zo lang op mogen blijven!!!) Mini playbackshow kijken, met Bulletje, en Jacques D'ancona!quote:Op vrijdag 20 augustus 2010 22:51 schreef badboynova het volgende:
OPwaar ben je, ik had het hek toch goed dicht gedaan.
[ afbeelding ]
Na 66 min was het al 6-0 voor sparta, en na 90 min 12-1quote:Op vrijdag 20 augustus 2010 23:08 schreef Nick-GizMo het volgende:
Ik zap net te laat. Maar goed, top gear kijk ik wel een andere keer
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Koei, hoe staat het gadget technisch?
voorlopig niet.quote:Op vrijdag 20 augustus 2010 23:48 schreef Nick-GizMo het volgende:
BBN ga je die USB stick voor de PS3 halen?
Beavis and butthead, dat waren echte bazenquote:Op vrijdag 20 augustus 2010 23:44 schreef Sigmund666 het volgende:
Ren and Stimpy!
Bazenserie. Beste serie ooit! (omdat het zo allemaal nergens op sloeg)
enigste antwoord van Sony is dat ze USB support eruit knallenquote:Op vrijdag 20 augustus 2010 23:50 schreef badboynova het volgende:
[..]
voorlopig niet.
1 mijn ps3 werkt nog niet.
2 ik wacht op het tegen antwoord van sony.
Hoe wil je USB support eruit halen man?quote:Op vrijdag 20 augustus 2010 23:53 schreef Nick-GizMo het volgende:
[..]
enigste antwoord van Sony is dat ze USB support eruit knallen, ik zelf weet het ook niet, gebruik nu de ps3 al nooit
Als ze dat doen, dan kunnen ze beter stoppen met heel de ps serie.quote:Op vrijdag 20 augustus 2010 23:53 schreef Nick-GizMo het volgende:
[..]
enigste antwoord van Sony is dat ze USB support eruit knallen, ik zelf weet het ook niet, gebruik nu de ps3 al nooit
Data en stroom/aansturing kunnen ze scheiden.quote:Op vrijdag 20 augustus 2010 23:56 schreef Sigmund666 het volgende:
[..]
Hoe wil je USB support eruit halen man?
De controller wordt via USB opgeladen, allerlei accesoires werken via USB, allerlei shit wordt via USB aangesloten (of er is een optie voor)
Dat dusquote:Op vrijdag 20 augustus 2010 23:59 schreef badboynova het volgende:
[..]
Data en stroom/aansturing kunnen ze scheiden.
Als ze data gaan scheiden, dan word de ps3 minder dan de xbox als aanschaf.quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 00:07 schreef Sigmund666 het volgende:
Thx voor de uitleg. Ben niet electrotechnisch aangelegd en shit.
(als ik al een reparatie verricht gebeurt het McGuyverstijl)
Goed dat je het zegt, die serie moet ik ook eens gaan kijkenquote:Op zaterdag 21 augustus 2010 00:07 schreef Sigmund666 het volgende:
Thx voor de uitleg. Ben niet electrotechnisch aangelegd en shit.
(als ik al een reparatie verricht gebeurt het McGuyverstijl)
Schande! Die serie was echt heel tof!quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 00:39 schreef Nick-GizMo het volgende:
[..]
Goed dat je het zegt, die serie moet ik ook eens gaan kijken. Heb ze allemaal op de HDD staan, maar moet ze nog steeds kijken
Hoooooh, ik heb natuurlijk al genoeg gezien vroegerquote:Op zaterdag 21 augustus 2010 00:41 schreef Sigmund666 het volgende:
[..]
Schande! Die serie was echt heel tof!
(Hoewel ze ruim 3/4 van zijn sensationele shit middels een special bij Mythbusters busted hebben verklaard)
En Murdock was echt badass. (hoewel ik als kind altijd in de war raakte met de Murdock van het A-team)
Baas. Ik ga zo weer even werken voor mijn centen, en dan morgen vrij.quote:
Wel 45 km rijden, en als het goed is word het goed weerquote:Op zaterdag 21 augustus 2010 09:38 schreef Sigmund666 het volgende:
[..]
Baas. Ik ga zo weer even werken voor mijn centen, en dan morgen vrij.
Vandaag blijft droog. Morgen wordt het twijfelachtig.quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 09:48 schreef Nick-GizMo het volgende:
[..]
Wel 45 km rijden, en als het goed is word het goed weer! Maandag weer werken na 3 weken vakantie, totaal geen zin
Laat eens zien.quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 11:39 schreef Morthill het volgende:
Serieus, zit nu mijn foto's door te spieken, zoveel gaafsWeird moment ook gehad, meid vroeg of ze met vriendin op de foto mocht, op zichzelf niet bijzonder, maar zodra ik begon te richten gingen ze elkaar maar regelen
Mensen zijn soms gewoon vaag.
TVP!4b7ynwjb579645b 4quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 11:39 schreef Morthill het volgende:
Serieus, zit nu mijn foto's door te spieken, zoveel gaafsWeird moment ook gehad, meid vroeg of ze met vriendin op de foto mocht, op zichzelf niet bijzonder, maar zodra ik begon te richten gingen ze elkaar maar regelen
Mensen zijn soms gewoon vaag.
Moment, moet 600 foto's inladen van elk 11 a 12MB, dat gaat niet supersnelquote:
quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 11:55 schreef Morthill het volgende:
[ afbeelding ]
Hij is niet scherp (:X), heb wel een scherpe, maar daar zit alweer wat afstand tussen de gezichten (niet veel overigens, wel gave foto)
Ik heb geen duidelijke foto's van haar hoofd, maar volgens mij leek ze er eigenlijk helemaal niet op. Heb nog wel meer mooie foto's met vrouwelijk schoonquote:Op zaterdag 21 augustus 2010 11:59 schreef badboynova het volgende:
[..]
![]()
Meer vrouwen moeten elkaar regelen
p.s
Die blonde laat mij aan Kim Holland denken
Morthill foei foeiquote:Een tienermeisje uit Best is gisteravond in haar eigen huis aangerand door een man die haar was achtervolgd. De 17-jarige wachtte op het station in haar woonplaats op de bus toen een automobilist haar een lift aanbood.
Het meisje ging daar niet op in en ging vervolgens te voet naar huis. Toen de tiener haar huis binnenliep bleek dat ze was achtervolgd door de man die haar eerder een lift had aangeboden. De man ging mee naar binnen en randde haar daar aan. De politie heeft een signalement verspreid van de dader.
Het gaat om een man van circa 45 jaar oud met grijs haar en blauwe ogen. Zijn lengte wordt geschat op 1.80 meter. Gisteravond was hij gekleed in een blauwe blouse en een blauwe jeans met een fototoestel dat gekoppeld was aan zijn riem. Hij verplaatste zich in een rode auto met een kofferbak.
Kijk hem thuis wel, hier lukt het niet zo zonder 3Gquote:Op zaterdag 21 augustus 2010 11:55 schreef Morthill het volgende:
[ afbeelding ]
Hij is niet scherp (:X), heb wel een scherpe, maar daar zit alweer wat afstand tussen de gezichten (niet veel overigens, wel gave foto)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |