Had je een margarinehausse verwacht?quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 22:41 schreef Gellius het volgende:
Boter? Zijn er nog echt mensen die boter eten? Op het brood?
Vanmiddag zat ik nog in Eik en Linde, en daarnet heb ik 15 km gelopen in het vondelpark, dus ik kom genoeg buiten.quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 21:38 schreef Z het volgende:
Het is laatst een keer mis gegaan en ben ik Gellius tegen het lijf gelopen. En het is een wonder dat ik IR nog nooit gespot heb.
Van huis uit ben ik niet anders gewend, ik heb jarenlang alleen naar margarine kunnen kijken als naar een exotische aandoening. Nu eet ik het wel, maar ik vind het meer een vettig smeersel dat ik gebruik om een droge bek te voorkomen. Goede boter, daarentegen, heeft een karakteristieke smaak en voegt echt iets toe aan de ervaring van het boterham-eten.quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 22:41 schreef Gellius het volgende:
Boter? Zijn er nog echt mensen die boter eten? Op het brood?
quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 23:14 schreef Thisbe het volgende:
Wat een aanstellerij hier. Dat is volgens mij een typisch mannending: zeuren strijden over boter.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |