Linda van de fanservicequote:
maar hij heeft wel mooi z'n centjes terugquote:Op vrijdag 20 augustus 2010 21:03 schreef Ormasia het volgende:
Maasbert de zichzelfvoorschutzettende aap
Misschien omdat hij zoveel geld van die gozer heeft gekregen en nog steeds met hem omgaat en hem dus niet kan afvallen?quote:Op vrijdag 20 augustus 2010 21:07 schreef HeatWave het volgende:
Wat een eikel die bolle zeg, alleen maar zeggen dat het gelul is, maar niet waarom het gelul is.
Ik geloof dat direktquote:Op vrijdag 20 augustus 2010 21:16 schreef Semmm het volgende:
WTF heeft hij dit echt gedaan?
Hij heeft zulke rare verhalen soms twijfel ik gewoon of het echt is
?????quote:Op vrijdag 20 augustus 2010 21:17 schreef zeebeschuit het volgende:
Erben's examen voor Autocue lezen voor dummies.
Kip, het meest veelzijdige ststststststrtuuuuukje vlees, vis!quote:Op vrijdag 20 augustus 2010 21:17 schreef zeebeschuit het volgende:
Erben's examen voor Autocue lezen voor dummies.
Daar doet hij niet aan mee, die Bekende Nederlanders die allemaal om zichzelf op een voetstuk te plaatsen zo'n schijnheilig spotje opnemen.quote:Op vrijdag 20 augustus 2010 21:19 schreef Evertjan het volgende:
zou Johan ook een spotje opgenomen voor giro 555?
Dat vroeg ik me ook al af.quote:
8op1quote:
Ja die Jordania zit z'n geld al te tellenquote:Op vrijdag 20 augustus 2010 21:35 schreef Elusive het volgende:
[..]
8op1
mooi debuut voor die jongen
zou leuk zijn als hij morgen weer verkast naar een eredivisie club (kan die makkelijk aan)
quote:Op vrijdag 20 augustus 2010 21:38 schreef Elusive het volgende:
hansie lekker bij SBS laten, gewoon boskamp als vaste gast![]()
Voskamp is gewisseldquote:Op vrijdag 20 augustus 2010 21:39 schreef zeebeschuit het volgende:
12-1.
Voskamp zeker in eigen doel geschoten
Ik heb de hele tijd de herrie van Sailquote:Op vrijdag 20 augustus 2010 21:42 schreef DrDentz het volgende:
Die teringherrie van Lowlands de hele tijd door Johan heen hier
Wat Bedoel je ?quote:Op vrijdag 20 augustus 2010 21:50 schreef Zapato het volgende:
Boskamp nu ook al hier joh. Die zat ook bij de Belg tijdens het WK. Die Belgen snapten er niks van
Dat ie ook al bij de Belgische televisie zat tijdens het WK, en dat die Belgen niet met m om konden gaan.quote:
Viel wel mee, ze vonden hem ook wel tof geloof ik.quote:Op vrijdag 20 augustus 2010 22:04 schreef Zapato het volgende:
[..]
Dat ie ook al bij de Belgische televisie zat tijdens het WK, en dat die Belgen niet met m om konden gaan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |