Jep, helemaal goed! Potentieel zoekertjes-topic ookquote:Op vrijdag 13 augustus 2010 12:09 schreef Moozzie het volgende:
Heb je vrouwlijk schoon tekort? Soort fap topic dit?
Chill tvpquote:Op vrijdag 13 augustus 2010 12:10 schreef infp2009 het volgende:
[..]
Jep, helemaal goed! Potentieel zoekertjes-topic ook
Da's geen wijf. Da's een koe.--> Staat namelijk in de wei.quote:Op vrijdag 13 augustus 2010 12:11 schreef friekin_ het volgende:
1 vrouw.
[ afbeelding ]
Wazig wief wel.
quote:Op vrijdag 13 augustus 2010 12:29 schreef flappy het volgende:
[..]
Da's geen wijf. Da's een koe.--> Staat namelijk in de wei.
En er hangen uiers aan.
Open nou eerst maar eens het topicquote:Op zondag 15 augustus 2010 15:00 schreef Spirit82 het volgende:
Ik zoek nog iemand om me te adopteren... ga met een nietzoheelgoedevriend en een vriendinvanhemdieiknietzoheelgoedken
Welk topic?quote:Op zondag 15 augustus 2010 15:00 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Open nou eerst maar eens het topic.
Waarvan je de laatste net slootquote:
Oh crapquote:Op zondag 15 augustus 2010 15:02 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Waarvan je de laatste net sloot.
Die heeft geen plastuit nodig.quote:Op vrijdag 13 augustus 2010 12:11 schreef friekin_ het volgende:
1 vrouw.
[ afbeelding ]
Wazig wief wel.
Hoeveel muntjes isda?quote:Op zondag 15 augustus 2010 15:00 schreef Spirit82 het volgende:
Ik zoek nog iemand om me te adopteren... ga met een nietzoheelgoedevriend en een vriendinvanhemdieiknietzoheelgoedken
Ik vind het sowieso al apart dat je wildvreemde mensen vraagt om je te adopteren, omdat je anders alleen met mensen bent die je niet zo goed kent...quote:Op zondag 15 augustus 2010 16:03 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Welk antwoord ik ook geef, tis nooit goed
Vrouwen kunnen zo heerlijk tegenstrijdig zijn hequote:Op zondag 15 augustus 2010 16:05 schreef bioloogje het volgende:
[..]
Ik vind het sowieso al apart dat je wildvreemde mensen vraagt om je te adopteren, omdat je anders alleen met mensen bent die je niet zo goed kent...
Nah, vind het wel leuk om nieuwe mensen te leren kennen, maar voor het geval mensen hier denken dat ik écht te adopteren ben (quote:Op zondag 15 augustus 2010 16:09 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Over totaal onbekenden heb je nog geen mening gevormd, die kunnen nog meevallen. Ik denk dat Spirit82 over de andere 2 al een mening heeft.
Stiekem hoop je gewoon op die jonge god, die jou nu uitnodigt voor een lowlands date...quote:Op zondag 15 augustus 2010 16:22 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Nah, vind het wel leuk om nieuwe mensen te leren kennen, maar voor het geval mensen hier denken dat ik écht te adopteren ben (het zal toch niet?!) .... >>> het was een beetje een grapje
Is dat niet zwaar zo'n hippie band in je haar?quote:Op zondag 15 augustus 2010 16:26 schreef Terrorizing_Cookie het volgende:
Ik ga met 4 vrouw! Met mezelf meegeteld, he.
Allemaal blond met hippiebandjes in onze haren.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zondag 15 augustus 2010 16:54 schreef bioloogje het volgende:
[..]
Is dat niet zwaar zo'n hippie band in je haar?
[ afbeelding ]We hebben er op geoefend hoor.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hele olifanten kunnen we aan ons haar hangen.![]()
Das wel handig voor die bands, worden overal heen gedragen... :quote:Op zondag 15 augustus 2010 16:55 schreef Terrorizing_Cookie het volgende:
[..]
We hebben er op geoefend hoor.
Hele olifanten kunnen we aan ons haar hangen.
Damn, jaquote:Op zondag 15 augustus 2010 16:46 schreef bioloogje het volgende:
[..]
Stiekem hoop je gewoon op die jonge god, die jou nu uitnodigt voor een lowlands date...![]()
Maar das pech hebben voor je, want deze jonge god gaat niet...![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |