quote:Op donderdag 28 maart 2013 20:54 schreef Curlbrah het volgende:
maar vraag me niet hoe het precies zit met het einde.. misschien geeft de DLC meer inzicht.
edit: ik denk dat dit de lading wel dekt:Damn ik heb veel gemist in het verhaalSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Hard of 1999 mode?quote:Op vrijdag 29 maart 2013 14:48 schreef The_Substitute het volgende:
Uitgespeeld. Uiteraard een paar minpunten, maar niets echt noemenswaardig. Uiteindelijk 22 uur over gedaan, dus de lengte is prima.
Topspel!
Heb je flink lang over gedaan. Heb er hier 11 uur over gedaan terwijl ik wel tijd heb genomen om alles te verkennen en te onderzoeken.quote:Op vrijdag 29 maart 2013 14:48 schreef The_Substitute het volgende:
Uitgespeeld. Uiteraard een paar minpunten, maar niets echt noemenswaardig. Uiteindelijk 22 uur over gedaan, dus de lengte is prima.
Topspel!
Hard. Werd aangeraden op steam, bij zo'n nieuwsbericht. Die 1999-mode hoorde ik pas van toen ik al met m'n playthrough bezig was. Maar ik ben ook zo iemand die elk hoekje afgaat. Wilde ook alle voxophones vinden. Ik heb ze op drie na allemaal. Dus dat heeft m'n speeltijd wel aardig verlengd.quote:
Netjes. Wel opvallend dat je daarmee wel 2x zolang over het spel deed als ik.quote:Op vrijdag 29 maart 2013 14:55 schreef The_Substitute het volgende:
[..]
Hard. Werd aangeraden op steam, bij zo'n nieuwsbericht. Die 1999-mode hoorde ik pas van toen ik al met m'n playthrough bezig was. Maar ik ben ook zo iemand die elk hoekje afgaat. Wilde ook alle voxophones vinden. Ik heb ze op drie na allemaal. Dus dat heeft m'n speeltijd wel aardig verlengd.
Misschien niet zo opvallend. Jij speelde op normal en keek waarschijnlijk níet in elk hoekje.quote:Op vrijdag 29 maart 2013 17:06 schreef Gatenkaas het volgende:
Netjes. Wel opvallend dat je daarmee wel 2x zolang over het spel deed als ik.
Geen idee, heb de season's pass niet.quote:Ben nu trouwens met 1999 mode begonnen en heb net de season's pass gekocht. Items kun je in Blue Ribbon vinden?
Juist wel, maar miste uiteindelijk 6 van de voxophones.quote:Op vrijdag 29 maart 2013 17:18 schreef The_Substitute het volgende:
[..]
Misschien niet zo opvallend. Jij speelde op normal en keek waarschijnlijk níet in elk hoekje.
Tegen de wat zwakkere tegenstanders kon dat op Hard ook wel, zolang je maar bleef bewegen. Kwamen er patriots, firemen, snipers, crows e.d. bij kijken, kon je dat beter laten.quote:Op vrijdag 29 maart 2013 17:22 schreef Gatenkaas het volgende:
Juist wel, maar miste uiteindelijk 6 van de voxophones.
Op normal kun je in elk geval als een gek door elk gevecht heen knallen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.'Three angry deathclaws make for a lotta reconstructive surgery.'
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op vrijdag 29 maart 2013 23:22 schreef Vault-Boy het volgende:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Chickens evolved from dinosaurs, and they were huge, bro. So eat lots of chicken
quote:Op vrijdag 29 maart 2013 23:48 schreef Curlbrah het volgende:
[..]Ja dat is toch wel mooi.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zit nu iets over de helft van de game en zit al op 10 uur. Ik speel ook niet super langzaam, maar als ik al lees dat veel mensen hem in 10 uur hebben uitgespeeld. Dat is toch best wel snel.
waarom 2x (of meer keren) doorspelen? daar is hij mij te lineair voor helaas (dat vind ik het grootste nadeel van het hele spel: het is te lineair, net geen on rail shooter..quote:Op zaterdag 30 maart 2013 11:01 schreef Gatenkaas het volgende:
Bijna klaar met de tweede playthrough.
weet je dat heel zeker?quote:Op zaterdag 30 maart 2013 13:51 schreef NrSiX het volgende:
Misschien echt een grote noob vraag maar ik wil de gondola's activeren alleen geeft hij aan "cannot use while in combat". Heb toch echt iedere tegenstander naar de volgende wereld geholpen?
Ja naar mijn idee wel, loop al de hele tijd rond maar zal nog wel even verder gaan zoeken.quote:Op zaterdag 30 maart 2013 13:53 schreef mschol het volgende:
[..]
weet je dat heel zeker?
ik heb het niet meegemaakt die melding, ik kon ook aan 2 dingen merken of er ergens nog enemies waren:
1) de muziek
2) Elizabeth die zich verbergt enzo..
Waarom een spel beoordelen op z'n lineariteit, als dat ook zo bedoeld is?quote:Op zaterdag 30 maart 2013 13:42 schreef mschol het volgende:
waarom 2x (of meer keren) doorspelen? daar is hij mij te lineair voor helaas (dat vind ik het grootste nadeel van het hele spel: het is te lineair, net geen on rail shooter..
omdat een echt goed spel wel meer dan alleen een verhaal is met mooie plaatjes..quote:Op zaterdag 30 maart 2013 14:03 schreef The_Substitute het volgende:
een spel beoordelen op z'n lineariteit, als dat ook zo bedoeld
Schijnt een bug te zijn in het spel.. Moet je de laatste checkpoint gebruiken maar ook dat levert niets op. Meer mensen die dit hebben gehad? Heb alles doorzocht inmiddels..quote:Op zaterdag 30 maart 2013 13:53 schreef mschol het volgende:
[..]
weet je dat heel zeker?
ik heb het niet meegemaakt die melding, ik kon ook aan 2 dingen merken of er ergens nog enemies waren:
1) de muziek
2) Elizabeth die zich verbergt enzo..
Bioshock heeft in principe alles. Wat mij betreft, qua shooters, het meest complete pakket wat je kunt krijgen. Goed verhaal met goeie thematiek en karakters, uitgebreide gameplay, erg toffe stijl van leveldesign, goeie soundtrack.quote:Op zaterdag 30 maart 2013 14:30 schreef mschol het volgende:
omdat een echt goed spel wel meer dan alleen een verhaal is met mooie plaatjes..
Noem eens een voorbeeld van vrijheid in een shooter. En dan niet vrijheid als in 'doelloos rondlopen'. 'Vrijheid' en 'rpg-s' is me duidelijk, 'vrijheid' en 'shooters' vind ik een rare combinatie.quote:het is een goed spel hoor, maar vrijheid hebben in je game wereld is imho wel een must, en dat is er nauwelijks.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Maar zoals Ken ook al zegt in dat interview dat ik hierboven ergens plaatste, ideeën zijn leuk, maar het gaat om de uitvoering en of het past binnen het totaalbeeld. Maar naar mijn idee had dat soort vrijheid niet hier niet bij gepast. Dan was volgens mij die hele 'mindfuck' aan het eind niet zo effectief geweest.'Three angry deathclaws make for a lotta reconstructive surgery.'
ik had een soort van just cause 2 open wereld systeem wel tof gevonden, dan heb je zelf de keus of je op bepaalde punten verder wilt gaan of dat je echt kan exploreren (dit kan in bioshock maar in beperkte mate), je moet hierbij ook altijd een redelijk vast pad volgen.. daar had variatie in gemogenquote:Op zaterdag 30 maart 2013 16:55 schreef The_Substitute het volgende:
Noem eens een voorbeeld vrijheid in een shooter. En dan niet vrijheid als in 'doelloos rondlopen'. 'Vrijheid' en 'rpg-s' is me duidelijk, 'vrijheid' en 'shooters' vind ik een rare combinatie.![]()
dan is het hebben van meer keuzes toch juist intressant..quote:De vrijheid zit 'm bij dit spel simpelweg in de gameplay. Focus je je op de Vigors + de upgrades, of ga je voor de wapens + upgrades, of hou je het een beetje gemixed.
quote:Ik vroeg dit nl. gisteren ook al in het steamtopic, maar daar kreeg ik geen antwoord. Als een verhalenverteller als Ken Levine zo'n game maakt, die het best tot z'n recht komt door het lineair te houden, is het dan logisch dat je dan de lineariteit gaat bekritiseren? Ik bedoel, ik snap ook wel dat als je meer te kiezen had gehad,...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Maar zoals Ken ook al zegt in dat interview dat ik hierboven ergens plaatste, ideeën zijn leuk, maar het gaat om de uitvoering en past 't binnen het totaalbeeld. Maar naar mijn idee had dat soort vrijheid niet hier niet bij gepast. Dan was volgens mij die hele 'mindfuck' aan het eind niet zo effectief geweest.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.juist de verhaallijn met alle verschillende tijdlijnen laten mooi een keus voor meerdere eindes, zo dat je bijvoorbeeld een aantal 'goeie' en 'slechte' endings hebt (en die mindfuck kan je er inhouden..)
persoonlijk denk ik dat dat prima had gekund en was de replay waarde zoveel hoger geweest..
maar het is zeker geen slecht spel he, ik had er eigenlijk nog meer van verwacht..
Wat ik al zei, bij een rpg had ik je gelijk gegeven, bij een shooter vind ik dit geen vereiste. Ik zie wat dat betreft niet in hoe dat het gelijk béter had gemaakt. Met zo'n vast pad blijft er op een natuurlijke wijze wat vaart in het verhaal zitten, wat gewoon wat mij betreft beter past bij een game waar het verhaal centraal staat.quote:Op zaterdag 30 maart 2013 17:08 schreef mschol het volgende:
ik had een soort van just cause 2 open wereld systeem wel tof gevonden, dan heb je zelf de keus of je op bepaalde punten verder wilt gaan of dat je echt kan exploreren (dit kan in bioshock maar in beperkte mate), je moet hierbij ook altijd een redelijk vast pad volgen.. daar had variatie in gemogen
Vind je Bioshock dan zo weinig keus hebben qua gameplay? Als je het vergelijkt met andere shooters, heb je bij B. toch meer keuzes en afwisseling.quote:dan is het hebben van meer keuzes toch juist intressant..
quote:Ik denk dat je er iets te simpel over denkt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.juist de verhaallijn met alle verschillende tijdlijnen laten mooi een keus voor meerdere eindes, zo dat je bijvoorbeeld een aantal 'goeie' en 'slechte' endings hebt (en die mindfuck kan je er inhouden..)
persoonlijk denk ik dat dat prima had gekund en was de replay waarde zoveel hoger geweest..
maar het is zeker geen slecht spel he, ik had er eigenlijk nog meer van verwacht..In theorie klinkt het heel aantrekkelijk ja, maar om dat ook nog te implementeren, lijkt me dat ze het zich dan onnodig moeilijk hadden gemaakt. Misschien als ze 't nog een jaar hadden uitgesteld, hadden ze dat kunnen doen.
Ik vind de game in de huidige vorm al diep en origineel genoeg.
Je punt wat betreft de replay kan ik me dan wel in vinden, maar ik ga de game zeker nog een keer spelen in de 1999-mode.'Three angry deathclaws make for a lotta reconstructive surgery.'
persoonlijk hoeft een verhaal niet snel te verlopen, er kunnen prima secundaire verhalen inzitten die je naar andere delen van Colombia brengen.. die kijk dingen die je overal zag staan zeg maar, waar events werden getoond, maar dan in een verhaal verweven, nu heb ik ze grotendeels overgeslagen...quote:Op zaterdag 30 maart 2013 17:52 schreef The_Substitute het volgende:
[..]
Wat ik al zei, bij een rpg had ik je gelijk gegeven, bij een shooter vind ik dit geen vereiste. Ik zie wat dat betreft niet in hoe dat het gelijk béter had gemaakt. Met zo'n vast pad blijft er op een natuurlijke wijze wat vaart in het verhaal zitten, wat gewoon wat mij betreft beter past bij een game waar het verhaal centraal staat.
ik kan een enkele keer een bepaalde actie kiezen..., en voor de rest waren het hele lichte rpg elementen (upgraden healt/Salts/shield, wapens enzovoort)quote:[..]
Vind je Bioshock dan zo weinig keus hebben qua gameplay? Als je het vergelijkt met andere shooters, heb je bij B. toch meer keuzes en afwisseling.
ik zal niet ontkennen dat ze er dan nog een hoop werk aan gehad hebben, maar voor mij zou de overall experience nog beter zijn geworden..quote:[..]
Ik denk dat je er iets te simpel over denkt.In theorie klinkt het heel aantrekkelijk ja, maar om dat ook nog te implementeren, lijkt me dat ze het zich dan onnodig moeilijk hadden gemaakt. Misschien als ze 't nog een jaar hadden uitgesteld, hadden ze dat kunnen doen.
Ik vind de game in de huidige vorm al diep en origineel genoeg.
misschien dat ik die ook eens probeer jaquote:Je punt wat betreft de replay kan ik me dan wel in vinden, maar ik ga de game zeker nog een keer spelen in de 1999-mode.
Wat dat betreft ben ik het wel met je eens, maar als ik persoonlijk bioshock vergelijk met een spel als Half-life (2) dan valt infinite toch weer snel in het niets.quote:Op zaterdag 30 maart 2013 16:55 schreef The_Substitute het volgende:
[..]
Bioshock heeft in principe alles. Wat mij betreft, qua shooters, het meest complete pakket wat je kunt krijgen. Goed verhaal met goeie thematiek en karakters, uitgebreide gameplay, erg toffe stijl van leveldesign, goeie soundtrack.
Ik heb deel 1 en 2 niet gespeeld, maakt dat wat uit?quote:Op zaterdag 30 maart 2013 11:41 schreef Knaller het volgende:
Zo, heb hem gisteren uitgespeeld. Vond het wederom een geweldige ervaring net zoals de eerste paar Bioshock games. Kan sowieso eindes waarbij je nog even diep moet nadenken wat er nu precies is gebeurd altijd wel waarderen. Op zich vallen alle puzzelstukjes wel goed in elkaar maar verder is er ook nog ruimte voor eigen interpretatie. Tot nu toe mijn GOTY 2013.
Maakt niets uit hoor. Al zou ik ze zeker wel aanraden hoor.quote:Op zaterdag 30 maart 2013 20:24 schreef BoefB2 het volgende:
[..]
Ik heb deel 1 en 2 niet gespeeld, maakt dat wat uit?
Ik heb gameplay beelden gezien van Infinite, en ik wil graag deze spelen.
Idd ga ik ook doen.quote:Op zaterdag 30 maart 2013 20:31 schreef Vault-Boy het volgende:
[..]
Maakt niets uit hoor. Al zou ik ze zeker wel aanraden hoor.
Deel 1 is wel een verplicht nummertje voor Infinite.quote:Op zaterdag 30 maart 2013 20:24 schreef BoefB2 het volgende:
[..]
Ik heb deel 1 en 2 niet gespeeld, maakt dat wat uit?
Ik heb gameplay beelden gezien van Infinite, en ik wil graag deze spelen.
verplicht niet, het laat wel wat herkenning (en eventueel voer voor verdere mindfuck) tot je komen bij het spelen van Infinitequote:Op zaterdag 30 maart 2013 20:39 schreef Gatenkaas het volgende:
[..]
Deel 1 is wel een verplicht nummertje voor Infinite.
Dat heb ik totaal niet.quote:Op zaterdag 30 maart 2013 20:39 schreef BoefB2 het volgende:
.
[..]
Idd ga ik ook doen.![]()
Maar dat is altijd weer een nadeel als je pas een goede computer heb na een paar jaar, vroeger wou je de eerste delen graag spelen maar kon de pc het niet aan, nu heb je eindelijk een goede computer, heb je geen zin om de vorige delen te spelen enzo en wil je meteen het nieuwste erop knallen.
is wel tof manquote:Op zaterdag 30 maart 2013 20:05 schreef Panzermaus het volgende:
Bijna klaar met downloaden.Eerste game die ik speel sinds Portal 2, ben toch wel heel erg benieuwd.
quote:Op zaterdag 30 maart 2013 20:54 schreef mschol het volgende:
[..]
verplicht niet, het laat wel wat herkenning (en eventueel voer voor verdere mindfuck) tot je komen bij het spelen van Infinite
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Burning bridges gives you so much more
quote:Op zaterdag 30 maart 2013 21:53 schreef Gatenkaas het volgende:
[..]mwha.. ik vind dat nietSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.maar beide spellen zijn niet heel erg blijven hangen..
Alle feiten wijzen erop. Wat je ervan vindt verandert daar niet veel aan.quote:Op zaterdag 30 maart 2013 22:09 schreef mschol het volgende:
[..]
mwha.. ik vind dat nietmaar beide spellen zijn niet heel erg blijven hangen..
er is 1 feit:quote:Op zaterdag 30 maart 2013 22:34 schreef Gatenkaas het volgende:
[..]
Alle feiten wijzen erop. Wat je ervan vindt verandert daar niet veel aan.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.er is in die context wat ruimte voor eigen interpretatie
echter, wat ik las, was dat andrew ryan kennelijk die biosphere pods kon bedienen
als dat zo is dan zou het wel zo kunnen zijn ja..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |