ik mmoet eigenlijk infinite weer eens uitspelen, maar nu met achievementsquote:Op vrijdag 16 september 2016 00:07 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Gedaan, toen kwam deel 2, en nu weer herstart staat hij er wel bij
Tijd om opnieuw te genieten van paar van de beste games ooit
Het zijn collectibles/items die door de levels verspreid liggen, te herkennen aan zo'n ronde filmdoos. Ze liggen meestal op vrij obvious plekken, maar ze vallen zelf niet heel erg op. Ik heb ze in Bioshock 1 op twee na allemaal gevonden, geen idee of ze ook nog op een andere manier te verkrijgen zijn.quote:Op vrijdag 16 september 2016 00:51 schreef Dj_Day-V het volgende:
Hoe zet je directors commentary eigenlijk aan? Staat in het menu.
Niveau lager proberen?quote:Op maandag 19 september 2016 16:41 schreef larry_flynt het volgende:
BIj Infinite blijven steken bij het eindgevecht op die luchtboot.... Nooit kunnen winnen
Ik zou niet weten wat er anders moet. Omdat springen op Y zit? Springen heb je toch nauwelijks nodigquote:Op dinsdag 20 september 2016 19:09 schreef donald_dick het volgende:
Net alle delen weer gespeeld, maar wat is de besturing toch klote van deel 1 en deel 2Waarom ze niet even de moeite hadden genomen om dat aan te passen....
en interactie op X, of Aquote:Op woensdag 21 september 2016 09:48 schreef 2dope het volgende:
[..]
Ik zou niet weten wat er anders moet. Omdat springen op Y zit? Springen heb je toch nauwelijks nodig
Kun je buttons niet eens aanpassen dan? Ik heb niet eens gekeken, kon alle mechanics nog wel dromen.quote:
dan vooral kopen!quote:Op woensdag 21 september 2016 09:52 schreef Leonos het volgende:
Bioshock nog nooit gespeeld, is het voor mij dan ook nog de moeite om de bundel aan te schaffen?
Je kunt wel een beetje zien dat 't 9 jaar oud is, maar dan nog is het gewoon top notch in heel veel opzichten. gameplaytechnisch, verhaaltechnisch, briljante physics, sfeer.quote:Op woensdag 21 september 2016 09:52 schreef Leonos het volgende:
Bioshock nog nooit gespeeld, is het voor mij dan ook nog de moeite om de bundel aan te schaffen?
Of is het allemaal nu wel erg outdated?
Dat is ook logisch voor de xbox, want Xboxquote:Op woensdag 21 september 2016 10:11 schreef 2dope het volgende:
[..]
Je kunt wel een beetje zien dat 't 9 jaar oud is, maar dan nog is het gewoon top notch in heel veel opzichten. gameplaytechnisch, verhaaltechnisch, briljante physics, sfeer.
Sowieso behoort het (bijna onbetwist) tot de absolute top. #3 op de lijst beste Xbox 360 games ooit van metacritic.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |