.. het zou zo maar kunnen.. Er zijn veel mensen die nog een 'bakkie' hebben staan en er éven gewoon iets in willen, hoe gekker, hoe leuker.quote:Op woensdag 11 augustus 2010 23:40 schreef Susi het volgende:
[..]
Ik geloof er geen barst van dat dit echt is.
Ik zou er niet te lichtzinnig over denken hoor. Voor hetzelfde geld splitsen ze je één of ander kutbeest in de maag. Als ik jou was zou ik wat slangenfora afstruinen voor het adres van een goede thuiskwekerquote:Op woensdag 11 augustus 2010 23:39 schreef NielsTriple het volgende:
[..]
Ik vind ze wel geinig, heb al een beetje op wikipedia lopen neuzen, bij de dierenwinkel in Delft hebben ze regelmatig slangen, morgen maar eens een babbeltje maken over hoe en wat.
Ik geloof dat jij nu gewoon echt niets meer te zoeken hebt in dit topic.quote:Op woensdag 11 augustus 2010 23:41 schreef Poepoog het volgende:
Denk het ook, of ts is autist en staat zijn dochter binnen nu en 3 jaar bij een pleeggezin op de stoep...
dat, ik zou eerst eens gewoon contact gaan zoeken met een hobbykweker, iig voor wat duidelijke info ipv verkooppraatjes.quote:Op woensdag 11 augustus 2010 23:42 schreef cultheld het volgende:
[..]
Ik zou er niet te lichtzinnig over denken hoor. Voor hetzelfde geld splitsen ze je één of ander kutbeest in de maag. Als ik jou was zou ik wat slangenfora afstruinen voor het adres van een goede thuiskweker.
Nou, het is wel interresant om te zien in bijna real life hoe mensen de opvoeding van hun kind verneuken.quote:Op woensdag 11 augustus 2010 23:43 schreef NielsTriple het volgende:
[..]
Ik geloof dat jij nu gewoon echt niets meer te zoeken hebt in dit topic.
quote:Op woensdag 11 augustus 2010 23:42 schreef cultheld het volgende:
[..]
Ik zou er niet te lichtzinnig over denken hoor. Voor hetzelfde geld splitsen ze je één of ander kutbeest in de maag. Als ik jou was zou ik wat slangenfora afstruinen voor het adres van een goede thuiskweker.
Waar vind ik die? Ik zit al te speuren op marktplaats en google, maar bij 'thuiskweker' krijg ik toch steeds dingen die ik niet zoek hahaquote:Op woensdag 11 augustus 2010 23:43 schreef moussy het volgende:
[..]
dat, ik zou eerst eens gewoon contact gaan zoeken met een hobbykweker, iig voor wat duidelijke info ipv verkooppraatjes.
http://www.slangenforum.com/ Er gaat een wereld voor je openquote:Op woensdag 11 augustus 2010 23:45 schreef NielsTriple het volgende:
[..]
[..]
Waar vind ik die? Ik zit al te speuren op marktplaats en google, maar bij 'thuiskweker' krijg ik toch steeds dingen die ik niet zoek haha
De reden dat ik voor OUD koos, is omdat ik wilde weten of meer ouders ervaring hebben met slangen & kinderen, want ik zit dus met nog een paar vragen. Vragen die nu gedeeltelijk beantwoord zijn, hoewel er een hele hoop geouwezwam plaatsvindt in dit topic.quote:Op woensdag 11 augustus 2010 23:49 schreef Susi het volgende:
Nouja, ik vind het moeilijk te geloven dat het echt is. Allereerst omdat je je topic in OUD plaatst en niet in F&F, wat mij veel logischer lijkt.
Daarnaast denkt vrijwel niemand er aan om een kind dat momenteel een slang wil omdat een kennis die ook heeft, het kind ook daadwerkelijk een slang te geven. Ze is 3,5 jaar.
Maar het is een beetje naar om te zien dat je er niets van af weet, of weinig in elk geval. Als je andere reacties leest van andere users, merk je dat slangen heel gevoelige beesten zijn, waarbij hun leefomgeving van zeer groot belang is voor hun welzijn.
Het is dan niet echt prettig om dan een reactie als 'och, geinig beest' te lezen. Het zijn wel dieren die langere tijd leven, gun ze dan in elk geval een beetje een goed leven. Weet gewoon waar je aan begint.
Als je het zou doen, doe het dan een paar jaar later. Als ze er zelf meer voor kan zorgen, want met drie-en-een-half moet jij danwel haar moeder áltijd maar weer mee om iets aan het hok te doen, te voeren en samen ernaar te kijken.
Tis anders ook meteen een mooi moment om haar te leren dat je niet altijd alles kan krijgen wat je wilquote:Op woensdag 11 augustus 2010 23:52 schreef NielsTriple het volgende:
Er wordt gewoon op me gescholden, ik zou autist zijn, etc... alleen omdat ik mijn dochter iets wil geven wat ze wil.
Dat kan echt wel, als je je kind maar laat inzien dat voor elk doel gestreden moet worden. Door daden, verbaal of door een combinatie van beide. Zo'n kind leert waarschijnlijk uitstekend zorgen dankzij het houden van zo'n dier op jonge leeftijd (ook leuk om mee te pronken op school, welk kind op die leeftijd wil nou niet zo'n huisdier). Daar wordt ze alleen maar socialer vanquote:Op woensdag 11 augustus 2010 23:56 schreef moussy het volgende:
[..]
Tis anders ook meteen een mooi moment om haar te leren dat je niet altijd alles kan krijgen wat je wil
Le-zen, ik heb nergens gezegd dat het niet kan.quote:Op woensdag 11 augustus 2010 23:59 schreef cultheld het volgende:
[..]
Dat kan echt wel, als je je kind maar laat inzien dat voor elk doel gestreden moet worden. Door daden, verbaal of door een combinatie van beide. Zo'n kind leert waarschijnlijk uitstekend zorgen dankzij het houden van zo'n dier op jonge leeftijd (ook leuk om mee te pronken op school, welk kind op die leeftijd wil nou niet zo'n huisdier). Daar wordt ze alleen maar socialer van.
Begin met een kleintje, maat worm, die kan je leuk handtam maken.... als het goed is.. ook met slangen kan je pech hebben en een slang from hell gekocht hebben...quote:Op donderdag 12 augustus 2010 00:04 schreef NielsTriple het volgende:
Ik ga nu slapen. Met een beetje geluk kan ik jullie aan het eind van deze week een foto van mijn dochter en haar nieuwe huisdier laten zien!
Je moet echt een goed terrarium kopen, het is geen vis.quote:Op woensdag 11 augustus 2010 23:32 schreef NielsTriple het volgende:
[..]
Ik trol niet, ik wil gewoon een paar antwoorden. De enige die ze tot nu toe een beetje gegeven hebben zijn Cultheld en Ferry. De rest zit alleen maar te zeiken.
Ik ben niet afhankelijk van jullie goedkeuren, ik geloof alleen dat jullie dat niet begrijpen. Maar dat maakt niet uit, jullie lullen maar een eind weg.
Eind deze week ga ik kijken voor een goedkope slang, 15 euro valt wel mee. Ik heb nog een aquarium liggen, daar kan vast wel een stukje vensterglas als deur voor.
[..]
Dan koop ik een nieuwe slang voor 15 euro, maak je druk.
Welkom in OUD. Het subforum van Fok waar bewust wordt nagedacht over opvoeding.quote:Op woensdag 11 augustus 2010 23:52 schreef NielsTriple het volgende:
alleen omdat ik mijn dochter iets wil geven wat ze wil.
Dit dus. Thanx Sorbootje dan hoef ik niet meer te verzinnen hoe ik het zou verwoorden...quote:Op donderdag 12 augustus 2010 09:15 schreef Sorbootje het volgende:
Ik snap best dat je je dochter tijdig wilt leren zorgen voor een huisdier. Ook begrijp ik best dat je mee wilt gaan in haar wens om een slang te hebben. Zoals al eerder gezegd; het kan geen kwaad dat ze op die manier leert zorgen voor een dier.
Waar ik wel grote moeite mee heb is de onverschilligheid die ik in je posts lees m.b.t. het welzijn van de sláng. Nu ben ik geen doorgeschoten boomknuffelaar, maar even een beetje op wikipedia neuzen en roepen dat je wel een nieuwe koopt als 'ie het niet meer doet vind ik een onwijs slecht voorbeeld voor je kind. Daarmee doe je dat zorgaspect dat je haar bijbrengt weer teniet.
Is het geen idee om haar toe te zeggen dat ze die slang kan krijgen, maar dat ze nog even moet wachten tot jullie allebei zo goed mogelijk voorbereid zijn? Dat jij je vervolgens zo goed mogelijk laat informeren, een dierenarts zoekt en zorgt dat je de juiste spullen in huis hebt en dán pas overgaat tot aankoop?
Dan laat je haar zien dat je met dit soort dingen niet impulsief moet handelen en je goed voor moet bereiden en ze krijgt nog haar slang ook.
Je mag het verwoorden zoals je wil, ik beloof alleen niet dat ik iets met je 'advies' doe.quote:Op donderdag 12 augustus 2010 10:31 schreef chacama het volgende:
[..]
Dit dus. Thanx Sorbootje dan hoef ik niet meer te verzinnen hoe ik het zou verwoorden...
quote:Op donderdag 12 augustus 2010 10:17 schreef Moonah het volgende:
[..]
Welkom in OUD. Het subforum van Fok waar iedereen alles moet doen zoals wij, anders zijn ze autistisch.
En dat weet je natuurlijk omdat je mij en m'n dochter zo goed kent.quote:Op donderdag 12 augustus 2010 10:55 schreef clumsy_clown het volgende:
Die slang staat in z'n aquarium binnen twee weken bij het grof vuil, al dan niet dood. Let maar op.
En uiteraard een juichsmiley, hoe kan het ook anders.quote:Op donderdag 12 augustus 2010 11:04 schreef _evenstar_ het volgende:
volgende week topic help mijn kind is door een slang gebeten
ga eens langs serpo (met kind!) eerst. laat je daar dan voorlichten. die lui weten iig zeker waar ze het over hebben.quote:Op donderdag 12 augustus 2010 10:58 schreef NielsTriple het volgende:
[..]
En dat weet je natuurlijk omdat je mij en m'n dochter zo goed kent.
Ik vind het best, jullie lullen maar een eind weg.
quote:Op donderdag 12 augustus 2010 04:46 schreef Saffier het volgende:
ik ben erg benieuwd naar de mening van de moeder van je dochter
Serpo in Delft is al een tijdje dicht. Het pand waar ze zaten is zelfs al gesloopt.quote:Op donderdag 12 augustus 2010 11:08 schreef simmu het volgende:
[..]
ga eens langs serpo (met kind!) eerst. laat je daar dan voorlichten. die lui weten iig zeker waar ze het over hebben.
wmb; ik vind het zielig voor je toekomstige huisdier.
Moeder vindt het ook een leuk idee om een slang in huis te hebben.quote:
dan zoek je iets soortgelijks en laat je je fatsoenlijk voorlichten. maar een topic openen op fok en daarin trollen dat je wel een nieuwe koopt als de slang stukgaat komt wat lomp over.quote:Op donderdag 12 augustus 2010 11:45 schreef NielsTriple het volgende:
[..]
Serpo in Delft is al een tijdje dicht. Het pand waar ze zaten is zelfs al gesloopt.
[..]
Waarom moet de slang er binnen een week zijn, is ze jarig?quote:Op donderdag 12 augustus 2010 11:45 schreef NielsTriple het volgende:
[..]
Serpo in Delft is al een tijdje dicht. Het pand waar ze zaten is zelfs al gesloopt.
[..]
Moeder vindt het ook een leuk idee om een slang in huis te hebben.
Kleine kinderen zijn vaak 'gewoon' onder de indruk van het voeren, vanaf een jaar of 6 komt het ah zielig om de hoek.quote:Op donderdag 12 augustus 2010 11:55 schreef melanie_the_miss het volgende:
In de vogelkelder in Den Haag hebben ze ook wat reptielen, misschien kan je daar eens naar de voedertijd gaan. Kan je meten hoe je dochtertje reageert als ze gele babykuikentjes of witte/roze muisjes krijgen. (Ik keur het niet af dat je je dochter daarmee in aanraking laat komen maar je moet wel meten of ze er tegen kan)
Ik had en groep van 20 kleuters en er zaten erbij die al in huilen uitbarsten als ze per ongeluk op een lieveheersbeestje trapten of een dood vogeltje zagen liggen.quote:Op donderdag 12 augustus 2010 11:58 schreef moussy het volgende:
[..]
Kleine kinderen zijn vaak 'gewoon' onder de indruk van het voeren, vanaf een jaar of 6 komt het ah zielig om de hoek.
Mijn zoon is overigens begonnen met een terrariumpje met wandelende takken, keek er na 4 weken niet meer naar om, is net zo geen zak aan als een verstopte slang
Je dochter is DRIE!!!quote:Op donderdag 12 augustus 2010 10:58 schreef NielsTriple het volgende:
[..]
En dat weet je natuurlijk omdat je mij en m'n dochter zo goed kent.
Ik vind het best, jullie lullen maar een eind weg.
Ik heb er gewoon vertrouwen in, denk je echt dat we niet gaan kijken of alles goedgaat? sjezusquote:Op donderdag 12 augustus 2010 14:44 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Je dochter is DRIE!!!
Die kan de verantwoordelijkheid voor een huisdier nog niet aan, en al helemaal niet op haar eigen kamertje. Er kunnen dan vervelende dingen gebeuren, ja, zelfs JOUW dochter.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |