Daar ga ik dan vervolgens doodleuk weer mee terug naar de huisarts zodat ze me kan uitleggen wat er staat.quote:Op woensdag 11 augustus 2010 22:54 schreef intoxicated het volgende:
En daarom zien wij ons gedwongen om dingen op te schrijven als "Cor S1S2$ Pulm VAG Abd np WT hsm-". Zodat het gepeupel nog niets aan de brieven heeft
WIl je ook dat je garage je uitlegt waarvoor je drijfstanglager is?quote:Op woensdag 11 augustus 2010 23:14 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Daar ga ik dan vervolgens doodleuk weer mee terug naar de huisarts zodat ze me kan uitleggen wat er staat.![]()
Maar goed, de band met mijn huisarts is erg goed en de correspondentie met mijn specialisten ook dus zij bespreekt dat soort dingen sowieso gewoon met me. Ze schrijft dus niet alleen dat ik een veeg uit de pan moet hebben over therapietrouw en dat de zoveelste ontsteking mijn eigen dikke schuld is maar dat wrijft ze persoonlijk ook nog even in.![]()
Vaak met een extra por in het pijnlijke gebied.![]()
Je gezondheid vergelijken met een voertuigquote:Op woensdag 11 augustus 2010 23:19 schreef Repeat het volgende:
[..]
WIl je ook dat je garage je uitlegt waarvoor je drijfstanglager is?
Wat zal jij het druk hebben als je alles wilt weten
Jij wil dat je auto gerepareerd wordt zonder dat je het weet wat er mis is, wat het gaat kosten en wat je er na van kan verwachten?quote:Op woensdag 11 augustus 2010 23:19 schreef Repeat het volgende:
[..]
WIl je ook dat je garage je uitlegt waarvoor je drijfstanglager is?
Wat zal jij het druk hebben als je alles wilt weten
Een arts vertelt je toch ook wat er mis is. Maar het is onzin om te verlangen dat hij alle medische terminologie en afkortingen met je doorneemt.quote:Op woensdag 11 augustus 2010 23:24 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Jij wil dat je auto gerepareerd wordt zonder dat je het weet wat er mis is, wat het gaat kosten en wat je er na van kan verwachten?![]()
Tja, dat is wat anders dan het wel of niet verstrekken van patiëntgegevens lijkt me! Dan is het meer vergelijken van het wel of niet laten inzien van het onderhoudsboekje door de garagehouder.quote:Op woensdag 11 augustus 2010 23:24 schreef Repeat het volgende:
[..]
Een arts vertelt je toch ook wat er mis is. Maar het is onzin om te verlangen dat hij alle medische terminologie en afkortingen met je doorneemt.
Ja hallo. Als je je dossier krijgt nog gaan zeuren dat je het niet begrijpt is toch echt een brug te ver.quote:Op woensdag 11 augustus 2010 23:36 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Tja, dat is wat anders dan het wel of niet verstrekken van patiëntgegevens lijkt me! Dan is het meer vergelijken van het wel of niet laten inzien van het onderhoudsboekje door de garagehouder.
Ja.quote:Op woensdag 11 augustus 2010 23:19 schreef Repeat het volgende:
[..]
WIl je ook dat je garage je uitlegt waarvoor je drijfstanglager is?
Ik hoef niet alles te weten maar ik wil wel alles weten over dingen die mij aangaan. Lijkt me ook niet meer dan logisch eigenlijk.quote:Wat zal jij het druk hebben als je alles wilt weten
Dat valt onder de informatieplicht en dus is een hulpverlener daartoe verplicht!quote:Op woensdag 11 augustus 2010 23:52 schreef MinderMutsig het volgende:
Ik wil alleen wel goed op de hoogte zijn van wat mij mankeert, hoe dat eigenlijk werk en waarom, hoe mijn medicijnen en behandelingen eigenlijk werken, wat de risico's zijn, wat de baten zijn en wat de reden is dat er voor behandeling A gekozen wordt en niet voor behandeling B. Gelukkig heb ik tot nu toe ook altijd artsen getroffen die daar voor open stonden. Juist omdat ik niet gelijk van het ergste uitga, belachelijke behandelingen voorstel of onrealistische verwachtingen van een behandeling heb.
Mocht ik in de toekomst een arts treffen die hier niet voor open staat zou ik ook acuut op zoek gaan naar een ander.
Het ging over een fictieve verwijsbrief met onbegrijpelijke afkortingen, niet over een heel dossier en al helemaal niet over een paar uur durend college over wat dat nu allemaal inhoud. Het enige wat ik vraag is wat die afkortingen betekenen, de betekenis van die terminologie zoek ik dan zelf wel op.quote:Op woensdag 11 augustus 2010 23:41 schreef Repeat het volgende:
[..]
Ja hallo. Als je je dossier krijgt nog gaan zeuren dat je het niet begrijpt is toch echt een brug te ver.
Mja maar de mate waarin is natuurlijk open voor interpretatie.quote:Op woensdag 11 augustus 2010 23:59 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Dat valt onder de informatieplicht en dus is een hulpverlener daartoe verplicht!
Die heeft Necrotiserende enterocolitis, daar waren we het al over eens.quote:Op donderdag 12 augustus 2010 00:20 schreef kwiwi het volgende:
Zeg dames misschien is het handig om het vanaf nu weer gewoon OT te houden? Het ging namelijk in beginsel allemaal om de buikpijn van TS.
Sorry, je hebt gelijk.quote:Op donderdag 12 augustus 2010 00:26 schreef Repeat het volgende:
Niet zomaar mijn mesentericatrombose vergeten hè! Straks is TS dood door jullie tunnelvisie.
precies hetzelfde verhaal hier, maar dan ernstige misselijkheidquote:Op woensdag 11 augustus 2010 20:21 schreef Brad het volgende:
Ik had dat zelf ook, zelfs naar dokter geweest en bloed en ontlastingtesten laten doen. Niets gevonden. Totdat ikzelf begon op te merken dat het nagenoeg altijd kwam nadat ik yoghurt of ijs (melkproducten dus) nam na de maaltijd.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |