Nee!quote:Op donderdag 12 augustus 2010 10:59 schreef annie68 het volgende:
[..]
Zou niet het beste zijn als jullie die man eens met rust zouden laten.En zeker zijn vrouw.
Ja, ga het nog effe uitleggen aan die "braindead"quote:Op donderdag 12 augustus 2010 11:30 schreef Toverheks het volgende:
opa kiest er zelf voor om wereld beroemd in Nederland te worden, zolang hij tekeer gaat voor de stream dan hou je dat, en wees even eerlijk Annie, opa vind het stiekum ook wel leuk hoor, zolang hij onderwerp van gesprek blijft, en zullen we niks meer zeggen hier dan gooit Opa er wel weer wat tegenaan zodat er weer opnieuw mensen hier gaan reageren.
ook die mensen hebben recht op uitleg Jian...steeds maar weerquote:Op donderdag 12 augustus 2010 11:37 schreef Jian het volgende:
[..]
Ja, ga het nog effe uitleggen aan die "braindead"
Schiet me ineens een liedje te binnen van Willeke Alberti, telkens weerquote:Op donderdag 12 augustus 2010 11:43 schreef Laysa het volgende:
[..]
ook die mensen hebben recht op uitleg Jian...steeds maar weer
Ik heb er ook een hard hoofd in.quote:
blijft een mooi nummerquote:Op donderdag 12 augustus 2010 11:45 schreef danaqui het volgende:
[..]
Schiet me ineens een liedje te binnen van Willeke Alberti, telkens weer
Ja ja heksje zoek het maar op![]()
quote:Op donderdag 12 augustus 2010 11:49 schreef Toverheks het volgende:
[..]
blijft een mooi nummerkan wel janken
Welnee, die is nu in haar woordenboek Duits-Nederlands aan het opzoeken wat "braindead" betekent ...quote:
ohhhhhh hahaha moet wel lachen sorry, maar echt ze hebben wel humor die vrienden van je.quote:Op donderdag 12 augustus 2010 11:51 schreef Copycat het volgende:
Dat nummer draaiden vrienden van me toen ik daar kwam uithuilen nadat ik een relatie had beëindigd. Jaja, die vrienden van mij weten wel een stemming neer te zetten.
Telkens weer slaat wat er vroeger wasquote:Op donderdag 12 augustus 2010 11:49 schreef Toverheks het volgende:
[..]
blijft een mooi nummerkan wel janken
En dat nummer werd weer gedraaid op de begrafenis van een schoolvriendin die veel te vroeg, want pas 16, overleed.quote:
oh ook weer liefquote:Op donderdag 12 augustus 2010 11:56 schreef Copycat het volgende:
Nadat ik bij het refrein in huilen uitbarstte, zagen ze ook wel in dat de keuze misschien een beetje pijnlijk was.
De schatten.
Bovendien voorziet hij in een behoefte, want er zijn hier mensen die er tijd in steken en zich er dus neem ik aan mee vermaken. Dus bedankt opaatje!quote:Op donderdag 12 augustus 2010 11:19 schreef danaqui het volgende:
[..]
Niet zeuren Annie, zolang die ouwe zichzelf voor joker zet op de stream kan hij dit verwachten he, moet hij maar niet op een openbare stream/chat gaan
quote:Op donderdag 12 augustus 2010 11:56 schreef Copycat het volgende:
Nadat ik bij het refrein in huilen uitbarstte, zagen ze ook wel in dat de keuze misschien een beetje pijnlijk was.
De schatten.
Das minderquote:Op donderdag 12 augustus 2010 11:58 schreef Copycat het volgende:
[..]
En dat nummer werd weer gedraaid op de begrafenis van een schoolvriendin die veel te vroeg, want pas 16, overleed.
Jullie weten ze wel uit te zoeken, vandaag!
Tis een gavequote:Op donderdag 12 augustus 2010 11:58 schreef Copycat het volgende:
[..]
En dat nummer werd weer gedraaid op de begrafenis van een schoolvriendin die veel te vroeg, want pas 16, overleed.
Jullie weten ze wel uit te zoeken, vandaag!
Nou heb je dat gemist jeetje wat erg weet je zo maar iets niks.quote:Op donderdag 12 augustus 2010 12:35 schreef spuitje het volgende:
Damned, net gemist maar op de stream van Peter_N zaten een paar mensen elkaar alweer in de haren.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |