Mijn persoonlijk record is iets van 1u39m, maar dat haal ik nu zeker niet omdat ik pas net enigszins hersteld ben van een rugblessure. Heb je al overwogen om aan de zevenheuvelenloop in Nijmegen deel te nemen? Daar zit een heel leuk stukje tussen twee heuvels in. Eerst ga je omlaag en zie je een grote mensenmassa voor je de andere heuvel op ploeteren, en dan mag je zelf weer omhoog gaanquote:Op zaterdag 14 augustus 2010 10:58 schreef zodiakk het volgende:
[..]
Wat voor tijd loop jij eigenlijk? En de situatie die je schetst is maar al te reeel.
Ik vind deze kleur prachtig. Wat voor kleur hebben jullie nu?quote:Op zaterdag 14 augustus 2010 21:25 schreef Z het volgende:
Die vloeren worden inderdaad zeer intensief gebruikt. Wij waren er nogal van geschrokken, naast dat we niet echt een mooie kleur in bamboe konden vinden was het de belangrijkste reden om het niet te doen.
Nee, heb ik niet overwogen. Het schijnt een hele mooie (en zware) loop te zijn. Enige nadeel is dat het behoorlijk ver weg is. Ook wilde ik in december ook meedoen aan de Bruggenloop in Rotterdam. Maar wie weet schrijf ik me gewoon in.quote:Op zaterdag 14 augustus 2010 21:33 schreef Wolfje het volgende:
[..]
Mijn persoonlijk record is iets van 1u39m, maar dat haal ik nu zeker niet omdat ik pas net enigszins hersteld ben van een rugblessure. Heb je al overwogen om aan de zevenheuvelenloop in Nijmegen deel te nemen? Daar zit een heel leuk stukje tussen twee heuvels in. Eerst ga je omlaag en zie je een grote mensenmassa voor je de andere heuvel op ploeteren, en dan mag je zelf weer omhoog gaan.
Ik vond dat wat te donker, we hebben nu een redelijk lichte vloer, iets geler dan naturel.quote:Op zaterdag 14 augustus 2010 21:43 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ik vind deze kleur prachtig. Wat voor kleur hebben jullie nu?
SL probeerde mij ook al over te halen voor de zevenheuvelenloop, maar ik zou dan liever een knus loopje erbij doen ipv nóg zo'n massaal evenement. Maar goed, eerst maar eens kijken of ik over 2 maanden uberhaupt nog zin in hardlopen heb.quote:Op zondag 15 augustus 2010 11:58 schreef zodiakk het volgende:
[..]
Nee, heb ik niet overwogen. Het schijnt een hele mooie (en zware) loop te zijn. Enige nadeel is dat het behoorlijk ver weg is. Ook wilde ik in december ook meedoen aan de Bruggenloop in Rotterdam. Maar wie weet schrijf ik me gewoon in.
Stationsweg. Het duurde een dag voordat ik de lucht uit mijn bek had gepoetst.quote:Op zaterdag 14 augustus 2010 18:10 schreef TitusPullo het volgende:
[..]
Bij het gajes in de Steenstraat?
De Kibboets?quote:Op zondag 15 augustus 2010 14:46 schreef Ringo het volgende:
[..]
Stationsweg. Het duurde een dag voordat ik de lucht uit mijn bek had gepoetst.
Je begint het belachelijke er zelf nu ook van in te zien?quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |