haat me nietquote:Op woensdag 11 augustus 2010 01:46 schreef Penisbaard het volgende:
TS komt op Geenstijl en Dumpert.
Ja of je gaat gewoon niet naar een nederlandse website.quote:Op woensdag 11 augustus 2010 01:46 schreef Assimilatie het volgende:
Nederlands volk op internet is op de een of andere manier ook gewoon heel kut, ik weet niet waarom maar Nederlanders kunnen nooit eens normaal doen, ik denk dat ik later maar ga emigreren.
of?quote:Op woensdag 11 augustus 2010 01:47 schreef Vincent. het volgende:
[..]
Ja of je gaat gewoon niet naar een nederlandse website.
Jonge ik ga daar toch niet reageren ik denk ik verveel me wajoo ik ga daar even kijken maar het was een en al sadness fawakaquote:Op woensdag 11 augustus 2010 01:47 schreef Penisbaard het volgende:
[..]
Jawel, ik kots op Geenstijlers.
Nee man ik ben een haatbaardquote:Op woensdag 11 augustus 2010 01:48 schreef tho_Omas het volgende:
Whaha TS ben je een linkse kraker ofzeau werkschuw tuig
Gr.
Alleen al even op die wereldwijde webstek kijkon is al slecht.quote:Op woensdag 11 augustus 2010 01:48 schreef Drinky het volgende:
[..]
Jonge ik ga daar toch niet reageren ik denk ik verveel me wajoo ik ga daar even kijken maar het was een en al sadness fawaka
Spitsnieuws is ergerquote:Op woensdag 11 augustus 2010 01:50 schreef Penisbaard het volgende:
[..]
Alleen al even op die wereldwijde webstek kijkon is al slecht.
Dumpert is ook van Geenstijl: http://dump.geenstijl.nlquote:Op woensdag 11 augustus 2010 01:54 schreef Penisbaard het volgende:
[..]
Dat is dan volgens mij ook in bezit van dezelfde mensen die ook Geenstijl bezitten.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |