Ik heb heel wat explicietere foto's maar deze leek me beter geschikt voor op internetquote:Op vrijdag 13 augustus 2010 23:03 schreef Ca.ra het volgende:
Harry ligt wel heel zedig in bad zijn piemel te bedekken he
Wat kijkt hij wijs met zijn Keith-romper aan!
quote:
Ja, even geleend voor de foto's, morgen gaat ie weer terug naar BEquote:Op zondag 15 augustus 2010 10:29 schreef huuphuup het volgende:
Tazzwat een rijkdom <3
jullie hebben een BE-bank!![]()
Mooie foto's op de boot, maar niet bang dat er wat gebeurt?quote:Op zondag 15 augustus 2010 10:41 schreef happyme28 het volgende:
Lekker bootjes kijken
[ afbeelding ]
Spelen op de achterbank in de sluis
[ afbeelding ]
Genieten van de nectarine
[ afbeelding ]
Daan is nog helemaal niet moe
[ afbeelding ]
Nee hoor, nu kan hij toch nog niet lopen en klimmen en vanaf volgend jaar krijgt hij een zwemvest en evt. een touw zodat hij niet verder kan dan de kuiprand. (en ik ga op zoek naar een extra paar ogenquote:Op zondag 15 augustus 2010 10:44 schreef Tazz het volgende:
[..]
Mooie foto's op de boot, maar niet bang dat er wat gebeurt?
Dat ligt er aan, Groof. Als ze moe is worden de littekens wat roder. En ze zijn nog best wel diep, vind ik.quote:Op zondag 15 augustus 2010 20:14 schreef Groofsken3 het volgende:
En Evi, wat knap, wat is ze lekker bezig BJ.
En de meisjes van Taz. Dat lijkt me zo leuk van meer leeftijdverschil, dat de oudtse echt bewust meemaakt dat ze een zusje krijgt en hoe dat dan allemaal gaat enzo.![]()
En Lente, lekkere druif! Je ziet niks meer van waterpokken hè Serpente? Fijn dat het (bijna) weg is.
Haha, Lente heeft ook altijd die verdikking hoor. Heeft ze van d'r vader. Kikkerogen, noemt ie het zelf. Maar op deze foto's zijn ze ook rood, vandaar dat ik het over wallen heb.quote:Op zondag 15 augustus 2010 20:24 schreef Groofsken3 het volgende:
Ja, daar zie je het wel wat beter nog. Hopen dat het helemaal verdwijnt nog.
Grappig dat je dat wallen noemt. Ik heb altijd die verdikking onder mijn ogen. Bij mij zijn het pas wallen als ze wegvallen en blauw worden.
Oh is dat Woezel? S heeft de ander en ik noem die knuffels altijd allebei 'woezel-en-pip'quote:Op zondag 15 augustus 2010 20:59 schreef Nijna het volgende:
Lente,ik moet altijd lachen als ik foto's van jou zie langskomen
Groof, lekker scheef in beden een innige omarming met Woezel (Iris doet dat met Pip)
Slaapkopjequote:Op zondag 15 augustus 2010 21:57 schreef Sonnetje85 het volgende:
Floris spam
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
quote:Op zondag 15 augustus 2010 20:39 schreef Groofsken3 het volgende:
Nou, ik ga toch ook weer wat plaatsen hoor![]()
![]()
![]()
Mijn favoriete moment van de dag. Als ik naar bed ga, nog even het spul rechtleggen.
Je hebt er een aanbidder bij! Tyler bleef maar zwaaien en kusjes geven. DIE! DIE! Awwww Aaaaai! SMAK! Als ik verder wilde scrollen werd hij boos.quote:Op zondag 15 augustus 2010 20:10 schreef Ssserpente het volgende:
Slechte foto, maar wel echt ons meske.
[ afbeelding ]
Nee daar was ik wel bang voor, maar geef haar iets om mee te spelen en eten en het is goedquote:Op maandag 16 augustus 2010 09:30 schreef _Ingrid_ het volgende:
[..]
Evi aan de smul wat leuk! Ze schreeuwt de hele tent niet bij elkaar zo te zien.
Wat een moppie is het dat kleine mensje van julliequote:
dat kleine muppie in die grote handenquote:Op maandag 16 augustus 2010 18:12 schreef Orea het volgende:
Vanmorgen is Leia met papa onder de douche geweest en ze vond het heerlijk!!
(ik haal deze foto's straks wel weer weg)
Ik dacht heul even dat dit Evie van Beessie-Jen was!quote:Op maandag 16 augustus 2010 18:19 schreef Webkim het volgende:
Iemand een idee waar mijn BABY gebleven is?
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Heuj, ik heb nog niks gezien!quote:Op maandag 16 augustus 2010 18:12 schreef Orea het volgende:
Vanmorgen is Leia met papa onder de douche geweest en ze vond het heerlijk!!
(ik haal deze foto's straks wel weer weg)
poppetje gezien
En met recht!quote:Op maandag 16 augustus 2010 19:27 schreef lily het volgende:
Ik heb er een van mijn jongens. Ik ben echt trots op ze als ik zo naar ze kijk als ze samen op de bank zitten.
En dan denkend aan onze "kers op de slagroom" boven in haar bedje maakt mij dit heel gelukkig allemaal.
[ afbeelding ]
en jij hebt nu ook twee van die prachtexemplaren.quote:
quote:Op maandag 16 augustus 2010 19:33 schreef lily het volgende:
[..]
en jij hebt nu ook twee van die prachtexemplaren.
Zie je ze straks ook al zitten, samen...echt leuk!
quote:Op maandag 16 augustus 2010 22:05 schreef Twinkly het volgende:
Wow Webkim wat is Morris groot!![]()
Hij lijkt echt wel op zijn broer! Ik ben benieuwd of hij ook krullen krijgt.
OMG Isabeau, wat een eng monster ben je!
Lily daar mag je echt wel trots op zijn ja!!![]()
![]()
Isa![]()
Zittende HarryLeuk he vent?!
![]()
De Ontsnapping van Niels
[ afbeelding ]
quote:Op maandag 16 augustus 2010 22:05 schreef Twinkly het volgende:
De Ontsnapping van Niels
[ afbeelding ]
Nou, ik ben jaloers, hoor! Was zeker reteduur? Hebben jullie nog een bovenverdieping, en zo ja, heb je daar dan ook een gietvloer?quote:Op woensdag 18 augustus 2010 09:18 schreef Sorbootje het volgende:
Die gietvloer bestaat uit twee kleuren 'gietmengsel'. Donkergrijs en lichtgrijs. Die twee kleuren gieten ze met emmers op de ondervloer en met een spaan wordt het dan uitgesmeerd tot ze de juiste vleug te pakken hebben. Als ze heel lang doorgaan met smeren wordt het egaalgrijs. Het leuke is dat de vloer overal verschillend is, met stippen op plekken waar luchtbellen zaten en leuke werkjes en streepjes. Ben nog steeds helemaal weg van deze vloer en het is zó praktisch met een baby en een onzindelijke kat (hoewel die combinatie op zich juist weer wat minder praktisch is)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |