Ik heb hem al een hele tijd aanstaan. Dat lijkt me een btje overdrevenquote:Op zaterdag 7 augustus 2010 23:22 schreef Apuleius het volgende:
Ik zou voor de zekerheid de stofzuiger tot maandagavond aan laten staan.
quote:Op zaterdag 7 augustus 2010 23:23 schreef Sigmund666 het volgende:
Bel de politie. Zullen ze leuk vinden.
Zelf weten hoor, strakkies komt ie er weer uitgekropen!quote:Op zaterdag 7 augustus 2010 23:24 schreef Mieks het volgende:
[..]
Ik heb hem al een hele tijd aanstaan. Dat lijkt me een btje overdreven
Heb jij een hekel aan Gewoon ofzo? Om hem nu meteen te verbranden is ook weer zo iets en ik snap ook niet helemaal wat het te maken heeft met TS's spinnenprobleem.quote:Op zaterdag 7 augustus 2010 23:30 schreef TwenteFC het volgende:
Volgende keer gewoon verbranden met een deobus. Is nog leuk om te doen ook.
Waar komt je angst vandaan eigenlijk?quote:Op zaterdag 7 augustus 2010 23:24 schreef Mieks het volgende:
[..]
Ik heb hem al een hele tijd aanstaan. Dat lijkt me een btje overdreven
Ik heb het wel eens geprobeerd maar dan liep ie telkens weg (de spin dus) en dan kreeg ik een hartverzakking.quote:Op zaterdag 7 augustus 2010 23:32 schreef TheThirdMark het volgende:
[..]
Heb jij een hekel aan Gewoon ofzo? Om hem nu meteen te verbranden is ook weer zo iets en ik snap ook niet helemaal wat het te maken heeft met TS's spinnenprobleem.
Geen idee eigenlijk. Miijn moeder is er ook bang voor misschien dat het daarvan komt. Maar niet zo extreem als ik. Ik verstijf echt als ik er een zie, durf niet meer in dezelfde kamer te zijn. Het is klote maar er is weinig aan te doen. Maar denk dus dat het vaak voorkomt uit of je ouders etc. er bang voor zijn, omdat je het dan zo leert.quote:Op zaterdag 7 augustus 2010 23:33 schreef Sigmund666 het volgende:
[..]
Waar komt je angst vandaan eigenlijk?
Echt, spinnen zijn veel banger voor jou dan jij voor hun dus zullen ze het niet eens wagen om je op te zoeken.
Bij sommige mensen vraag ik me echt af of de spin banger van hun is.quote:Op zaterdag 7 augustus 2010 23:33 schreef Sigmund666 het volgende:
[..]
Waar komt je angst vandaan eigenlijk?
Echt, spinnen zijn veel banger voor jou dan jij voor hun dus zullen ze het niet eens wagen om je op te zoeken.
Er is hier in Maastricht zo'n groep (PLUS geloof ik) waar ze trainingen geven om in één middag van je fobie af te komen. Misschien bestaat er ook zoiets in je eigen regioquote:Op zaterdag 7 augustus 2010 23:42 schreef Mieks het volgende:
[..]
Geen idee eigenlijk. Miijn moeder is er ook bang voor misschien dat het daarvan komt. Maar niet zo extreem als ik. Ik verstijf echt als ik er een zie, durf niet meer in dezelfde kamer te zijn. Het is klote maar er is weinig aan te doen. Maar denk dus dat het vaak voorkomt uit of je ouders etc. er bang voor zijn, omdat je het dan zo leert.
Heb trouwens ooit (toen ik een jaar of 12 was) steentjes staan gooien met mn pa naar vogelspinnen op een camping in Arizona, Amerika. Toen durfde ik wel, dus vaag eigenlijk.
Ja nou sadistisch? En dier beschadigd? Het is toch geen verdwaalde puppy of zo. Een mug mep je toch ook dood, net als een vlieg?quote:Op zaterdag 7 augustus 2010 23:48 schreef dalaiblama het volgende:
Beetje sadistisch voor een beestje wat een miljoen keer kleiner is dan jij
En er is wel wat aan te doen, daar zijn trainingen voor en dan ben je zo verlost van die stupide angst.
Ik gun ieder zijn fobie, maar zodra je daardoor jezelf of andere mensen/dieren daarmee beschadigd ben je volgens mij niet lekker bezig.
Ik zou die spin overigens maar laten zitten. Scheelt weer vliegen en muggen.
Wil je hem toch humaan verwijderen; veeg 'm dan in een glas en zet het glas buiten.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |