Precies, die kosten zitten hier niet eens bij, en zoals je al zegt, je zou eventueel wat kunnen zakken door een nieuwe sportschool te gaan zoeken.. maar eerlijk is eerlijk.. dit gaat nergens meer over. De kosten die ik hier heb gepresenteerd zijn de maandelijkse minimale kosten, waar we echt minimaal van kunnen schrappen.. vind je het gek dat er zoveel programma's zijn vandaag de dag, waar mensen worden geholpen om hun financiele plaatje weer op orde te brengen.. T'is raar, maar ik raak gewoon geirriteerd van deze kosten!quote:Op woensdag 4 augustus 2010 23:32 schreef BarrieButsers het volgende:
Ik schrik ook van bovenstaande prijzen magoed. Kan je niet een andere sportschool gaan zoeken want 50 euro voor fitness ofiets is echt duur. Bij huren heb je vaak al je servicekosten erbij dus gas, water en licht. Dit zou in jouw geval dan al zeker 150 euro schelen. En heb je aan cadeautjes etc. gedacht? De ene maand is het misschien niet veel maar de maand erop bijvoorbeeld weer wel.. En sparen staat er ook nergens bij. Net als kleren, uitgaan, eventueel uiteten, vakanties etc. Of wil je dat allemaal van je 300 euro boodschappen doen?
Maar bij die servicekosten zal toch iets van energie in zitten..?quote:Op woensdag 4 augustus 2010 23:35 schreef Snuitebolletje het volgende:
whehe, als ik ga rekenen ben ik persoonlijk failliet!
bij mij komt er nog 150 euro aan ibg lening bij, 150 service kosten.. etc.boehoe!
Die is eigenlijk nog niet eens officieel berekend op een woning van om en nabij een ton. Ik heb dit dus zelfs nog geschat.. nog hoger moet dit begrijp ik?quote:Op woensdag 4 augustus 2010 23:34 schreef Bill_E het volgende:
Ik vind je hypotheek aan de lage kant.
Nee TS rekent wel heeeel erg ruim.quote:Op woensdag 4 augustus 2010 23:35 schreef Sosha het volgende:
[..]
Is men serieus zoveel kwijt in z'n eentje??
Nah.. ok ik pas hem aan, ik begrijp dat ik voor rond de 120 max kwijt ben alleen.quote:
Ik schrok al. Ik huur nu particulier en krijg niks mee van mijn energieverbruik, en ik ga binnenkort samenwonen... Ik had de energiekosten lager dan dat ingeschat voor ons met zijn TWEEËNquote:Op woensdag 4 augustus 2010 23:37 schreef BarrieButsers het volgende:
[..]
Nee TS rekent wel heeeel erg ruim.
En als je zo met die prijzen zit kan je beter gaan huren. Scheelt in jouw geval heel veel.
Is 120 niet nog steeds superhoog?quote:Op woensdag 4 augustus 2010 23:38 schreef Ticker het volgende:
[..]
Nah.. ok ik pas hem aan, ik begrijp dat ik voor rond de 120 max kwijt ben alleen.
Ik edit dus de OP.
Hier thuis circa 290 voor 3 personen. Dus ik schat hem (her-schat that is) op zon circa 125 alleen op max. Altijd onvoorziene kosten erbij berekenen.quote:Op woensdag 4 augustus 2010 23:37 schreef trovey het volgende:
Water 175....ik weet niet of jij 24/7 onder de douche staat maar ik betaal nog geen 17 euro voorschot per maand aan wateren met gas/licht zit je ook behoorlijk hoog.
120? Ga je de hele dag de kraan laten lopen ofzo? Een normaal persoon is nog geen 50 euro per maand kwijt in z'n eentje..quote:Op woensdag 4 augustus 2010 23:38 schreef Ticker het volgende:
[..]
Nah.. ok ik pas hem aan, ik begrijp dat ik voor rond de 120 max kwijt ben alleen.
Ik edit dus de OP.
Ja niet dat ik er veel verstand van heb maar 300 euro voor een huis van een ton en een eenpersoonshuishouden is heel veel.quote:Op woensdag 4 augustus 2010 23:39 schreef Sosha het volgende:
[..]
Ik schrok al. Ik huur nu particulier en krijg niks mee van mijn energieverbruik, en ik ga binnenkort samenwonen... Ik had de energiekosten lager dan dat ingeschat voor ons met zijn TWEEËN
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |