ja, er zijn dus geen rondes meerquote:Op zondag 15 augustus 2010 20:16 schreef zoeperzazke het volgende:
is het lijstje in de OP nog up2date? Want hoeveel mensen zitten er nu nog in deze ronde?
Na 2 dagen kan de OP niet meer geupdate worden door de TS, dus het duurt weer even denk ik.quote:Op zondag 15 augustus 2010 20:16 schreef zoeperzazke het volgende:
is het lijstje in de OP nog up2date? Want hoeveel mensen zitten er nu nog in deze ronde?
I r patient! Ik gok dan op dinsdag. Ik ga morgen of vanavond al gelijk aan de gang aan mijn verslag. Ja ja, ik heb voorbereiding nodig.quote:Op maandag 16 augustus 2010 08:28 schreef SpaceInvaders het volgende:
De doos is zaterdag op reis gegaan!
Heb t track n trace briefje gehad maar die ben ik kwijtgeraakt *dom*
Hoe kan je nou een verslag maken van iets wat er nog niet is?quote:Op maandag 16 augustus 2010 12:25 schreef RenRen- het volgende:
[..]
Na 2 dagen kan de OP niet meer geupdate worden door de TS, dus het duurt weer even denk ik.
[..]
I r patient! Ik gok dan op dinsdag. Ik ga morgen of vanavond al gelijk aan de gang aan mijn verslag. Ja ja, ik heb voorbereiding nodig.
Omdat ik weet hoe ik ga fotograferen en wat ik wil vertellen. Geloof me, je wilt dat ik voorbereidingen tref, anders is die doos allang op weg en is mijn verslag bij lange na nog niet afquote:Op maandag 16 augustus 2010 12:57 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Hoe kan je nou een verslag maken van iets wat er nog niet is?
Wat schattigquote:Op maandag 16 augustus 2010 13:17 schreef RenRen- het volgende:
[..]
Omdat ik weet hoe ik ga fotograferen en wat ik wil vertellen. Geloof me, je wilt dat ik voorbereidingen tref, anders is die doos allang op weg en is mijn verslag bij lange na nog niet af
Whehehehe!quote:Op maandag 16 augustus 2010 13:17 schreef RenRen- het volgende:
[..]
Omdat ik weet hoe ik ga fotograferen en wat ik wil vertellen. Geloof me, je wilt dat ik voorbereidingen tref, anders is die doos allang op weg en is mijn verslag bij lange na nog niet af
Echt niet? Ik heb pakketjes altijd de volgende dag, als ze op zaterdag verstuurd zijn heb ik ze op maandag, en mijn postadres/mama woont in een durp! Hoop dat ie snel komt zeg!quote:
Ik heb altijd last van pakketjes die te laat aankomen. Of mijn bezorgers nou zo laks zijn of dat het aan Rotterdam ligt weet ik nietquote:Op dinsdag 17 augustus 2010 19:41 schreef princess-a het volgende:
[..]
Echt niet? Ik heb pakketjes altijd de volgende dag, als ze op zaterdag verstuurd zijn heb ik ze op maandag, en mijn postadres/mama woont in een durp! Hoop dat ie snel komt zeg!
me too! Nog nooit vertraging gehad!quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 19:41 schreef princess-a het volgende:
[..]
Echt niet? Ik heb pakketjes altijd de volgende dag, als ze op zaterdag verstuurd zijn heb ik ze op maandag, en mijn postadres/mama woont in een durp! Hoop dat ie snel komt zeg!
Misschien heeft ze de doos in de zak gedaan. Hmmm.quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 21:53 schreef mirannie het volgende:
Pakketjes hebben hier inderdaad ook nooit vertraging. Lakjes die met de brievenbus post komen daarentegen... pff...
Was een grapje!quote:Op woensdag 18 augustus 2010 09:33 schreef SpaceInvaders het volgende:
In de zak?
Heb m gewoon netjes afgegeven op het postkantoor hoor!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |