Ja, ik denk dat ik sowieso wel ga, maar stel ze komt te overlijden wanneer ik net daar ben... wat moet ik dan doenquote:Op maandag 2 augustus 2010 22:24 schreef Snuitebolletje het volgende:
Denk jij dat je oma zou willen dat jij op deze vakantie gaat waar je zo ontzettend naar uitgekeken hebt?
Is je oma nog aanspreekbaar? Hoe graag wil jij zelf op die begrafenis zijn?quote:Op maandag 2 augustus 2010 22:28 schreef Ziewoarut het volgende:
[..]
Ja, ik denk dat ik sowieso wel ga, maar stel ze komt te overlijden wanneer ik net daar ben... wat moet ik dan doen
Dit vind ik wat overtrokken klinken, maar als jij dit echt nodig denkt te hebben dan ga je toch?quote:Op maandag 2 augustus 2010 22:19 schreef Ziewoarut het volgende:
Het voelt voor mij alsof de enige pilaar waar ik nog op kon steunen nu ook onder mij vandaan getrokkken word als ik niet kan gaan of vroegtijdig weer naar huis kan komen. Ik ben bang dat als ik dat doe dat ik dan mentaal ga instorten.
Het kan dat jij het overtrokken vind klinken, ik kan het mezelf zelfs heel goed voorstellen dat je dat denkt. Maar in een jaar met zoveel pech en tegenslag betekend dit gewoon heel veel voor me.quote:Op maandag 2 augustus 2010 22:38 schreef Lolaatje het volgende:
[..]
Dit vind ik wat overtrokken klinken, maar als jij dit echt nodig denkt te hebben dan ga je toch?
Wat je moet doen als ze overlijdt terwijl je daar bent.. tja. Een begrafenis zie ik zelf vooral als een ritueel voor de mensen die achterblijven. Als jij er vrede mee hebt om daar niet bij te zijn en op een eigen manier afscheid wilt/kunt nemen dan kun je ervoor kiezen om niet terug te komen voor de begrafenis.
Je bent 10 dagen weg. In principe zou je dus wel 1 of 2 dagen op en neer kunnen gaan. Want zo lang is het toch niet vliegen?quote:Op maandag 2 augustus 2010 22:39 schreef Ziewoarut het volgende:
Bedankt voor jullie reacties!
Mijn oma is niet meer echt aanspreekbaar. Gister had ze voor haar doen een goede dag. Dat houdt in dat ze een paar woorden kan zeggen, 1 uur wakker kan blijven en soms een glimlach kan forceren.
Vandaag had ze de slechtste dag die ik gezien heb. Ze had eerder op de middag morfine gekregen omdat ze pijn had en nu kreeg ze nauwelijks haar ogen open. Verder heeft ze geen gram eten gehad en geen druppel water vandaag.
Het met haar erover hebben is dus geen optie.
Wanneer je echt in jezelf gaat graven bij een dilemma komt er altijd eentje boven water die je net iets liever wil. Ik schaam me bijna om het te zeggen maar dat is wat er ook gebeurd in Hongarije blijven.
Wanneer de vluchten meezitten ben ik ook wel bereid om 1 of 2 dagen te missen maar veel meer zou me echt ontzettend veel pijn doen.
Dat kan heel goed hoor. Ik heb zelf ook een zwaar jaar achter de rug en juist dan zijn vakanties (of leuke dingen uberhaupt) heel erg belangrijk, gewoon omdat je even je hoofd kan clearen en je niet meer druk hoeft te maken om alles. Geloof mij, die vakantie is echt wel belangrijkquote:Op maandag 2 augustus 2010 22:38 schreef Lolaatje het volgende:
[..]
Dit vind ik wat overtrokken klinken, maar als jij dit echt nodig denkt te hebben dan ga je toch?
Dat dus.. Ben ook op het sterfbed van mijn eigen moeder nog even op wintersport gegaan. Okee, ik wist wel vrij zeker dat ze het nog zou overleven, maar toch, die vakantie had ik echt heeeeeel hard nodig.quote:Op maandag 2 augustus 2010 22:44 schreef Eva4Evah het volgende:
[..]
Dat kan heel goed hoor. Ik heb zelf ook een zwaar jaar achter de rug en juist dan zijn vakanties (of leuke dingen uberhaupt) heel erg belangrijk, gewoon omdat je even je hoofd kan clearen en je niet meer druk hoeft te maken om alles. Geloof mij, die vakantie is echt wel belangrijk
Ik ga me heus niet voor de trein gooien. Ik bedoel dat mijn kruid dan op is. Ik heb dit jaar heel veel van mezelf gevraagd. Het steunen van mijn depressieve vader en emotioneel onstabiele moeder bovenop het leed wat ik zelf heb in combinatie met de situatie van mijn oma begint zijn tol te eisen. Vrolijk zijn en doen voelt voor mij aan als acteren en het lijkt alsof ik het gevoel ´gelukkig zijn´ vergeten ben.quote:Op maandag 2 augustus 2010 22:43 schreef Filatelistfetisjist het volgende:
Er komen meer vakantieperiodes en festivallen aan en tijd nemen voor jezelf kan ook dichter bij huis. En met alle respect hoor, maar 'mentaal instorten' klinkt wel erg dramatisch.
Leg uit. STEL ik zou die keuze maken. Dan ben ik een lul omdat ik eindelijk eens voor mezelf kies dit jaar...quote:Op maandag 2 augustus 2010 22:52 schreef teamlead het volgende:
En dan dat je dan een enorme lamlul bent..dat ook
Moet ik dan de organisatie opbellen om te vragen of ze het een week kunnen uitstellen...quote:Op maandag 2 augustus 2010 22:58 schreef teamlead het volgende:
No offence... Maar dat voor jezelf kiezen als je oma zou overlijden.... Dat vind je zelf niet wat lafjes? Een week later voor jezelf kiezen kan ook hoor....
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |