Volgens hem zouden luisteraars deze man moeten kennen.quote:Robert Jensen vertelt in zijn ochtendprogramma op Veronica dat hij voor duizenden euro's is opgelicht door een 'héle Bekende Nederlander'.
Jensen wil niet zeggen om hoeveel geld het precies gaat en wie de betreffende persoon is, hij wil eerst zelf onderzoek doen. "Ik ben bestolen en opgelicht door iemand waarvan ik het echt niet had verwacht", vertelt hij. "Ik moet een klein beetje vaag blijven omdat ik nog wat wil onderzoeken, maar als het is zoals het lijkt, dan ben ik er 99 procent zeker van dat het hier gaat om oplichterij en diefstal."
De presentator werd afgelopen vrijdag door een medewerker van zijn bedrijf op de hoogte gebracht van de situatie. "Ik ken die persoon al jaren, dus je verwacht zoiets absoluut niet. Ik ken zijn vrouw en kinderen zelfs." Jensen is zelfs een beetje verbaasd door zichzelf. "In Hilversum is zovéél oplichterij, maar ik heb me altijd staande weten te houden. Stom dat ik zo naïef heb kunnen zijn. In de eerste instantie dacht ik ook echt dat er geen opzet in het spel was, maar het kan gewoon geen toeval zijn."
De persoon in kwestie heeft twee dagen de tijd om de boel weer in orde te maken, anders gaat Jensen naar de politie. "Ik snap dat het heel schadelijk voor deze persoon is als zijn identiteit uitlekt daarom geen ik hem twee dagen om alles te herstellen. Zo niet dan zal ik hem keihard moeten aanpakken.''
Dat sowieso, maar zal wellicht wel een kern van waarheid in zitten.quote:Op maandag 2 augustus 2010 15:54 schreef Haaibaaike het volgende:
Publiciteitsstunt om zijn nieuwe radio programma denk ik.
Ik ookquote:Op maandag 2 augustus 2010 15:56 schreef Urquhart het volgende:
[..]
Dat sowieso, maar zal wellicht wel een kern van waarheid in zitten.
Het schijnt dus een man te zijn, met vrouw en kinderen waar Jensen altijd goed mee kon opschieten. Ik moest denken aan Reinout Oerlemans op de een of andere manier.
quote:Op maandag 2 augustus 2010 15:56 schreef Urquhart het volgende:
Dat sowieso, maar zal wellicht wel een kern van waarheid in zitten.
Het schijnt dus een man te zijn, met vrouw en kinderen waar Jensen altijd goed mee kon opschieten. Ik moest denken aan Reinout Oerlemans op de een of andere manier.
Dat zou toch niet te filmen zijn!quote:Op maandag 2 augustus 2010 15:56 schreef Urquhart het volgende:
[..]
Dat sowieso, maar zal wellicht wel een kern van waarheid in zitten.
Het schijnt dus een man te zijn, met vrouw en kinderen waar Jensen altijd goed mee kon opschieten. Ik moest denken aan Reinout Oerlemans op de een of andere manier.
Het was gewoon de eerste die in me opkwam Haaibaaikequote:Op maandag 2 augustus 2010 16:19 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Urquhart en Ole, hoe komen jullie aan Reinout Oerlemans? Dat vind ik nonsens om hem te verdenken.
Was ook mijn eerste gedachte.quote:
Dat zal hem goed doen de steunquote:Op maandag 2 augustus 2010 16:23 schreef Haaibaaike het volgende:
Bij mij niemand Ole..Dat hoop ik voor Jensen dat 't een stunt is om zijn nieuw programma.
Die heeft zat geld en heeft dat fooitje van Jensen niet nodig.quote:Op maandag 2 augustus 2010 15:56 schreef Urquhart het volgende:
Ik moest denken aan Reinout Oerlemans op de een of andere manier.
Eyeworks draait wel verlies las ik een paar dagen terugquote:Op dinsdag 3 augustus 2010 08:54 schreef LinkseVriend het volgende:
[..]
Die heeft zat geld en heeft dat fooitje van Jensen niet nodig.
Dat klopt..Jensen maakt morgen bij shownieuws bekend wie dat gedaan heeft (moet maar geloven) Als die persoon het gestolen geld aan hem teruggaat brengen dan zegt hij niet wie het is! Anders wel.. Zo zei die gisteren in shownieuws.Wordt vervolgt morgenavond om 19.30u! Ik betwijfel hoor.quote:Op dinsdag 3 augustus 2010 11:51 schreef Urquhart het volgende:
Eyeworks draait wel verlies las ik een paar dagen terug
dat is inderdaad het enige goede nieuws over Jensen.quote:Op dinsdag 3 augustus 2010 11:48 schreef Copycat het volgende:
Waarom niet van zijn leven beroofd? Dat zou pas goed nieuws zijn.
Omdat je intens homo-actief bent geworden?quote:Op dinsdag 3 augustus 2010 13:46 schreef Koen66 het volgende:
Wat een ongelofelijke arrogante irritante ^%&%*&^^& is die Jensen toch.
Echt, voorheen luisterde ik graag naar het ochendprogramma van Veronica.
Rick van Velthuijsen en Patrick Kicken vond ik nog wel grappig, maar deze zender is mij nu kwijt als luisteraar
kijk nou! mijn vrouw zag die vent vroegah bijna altijd in de Baja rondlopenquote:
Morgen pas? *voorziet slapeloze nacht*quote:Op dinsdag 3 augustus 2010 12:08 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Dat klopt..Jensen maakt morgen bij shownieuws bekend wie dat gedaan heeft (moet maar geloven) Als die persoon het gestolen geld aan hem teruggaat brengen dan zegt hij niet wie het is! Anders wel.. Zo zei die gisteren in shownieuws.Wordt vervolgt morgenavond om 19.30u! Ik betwijfel hoor.
quote:Op dinsdag 3 augustus 2010 14:33 schreef 100% Tukker het volgende:
Maarten Spanjer? Een héle goede vriend van Robert...
Wat heeft het irritante gedrag van Robert J. hier nu mee te makenquote:Op dinsdag 3 augustus 2010 14:00 schreef 2xuq773pps het volgende:
[..]
Omdat je intens homo-actief bent geworden?
heheeh sorry moest er ff uitquote:Op dinsdag 3 augustus 2010 14:50 schreef Koen66 het volgende:
[..]
Wat heeft het irritante gedrag van Robert J. hier nu mee te maken
Behalve dat Robert J. een latente homo is die nog in de kast opgesloten zit dan.......
Ja, denk het ookquote:Op dinsdag 3 augustus 2010 19:08 schreef 2xuq773pps het volgende:
[..]
heheeh sorry moest er ff uit
maare ik denk zelf dat het onze Jan P is
En je had een tv programma nodig om dat te concluderen. Volgens mij had iedereen met meer als 2 hersencellen de promotie meteen wel doorquote:Op dinsdag 3 augustus 2010 19:36 schreef Haaibaaike het volgende:
Niks van waar zojuist bij shownieuws gezien ..En wat denk je! Het is allemaal hoax. Het ging allemaal om zijn radio programma promoten.
Hoe kom je bij dombo..ik geloofde helemaal niet dat ie is bestolen ..Jullie zeggen dat hij is bestolen. En wat kan ik dat aan doen dat hun dat uitzenden DOMBOquote:Op dinsdag 3 augustus 2010 19:46 schreef Boris_Karloff het volgende:
En je had een tv programma nodig om dat te concluderen. Volgens mij had iedereen met meer als 2 hersencellen de promotie meteen wel door
Hij geeft de persoon in kwestie twee dagen, dus dan zou het morgenavond wel eventueel bekend worden gemaakt in Shownieuws. Overigens denk ik ook gewoon dat het een stunt is, en dat er nooit een naam naar buiten zal komen, onder het motto van: "Het is intern opgelost".quote:Op dinsdag 3 augustus 2010 19:36 schreef Haaibaaike het volgende:
Niks van waar zojuist bij shownieuws gezien ..En wat denk je! Het is allemaal hoax. Het ging allemaal om zijn radio programma promoten.
quote:Op maandag 2 augustus 2010 15:56 schreef Urquhart het volgende:
Ik moest denken aan Reinout Oerlemans op de een of andere manier.
Het is al opgelost. Vanochtend heeft Jensen laten weten in z'n show dat 90% is betaald, de overige 10% volgt nog. Zo zei ie vanochtend zelf. Dus case closed.quote:Op dinsdag 3 augustus 2010 20:42 schreef Urquhart het volgende:
[..]
Hij geeft de persoon in kwestie twee dagen, dus dan zou het morgenavond wel eventueel bekend worden gemaakt in Shownieuws. Overigens denk ik ook gewoon dat het een stunt is, en dat er nooit een naam naar buiten zal komen, onder het motto van: "Het is intern opgelost".
Dat zei ik gisteren ..maar straks hadden ze bij shownieuws over dat het een hoax is..Anders had ie toch wel aangifte van diefstal gedaan bij de politie !quote:Op dinsdag 3 augustus 2010 20:42 schreef Urquhart het volgende:
Hij geeft de persoon in kwestie twee dagen, dus dan zou het morgenavond wel eventueel bekend worden gemaakt in Shownieuws. Overigens denk ik ook gewoon dat het een stunt is, en dat er nooit een naam naar buiten zal komen, onder het motto van: "Het is intern opgelost".
Nou nee, zie bovenstaande post.quote:Op dinsdag 3 augustus 2010 21:17 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Dat zei ik gisteren ..maar straks hadden ze bij shownieuws over dat het een hoax is..Anders had ie toch wel aangifte van diefstal gedaan bij de politie !
Aha, dat had ik dus gemist vanmorgenquote:Op dinsdag 3 augustus 2010 21:05 schreef Gillette_M5 het volgende:
[..]
Het is al opgelost. Vanochtend heeft Jensen laten weten in z'n show dat 90% is betaald, de overige 10% volgt nog. Zo zei ie vanochtend zelf. Dus case closed.
Terugluisteren van die update kan hier: http://www.radioveronica.(...)iofragmenten&id=7348
Klopt. Als Shownieuws vervolgens begint te zeuren over hoax, is dat pas een hoax. Want degene waar het over gaat heeft hier natuurlijk lucht van gekregen en had geen zin in gezeik. Die is na de bewuste uitzending van gisteren maar eens gauw gaan bellen. Dat blijkt ook wel na vanochtend.quote:Op dinsdag 3 augustus 2010 21:20 schreef Urquhart het volgende:
[..]
Aha, dat had ik dus gemist vanmorgenAls ik die reactie van Jan ook hoor ("Hele bekende Nederlander", "Dichtbij Robert" en "Gerespecteerd zakenman") kan ik toch echt niemand anders bedenken dan Reinout Oerlemans. Maar het is idd met een sisser afgelopen.
Ik kan me ook nog uitzendingen herinneren dat Jan jarig was, en hij speciaal een plaat van Benny Neyman wilde horenquote:Op dinsdag 3 augustus 2010 21:23 schreef Gillette_M5 het volgende:
[..]
Ook Jan's aparte muzieksmaak laat wat te wensen over. Herinner me een uitzending op Noordzee FM waar ze ff Modern Talking opzette voor Jan. Ik lag dubbel.
Ja, en die CD van Snoop Dogg Dr. Dre iddquote:Op dinsdag 3 augustus 2010 21:29 schreef Urquhart het volgende:
[..]
Ik kan me ook nog uitzendingen herinneren dat Jan jarig was, en hij speciaal een plaat van Benny Neyman wilde horenHij schijnt idd een groot liefhebber te zijn van het Nederlandstalige lied.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |