Niet alleen in Belgie hoor. Ik kom oorspronkelijk uit de kop van Noord-Holland en daar spreken ze ook over Peter en Meter. Mijn Peter en Meter deden alleen niet aan dure cadeau's en zo. Sterker nog, mijn ouders kregen ruzie met ze, dus ik heb ze jaren niet gezien.quote:Op maandag 2 augustus 2010 19:35 schreef Stroekie het volgende:
[..]
en Rudy zal dan weer spreken over Peter en Meter, want zo noemen ze dit fenomeen in België
Ikzelf kom uit Amstelveen en daar is peettante en peetoom gangbaarder. Tuurlijk, ken ik ook peter en meter. Peter en meter, het lijken net namen van de characters uit die serie Niels Holgerson.quote:Op dinsdag 3 augustus 2010 13:27 schreef Andyvie het volgende:
[..]
Niet alleen in Belgie hoor. Ik kom oorspronkelijk uit de kop van Noord-Holland en daar spreken ze ook over Peter en Meter. Mijn Peter en Meter deden alleen niet aan dure cadeau's en zo. Sterker nog, mijn ouders kregen ruzie met ze, dus ik heb ze jaren niet gezien.
Hahaha, jawel he.quote:Op dinsdag 3 augustus 2010 13:31 schreef mike_hunt het volgende:
[..]
Ikzelf kom uit Amstelveen en daar is peettante en peetoom gangbaarder. Tuurlijk, ken ik ook peter en meter. Peter en meter, het lijken net namen van de characters uit die serie Niels Holgerson.
ja maar dat was dus het komkommer nieuws van 3 a 4 jaar geledenquote:Op dinsdag 3 augustus 2010 13:21 schreef mike_hunt het volgende:
[..]
oooooooooo is dat het??enne, hoe weet jij dit?
IK had die aflevering gezien (Kaapstad) dat ze goede vrienden waren blablabla. en later hoorde ik dat ze erge ruzie hadden maar niemand wilde zeggen waarom.
Dus ik had destijds aan tout bekend Nederland *kuch* gevraagd wat de reden was maar niemand wist dat..
Dus die dikke is met die jongen naar het nest geweest??
altijd handig toch een pied a tèrre in Crime Cityquote:Op dinsdag 3 augustus 2010 13:24 schreef mike_hunt het volgende:
[..]
Nee nog lang niet, Er moet een nieuwe vloer in etc, maar voor die korte duur ga ik niet alles verbouwen etc. Tenminste ik ben er nog niet uit. Kan het eventueel aan houden voor de keren dat ik weer in Nederland ben.
ik weet het niet.
Was dat alweer zo lang geleden?quote:Op dinsdag 3 augustus 2010 13:38 schreef Stroekie het volgende:
[..]
ja maar dat was dus het komkommer nieuws van 3 a 4 jaar geleden
ja dit jaar is het wel erg karig met komkommersquote:Op dinsdag 3 augustus 2010 13:42 schreef mike_hunt het volgende:
[..]
Was dat alweer zo lang geleden?
Komkommernieuws? Nee, dit is smeuig!![]()
Nee, komkommernieuws is dat Bonnie een nieuwe single gaat uitbrengen. (las ik net). Vond haar leuker toen ze nog goed in de olie zat.
Nah, er is toch ook echt nieuws. Kabinet etc.. en Lindsay is weer vrij.quote:Op dinsdag 3 augustus 2010 13:45 schreef Stroekie het volgende:
[..]
ja dit jaar is het wel erg karig met komkommers
Vorig jaar was het topdrukte met faillisement van The Entertainment Groep, Jan en Yolanthe en Eddem en Petries. Komen we er dit jaar maar bekaaid vanaf
als je goed en ver had terug gelezen had je geweten dat juist Erik nu 10 dagen met vakantie isquote:Op dinsdag 3 augustus 2010 13:45 schreef mike_hunt het volgende:
http://www.vkmag.com/maga(...)nnetje_al_flylashes/
Kep ze nog niet gespot. Leuke trent gaat dit worden.![]()
uiteraard SFW, Erik.
Bitch please, een moeder is nooit jonger dan zijn dochterquote:Op dinsdag 3 augustus 2010 13:04 schreef mike_hunt het volgende:
@TMM gefeliciteerd jongen met je 25e verjaardag
o, vandaar dat het niet opschiet.quote:Op dinsdag 3 augustus 2010 13:48 schreef Stroekie het volgende:
[..]
als je goed en ver had terug gelezen had je geweten dat juist Erik nu 10 dagen met vakantie is
quote:Op dinsdag 3 augustus 2010 13:50 schreef HeulMacho het volgende:
[..]
Bitch please, een moeder is nooit jonger dan zijn dochter
Jij denkt dat hij op vakantie alleem maar blikken met bruine bonen opwarmt ?quote:Op dinsdag 3 augustus 2010 13:50 schreef mike_hunt het volgende:
[..]
o, vandaar dat het niet opschiet.![]()
maar goed, hij zal dat misschien nog teruglezen, dus ik zet het er standaarde bij anders krijg ik wéér de wind van voren.
![]()
o, tis iets van boven de rivieren.quote:Op dinsdag 3 augustus 2010 13:53 schreef Stroekie het volgende:
[..]
Jij denkt dat hij op vakantie alleem maar blikken met bruine bonen opwarmt ?
niet geschoten is een volle zak altijd mis.quote:Op dinsdag 3 augustus 2010 13:55 schreef Steve het volgende:
Ik zie net een vacature voor een baan die mij ontzettend leuk lijkt, en waar niet heel veel banen zijn. Maar ja, ik moet nog een halfjaar studeren.![]()
Rechten.quote:Op dinsdag 3 augustus 2010 13:57 schreef mike_hunt het volgende:
[..]
niet geschoten is een volle zak altijd mis.![]()
wat studeerde je ook alweer?
getuigd wel van een soort van Lef en zelfvertrouwen als je daarop nu al reageertquote:Op dinsdag 3 augustus 2010 13:55 schreef Steve het volgende:
Ik zie net een vacature voor een baan die mij ontzettend leuk lijkt, en waar niet heel veel banen zijn. Maar ja, ik moet nog een halfjaar studeren.![]()
ga je niet verder studeren? Je specialiceren in iets?quote:
Ben ik al mee bezig.quote:Op dinsdag 3 augustus 2010 14:06 schreef mike_hunt het volgende:
ga je niet verder studeren? Je specialiceren in iets?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |