Om het af te maken, je rijd toch geen Opel he?quote:Op zaterdag 31 juli 2010 11:47 schreef Gert het volgende:
[..]
Zondag rijden dan? Liever een dag minder vakantie dan een zaterdag erbij waarbij je minstens 5 uur stil staat op de weg.
Wij hebben tot nu toe de luxe niet aan het hoogseizoen gebonden te zijn, dat wordt vanaf mei volgend jaar anders. Maar no way dat ik tussen Parijs en Lyon in de file ga staan.
Voor zondag hebben ze code rood afgegeven, betekent dat de files misschien iets minder lang zijn, maar ze er nog steeds volop zijn.quote:Op zaterdag 31 juli 2010 11:47 schreef Gert het volgende:
[..]
Zondag rijden dan? Liever een dag minder vakantie dan een zaterdag erbij waarbij je minstens 5 uur stil staat op de weg.
Wij hebben tot nu toe de luxe niet aan het hoogseizoen gebonden te zijn, dat wordt vanaf mei volgend jaar anders. Maar no way dat ik tussen Parijs en Lyon in de file ga staan.
We gaan wel op vakantie naar Wit-Rusland of zo, dan sta je vast niet in de file.quote:Op zaterdag 31 juli 2010 12:09 schreef spuitje het volgende:
[..]
Voor zondag hebben ze code rood afgegeven, betekent dat de files misschien iets minder lang zijn, maar ze er nog steeds volop zijn.
Wij zijn vorig jaar wel op een zaterdag richting zuiden gereden maar hebben een alternatieve route gereden en geen minuut in de file gestaan.
quote:Op zaterdag 31 juli 2010 12:13 schreef Gert het volgende:
[..]
We gaan wel op vakantie naar Wit-Rusland of zo, dan sta je vast niet in de file.![]()
Hoewel... bij de grensovergangen daar in die contreien willen ze je ook nog weleens een halve dag bezighouden tenzij je flink betaalt.
@ dementor: nee een Lada, hoezo?
Cool!quote:
Ligt er ook een beetje aan of je noord-zuid gaat of omgekeerd. Zie nu net dat het voor Caen helemaal vast staat door verkeer wat uit richting Bretagne komt. Aan de andere kant van Caen staat het vast door verkeer wat daar juist heen wil. Het was trouwens gisteren ook al behoorlijk druk door verkeer uit Bretagne.quote:Op zaterdag 31 juli 2010 12:14 schreef hondjes het volgende:
Vorig jaar reden we op zwarte zaterdag en reden we zo door.
Nu gingen we met Pasen,,een ramp..
Maar we rijden nu in vervolg op woensdag, voorlopig bevalt dat wel.
Heel goed!quote:Op zaterdag 31 juli 2010 12:35 schreef remlof het volgende:
Goeiemiddag, ben al vanaf 9 uur aan het werk
Nu wil ik een Mentosquote:Op zaterdag 31 juli 2010 12:35 schreef Marrije het volgende:
Fruity smarties zijn dus hetzelfde als de Skittles.
Een keer in de twee weken op vrijdag. En verder heb ik door de week hele soepele werktijdenquote:Op zaterdag 31 juli 2010 12:37 schreef Laysa het volgende:
[..]
ook wel goed, maar wel iets minder...wanneer mag je een dagje vrij?
Dat heb ik ook, maar dat ligt aan m'n katten.quote:Op zaterdag 31 juli 2010 12:39 schreef Ian_Nick het volgende:
Waarom raak ik toch altijd mijn aanstekers kwijt ook al verlaat ik mijn kamer niet!?
Mag je nu veel ''thuis''werken? nu Ernhum van de bewoonde wereld is afgesneden?quote:Op zaterdag 31 juli 2010 12:39 schreef remlof het volgende:
[..]
Een keer in de twee weken op vrijdag. En verder heb ik door de week hele soepele werktijden
Mehehe, stuiteren die met je aanstekers door de kamert?quote:Op zaterdag 31 juli 2010 12:41 schreef remlof het volgende:
[..]
Dat heb ik ook, maar dat ligt aan m'n katten.
Als ik m'n tv-meubel aan de kant schuif vind ik zo vijf aanstekers
had je veel bier op vannacht?quote:Op zaterdag 31 juli 2010 12:45 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Mehehe, stuiteren die met je aanstekers door de kamert?
Ik snap er echt geen hol van, technisch gezien zit ik er enkel mee aan mijn bureau
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |