quote:Op zaterdag 31 juli 2010 01:48 schreef zarGon het volgende:
[..]
.
Ik moest lachen om een reactie van mij van twee jaar geleden. Ken jij de okselkut? En de mangokut?
Dat ik niet eerder over die serie (Coming of Age) gelezen/gehoord heb! Net de eerste episode bekeken en ik heb er van genoten! Als je van Britse (of BBC-)comedies houdt, is dit een aanrader.quote:Op zaterdag 31 juli 2010 01:34 schreef GenusButeo het volgende:
[..]
![]()
Hilarisch, maar ranzig, maar hilarisch.
Hehe, ik moest glimlachen om de combinatie "soms heel vaak".quote:Op zaterdag 31 juli 2010 01:52 schreef GenusButeo het volgende:
[..]
![]()
Jij bent echt fucking briljant.
(En het maakt niet uit dat je om jezelf moest lachen, hoor. Doe ik ook wel 's soms heel vaak.)
Die mannen die daar zijn, zijn echt te dom voor woorden. Gewoon laten gaan, achterover leunen en genieten hoe die schreeuwlelijken elkander mishandelen, dat is wat ik zou doen.quote:Op zaterdag 31 juli 2010 14:54 schreef turnazz het volgende:
http://webtv.hurriyet.com(...)birbirine-girdi.aspx
De cameraman wordt ook nog even mishandeldquote:Op zaterdag 31 juli 2010 14:54 schreef turnazz het volgende:
http://webtv.hurriyet.com(...)birbirine-girdi.aspx
die cameraman op het eind: ben sizden sikayetciyim..quote:Op zaterdag 31 juli 2010 15:05 schreef wikwakka2 het volgende:
[..]
De cameraman wordt ook nog even mishandeld. Maar waar vochten ze om, een bal (volgens google translate)?
ja ik maak het voor het eerst jaquote:Op zaterdag 31 juli 2010 17:22 schreef zarGon het volgende:
Maak je het voor het eerst ofzo? Strooi er gewoon wat op wat volgens jou genoeg is. Göz kararı,.
50 gram zout?quote:Op zaterdag 31 juli 2010 17:23 schreef Disko.Krali het volgende:
[..]
ja ik maak het voor het eerst ja
Ja, ik eet het morgen ook welquote:Op zaterdag 31 juli 2010 17:26 schreef zarGon het volgende:
[..]
Hoeveel macaroni ga je klaarmaken? Het pakje in zijn geheel?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |