Antidotes (2008)quote:Foals are a band from Oxford, England, United Kingdom, formed in 2005. The band’s musical influences are varied. Their musical style is linked to various genres such as indie rock, dance-punk and math rock.
Current members, Jack Bevan and Yannis Philippakis were originally in cult math rock band The Edmund Fitzgerald, but disbanded after they claimed that things had become “too serious” and they wanted to have more “fun making their music”. The lead singer of Youthmovies (now disbanded), Andrew Mears, originally formed part of the band, playing as guitarist and lead vocalist.
Bedankt voor de tip, heerlijke Lowlands voorpret.quote:Op vrijdag 30 juli 2010 22:23 schreef Haunter het volgende:
Wat mij betreft verdient deze band (eindelijk) een eigen topic! Ze lopen al een paar jaar rond op festivals en kleine zaaltjes, en hebben als je het mij vraagt de titel van beste nummer van 2010 nu al binnen met Spanish Sahara. Oja, ze staan uiteraard op Lowlands en ook nog in november in de Melkweg
Hier staat nog een heel optreden op een festival van een korte tijd geleden.
Ik kon hem niet vinden in ieder gevalquote:Op vrijdag 30 juli 2010 23:13 schreef MaJo het volgende:
Kan me herinneren ooit wel in een Foals topic gepost te hebben?
Maar leuke band inderdaadTwee jaar geleden in Tivoli waren ze veel beter dan ik verwacht had! Dit jaar in Paradiso vielen ze echter tegen, ze kwamen ongeïnspireerd over en de zanger zong vals of soms hele stukken niks. Beetje een tegenvaller
Maar ik ga ze wel weer zien op Lowlands en kijken hoe het dan is
zal wel in het indie topic geweest zijn, heb ook nog even gezocht en kon geen ander topic vindenquote:Op vrijdag 30 juli 2010 23:19 schreef Haunter het volgende:
[..]
Ik kon hem niet vinden in ieder geval
Ik vind het een goede cd, je moet hem zeker gaan luisteren!quote:Op zaterdag 31 juli 2010 00:42 schreef MaJo het volgende:
[..]
zal wel in het indie topic geweest zijn, heb ook nog even gezocht en kon geen ander topic vinden
Wat vinden jullie trouwens van de nieuwe cd? Ik moet hem nog steeds checken
Ik zet 'm bijna altijd op m'n iPod als ik ergens heen fiets. Ik ga dan ook altijd ongemerkt heel hard fietsen als de climax komt..quote:Op zaterdag 31 juli 2010 12:15 schreef Mr.DD het volgende:
Spanish Sahara is m'n favoriet. Als het doodstil is, oortjes indoen en dan dat nummer in 1x luisteren zonder afgeleid te worden. En dan komt die climax. Heuuurrlijk.
Total Life Forever is prachtig, Antidotes is erg vet.quote:Op woensdag 6 oktober 2010 00:54 schreef Arn0 het volgende:
Beluisterde net Total Life Forever en na de eerste drie nummers had ik een enorme drang om het album af te zetten maar ben blij dat ik dat niet gedaan heb: Daarna komt het echt op gang! Na een luisterbeurt vind ik het al een (erg?) goed album, en denk dat dit wel een mooie groeiplaat wordt waardoor ik de eerste nummers ook wel zal kunnen appreciëren.
Ben benieuwd hoe hun eerste album klinkt.
Ik ga zeker weten.quote:Op maandag 19 november 2012 11:58 schreef indiaantje89 het volgende:
Zaterdag 16 maart spelen ze in de paradiso.
¤ 16,00 voor een kaartje. Misschien dat ik wel ga
Hoe weet je dit? Op de site van Foals zelf staat nog niets.quote:Op maandag 19 november 2012 11:58 schreef indiaantje89 het volgende:
Zaterdag 16 maart spelen ze in de paradiso.
¤ 16,00 voor een kaartje. Misschien dat ik wel ga
Denk hier vandaan: http://www.podiuminfo.nl/news/23419/Foals_naar_Paradiso/quote:Op maandag 19 november 2012 13:13 schreef megamandy het volgende:
[..]
Hoe weet je dit? Op de site van Foals zelf staat nog niets.
Dankjequote:Op maandag 19 november 2012 13:30 schreef Jacobuspower het volgende:
[..]
Denk hier vandaan: http://www.podiuminfo.nl/news/23419/Foals_naar_Paradiso/
Maar daar staat ook geen bron bij, maar ik vertrouw dit wel
Edit: en nu staat het ook op de facebook van Paradiso
Vrijdag pas héquote:Op maandag 19 november 2012 14:17 schreef megamandy het volgende:
[..]
Dankje
Zie dat de kaarten nu al in de voorverkoop gaan. Net nu ik dus echt geen geld heb
Ja, maar er zijn een aantal dingen die ik al moet betalen en mijn loon komt daarna pasquote:
Mja, White Lies kreeg vorig jaar niet eens het Klokgebouw vol, die werden op het laatst nog verplaatst naar de 013quote:Op maandag 19 november 2012 15:30 schreef Haunter het volgende:
Ik had trouwens verwacht, met de progressieve lijn van afgelopen jaren en de tenten waar ze daardoor speelden in Europa, dat ze in de HMH zouden gaan spelen.
Denk ik ook inderdaad. Vorige keer waren Paradiso en Melkweg ook uitverkocht (volgens mij.)quote:Op maandag 19 november 2012 15:40 schreef Arn0 het volgende:
Ik schat een uitverkochte Paradiso, een goed onthaald derde album, een mooie passage op Lowlands en dan in het najaar de HMH.
quote:• 12” box with exclusive Holy Fire artwork
• Gatefold packaging housing album on exclusive marbled heavyweight vinyl, documentary dvd and box set only bonus audio cd
• 6 x double sided 12” prints featuring hand written lyrics and exclusive images
• Gatefold Holy Fire artwork print (12” x 24”)
• Holy Fire album download code
• My Number 7" Vinyl
• Prints and gatefold print will be housed in an exclusive envelope, numbered, initialled and sealed by the band themselves
Idd, maar kon het toch niet laten.quote:Op zondag 20 januari 2013 12:09 schreef Arn0 het volgende:
Meh. Lek is maar 128 kbps, toch? Ik hou me nog even in.
Ik word niet zo heel erg warm van de video eigenlijk. Het nummer zelf vond ik in het begin ook niet zo indrukwekkend. Nu ik 'm vaker heb geluisterd, waardeer ik 'm zeer op het moment!quote:Op woensdag 23 januari 2013 19:31 schreef Jacobuspower het volgende:
Zeer geslaagde clip bij een uitstekend nummer.![]()
flacquote:Op donderdag 7 februari 2013 13:58 schreef Arn0 het volgende:
Voor zij die net zoals ik geduld hadden, het geduld is vandaag beloond, het album is in hoge kwaliteit beschikbaar
Cool!quote:Op maandag 11 februari 2013 16:57 schreef Arn0 het volgende:
En toen werd Foals plots meer geluisterd dan de groten der aarde.
[ afbeelding ]
Nu zijn ze zelfs Album van de Week. Een doorbraak kan nu niet meer lang duren..quote:Op zondag 27 januari 2013 13:26 schreef Tourniquet het volgende:
My Number is deze week zelfs 3FM megahit. Altijd een beetje raar als een (relatief onbekende) band die je al een paar jaar volgt opeens doorbreekt. Gelukkig heb ik al een kaartje voor Paradiso.
Mooi nummer inderdaad, ook een geinig idee om beveiligingscamera opnames als 'clip' te gebruiken.quote:Op maandag 4 maart 2013 15:24 schreef Arn0 het volgende:
Volgende week is het zo ver, hier alvast een pro-shot opname van een nieuw nummer om in de juiste stemming te geraken![]()
Prachtig
Het is volgende week zaterdag hèquote:Op maandag 4 maart 2013 15:49 schreef Jacobuspower het volgende:
[..]
Er is trouwens iets tussen gekomen dus nu kan ik niet meer zaterdagEcht balen want had er ontzettend veel zin in..
Jah dat weet ik inderdaad. Deze zaterdag was geen probleem geweest, maar volgende week zaterdag dus welquote:
Dus jij gaat ook niet?quote:Op dinsdag 5 maart 2013 13:58 schreef Arn0 het volgende:
Ik had zelf ook een ticket gekocht voor het concert de dag ervoor maar.. Vergeten te betalenEn natuurlijk meteen uitverkocht. Meh
Hehe, dat is niet gezegd. Ik ga toch wel proberen om nog een ticket te scoren, dit wil ik niet missenquote:
Zou ik ook doen als ik jou wasquote:Op dinsdag 5 maart 2013 14:10 schreef Arn0 het volgende:
[..]
Hehe, dat is niet gezegd. Ik ga toch wel proberen om nog een ticket te scoren, dit wil ik niet missenVoor je het weet staan ze in een grote zaal met baggere akoestiek.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Helemaal eens vind op de nieuwe cd alleen Inhaler leuk.quote:Op zondag 24 maart 2013 15:52 schreef Juicyhil het volgende:
Vind Foals een beetje achteruit gegaan...Antidotes was geniaal, maar ze zijn hun sound nu een beetje verloren.
NU!quote:Op vrijdag 28 juni 2013 22:13 schreef kciR het volgende:
Ik zit er klaar voor op BBC3, hopen dat ze zo komen..
Die zonden ze dan weer niet uit op BBC3.quote:Op vrijdag 28 juni 2013 23:04 schreef Jacobuspower het volgende:
Zo, hele set live gekeken. Ze hebben Glastonbury net even weggeblazen zeg poeh!
Die uitvoering van Two Steps, Twice
Het was een heerlijk intens optreden op Lowlands. Die opbouw in de set en de nummers zijn echtquote:Op zondag 18 augustus 2013 19:40 schreef Tourniquet het volgende:
Lowlands-optreden momenteel live op de stream op http://3voor12.vpro.nl. Ze zijn lekker bezig!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |