Omdat techno/dubstep op dit moment heel groot is? Net zoals indie/hiphop dat een aantal jaar geleden was.quote:Op donderdag 29 juli 2010 14:33 schreef ArTiC het volgende:
[..]
idd..er is iedere week wel ergens een pillenslikkersfeestje dus ik snap sowieso niet waarom dit op Lowlands moet
hier niet.quote:Op donderdag 29 juli 2010 14:46 schreef ArTiC het volgende:
[..]
Het regent hier, wil dus niemand nu over het weer praten?![]()
boeiend?quote:Op donderdag 29 juli 2010 14:48 schreef febster het volgende:
[..]
Omdat techno/dubstep op dit moment heel groot is? Net zoals indie/hiphop dat een aantal jaar geleden was.
wil best ruilen hoor...jullie 2 festivals van een lang weekend vol techno per jaar en wij 40 (pop)rock/metal dagfeesten per jaar?quote:
Als dat zo was, dan waren er wel meer rock festivals/feesten he? Als er geld te verdienen valt dan springt de muziekbranche daar wel op in.quote:Op donderdag 29 juli 2010 14:50 schreef ArTiC het volgende:
[..]
boeiend?
Rock (in welke vorm dan ook) is altijd groter geweest en zal dat zijn...houd die festivals dan lekker zo. Voor dat andere heb je extrema en wat er nog meer georganiseerd wordt 40x per jaar.
Dat is het probleem juist met 'dance' muziek...zoveel stromingen en ieder jaar is er weer een andere stroming 'in'...en de massa huppelt er vrolijk achteraanquote:Op donderdag 29 juli 2010 14:56 schreef febster het volgende:
[..]
Als dat zo was, dan waren er wel meer rock festivals/feesten he? Als er geld te verdienen valt dan springt de muziekbranche daar wel op in.
het waaitquote:
Heel plaatselijk.quote:
quote:Op donderdag 29 juli 2010 14:56 schreef febster het volgende:
[..]
Als dat zo was, dan waren er wel meer rock festivals/feesten he? Als er geld te verdienen valt dan springt de muziekbranche daar wel op in.
als het maar een 'frisse' wind isquote:
ik denk dat Dancers wel geld uitgeven en de rockers niet.quote:Op donderdag 29 juli 2010 14:58 schreef ArTiC het volgende:
[..]
Dat is het probleem juist met 'dance' muziek...zoveel stromingen en ieder jaar is er weer een andere stroming 'in'...en de massa huppelt er vrolijk achteraan
quote:Op donderdag 29 juli 2010 14:58 schreef ArTiC het volgende:
[..]
Dat is het probleem juist met 'dance' muziek...zoveel stromingen en ieder jaar is er weer een andere stroming 'in'...en de massa huppelt er vrolijk achteraan
quote:
het wordt wel steeds meer, daar geef ik je gelijk in. maar misschien houden die nu juist die feztivals alive..quote:Op donderdag 29 juli 2010 15:08 schreef ArTiC het volgende:
ach ja..ik gun jullie echt die feestjes wel...ik vind het alleen jammer dat op die paar leuke festivals die NL heeft de (wat ik dan noem) echte festivalmuziek verdreven wordt door techno/dance/house etc
of niet...festivals hebben nooit verlegen gezeten om veel publiek...juist vanwege het feit dat er maar een paar zijn en dat dat het 'festivalpubliek' (in jouw woorden: kuthippies) behoorlijk trouw is....bands als Metallica/Pearl Jam/Smashing Pumpkins etc trekken nog steeds evenveel publiek als 15 jaar geleden.quote:Op donderdag 29 juli 2010 15:09 schreef FUFR het volgende:
[..]
het wordt wel steeds meer, daar geef ik je gelijk in. maar misschien houden die nu juist die feztivals alive..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |