Ik denk dat een scene waarin een naakte man op het punt staat een andere naakte man van achter te bestijgen, al heel wat is voor Amerikaanse (kabel)televisieserie! Dat tongetje van Talbot ook, *ril*quote:Op maandag 9 augustus 2010 21:52 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Nou ik vind dat er genoeg gayness in zit hoor
Misshcien zelfs wel iets TE in seizoen 3 waardoor ik me kan voorstellen dat de gemiddelde kjker denkt van "uuuh oké dan".
Maar Eric........ HELL YEAH!Ook al was het ene sluwe list!
			
			
			
			Ik denk dat HBO zich in de vingers snijdt met een expliciete gay neukscene. Er zijn relatief weinig mensen die dat echt lekker en leuk vinden om te zien. En je loopt kans dat er mensen afhaken. En adverteerders.quote:Op maandag 9 augustus 2010 21:59 schreef cinnamongirl het volgende:
[..]
Ik denk dat een scene waarin een naakte man op het punt staat een andere naakte man van achter te bestijgen, al heel wat is voor Amerikaanse (kabel)televisieserie! Dat tongetje van Talbot ook, *ril*
			
			
			
			
			
			
			
			Oh, come on. Er is toch wel iets grondig mis als twee mannen minder screen time krijgen dan die scene met Lorena en Bill, of Tara en Franklin.quote:Op maandag 9 augustus 2010 21:52 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Nou ik vind dat er genoeg gayness in zit hoor
Misshcien zelfs wel iets TE in seizoen 3 waardoor ik me kan voorstellen dat de gemiddelde kjker denkt van "uuuh oké dan".
Maar Eric........ HELL YEAH!Ook al was het ene sluwe list!
			
			
			
			Er zijn meer mensen die liever zien dat Bill iemand letterlijk de nek omdraait?quote:Op maandag 9 augustus 2010 22:03 schreef Aventura het volgende:
[..]
Ik denk dat HBO zich in de vingers snijdt met een expliciete gay neukscene. Er zijn relatief weinig mensen die dat echt lekker en leuk vinden om te zien. En je loopt kans dat er mensen afhaken. En adverteerders.
De meeste mensen zien toch liever m/v of v/v.
			
			
			
			Wat dan? Ik zie het niet hoor. Ik hoef het ook niet te zien trouwensquote:Op maandag 9 augustus 2010 22:07 schreef wonderer het volgende:
[..]
Oh, come on. Er is toch wel iets grondig mis als twee mannen minder screen time krijgen dan die scene met Lorena en Bill, of Tara en Franklin.
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Het was ook niet de bedoeling van Eric om "all the way" met Talbot te gaan. Je zag hem ook gruwelen van zijn "gay" gedrag nadat hij met talbot zat te flirten en de kroon van zijn vader terug in de kast had gezet. Hij doet het alleen maar om de koning terug te pakken.quote:Op maandag 9 augustus 2010 17:59 schreef wonderer het volgende:
Toch jammer dat er seksscenes zijn waarbij iemands hoofd wordt omgedraaid, maar zodra het twee mannen betreft, houdt het bij zoenen op (die staakscene was ook niet bepaald "smoking hot"). En dan de laatste scene tussen Sookie en Bill mag wel weer uitgebreide softporn zijn
			
			
			
			Nee, hij gelooft wel in iets voodoo achtigs.quote:Op maandag 9 augustus 2010 21:54 schreef Ang3l het volgende:
Zou Lafayette trouwens een heks zijn?
Omdat ze het steeds over zijn krachten hebben.....
Hij heeft z'n verhaallijn in de boeken al overleefd, dus mensen die de boeken gelezen hebben kunnen volgens mij ook alleen maar gokken.
			
			
			
			Hihi, ja. Voor USA begrippen is deze serie vrij heftig.quote:Op maandag 9 augustus 2010 21:59 schreef cinnamongirl het volgende:
[..]
Ik denk dat een scene waarin een naakte man op het punt staat een andere naakte man van achter te bestijgen, al heel wat is voor Amerikaanse (kabel)televisieserie! Dat tongetje van Talbot ook, *ril*
			
			
			
			Denk dat dat wel meevalt hoor, er zijn genoeg vrouwen die m/m wel zien zitten. Vergis je daar niet in.quote:Op maandag 9 augustus 2010 22:08 schreef wonderer het volgende:
[..]
Er zijn meer mensen die liever zien dat Bill iemand letterlijk de nek omdraait?![]()
Weet je, ik vrees gewoon dat je gelijk hebt. En dat vind ik jammer.
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			En toch denk ik dat ze voor onze Lala nog iets groters in petto hebben. Ze noemen het ZO vaak dat hij zo powerfull is, en gister al helemaal door zowel moeder als Jesus.quote:Op maandag 9 augustus 2010 23:51 schreef HiZ het volgende:
[..]
Nee, hij gelooft wel in iets voodoo achtigs.
			
			
			
			Ik vond het begin hele traag en emotioneel. Bijna iedere scene was snotterig.... en toen ineens op het einde WHAMM! Ook wel eens leuk dan de hele tijd actiequote:Op dinsdag 10 augustus 2010 01:09 schreef Vader_Aardbei het volgende:
[..]
Hihi, ja. Voor USA begrippen is deze serie vrij heftig.
Dit was wel weer een fantastische episode, de laatste 20 minuten waren prachtig.
			
			
			
			Het is gewoon een geldkwestie. Te kleine doelgroep & het niet kunnen riskeren dat kijkers afhaken.quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 01:10 schreef Vader_Aardbei het volgende:
[..]
Denk dat dat wel meevalt hoor, er zijn genoeg vrouwen die m/m wel zien zitten. Vergis je daar niet in.
En TB heeft een vrij hoog aantal vrouwelijke kijkers, omdat die boekenserie zo populair is.
			
			
			
			
			
			
			
			Ik vind het dus vooral redelijk schokkend dat men met twee mannen banger is voor afhaken dan gruwelijke scenes als tussen Bill en Lorena. Maar helaas wel typerend voor Amerika (en misschien wel de hele wereld), dus ook begrijpelijk.quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 08:19 schreef Aventura het volgende:
[..]
Het is gewoon een geldkwestie. Te kleine doelgroep & het niet kunnen riskeren dat kijkers afhaken.
			
			
			
			Dat was hij al eerder. Toen hij haar de Majors noemde.quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 15:51 schreef Sitethief het volgende:
Zag ik nou goed dat Tommy opeens geïnteresseerd was in Jessica?
			
			
			
			Toch vreemd. Keihard, grof en hier en daar dodelijk geweld op tv is daar al tientallen jaren'normaal'. Seks pas sinds ongeveer 15 -20 jaar, en dan inderdaad alleen tussenquote:Op dinsdag 10 augustus 2010 17:36 schreef wonderer het volgende:
[..]
Ik vind het dus vooral redelijk schokkend dat men met twee mannen banger is voor afhaken dan gruwelijke scenes als tussen Bill en Lorena. Maar helaas wel typerend voor Amerika (en misschien wel de hele wereld), dus ook begrijpelijk.
			
			
			
			
			
			
			
			Ik ken ook meiden die het alleen maar over de lichamen van Bill en Eric hebben en delen van het plot (zoals de betekening van de kroon voor Eric) volstrekt missenquote:Op dinsdag 10 augustus 2010 17:50 schreef Platina het volgende:
[..]
Dat was hij al eerder. Toen hij haar de Majors noemde.
Soms heb ik het idee dat mensen de serie maar half volgen...
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Que?quote:Op woensdag 11 augustus 2010 15:25 schreef PhalanX het volgende:
FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUCK NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!
			
			
			
			?quote:Op woensdag 11 augustus 2010 15:25 schreef PhalanX het volgende:
FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUCK NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Nee, alleen kijk ik buiten mijn schuld om True Blood door elkaarquote:Op dinsdag 10 augustus 2010 17:50 schreef Platina het volgende:
[..]
Dat was hij al eerder. Toen hij haar de Majors noemde.
Soms heb ik het idee dat mensen de serie maar half volgen...
			
			
			
			Die is gelukkig ook maar een klein hoofdstukje in de boekenquote:Op woensdag 11 augustus 2010 15:01 schreef jora23 het volgende:
Ik krijg vandaag als het goed is de boxset binnen. Ik ben heel benieuwd of dat aan mijn verwachtingen voldoet. Ben al niet zo gek op engelstalige boeken. Maar de serie wordt steeds beter per aflevering. Ik vond het verhaallijn over die marianne ofzo (met die godin) echt flut....
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |