Nietes keer ontelbaar.quote:Op woensdag 28 juli 2010 04:24 schreef FOKkû het volgende:
Ikke altijd eentje meer!(Vooral bij nietes-welles.)
Haha, ja inderdaad!quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 19:20 schreef Jeetjejom het volgende:
Sorry, weet helemaal niets meer te verzinnen, maar de tranen lopen me over de wangen...
Superfrappant dat dit dus in het hele land hetzelfde gaat!
Jammer alleen dat die schoolpleinregels nergens op sloegenquote:Op zondag 22 augustus 2010 14:06 schreef FOKkû het volgende:
Het mooiste vind ik dat iedereen zich aan de regels hield!Bleef iedereen maar zo als 'ie ouder werd, hadden we geen rechtssysteem meer nodig.
Klopt, maar ik wilde wel mijn zeldzame Pokémonkaarten terug toen ik erachter kwam dat ik ze geruild had voor neppe.quote:Op zondag 22 augustus 2010 14:13 schreef Sisiorange94 het volgende:
[..]
Jammer alleen dat die schoolpleinregels nergens op sloegen
Je kon ze ook teruggeven en keihard wegrennen terwijl je riep: Zonder teruggeefs!quote:Op zondag 22 augustus 2010 14:21 schreef FOKkû het volgende:
[..]
Klopt, maar ik wilde wel mijn zeldzame Pokémonkaarten terug toen ik erachter kwam dat ik ze geruild had voor neppe.Maar ja, het was zonder terugruils, dus slikken maar.
quote:Op zondag 22 augustus 2010 14:40 schreef Sisiorange94 het volgende:
[..]
Je kon ze ook teruggeven en keihard wegrennen terwijl je riep: Zonder teruggeefs!
Die ken ik niet, vertel!quote:Op zondag 22 augustus 2010 14:49 schreef Sisiorange94 het volgende:
Opeens schiet hoedje van de koning me weer te binnen
Als we dan tikkertje gingen doen en niemand wilde hem zijn deed iedereen snel zijn handen op zijn hoofd en zei: Hoedje van de koning! Degene die het laatst het hoedje van de koning op had was hem.quote:
Owh vet!quote:Op zondag 22 augustus 2010 14:52 schreef Sisiorange94 het volgende:
[..]
Als we dan tikkertje gingen doen en niemand wilde hem zijn deed iedereen snel zijn handen op zijn hoofd en zei: Hoedje van de koning! Degene die het laatst het hoedje van de koning op had was hem.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zondag 22 augustus 2010 15:00 schreef FOKkû het volgende:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Gingen jullie trouwens ook altijd poten?![]()
quote:Op zondag 22 augustus 2010 15:04 schreef Sisiorange94 het volgende:
[..]Je bedoelt pispotten?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Gingen jullie trouwens ook altijd poten?
![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |