Rijst met gekookte kip heb ik zelf niet geprobeerd. Wij hebben eerst een antiwormenkuurtje gehad inderdaad, dat sloeg heel even aan maar toen ging het weer slechter.
Daarna moest er dus een monster worden ingeleverd.. en toen is het balletje gaan rollen richting antibioticaprikjes en vervolgens speciaal voer.
Heeft er iemand trouwens nog tips om die ondeugende mormels te leren dat ze dingen niet mogen? Ik ben vannacht tot half 2 's nachts bezig geweest met opruimen.. Ik had gisteren bloemen gehaald, ik dacht, dat staat lekker fleurig (krijg vanavond mensen op visite). Eerst gaan we nog even weg voor boodschappen die we zijn vergeten (dat was eerder op de avond). Toen we terugkwamen waren er al een paar stengels geknakt. Grom..
Echter, toen we zo'n 10 minuutjes in bed lagen... de slaap was net aan het komen..
PATS... flushhh...
Zoef, weer het bed uit.. Ja hoor. Hele kast vol met water, de boeken eronder, in het kastje met kabels en andere apparatuur, in het kastje met de gameconsole dingen, alle papieren die erop lagen, lagen op de grond, en natuurlijk.. ja hoor, zeikenat.
Ik wist echt niet meer wat ik nog zou kunnen doen om ze duidelijk te maken dat iets niet mag.
We zijn ooit begonnen met de waterspuit, dat had weinig effect. Ze springen even weg en gaan net zo hard weer door.
Daarna is mijn vriend begonnen met de waterkraan (ook al vind ik dat zielig, na die tijd weten ze toch niet meer wat ze gedaan hebben).
Nu heb ik ze 's nachts toch maar opgesloten in de gang... Mandje erin, bak water erin, een speeltje erin. De kattenbak staat er sowieso al. Jassen weggehaald en andere tools waarmee ze tot bovenin de kapstok kunnen komen.. Dus echt een kale gang.
Ik had echt veel gemiauw verwacht, maar dat kwam er niet. Wisten ze waarom ze daar zaten? Ik ben natuurlijk behoorlijk boos geweest ...
Is dit misschien een 'straf' waar ze wat van leren? Of is er gewoon echt niets meer waar mijn katten naar luisteren....