Daar moet ik vast ook zo nu en dan mee aan de slag.quote:Op woensdag 28 juli 2010 12:10 schreef Alexxxxx het volgende:
Ik weet nog een in zeer goede staat verkerende Lada Niva te koop?
als er één iemand in nederland goed voor zijn Niva zorgt is hij het welquote:Op woensdag 28 juli 2010 12:20 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Daar moet ik vast ook zo nu en dan mee aan de slag.
Mijn Golf is te koop.quote:Op woensdag 28 juli 2010 12:15 schreef postmortum het volgende:
ik heb al sinds de aanschaf problemen met mijn Seat , ik heb om ongever 7 weken waarvan die er 6 bij de garage heeft gestaan
Maar ik heb geen verstand van die auto's, dat is het probleemquote:Op woensdag 28 juli 2010 12:22 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
als er één iemand in nederland goed voor zijn Niva zorgt is hij het wel
En zo'n auto is leuk, maar niet voor je dagelijks vervoerquote:Op woensdag 28 juli 2010 12:41 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Maar ik heb geen verstand van die auto's, dat is het probleem
ik ben er echt over na aan het denken als ik nog een paar keer naar de garage moet om het weer te verkopen , en dan weer hyanda lantra te gaan rijdenquote:Op woensdag 28 juli 2010 12:29 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Mijn Golf is te koop.
De motor, turbo en koppeling is 2 jaar geleden helemaal vervangen.
De Hyundai Lantra bedoel je denk ik?quote:Op woensdag 28 juli 2010 13:08 schreef postmortum het volgende:
[..]
ik ben er echt over na aan het denken als ik nog een paar keer naar de garage moet om het weer te verkopen , en dan weer hyanda lantra te gaan rijden
mijn lantra bracht mij overal naar toe zondr problemenquote:Op woensdag 28 juli 2010 13:15 schreef Ivo1986 het volgende:
[..]
De Hyundai Lantra bedoel je denk ik?vind dat een lelijke auto maja smaken verschillen
Dat moet elke goed onderhouden auto kunnen doen, het oog wilt ook wat, net als bij vrouwenquote:Op woensdag 28 juli 2010 13:46 schreef postmortum het volgende:
[..]
mijn lantra bracht mij overal naar toe zondr problemen
Wel als je de hele winter wil doorrijdenquote:Op woensdag 28 juli 2010 12:58 schreef Marijkezwolle het volgende:
[..]
En zo'n auto is leuk, maar niet voor je dagelijks vervoer![]()
Dat kon ik mijn mijn BMW e36 ookquote:Op woensdag 28 juli 2010 14:02 schreef ultra_ivo het volgende:
[..]
Wel als je de hele winter wil doorrijden
ook een corset?quote:Op woensdag 28 juli 2010 14:23 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Ik hoop vandaag of morgen ook nog wat kleding binnen te krijgen.
mocht het erbij zitten dan wil ik wel een pic zien als je hem draagtquote:Op woensdag 28 juli 2010 14:30 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Dan moet ik mijn bestelling toch nog eens goed nakijken.
'S winters rijdt ie ook prima hoorquote:Op woensdag 28 juli 2010 14:02 schreef ultra_ivo het volgende:
[..]
Wel als je de hele winter wil doorrijden
Ghehehehe, cool!quote:Op woensdag 28 juli 2010 14:04 schreef ultra_ivo het volgende:
Zo gaan ze trouwens met een Zjiguli om in Adygeja:
[ afbeelding ]
Sorry, ken alleen de Russische typenamen.
Oeh, foto van het korset?quote:
quote:Op woensdag 28 juli 2010 14:53 schreef Tassiepassie het volgende:
[..]
Na rood en rood/zwart en wit/zwart nu deze besteld:
[ afbeelding ]
Dit keer dus een met stalen baleinen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |