Eerst ditquote:Op dinsdag 27 juli 2010 13:18 schreef Myraela het volgende:
Even tussendoor, weet iemand hier hoe je littekens kan weghalen of verminderen? Of ik moet een langer jurkje kopen.
quote:Op dinsdag 27 juli 2010 13:20 schreef Bellatrix het volgende:
[..]
Eerst dit
[ afbeelding ]
Dan dit
[ afbeelding ]
Dan
[ afbeelding ]
Perfect![]()
Waar zitten ze dan?quote:Op dinsdag 27 juli 2010 13:18 schreef Myraela het volgende:
Even tussendoor, weet iemand hier hoe je littekens kan weghalen of verminderen? Of ik moet een langer jurkje kopen.
Johquote:Op dinsdag 27 juli 2010 13:21 schreef Myraela het volgende:
[..]
Op mijn been. Anders zou een langer jurkje ook niet helpen.
Dan moet het er ruig aan toe zijn gegaan!quote:Op dinsdag 27 juli 2010 13:22 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Toch bij Pheno langs geweest om te werken dus?
quote:
Wat dan?quote:Op dinsdag 27 juli 2010 13:24 schreef Myraela het volgende:
Een messenblok. Waarom hebben ze niets dat ik tof vind?
Komt nog wel terug.quote:Op dinsdag 27 juli 2010 13:26 schreef Desunoto het volgende:
Ik vond die iRiver van net wel gaaf maar deed er te lang over om te bedenken of ik hem wilde.Nu weet ik dat ik hem wil en is 'ie er niet meer.
Ook iets voor de raskampeerder. Die mannetjes met een legerbroek en een wereldvreemde uitstraling.quote:
En als ze gek doen van die Jerusalem sandalen.quote:Op dinsdag 27 juli 2010 13:27 schreef -Vaduz- het volgende:
[..]
Ook iets voor de raskampeerder. Die mannetjes met een legerbroek en een wereldvreemde uitstraling.
Ik mis goede boeken. Ik kom nu niet verder dan wat thrillers, maar ik weet niet meer wat nou echt goede boeken zijn.quote:
Ik denk dat sexartikelen niet zijn toegestaanquote:Op dinsdag 27 juli 2010 13:24 schreef Myraela het volgende:
Een messenblok. Waarom hebben ze niets dat ik tof vind?
quote:Op dinsdag 27 juli 2010 13:28 schreef Myraela het volgende:
[..]
Ik mis goede boeken. Ik kom nu niet verder dan wat thrillers, maar ik weet niet meer wat nou echt goede boeken zijn.
Under the Dome Stephen Kingquote:Op dinsdag 27 juli 2010 13:28 schreef Myraela het volgende:
[..]
Ik mis goede boeken. Ik kom nu niet verder dan wat thrillers, maar ik weet niet meer wat nou echt goede boeken zijn.
Dat jij dat boek kende vind ik al schokkend genoeg.quote:
Zijn vaak genoeg langsgekomen hoorquote:Op dinsdag 27 juli 2010 13:28 schreef crv het volgende:
[..]
Ik denk dat sexartikelen niet zijn toegestaan
Barbaar.quote:
Een simpel Google op 'Boek huisvrouw' levert dit opquote:Op dinsdag 27 juli 2010 13:30 schreef Bellatrix het volgende:
[..]
Dat jij dat boek kende vind ik al schokkend genoeg.
quote:Op dinsdag 27 juli 2010 13:32 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Een simpel Google op 'Boek huisvrouw' levert dit op
Wat vind jij mooie boeken?quote:
quote:
Paperback heeft iets goedkoops, iets lekkers.quote:
Medische thrillers, Michael Connely, Stephen King. Spannend en geraffineerd, leunend op goede research bij voorkeur.quote:
Oké.quote:Op dinsdag 27 juli 2010 13:36 schreef -Vaduz- het volgende:
[..]
Medische thrillers, Michael Connely, Stephen King. Spannend en geraffineerd, leunend op goede research bij voorkeur.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |