Nee, geen idee, en het deed me toen helemaal niks. Daar snap ik nu trouwens nog steeds niks van, ik ben echt niet ongevoelig ofzo.quote:Op woensdag 28 juli 2010 12:16 schreef walk-man het volgende:
[..]
Hahaha priceless daar had je een foto van moeten maken. Hoeveel poep zat er precies op zijn gezicht? Gewoon een klein stukje of zijn hele wang?
[..]
Heftig hoor.. Weet je noghoe het met die vrouw is afgelopen?
quote:Op woensdag 28 juli 2010 18:00 schreef Omkron het volgende:
Ik zat ooit een op een blog video's te kijken. Kwam er een filmpje voorbij van drugsgebruikers in Rusland. Die hadden dan geen drugs voor handen en maakten van het antidepressiva middel Tianeptine dan vervolgens een injecteerbare vloeistof. Niet een slim idee aangezien de aders verstopt raken en er dan lichaamsdelen afsterven.
Met veel moeite heb ik de video weer kunnen vinden. Als je nog wilt slapen vannacht, kun je beter maar niet kijken.damn dat is wel heel erg ziek! hoe ver moet je heen zijn wil je dat gebruiken, en wat moet er door je heen gaan als je daar zo ligt..SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 28 juli 2010 19:18 schreef Bluurgh het volgende:
[..]
damn dat is wel heel erg ziek! hoe ver moet je heen zijn wil je dat gebruiken, en wat moet er door je heen gaan als je daar zo ligt..
Mental imagesquote:Op dinsdag 27 juli 2010 09:33 schreef tsjas het volgende:
Wat ik ook heel vies vond was mijn hond die wel eens wat stront at en dan zat het aan zijn tong geplakt en langs zijn kiezen helemaal en dan gaat hij rennen en komt hij weer bij je en begint hij met die tong uit zijn bek helemaal onder de stront te hijgen.
Ik dacht dat ik van mijn stokje af ging
hoe heeft hij dat voor elkaar gekregen?quote:Op woensdag 28 juli 2010 22:42 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Het meest smerige is toch wel geweest een kerel met 2 open bot breuken, half gebit eruit dus bloed stroomde uit zijn mond en een oog wat half open lag. Alle bij 1 persoon. Leuk hoor EHBOen
Oeeeh erg hoorquote:Op woensdag 28 juli 2010 20:06 schreef _Arual_ het volgende:
Toen ik een jaar of tien was ging ik bij een vriendinnetje spelen dat op een boerderij woonde. Om in het woongedeelte te komen, moest je door de stal heen. Was ik aan gewend, om achter de koeien langs te lopen. Alleen liep ik nu net achter een koe die op dat moment de nageboorte naar buiten werkte. Het spetterde![]()
![]()
En een keer een bos bloemen van de buurvrouw gekregen, uit eigen tuin. Was voor mijn moeder, die lag in het ziekenhuis en had al 10 bossen staan, dus deze ging mee naar huis. Wilde ik een keer het water verversen, zaten er allemaal larfachtige wezens in de vaas. Echt tientallen. Bah.
En ik ben een keer half gestikt in een lange zwarte haar die was meegebakken in een brood van c1000.![]()
Aardappelsap? Alleen in Limburgquote:Op woensdag 28 juli 2010 18:01 schreef Maikuuul het volgende:
Rotte aardappelensap over mijn hand
Tering dat stinkt echt erg
En dat meld je er nog maar even bij.quote:Op donderdag 29 juli 2010 13:35 schreef Gitank2 het volgende:
Ander vieze dingen: Aarsmaden hebben en die vreselijke kriebelbeestjes zien krioelen op je wcpapier (en beseffen dat dat in je endeldarm leeft).
achter dat meisje aanspringen?quote:Op woensdag 28 juli 2010 22:49 schreef Bluurgh het volgende:
[..]
hoe heeft hij dat voor elkaar gekregen?
quote:Op woensdag 28 juli 2010 18:00 schreef Omkron het volgende:
Ik zat ooit een op een blog video's te kijken. Kwam er een filmpje voorbij van drugsgebruikers in Rusland. Die hadden dan geen drugs voor handen en maakten van het antidepressiva middel Tianeptine dan vervolgens een injecteerbare vloeistof. Niet een slim idee aangezien de aders verstopt raken en er dan lichaamsdelen afsterven.
Met veel moeite heb ik de video weer kunnen vinden. Als je nog wilt slapen vannacht, kun je beter maar niet kijken.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
_@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/'? '@_
Wow, hoe gruwelijk dat ook is... ik ben ineens wel heel nieuwsgierig geworden naar die hele gebeurtenis.quote:Op donderdag 29 juli 2010 13:41 schreef _GdR_ het volgende:
10jaar geleden ofzo. in de trein. ik zat een beetje vooraan in de trein door het raampje te kijken en toen hoorde ik een harde knal. 0.1 seconde later was mn ruitje voor 80% rood van het bloed en andere menselijke resten.
Moet zeggen dat ik toen echt een weekje in shock zat.
quote:Op woensdag 28 juli 2010 18:00 schreef Omkron het volgende:
Ik zat ooit een op een blog video's te kijken. Kwam er een filmpje voorbij van drugsgebruikers in Rusland. Die hadden dan geen drugs voor handen en maakten van het antidepressiva middel Tianeptine dan vervolgens een injecteerbare vloeistof. Niet een slim idee aangezien de aders verstopt raken en er dan lichaamsdelen afsterven.
Met veel moeite heb ik de video weer kunnen vinden. Als je nog wilt slapen vannacht, kun je beter maar niet kijken.Bedankt voor de moeiteSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Episch gefaald die mensen, die chick vanaf 5 minuten. Daar lig je dan met je ellepijpje.
Niets aan...quote:Op donderdag 29 juli 2010 19:36 schreef CooleVoorwerpNaam het volgende:
[..]
Wow, hoe gruwelijk dat ook is... ik ben ineens wel heel nieuwsgierig geworden naar die hele gebeurtenis.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |