FOK!forum / Gaming / [GAM SC #434] Come to daddy
Sigmund666maandag 26 juli 2010 @ 14:29


Poit: De oldbie in de slowchat. Ziet zich als pater familias van de slowchat en is dit eigenlijk ook. Heeft een klein vierkant gedeukt autootje genaamd Viefje waar meer aan mankeert dan aan een lelijke kreupele bejaarde met chronische diarree: het kopje is hard, de rest kun je drinken.
Cruise.Elroy: De teruggevonden slowchatter. Heeft de weg naar de slowchat weer gevonden en hoeft daardoor niet zoals newbies onderaan aan te sluiten. Deze rode kerel staat bekend om zijn memorabele afbeeldingen van mensen in carnavalskostuum en autorijders.
Rossdale: De slowchatter die af en toe eens binnen komt hupsen en daarna weer even afwezig is. Had de bril van Spanky gestolen en is erg blij dat hij zijn modrechten kwijt is. Snurkt wel, dankzij de beschuldigingen van Koei.
Lyzio: De boerse slowchatter. Viert fanatiek vasteloavend ofzoiets en is coach van iets. Heeft de Mexicaanse griep meegenomen van zijn vakantie. Koning der koningen door in het bezit te zijn van een heuze tap! Oprichter van het LBF! ALL HAIL!
koei: De leukste slowchatter, aldus haarzelf. Zorgt altijd voor een vrolijke noot en is de favoriete gesprekspartner van bronstige mannen (ook wel bekend als Poit). Maakt daarnaast ook hele mooie OP's, heeft een woeste verzameldrang van allerlei games- en niet-gamesgerelateerde troepjes en verzint slechte eigenschappen over Rossdale. Stemt ook op onzinnige partijen en wil samen met een andere rechtse rakker een dierenknuffelaars-partij oprichten...!
Pettigrew81: De workaholic slowchatter. Heeft drie of twee baantjes en heeft daarnaast nog tijd over voor zijn haat/liefde-verhouding met AQuila. Mocht je pillen nodig hebben, dan is hij je man!
disjfa: De oudste slowchatter. Met zijn bijna veertig jaren heeft hij AQuila in shock gebracht. Houdt van mensen beledigen en heeft een grote collectie vreemde plaatjes. Heeft een haat-liefde verhouding met Lyzio en is daarnaast de grootste snurker uit de SC, hoewel Rossdale een goede tweede is!
Reintji: De recreatieve slowchatter. Maakt toffe X-ray foto's en is daarmee wereldberoemd geworden. De Tshirts zouden voor veel geld te koop zijn bij Lennie.
Edwinuss: De apartste slowchatter. In de letterlijke betekenis van het woord. Verzint regelmatig verhalen over filmpjes van vreemdgaande vriendinnen, katten die stikken in kabels en huisgenoten die hem bedreigen. Heeft tevens de neiging om slappe beats te maken en is fanatiek UI bouwer. Heeft na Lennie en Petti ook besloten zijn nick aan te passen maar toch weer niet.
Fallen: De mysterieuze slowchatter. Gaat hardlopen op zondagochtend vroeg en zet slakjes overeind bij de padvinderij. Heeft irl HIMYM-momenten in de supermarkt inclusief het bijbehorende FAIL.
lkb9000: De slowchatter met tunnel. Heeft een eigen tunnel waar hij geld doorheen stopt en waar Poit jaloers op is. Doet een kunstzinnige opleiding en is dan ook een beetje 'apart'. Gaat raar doen na het eten van truffels.
Tain: De terug van weggeweest slowchatter! Is na een lange afwezigheid plots weer opgedoken en werkt nu als ambtenaar 'kneiterhard'! Tevens zit er een steekje los bij hem en vooral wat steekjes in zijn knie en wordt hij regelmatig voor knulliebullie uitgemaakt. Is er wel op vooruit gegaan door Amsterdam te verlaten voor Den Haag.
SpankmasterC: De slowchatter die zegt altijd bezig te zijn maar dat eigenlijk nooit is. Heeft als vreemde hobby het in de magnetron opwarmen van dode kraaien en staat voor alles open behalve voor poep opvangen in een zakje en daar vieze dingen mee doen. Meester Freddie!
Misan: De heel erg slowchatter die niet zo heel erg slowchatter meer is. Is verhuisd naar Nebo en heeft daarna de GAM SC aan de kant gezet
Socialdisorder: De lange slowchatter. Met zijn 3,91 is deze reus meer dan groot, hij is GIGANTISCH!! Daarnaast houdt ie erg van gesprekken met zn vriendinnetje hier in de SC voeren, en van slechte muziek!
Nebo: De hattrick slowchatter. Heeft na vele pogingen eindelijk een nieuw SC-topic aan mogen maken en scoorde vlak daarna ook gelijk een hattrick. Mag alleen nog maar aangelengde tequila's drinken.
GameBabe: de insider-slowchatter met haar eigen gamebedrijfje. Dankzij haar nickname krijgt ze bijna de complete mannelijke GAM-SC achter haar aan, die ze maar amper voor kan blijven omdat ze overtuigd vegetariërster is. Heeft inmiddels een klantenkaart bij Poit, wat haar een leuke korting op zijn diensten achter het station oplevert.
RitseB: De broekie slowchatter, zijn leeftijd wordt door disjfa gecompenseerd. Zet dit jaar zijn eerste stapjes in de grote enge wereld en kent truukjes om voor 5 cent gratis koffie te krijgen. Heeft zich erg snel omhooggeneukt in de crew en kan daardoor met Rossdale's knopjes spelen.
CraniuM: De eeuwige slowchatter. Deze jongen met hoofdletter M op het einde ja. De nieuwste en meest afwezige SC'er die er op dit moment is. Hij heeft meteen zijn stempel gedrukt door in no time een topic vol te kankeren met Edwinuss. Blijft voor altijd in de SC zegt hij maar is alweer een tijdje niet gesignaleerd.
De_Kok: De culinaire slowchatter. Zit onder de plak bij Poit en heeft een veel te grote TV voor z'n kamer. Daarnaast heeft hij ook nog een kneiter geil zusje waarvan hij geen foto's wil posten maar die wel gemakkelijk op Facebook is terug te vinden. Is beroemd om zijn 'kwaliteiten' in SingStar.
Gamer_V: De verdwaalde slowchatter. Vraagt zich af wat hij hier eigenlijk doet en heeft een stiekem fetisj voor tvp's. Niemand weet hoe Victor precies heet, maar bijnamen als Vladimir en Valentijn heeft hij des te meer. Is betrapt op breezers in de winkel kopen voor 'anderen'. Is ook de geestelijk vader van "Kipgezicht", de vrees voor alle kleine zusjes!
SummerBreeze: De breezerslet slowchatter. Is de breezerslet van SD en heeft een decolleté waar de Grand Canyon jaloers op is. Naast lustobject op zowel werk als de SC wordt ze gezien als de wijze lieve vrouw waarmee je geen ruzie wilt maken. Of dit komt daar haar foxy voorkomen of het feit dat ze een GVR als vriend heeft is niet duidelijk.
Lani: De vrouwelijke slowchatter. Houdt van Christian Bale met zo min mogelijk kleding aan, maar lieve ratjes zijn een goed alternatief. Neemt Poit niet mee op vakantie en woont in een huisje aan de rand van het bos.
Morpheus2002: De bazige slowchatter. Is ondanks zijn misleidende naam niet pas zeven jaren oud, maar al 19 jaar ouder. Draagt geen witte sokken naar het werk en zegt nog niet kaal te worden, maar aangezien hij ICT-er is heeft iedereen daar zo zijn twijfels bij...
Sigmund666: De oude meuk slowchatter. Deze man met baard uit Maastricht weet vaak de vinger op de zere plek te leggen bij kinderen uit de brugklas. Deze duivelsaanbidder is achievementhoer pur sang, hij speelt met gemak meerdere games per week uit.
badboynova: De domme slowchatter: koopt een slee op het moment dat het stopt met sneeuwen en heeft een usericon die je pas herkent na uitleg.
Nick-GizMo: De goene slowchatter. Woont in de buurt van het oude huis van Yvon Jaspers. Hij houdt van illegale meuk downloaden, maar mag er niet over praten. Nick werkt op de groenteafdeling van een landelijke supermarkt en is daarom letterlijk het groentje van de club.
PaRoDiUzZ: De kunstige slowchatter. Hij heeft een voorliefde voor oude baggergames (lees: Final Fantasy en andere RPG's ) en heeft vrouwelijk gezelschap waarmee hij naar de film gaat maar verder niet over uit wil wijden.
Sharpdressedman: De bestolen slowchatter. Deze onfortuinlijke man heeft persoonlijk ondervonden dat dieven geen Xbots zijn en liever de rest van het huis leegpikken dan een 360 mee te nemen. De boeven hebben gewonnen met verstoppertje spelen.
Morthill:De zure slowchatter. Heeft na het verlaten van FOK!games eindelijk z'n dwarszittende tampon kunnen verwijderen en doet inmiddels een poging om te genieten van het leven. Studeert iets en is, naast studiebol, het kuttelikkertje van menig docent.
Pheno: Deze slowchatter vlucht maar al te graag naar het verre oosten, alwaar hij met zijn grote blanke gestalte als oude wijsgeer wordt ontvangen en vereerd. Heeft een ongezonde obsessie met pinguïns en probeert iedereen te overtuigen dat hij ouder is dan Disjfa, waar natuurlijk niemand in trapt. Wil samen met een rund zorgen voor de "Partij ter Promotie van Bescherming van Arctische Diersoorten, Waaronder en niet Gelimiteerd tot Pinguins", beter bekend als de PPBADWGP.
Frankii: De muzikale slowchatter en tevens held van Poit. Heeft de gave om vrouwen te laten smelten door het eerste akkoord van Wonderwall te spelen, hierbij gebruikt hij het liefst een akoestische gitaar inclusief dooie muis. Spreekt ook graag gênante voicemails in bij zusjes.

Historisch SC-hoogtepuntjesverzamelplaats:
Volgens Poit "Meest legendatische TT + OP OOIT!"
Volgens Spanky "Meest legendarische tietjes in OP OOIT!"
Volgens zo'n beetje iedereen "zo'n beetje tochwel redelijk ongelofelijk dikke FAIL!"

Huisregels
Voor deze slowchat gelden bepaalde richtlijnen: minimaal 1 discriminerende grap, 2 (half)naaktfoto's en 3 leuke plaatjes per topic. Nieuwe mensen die in de OP van deze slowchat willen kunnen een (naakt)foto sturen naar Poit (dames) of koei (heren). TVP's mogen alleen geplaatst worden indien zij vermomd zijn als aantrekkelijke naakte dames of heren. Wie een topic sluit opent ook het nieuwe topic, tenzij diegene flodder450 heet. In dat geval opent de op een na laatste poster het topic.


Vijf klopjes en drie hevige shakes voor de mannen!





DE OP IS HIER TE VINDEN
Sigmund666maandag 26 juli 2010 @ 14:29


In de smaken SD en HD.
Pettigrew81maandag 26 juli 2010 @ 14:29
Sigmund666maandag 26 juli 2010 @ 14:30
Nick-GizMomaandag 26 juli 2010 @ 14:33
Tainmaandag 26 juli 2010 @ 14:34
AQuila360maandag 26 juli 2010 @ 14:40
quote:
Op maandag 26 juli 2010 14:26 schreef Nick-GizMo het volgende:

[..]

Een van onze leveranciers. Als je toch aandelen in metaal wilt kopen, weet ik wel een paar betere
Welke

Tegenwoordig koop en verkoop ik alleen maar AM elke week want is net een jojo
Rossdalemaandag 26 juli 2010 @ 14:40
SpankmasterCmaandag 26 juli 2010 @ 15:09
*)
SevDmaandag 26 juli 2010 @ 15:10
:W
Rossdalemaandag 26 juli 2010 @ 15:13
Ik hoop dat ik die Monster Magnet kaartjes win van de FP :9

Mijn neef heeft op diezelfde dag zijn housewarming en ik heb zijn laatste 3 feestjes al afgeslagen. Kan het niet maken om dat weer te doen, dus kaartjes kopen is lullig. Kaartjes winnen ligt helemaal buiten mijn macht natuurlijk :Y
Reintjimaandag 26 juli 2010 @ 15:13
:W
Flodder450maandag 26 juli 2010 @ 15:20
C-C-C-Combo Breaker!
Sigmund666maandag 26 juli 2010 @ 15:24
quote:
Op maandag 26 juli 2010 15:20 schreef Flodder450 het volgende:
C-C-C-Combo Breaker!
Die is al 5 posts voor je gedaan. Je faalt.
Rossdalemaandag 26 juli 2010 @ 15:25
Jeuj een Xbox 360 gekocht via FOK!, donderdag even ophalen.

Dat wordt mijn 3e Xbox :')
SpankmasterCmaandag 26 juli 2010 @ 15:28
quote:
Op maandag 26 juli 2010 15:13 schreef Rossdale het volgende:
Ik hoop dat ik die Monster Magnet kaartjes win van de FP :9

Mijn neef heeft op diezelfde dag zijn housewarming en ik heb zijn laatste 3 feestjes al afgeslagen. Kan het niet maken om dat weer te doen, dus kaartjes kopen is lullig. Kaartjes winnen ligt helemaal buiten mijn macht natuurlijk :Y
Thx, nu ook meegedaan :D
SpankmasterCmaandag 26 juli 2010 @ 15:28
quote:
Op maandag 26 juli 2010 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Jeuj een Xbox 360 gekocht via FOK!, donderdag even ophalen.

Dat wordt mijn 3e Xbox :')
Waarom dan?
Sigmund666maandag 26 juli 2010 @ 15:28
Vandaag net Fallout 3 GOTY binnengekregen. Kan ik me voor gaan bereiden op Fallout: New Vegas :D
Rossdalemaandag 26 juli 2010 @ 15:33
quote:
Op maandag 26 juli 2010 15:28 schreef SpankmasterC het volgende:

[..]

Thx, nu ook meegedaan :D
Als 1 ons wint, gaan we dan samen? :P Dubbele kansen *O*
Rossdalemaandag 26 juli 2010 @ 15:34
quote:
Op maandag 26 juli 2010 15:28 schreef SpankmasterC het volgende:

[..]

Waarom dan?
Wilde nog een wireless adapoter hebben, maar die krengen kosten nog steeds 60-70 euro. Nu bood iemand zijn elite aan + adapter voor 150 :D Dus ik koop die en dan voorkoop ik gewoon weer een Xbox, dan ben ik goedkoper uit :P

Heb nog een gebande staan, verkoop ik die wel voor 70-80 euro ofzo. Doe er toch nooit iets mee
Pettigrew81maandag 26 juli 2010 @ 15:36
quote:
Op maandag 26 juli 2010 15:33 schreef Rossdale het volgende:

[..]

Als 1 ons wint, gaan we dan samen? :P Dubbele kansen *O*
dat is wel een goede manier om het te doen. het werkte ook bij Lennart (voor mij :P)
Poitmaandag 26 juli 2010 @ 15:39
quote:
Op maandag 26 juli 2010 15:34 schreef Rossdale het volgende:

[..]

Wilde nog een wireless adapoter hebben, maar die krengen kosten nog steeds 60-70 euro. Nu bood iemand zijn elite aan + adapter voor 150 :D Dus ik koop die en dan voorkoop ik gewoon weer een Xbox, dan ben ik goedkoper uit :P

Heb nog een gebande staan, verkoop ik die wel voor 70-80 euro ofzo. Doe er toch nooit iets mee
20 euro en een knuffel voor je xbox!
Pettigrew81maandag 26 juli 2010 @ 15:40
quote:
Op maandag 26 juli 2010 15:39 schreef Poit het volgende:

[..]

20 euro en een knuffel voor je xbox!
Die knuffel gaat hem doen :Y Die is onbetaalbaar :Y
Poitmaandag 26 juli 2010 @ 15:41
quote:
Op maandag 26 juli 2010 15:40 schreef Pettigrew81 het volgende:

[..]

Die knuffel gaat hem doen :Y Die is onbetaalbaar :Y
Dat bedoel ik ;)
DJ_maandag 26 juli 2010 @ 15:50
quote:
Op maandag 26 juli 2010 15:34 schreef Rossdale het volgende:

[..]

Wilde nog een wireless adapoter hebben, maar die krengen kosten nog steeds 60-70 euro. Nu bood iemand zijn elite aan + adapter voor 150 :D Dus ik koop die en dan voorkoop ik gewoon weer een Xbox, dan ben ik goedkoper uit :P

Heb nog een gebande staan, verkoop ik die wel voor 70-80 euro ofzo. Doe er toch nooit iets mee
had dan gewoon de slim gekocht :N
Nick-GizMomaandag 26 juli 2010 @ 15:53
quote:
Op maandag 26 juli 2010 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Jeuj een Xbox 360 gekocht via FOK!, donderdag even ophalen.

Dat wordt mijn 3e Xbox :')
Waarom 1 bij gekocht :P? Had maar gezegd want heb er hier 2 staan die weg mogen :P
Nick-GizMomaandag 26 juli 2010 @ 15:54
Oeps ik faal, het stond er al :)
SpankmasterCmaandag 26 juli 2010 @ 15:56
Kroesje, hoe was Step Up 3D?
KneusTeunmaandag 26 juli 2010 @ 16:03
East side warriors!

stukje doorspoelen aangeraden.

uiteindelijk 13e

3 kapotte markers
2 kapotte hoppers
2 knieén kapot
Flodder450maandag 26 juli 2010 @ 16:13
En Edje hebben we ook al een hele tijd niet meer gezien :')
Rossdalemaandag 26 juli 2010 @ 16:13
quote:
Op maandag 26 juli 2010 15:53 schreef Nick-GizMo het volgende:

[..]

Waarom 1 bij gekocht :P? Had maar gezegd want heb er hier 2 staan die weg mogen :P
Gast.. hoeveel consoles heb jij wel niet thuis? :D 4 Xboxen en een PS3?
Rossdalemaandag 26 juli 2010 @ 16:27
quote:
Op maandag 26 juli 2010 15:39 schreef Poit het volgende:

[..]

20 euro en een knuffel voor je xbox!
Dat moeten dan wel veul meer knuffels worden :Y
Poitmaandag 26 juli 2010 @ 16:28
quote:
Op maandag 26 juli 2010 16:27 schreef Rossdale het volgende:

[..]

Dat moeten dan wel veul meer knuffels worden :Y
Do not underestimate the value of my knuffels!!
Tainmaandag 26 juli 2010 @ 16:29
Poit *O* O+
Poitmaandag 26 juli 2010 @ 16:30
quote:
Op maandag 26 juli 2010 16:29 schreef Tain het volgende:
Tain! *O* O+
SpankmasterCmaandag 26 juli 2010 @ 16:54
Raad eens wat ik bij Poit ga doen als ik m weer es zie!

Schaamteloos gejat van de weblog, I know
Poitmaandag 26 juli 2010 @ 16:55
* Poit heeft fucking veel zin in Rock Band 3 :D
Pro Mode!! Ik ga net zo goed gitaar leren spelen als Frankii!!
Poitmaandag 26 juli 2010 @ 16:57
quote:
Op maandag 26 juli 2010 16:54 schreef SpankmasterC het volgende:
Raad eens wat ik bij Poit ga doen als ik m weer es zie!

Schaamteloos gejat van de weblog, I know
:D Geniaal!! Alleen zorgt m'n dikke bierbuik er altijd voor dat m'n broeken strak vast zitten... :Y
en ik fake niet met knietjes, ik schop in de kut
Nick-GizMomaandag 26 juli 2010 @ 17:04
quote:
Op maandag 26 juli 2010 16:13 schreef Rossdale het volgende:

[..]

Gast.. hoeveel consoles heb jij wel niet thuis? :D 4 Xboxen en een PS3?
Heb er nu 3, waaronder de slim en mw2 editie :).
AQuila360maandag 26 juli 2010 @ 17:10
quote:
Op maandag 26 juli 2010 17:04 schreef Nick-GizMo het volgende:

[..]

Heb er nu 3, waaronder de slim en mw2 editie :).
Nick welke ken je dan via je werk :9
Cruise.Elroymaandag 26 juli 2010 @ 17:29
quote:
Op maandag 26 juli 2010 15:56 schreef SpankmasterC het volgende:
Kroesje, hoe was Step Up 3D?
Ik ga pas vanavond, dus je hoort het morgen van me :D
Over een half uurtje vertrek ik naar Amsterdam voor een gezellig diner met mijn +1, om ons daarna richting het spectaculaire evenement te begeven. Joechei ende hoezee!
SpankmasterCmaandag 26 juli 2010 @ 17:54
quote:
Op maandag 26 juli 2010 17:29 schreef Cruise.Elroy het volgende:

[..]

Ik ga pas vanavond, dus je hoort het morgen van me :D
Over een half uurtje vertrek ik naar Amsterdam voor een gezellig diner met mijn +1, om ons daarna richting het spectaculaire evenement te begeven. Joechei ende hoezee!
Spannend spannend! Nou, diner ze en dans ze! :D
Nick-GizMomaandag 26 juli 2010 @ 18:01
quote:
Op maandag 26 juli 2010 17:10 schreef AQuila360 het volgende:

[..]

Nick welke ken je dan via je werk :9
Weet niet of ze wel allemaal op de beurs zitten
GameBabemaandag 26 juli 2010 @ 18:13
Zo weer in het land :)

Heb je de kaartjes gewonnen kroes *O*

En knuffels van poit zijn 110 euro waard :Y
Nick-GizMomaandag 26 juli 2010 @ 18:18
Lekkere beat :D
Nick-GizMomaandag 26 juli 2010 @ 18:21
Ahh nieuwe usher is ook weer lekker :
badboynovamaandag 26 juli 2010 @ 18:35
mijn xbox op de slaapkamer moet ook nog een wireless adapter hebben, zag op mp een advertentie van een web winkel die ze vrij goedkoop aanbood.
Ik weet alleen niet als ze te vertrouwen zijn, niks op inet over ze kunnen vinden in ieder geval.
Soliquemaandag 26 juli 2010 @ 18:50
Goedenavond :Y
badboynovamaandag 26 juli 2010 @ 20:15
Weet iemand nog een goeie agp kaart, er moet namelijk een nvidia fx 5200 vervangen worden.
Soliquemaandag 26 juli 2010 @ 20:17
quote:
Op maandag 26 juli 2010 20:15 schreef badboynova het volgende:
Weet iemand nog een goeie agp kaart, er moet namelijk een nvidia fx 5200 vervangen worden.
Zijn nog wat keuzes.

vb:

Alternate Ati + Nvidia
Azerty Ati
Azerty Nvidia
Flodder450maandag 26 juli 2010 @ 20:23
:P
Sigmund666maandag 26 juli 2010 @ 20:24
Koop een nieuw systeem, AGP investeren is geldverspilling :)
badboynovamaandag 26 juli 2010 @ 20:26
quote:
Op maandag 26 juli 2010 20:17 schreef Solique het volgende:

[..]

Zijn nog wat keuzes.

vb:

Alternate Ati + Nvidia
Azerty Ati
Azerty Nvidia
Daar was ik zelf ook aan het kijken, maar toch bedankt ^O^ .

Ben niet zo bekend met wat op het gebied van agp nog goed is, dit kaartje moet in een asus s-presso p112 komen die we gebruiken als media pc.

Ik merkte net dat de fx 5200 niet van .mkv bestanden houd :@
Sigmund666maandag 26 juli 2010 @ 20:28
Koop dan een ATI 3450 ofzo. De FX5200 vindt HD-bestanden sowieso niet geweldig, omdat ie er niet op gebouwd is.
badboynovamaandag 26 juli 2010 @ 20:36
quote:
Op maandag 26 juli 2010 20:28 schreef Sigmund666 het volgende:
Koop dan een ATI 3450 ofzo. De FX5200 vindt HD-bestanden sowieso niet geweldig, omdat ie er niet op gebouwd is.
thanks.
ik zal kijken als ik hem ergens 2de hands vandaan kan halen, want nieuw zijn ze rond de 50 euro wat ik iets teveel van het goede vind.
AQuila360maandag 26 juli 2010 @ 21:16
Begonnen aan BoneShaker :9

Tof boek _O_
Sigmund666maandag 26 juli 2010 @ 21:17
Green Mile aan het kijken op bluray. Bazenfilm _O_
AQuila360maandag 26 juli 2010 @ 21:20
quote:
Op maandag 26 juli 2010 21:17 schreef Sigmund666 het volgende:
Green Mile aan het kijken op bluray. Bazenfilm _O_
Ik heb die niet gezien :')
Sigmund666maandag 26 juli 2010 @ 21:28
quote:
Op maandag 26 juli 2010 21:20 schreef AQuila360 het volgende:

[..]

Ik heb die niet gezien :')
Dan moet je hem gaan kijken hé? DUH!
Soliquemaandag 26 juli 2010 @ 21:38
quote:
Op maandag 26 juli 2010 21:17 schreef Sigmund666 het volgende:
Green Mile aan het kijken op bluray. Bazenfilm _O_
Super film ^O^
Heb m alleen al op dvd.
Sigmund666maandag 26 juli 2010 @ 21:39
Ik zag hem ook op DVD liggen maar ik dacht: Waarom heb ik dan ooit een PS3 gekocht? :)
Dus daar liep ik naar Bluray rek om 20 euro te trekken en af te rekenen :D
Soliquemaandag 26 juli 2010 @ 21:42
Dan zou ik inderdaad ook niet twijfelen, heb m alleen al jaren op dvd. ;)
Al koop ik tegenwoordig alleen nog blu-rays. dvd's haal ik alleen nog ex-rental.
Heb alleen wel een home-cinema setup staan, ps3 twijfel ik nu al een half jaar over voor op mijn slaapkamer.
Sigmund666maandag 26 juli 2010 @ 22:00
Kruidvat had vorige week voor 50 euro een BR-speler staan. :)
(Als je boft hebben ze die nog steeds)
Soliquemaandag 26 juli 2010 @ 22:04
quote:
Op maandag 26 juli 2010 22:00 schreef Sigmund666 het volgende:
Kruidvat had vorige week voor 50 euro een BR-speler staan. :)
(Als je boft hebben ze die nog steeds)
Bij ons en omgeving was hij al weg. Twijfel wel enorm of ps3 of losse BR.
Sigmund666maandag 26 juli 2010 @ 22:10
PS3. Voor dat handje exclusives is hij heel erg de moeite :)
Morthillmaandag 26 juli 2010 @ 22:21
Hmm, bijna de Legendary Edition besteld van Halo Reach met het idee de LE dan door te verkopen. Maar vond ¤40 voor alleen dat Halo beeld wel te veel geld eigenlijk :D
Nick-GizMomaandag 26 juli 2010 @ 22:24
Zo word net ineens wakker. Was ff op bed gaan liggen :P
Flodder450maandag 26 juli 2010 @ 22:43
Sharpdressedmanmaandag 26 juli 2010 @ 22:55
WTF, probeer de nieuwe folder van Saturn Groningen te bekijken lukt dat niet :{

Kom steeds op zo'n domme pagina met spel inruil blablabla terwijl ik gewoon de *** folder wil bekijken. :Y
Morthillmaandag 26 juli 2010 @ 23:35
Laptop is onderweg naar Groningen *O*
CraniuMmaandag 26 juli 2010 @ 23:39
Godverdomme, ik kan toch niet naar solar :'( :'(
Morthillmaandag 26 juli 2010 @ 23:59
650 euro voor een iPhone 4 _O- 650 euro om te kunnen bellen _O-
Nick-GizModinsdag 27 juli 2010 @ 00:08
Tijd om te gaan slapen, als het nog lukt. Heb toenstraks ook al 3 uur liggen slapen :/.
DJ_dinsdag 27 juli 2010 @ 00:08
quote:
Op maandag 26 juli 2010 23:59 schreef Morthill het volgende:
650 euro voor een iPhone 4 _O- 650 euro om te kunnen bellen _O-
i phone :')
i pad :')
apple :')
Sigmund666dinsdag 27 juli 2010 @ 00:16
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 00:08 schreef DJ_ het volgende:

[..]

i phone :')
i pad :')
apple :')
Geen enkel Apple-product hebben :')
Pauper :')
Nick-GizModinsdag 27 juli 2010 @ 00:24
quote:
Op maandag 26 juli 2010 23:59 schreef Morthill het volgende:
650 euro voor een iPhone 4 _O- 650 euro om te kunnen bellen _O-
Ik kan pas maandag naar Lommel en dan zijn ze dicht. Dus dat word dinsdag ochtend :)
Pettigrew81dinsdag 27 juli 2010 @ 00:25
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 00:08 schreef DJ_ het volgende:

[..]

i phone :')
i pad :')
apple :')
iPod nano *O*
Sigmund666dinsdag 27 juli 2010 @ 00:48
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 00:25 schreef Pettigrew81 het volgende:

[..]

iPod nano *O*
iPod Touch _O_
(Ik heb er vorige week een voor mijn vader gekocht, sindsdien is hij helemaal verknocht aan het ding :') )
DJ_dinsdag 27 juli 2010 @ 01:02
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 00:16 schreef Sigmund666 het volgende:

[..]

Geen enkel Apple-product hebben :')
Pauper :')
ik koop liever iets waar je wel wat aan hebt :P
KneusTeundinsdag 27 juli 2010 @ 01:06
OSX *O*
Imac *O*
Macbookpro *O*
Ipod nano *O*
Ipod 80gb -O-

Zonder OSX geen windows
Sigmund666dinsdag 27 juli 2010 @ 01:10
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 01:02 schreef DJ_ het volgende:

[..]

ik koop liever iets waar je wel wat aan hebt :P
Dat is nog eens een onderbouwing zeg|!

SPOILER
Die slaat als een lul op een drumstel.
KneusTeundinsdag 27 juli 2010 @ 01:21
Vandaag starcraft2!
SoldMayordinsdag 27 juli 2010 @ 01:25
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 01:21 schreef KneusTeun het volgende:
Vandaag starcraft2!
jeeeeeeeeeeeeeuuuuuj -O-
KneusTeundinsdag 27 juli 2010 @ 01:33
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 01:25 schreef SoldMayor het volgende:

[..]

jeeeeeeeeeeeeeuuuuuj -O-
My little pony games komen er vast ook nog wel binnenkort :Y
SoldMayordinsdag 27 juli 2010 @ 01:35
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 01:33 schreef KneusTeun het volgende:

[..]

My little pony games komen er vast ook nog wel binnenkort :Y
Ik wacht al tijden op een DLC voor Dora the Explore :{w
DJ_dinsdag 27 juli 2010 @ 01:48
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 01:10 schreef Sigmund666 het volgende:

[..]

Dat is nog eens een onderbouwing zeg|!

SPOILER
Die slaat als een lul op een drumstel.
fine, apple heeft overpriced, overhyped, technisch gezien inferieure producten voor een veels te hoge prijs en toch zijn er miljoenen schapen zoals jij die het blijven kopen omdat ze denken dat het "hip" is :')

wees verstandig koop iets wat meer doet voor minder.
KneusTeundinsdag 27 juli 2010 @ 01:57
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 01:48 schreef DJ_ het volgende:

[..]

fine, apple heeft overpriced, overhyped, technisch gezien inferieure producten voor een veels te hoge prijs en toch zijn er miljoenen schapen zoals jij die het blijven kopen omdat ze denken dat het "hip" is :')

wees verstandig koop iets wat meer doet voor minder.
Fanboy alert! _O-
Nick-GizModinsdag 27 juli 2010 @ 01:58
Pff kan gvd nog niet slapen :/
Tauchmeisterdinsdag 27 juli 2010 @ 02:06
Apple :')

Koop je een Macbook Pro met een Core 2 Duo-processor, terwijl je voor iets meer dan de helft van het geld een prima laptop met een Core i5-processor aan kunt schaffen. De logica ontbreekt mij dan geheel.
DJ_dinsdag 27 juli 2010 @ 02:18
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 01:57 schreef KneusTeun het volgende:

[..]

Fanboy alert! _O-
volgens mij mis je iets :D
KneusTeundinsdag 27 juli 2010 @ 02:24
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 02:18 schreef DJ_ het volgende:

[..]

volgens mij mis je iets :D
Jup, onderbouwing. *)
DJ_dinsdag 27 juli 2010 @ 02:42
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 02:24 schreef KneusTeun het volgende:

[..]

Jup, onderbouwing. *)
voor je eigen reacties ? , ja is te begrijpen :P
Cruise.Elroydinsdag 27 juli 2010 @ 02:54
Zo, weer thuis *O* Damn wat een lange avond, maar wel enorm leuk!
Samen met een leuke fokster over de rode loper naar de bios geweest :P Alleen duurde het allemaal veel langer dan verwacht omdat er nog allemaal zooi omheen was georganiseerd.

Step up 3D was 100% beter dan ik had verwacht, wat het ongeveer een 5.0 geeft. :P Veel gedans, veel mooie mannen (volgens haar) niet zulke mooie vrouwen (volgens mij) maar het dansen was indrukwekkend.

Ook professioneel iedereen op onze rij lopen irriteren met ons constante gelach om de stompzinnige scenes in de film die de rest van het publiek wel 100% serieus nam :D Boze blikken alom.

Nu net thuis, snel slapen. Morgen gewoon werken :N
Taindinsdag 27 juli 2010 @ 06:21
Veels te vroeg ;(
Soliquedinsdag 27 juli 2010 @ 08:11
Goedemorgen :)
Rossdaledinsdag 27 juli 2010 @ 08:38
quote:
Op maandag 26 juli 2010 23:59 schreef Morthill het volgende:
650 euro voor een iPhone 4 _O- 650 euro om te kunnen bellen _O-
IPhone 4 had toch juist het probleem dat je er vrijwel niet mee kon bellen? :')
Soliquedinsdag 27 juli 2010 @ 08:41
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 08:38 schreef Rossdale het volgende:
IPhone 4 had toch juist het probleem dat je er vrijwel niet mee kon bellen? :')
Een pleister erop en het is opgelost. :')
Flodder450dinsdag 27 juli 2010 @ 09:13
Goedemorgen
Sigmund666dinsdag 27 juli 2010 @ 09:15
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 01:48 schreef DJ_ het volgende:

[..]

fine, apple heeft overpriced, overhyped, technisch gezien inferieure producten voor een veels te hoge prijs en toch zijn er miljoenen schapen zoals jij die het blijven kopen omdat ze denken dat het "hip" is :')

wees verstandig koop iets wat meer doet voor minder.
Je hebt er niet eens iets van, dus hoe weet je al die dingen? Kortom: Je lult gewoon dom uit je nek, denkt dat je het beter weet :')
Rossdaledinsdag 27 juli 2010 @ 09:19
Iedereen kan specs vergelijken natuurlijk :')
Sigmund666dinsdag 27 juli 2010 @ 09:23
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 09:19 schreef Rossdale het volgende:
Iedereen kan specs vergelijken natuurlijk :')
Daarom moet ie ook niet dom uit zijn nek lullen. Kom op zeg :') Dat is net zoiets als zeggen dat Porsche een kutwagen is, terwijl je ze alleen maar hebt gezien, maar er nooit in hebt gereden.
AQuila360dinsdag 27 juli 2010 @ 09:26
quote:
Op maandag 26 juli 2010 23:59 schreef Morthill het volgende:
650 euro voor een iPhone 4 _O- 650 euro om te kunnen bellen _O-
Er zijn wel meer telefoons zo duur toch :P
Sigmund666dinsdag 27 juli 2010 @ 09:26
Je hebt ook van die custom mobieltjes bij de juweliers liggen die iets van 1500 euro kosten.
AQuila360dinsdag 27 juli 2010 @ 09:28
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 09:26 schreef Sigmund666 het volgende:
Je hebt ook van die custom mobieltjes bij de juweliers liggen die iets van 1500 euro kosten.
lol

Maar een vette HTC is ook wel 600 euro alleen met abo merk je dat niet echt maar eigenlijk is het wel te gek :')
badboynovadinsdag 27 juli 2010 @ 09:37
Met gepaste trots kan ik melden dat het nu echt officieel is, IK HEB EEN NIEUWE BAAN (3 andere zijn ook aangenomen )
Rossdaledinsdag 27 juli 2010 @ 09:37
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 09:23 schreef Sigmund666 het volgende:

[..]

Daarom moet ie ook niet dom uit zijn nek lullen. Kom op zeg :') Dat is net zoiets als zeggen dat Porsche een kutwagen is, terwijl je ze alleen maar hebt gezien, maar er nooit in hebt gereden.
Errr ik ben het met DJ eens he. Heel veel geld vragen voor een apparaat wat veel minder kan dan andere veel goedkopere kwalitatief goede apparaten.
Rossdaledinsdag 27 juli 2010 @ 09:38
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 09:37 schreef badboynova het volgende:
Met gepaste trots kan ik melden dat het nu echt officieel is, IK HEB EEN NIEUWE BAAN (3 andere zijn ook aangenomen )
Nice :D Gefeliciteerd kerel!
Sigmund666dinsdag 27 juli 2010 @ 09:44
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 09:37 schreef badboynova het volgende:
Met gepaste trots kan ik melden dat het nu echt officieel is, IK HEB EEN NIEUWE BAAN (3 andere zijn ook aangenomen )
Gefeliciteerd :D
KneusTeundinsdag 27 juli 2010 @ 09:54
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 09:37 schreef Rossdale het volgende:

[..]

Errr ik ben het met DJ eens he. Heel veel geld vragen voor een apparaat wat veel minder kan dan andere veel goedkopere kwalitatief goede apparaten.
Ik ben zo benieuwd wat dat mindere is?
Laatst hebben ze nog op dit forum een pc gebouwd met dezelfde specs als een imac (niet echt maar op papier)
Toen viel het opeens op dat met een pc je duurder uit was :Y
Dat kwam omdat je met de imac een OS erbij kreeg en een zeer goed scherm had.
Geen zin om terug te zoeken, maar was wel grappig want zelf hadden ze het ook niet verwacht.

Maar goed die haat van mensen snap ik wel "wat een boer niet kent dat eet ie niet"

Ik kan zeggen dat ik bijna alle OS's heb gebruikt en vind dat windows 7 en OSX mijn voorkeur hebben.
Flodder450dinsdag 27 juli 2010 @ 09:58
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 09:37 schreef badboynova het volgende:
Met gepaste trots kan ik melden dat het nu echt officieel is, IK HEB EEN NIEUWE BAAN (3 andere zijn ook aangenomen )
^O^
Soliquedinsdag 27 juli 2010 @ 10:00
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 09:37 schreef badboynova het volgende:
Met gepaste trots kan ik melden dat het nu echt officieel is, IK HEB EEN NIEUWE BAAN (3 andere zijn ook aangenomen )
Congratz ^O^
Rossdaledinsdag 27 juli 2010 @ 10:00
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 09:54 schreef KneusTeun het volgende:

[..]

Ik ben zo benieuwd wat dat mindere is?
Laatst hebben ze nog op dit forum een pc gebouwd met dezelfde specs als een imac (niet echt maar op papier)
Toen viel het opeens op dat met een pc je duurder uit was :Y
Dat kwam omdat je met de imac een OS erbij kreeg en een zeer goed scherm had.
Geen zin om terug te zoeken, maar was wel grappig want zelf hadden ze het ook niet verwacht.

Maar goed die haat van mensen snap ik wel "wat een boer niet kent dat eet ie niet"

Ik kan zeggen dat ik bijna alle OS's heb gebruikt en vind dat windows 7 en OSX mijn voorkeur hebben.
Omdat je met hetzelfde spul voor de rest van je leven aan Apple vastzit met nog meer overpriced rommel.

En ja als ik alle randapparatuur meereken kan ik ook duurder uitkomen met een PC ja :')
Soliquedinsdag 27 juli 2010 @ 10:02
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 10:00 schreef Rossdale het volgende:
Omdat je met hetzelfde spul voor de rest van je leven aan Apple vastzit met nog meer overpriced rommel.

En ja als ik alle randapparatuur meereken kan ik ook duurder uitkomen met een PC ja :')
Ach, een pc is zo duur als dat je het zelf maakt.
KneusTeundinsdag 27 juli 2010 @ 10:07
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 10:00 schreef Rossdale het volgende:

[..]

Omdat je met hetzelfde spul voor de rest van je leven aan Apple vastzit met nog meer overpriced rommel.

En ja als ik alle randapparatuur meereken kan ik ook duurder uitkomen met een PC ja :')
Wel grappig dat je als je een mac koopt er vanuit kan gaan dat je er een dikke 5 tot 6 jaar alle nieuwe progs op kan draaien en met een pc ervan uit kan gaan dat je 2 jaar met geluk nog veel kan draaien, en hij dan nog 2 stuivers waard is.

Kijk ik heb een mac omdat het soort werk dat ik ermee doe gewoon fijner ondersteund wordt, het is niet voor niks zo dat 90% van de grafische bedrijven alleen maar mac gebruiken.

Kijk ik snap dat veel mensen gewend zijn aan windows doordat ze thuis jaren lang op papa's pc hebben gespeeld, maar het is zo typisch dat ze dan blijkbaar een eeuwige trouw daar neerleggen en toch alles weten over mac.

Het zijn eindeloze discussie's en je moet gewoon een tijdje met een mac werken om door te hebben hoe en wat, en niet een middagje even internetten....
AQuila360dinsdag 27 juli 2010 @ 10:10
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 09:37 schreef badboynova het volgende:
Met gepaste trots kan ik melden dat het nu echt officieel is, IK HEB EEN NIEUWE BAAN (3 andere zijn ook aangenomen )
_O_

En nu tegen die eikels zeggen dat jullie 4 opstappen :D
Cruise.Elroydinsdag 27 juli 2010 @ 10:18
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 10:07 schreef KneusTeun het volgende:

[..]

Wel grappig dat je als je een mac koopt er vanuit kan gaan dat je er een dikke 5 tot 6 jaar alle nieuwe progs op kan draaien en met een pc ervan uit kan gaan dat je 2 jaar met geluk nog veel kan draaien, en hij dan nog 2 stuivers waard is.
Alle mac bashing hier is complete onzin, maar dit statement is ook gewoon 100% kolder natuurlijk. Een PC gaat niet stiekem slechter presteren na twee jaar en bij een mac groeit de CPU echt niet magisch mee.

quote:
Kijk ik heb een mac omdat het soort werk dat ik ermee doe gewoon fijner ondersteund wordt, het is niet voor niks zo dat 90% van de grafische bedrijven alleen maar mac gebruiken.
Als het beter ondersteund wordt moet je er idd vooral mee werken :Y Maar de tijd dat MACs grafisch echt superieur zijn stamt nog uit de jaren 80-90 en gaat nu wel gelijk op. Zal nog wel even duren voordat die cultuur een beetje is weg is, maar de software verschuift zich toch langzaam richting platform neutraal, heb ik het gevoel. (Adobe, Autodesk)

quote:
Kijk ik snap dat veel mensen gewend zijn aan windows doordat ze thuis jaren lang op papa's pc hebben gespeeld, maar het is zo typisch dat ze dan blijkbaar een eeuwige trouw daar neerleggen en toch alles weten over mac.
Deze discussies lopen eeuwig door omdat de mensen aan beide kanten enorm generaliseren en ongefundeerde claims blijven maken. Ik snap het ook niet helemaal, maar blijkbaar vindt men dat leuk.
KneusTeundinsdag 27 juli 2010 @ 10:21
Upgraden
leopard - snowleopard 25 euro

XP - windows 7 129 euro en dan heb je de premium NL


Nu mogen mac users ook roepen dat windows fucking overpriced is?
Zou toch nergens op slaan?!?
Het us beetje onnozele discussie als iedereen met die waardeloze "meningen" gooit.
KneusTeundinsdag 27 juli 2010 @ 10:28
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 10:18 schreef Cruise.Elroy het volgende:

[..]

Alle mac bashing hier is complete onzin, maar dit statement is ook gewoon 100% kolder natuurlijk. Een PC gaat niet stiekem slechter presteren na twee jaar en bij een mac groeit de CPU echt niet magisch mee.
[..]

Ik had 2 jaar terug nog getest op me pentium 4 CS3 te draaien,dat deed ie redelijk is een pc uit 2002.
Op me oude Imac G3 draaide het gewoon nog redelik dat is een apparaat uit 1998!!!!


Maar goed zullen we maar stoppen, lijkt wel een eindeloze kruistocht dit.
En nou ga ik niet zeggen welke de christenen zijn en welke de moslims }:|
Cruise.Elroydinsdag 27 juli 2010 @ 10:29
Windows OS is duur idd, maar niet overpriced vind ik zelf. 129 euro voor een "programma" dat je zo intensief gebruikt, daar heb ik geen problemen mee. OSX is idd meer voor minder, maar het ondersteunt simpelweg niet de dingen die ik nodig heb :)
KneusTeundinsdag 27 juli 2010 @ 10:32
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 10:29 schreef Cruise.Elroy het volgende:
Windows OS is duur idd, maar niet overpriced vind ik zelf. 129 euro voor een "programma" dat je zo intensief gebruikt, daar heb ik geen problemen mee. OSX is idd meer voor minder, maar het ondersteunt simpelweg niet de dingen die ik nodig heb :)
Klopt, autodesk is beetje eigenwijs :) (wel dikke handtekening acties)
Maar voor de rest is bijna alles wel te draaien, behalve de echte specifieke programma's.
Cruise.Elroydinsdag 27 juli 2010 @ 10:32
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 10:28 schreef KneusTeun het volgende:

[..]

Ik had 2 jaar terug nog getest op me pentium 4 CS3 te draaien,dat deed ie redelijk is een pc uit 2002.
Op me oude Imac G3 draaide het gewoon nog redelik dat is een apparaat uit 1998!!!!
Dat is ook heel raar, en er zal best een reden voor zijn, maar dat neemt niet weg dat een PC niet minder lang mee gaat dan een MAC qua performance. Die transistors gaan zichzelf echt niet herschikken. Misschien een bottleneck op je pentium of beter geschreven software op je Mac.


Ik hoor juist dat de PC versies van Adobe tegenwoordig beter zijn dan de Mac versies (maar dat is puur van horen zeggen)
Poitdinsdag 27 juli 2010 @ 10:42
Als verstokte PC gebruiker ga ik door een geweldige ervaring op het werk ook uiteindelijk prive gebruik maken van Mac units.(al zal de PC er ook altijd blijven) Ja, het is overpriced maar ja, het is ook fucking kwaliteit. Het scherm dat hier in m'n iMac zit bezit zoveel kleur dat ik gradients tegenkom op sites die me nooit eerder opgevallen waren.
Daarnaast is het ook luiheid, als je een mac koopt zit je gewoon goed, juist geen gezeik met hardware, dat zit wel snor waar je bij een pc kan blijven kutten met losse onderdelen. Om maar te zwijgen over de eventuele conflicten die die verschillende stukken hardware met elkaar kunnen hebben. Voor mij is het een voordeel van de mac dat alles wat dat betreft perfect op elkaar afgestemd is.

Duhs, gebruiksgemak en kwaliteit - Mac
Prijs en hobby - PC.

Amen.
Nick-GizModinsdag 27 juli 2010 @ 10:42
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 09:37 schreef badboynova het volgende:
Met gepaste trots kan ik melden dat het nu echt officieel is, IK HEB EEN NIEUWE BAAN (3 andere zijn ook aangenomen )
Feli kerel! Hopelijk pakt het nu wat beter uit!

Tering echt kut geslapen en nu zo beroerd als de pest :/. En dat 3 dagen voor de vakantie en 6 dagen voor mijn verjaardag :N. Hopelijk vlug over
Rossdaledinsdag 27 juli 2010 @ 10:43
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 10:07 schreef KneusTeun het volgende:

[..]

Wel grappig dat je als je een mac koopt er vanuit kan gaan dat je er een dikke 5 tot 6 jaar alle nieuwe progs op kan draaien en met een pc ervan uit kan gaan dat je 2 jaar met geluk nog veel kan draaien, en hij dan nog 2 stuivers waard is.
De Mac blijft een mac dezelfde specs, de programma's worden er speciaal voor geschreven en hebben daardoor limitaties. Een PC is een verzamelnaam voor duizenden verschillende combinaties van nieuwe en oudere PC-onderdelen. Beetje kromme vergelijking :D
Morthilldinsdag 27 juli 2010 @ 11:10
Heerlijk, 1 opmerking van mij en de flamewars over Mac laait weer op _O-

Geloof dat de duurste iPhone 4 in België 750 euro is, dat is belachelijk veel geld. Having said that, elke telefoon die je koopt voor vele honderden euro's is totale geldverspilling in mijn ogen. De iPhone 4 wordt toevallig nu geïntroduceerd en de halve wereld loopt zich gelijk af te trekken bij het concept alleen :) Ik zeg niet dat het een slechte PDA/telefoon is. Maar tenzij de baas het abo betaalt zou ik het van mijn lang zal ze leven niet kopen.
KneusTeundinsdag 27 juli 2010 @ 11:13
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 11:10 schreef Morthill het volgende:
Heerlijk, 1 opmerking van mij en de flamewars over Mac laait weer op _O-

Geloof dat de duurste iPhone 4 in België 750 euro is, dat is belachelijk veel geld. Having said that, elke telefoon die je koopt voor vele honderden euro's is totale geldverspilling in mijn ogen. De iPhone 4 wordt toevallig nu geïntroduceerd en de halve wereld loopt zich gelijk af te trekken bij het concept alleen :) Ik zeg niet dat het een slechte PDA/telefoon is. Maar tenzij de baas het abo betaalt zou ik het van mijn lang zal ze leven niet kopen.
Ik bestel hem waarschijnlijk wel gewoon.
Met 50% abbo korting dat wel :P anders had ik het ook niet gedaan :{w
Poitdinsdag 27 juli 2010 @ 11:13
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 11:10 schreef Morthill het volgende:
Heerlijk, 1 opmerking van mij en de flamewars over Mac laait weer op _O-

Geloof dat de duurste iPhone 4 in België 750 euro is, dat is belachelijk veel geld. Having said that, elke telefoon die je koopt voor vele honderden euro's is totale geldverspilling in mijn ogen. De iPhone 4 wordt toevallig nu geïntroduceerd en de halve wereld loopt zich gelijk af te trekken bij het concept alleen :) Ik zeg niet dat het een slechte PDA/telefoon is. Maar tenzij de baas het abo betaalt zou ik het van mijn lang zal ze leven niet kopen.
Bijna alle telefoons hebben bij de release een dergelijke prijs, 750 is flink aan de maat maar 5 a 600 euro is echt geen absurde prijs voor een smartphone.
Ik zou het er ook nooit voor over hebben hoor maar die prijzen zijn gewoon marktconform.
Morthilldinsdag 27 juli 2010 @ 11:16
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 11:13 schreef Poit het volgende:

[..]

Bijna alle telefoons hebben bij de release een dergelijke prijs, 750 is flink aan de maat maar 5 a 600 euro is echt geen absurde prijs voor een smartphone.
Ik zou het er ook nooit voor over hebben hoor maar die prijzen zijn gewoon marktconform.
Ja en dus? Ik noem het totale geldverspilling, dat dat marktconform is zal me echt compleet aan mijn ballen roesten :D
SpankmasterCdinsdag 27 juli 2010 @ 11:27
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 11:13 schreef Poit het volgende:

[..]

Bijna alle telefoons hebben bij de release een dergelijke prijs, 750 is flink aan de maat maar 5 a 600 euro is echt geen absurde prijs voor een smartphone.
Ik zou het er ook nooit voor over hebben hoor maar die prijzen zijn gewoon marktconform.
Het is wel achterlijk als je je beseft dat je een HTC Desire voor 400 euro kunt krijgen :N zoveel beter is de iPhone ook niet.
Cruise.Elroydinsdag 27 juli 2010 @ 11:28
Ik heb volgens mij nog nooit direct geld uitgegeven voor een telefoon. Ik neem altijd het tofste gratis toestel bij m'n abbo. Mobieltjes zijn sowieso veel te duur, weet je hoeveel Seagal DVDs je daarvan kunt kopen!
KneusTeundinsdag 27 juli 2010 @ 11:30
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 11:28 schreef Cruise.Elroy het volgende:
Ik heb volgens mij nog nooit direct geld uitgegeven voor een telefoon. Ik neem altijd het tofste gratis toestel bij m'n abbo. Mobieltjes zijn sowieso veel te duur, weet je hoeveel Seagal DVDs je daarvan kunt kopen!
Kun je er nog een keiharde Techwood IF 22883 HD tv bij kopen!
Morthilldinsdag 27 juli 2010 @ 11:31
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 11:28 schreef Cruise.Elroy het volgende:
Ik heb volgens mij nog nooit direct geld uitgegeven voor een telefoon. Ik neem altijd het tofste gratis toestel bij m'n abbo. Mobieltjes zijn sowieso veel te duur, weet je hoeveel Seagal DVDs je daarvan kunt kopen!
Abo :{w ik ga lekker voor sim-only zodra het weer kan :Y
Nick-GizModinsdag 27 juli 2010 @ 11:33
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 11:10 schreef Morthill het volgende:
Heerlijk, 1 opmerking van mij en de flamewars over Mac laait weer op _O-

Geloof dat de duurste iPhone 4 in België 750 euro is, dat is belachelijk veel geld. Having said that, elke telefoon die je koopt voor vele honderden euro's is totale geldverspilling in mijn ogen. De iPhone 4 wordt toevallig nu geïntroduceerd en de halve wereld loopt zich gelijk af te trekken bij het concept alleen :) Ik zeg niet dat het een slechte PDA/telefoon is. Maar tenzij de baas het abo betaalt zou ik het van mijn lang zal ze leven niet kopen.
Zou het echt door jou komen :p?
Nick-GizModinsdag 27 juli 2010 @ 11:35
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 11:27 schreef SpankmasterC het volgende:

[..]

Het is wel achterlijk als je je beseft dat je een HTC Desire voor 400 euro kunt krijgen :N zoveel beter is de iPhone ook niet.
Nja en zo goed is een desire ook niet :/. Ga hem toch verkopen :)
Cruise.Elroydinsdag 27 juli 2010 @ 11:38
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 11:31 schreef Morthill het volgende:

[..]

Abo :{w ik ga lekker voor sim-only zodra het weer kan :Y
Mijn E71 kostte "in de winkel" 300+ euro volgens mij, en ik heb een jaarabbo van 20 eur/maand dus ik haal het er wel uit, lijkt het.

Ik had het leuke meisje over de telefoon mijn mobiel laten uitkiezen, dus misschien waren andere opties nog voordeliger. :@
Morthilldinsdag 27 juli 2010 @ 11:38
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 11:33 schreef Nick-GizMo het volgende:

[..]

Zou het echt door jou komen :p?
Uiteindelijk ligt het aan de idioten die elke avond in bed zich liggen af te trekken bij de gedachte aan Steve Jobs natuurlijk, die happen veel te makkelijk :')
Pettigrew81dinsdag 27 juli 2010 @ 11:38
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 11:28 schreef Cruise.Elroy het volgende:
Ik heb volgens mij nog nooit direct geld uitgegeven voor een telefoon. Ik neem altijd het tofste gratis toestel bij m'n abbo. Mobieltjes zijn sowieso veel te duur, weet je hoeveel Seagal DVDs je daarvan kunt kopen!
Zijn die films geld waard? :')
SpankmasterCdinsdag 27 juli 2010 @ 11:39
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 11:38 schreef Cruise.Elroy het volgende:

[..]
Ik had het leuke meisje over de telefoon mijn mobiel laten uitkiezen, dus misschien waren andere opties nog voordeliger. :@
:D je bent ook echt wel makkelijk jongen!
Morthilldinsdag 27 juli 2010 @ 11:43
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 11:38 schreef Cruise.Elroy het volgende:

[..]

Mijn E71 kostte "in de winkel" 300+ euro volgens mij, en ik heb een jaarabbo van 20 eur/maand dus ik haal het er wel uit, lijkt het.

Ik had het leuke meisje over de telefoon mijn mobiel laten uitkiezen, dus misschien waren andere opties nog voordeliger. :@
Heb nu een Nokia 6700 Classic. Abo voor 1 jaar van 15 euro in de maand. Over een jaar mooi over op sim-only en dan kan ik zo weer 2-3 jaar vooruit :Y.
Cruise.Elroydinsdag 27 juli 2010 @ 11:44
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 11:39 schreef SpankmasterC het volgende:

[..]

:D je bent ook echt wel makkelijk jongen!
Like I give a fuck welke mobiel ik heb :') Ik ben nog niet oud genoeg om krampachtig aan één merk of interface vast te houden.

En ze klonk echt heel schattig :@
Morthilldinsdag 27 juli 2010 @ 11:45
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 11:44 schreef Cruise.Elroy het volgende:

[..]

Like I give a fuck welke mobiel ik heb :') Ik ben nog niet oud genoeg om krampachtig aan één merk of interface vast te houden.

En ze klonk echt heel schattig :@
Mensen die op een merk geilen zijn sowieso triest :')
KneusTeundinsdag 27 juli 2010 @ 11:53
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 11:45 schreef Morthill het volgende:

[..]

Mensen die op een merk geilen zijn sowieso triest :')
Weet niet je kan best op een merk geilen, omdat er goede ontwerpers werken die mooie producten ontwerpen.
pininfarina bijvoorbeeld bij ferrari of fiat.
Maar dus ook bij alle andere producten kan het, zoals Lampen,tv's,eetgerei en zo kan je doorgaan.
Morthilldinsdag 27 juli 2010 @ 11:56
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 11:53 schreef KneusTeun het volgende:

[..]

Weet niet je kan best op een merk geilen, omdat er goede ontwerpers werken die mooie producten ontwerpen.
pininfarina bijvoorbeeld bij ferrari of fiat.
Maar dus ook bij alle andere producten kan het, zoals Lampen,tv's,eetgerei en zo kan je doorgaan.
Ik bedoel mensen die producten kopen puur en alleen omdat het van merk X is en die alles van dat merk zien alsof het gemaakt is door de nieuwe messias oid. Consolefanboys zijn daar een mooi voorbeeld van. Het is een PlayStation 3/Xbox360 dus alles eromheen is geweldig en de rest is prut.
SpankmasterCdinsdag 27 juli 2010 @ 12:01
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 11:44 schreef Cruise.Elroy het volgende:

[..]
En ze klonk echt heel schattig :@
Ik heb mezelf ook wel eens om laten lullen hoor, was een écht heel knap meisje die voor Greenpeace mensen zat te werven O+
Pettigrew81dinsdag 27 juli 2010 @ 12:16
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 12:01 schreef SpankmasterC het volgende:

[..]

Ik heb mezelf ook wel eens om laten lullen hoor, was een écht heel knap meisje die voor Greenpeace mensen zat te werven O+
Dat had ik dus met die van de waddenzee O+
Rossdaledinsdag 27 juli 2010 @ 12:19
Gelukkig ben ik daar ongevoelig voor :D
Morthilldinsdag 27 juli 2010 @ 12:20
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 12:01 schreef SpankmasterC het volgende:

[..]

Ik heb mezelf ook wel eens om laten lullen hoor, was een écht heel knap meisje die voor Greenpeace mensen zat te werven O+
Bij mij ging het om M.S. :X
SpankmasterCdinsdag 27 juli 2010 @ 12:20
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 12:19 schreef Rossdale het volgende:
Gelukkig ben ik daar ongevoelig voor :D
Ongevoelig voor mooie vrouwen? Had ik niet achter je gedacht!
Rossdaledinsdag 27 juli 2010 @ 12:23
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 12:20 schreef SpankmasterC het volgende:

[..]

Ongevoelig voor mooie vrouwen? Had ik niet achter je gedacht!
Ongevoelig voor mooie vrouwen die niet de intentie hebben om je te verleiden voor een eigen doel :P
Pettigrew81dinsdag 27 juli 2010 @ 12:27
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 12:19 schreef Rossdale het volgende:
Gelukkig ben ik daar ongevoelig voor :D
Ik was toen dan ook 22, nu zal het ze echt niet meer zo makkelijk gaan :)
Morthilldinsdag 27 juli 2010 @ 12:30
Laptop binnen :) ding is echt gruwelijk mooi als hij dicht is :') namelijk niet dat glossy gezeik
Nick-GizModinsdag 27 juli 2010 @ 12:34
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 11:43 schreef Morthill het volgende:

[..]

Heb nu een Nokia 6700 Classic. Abo voor 1 jaar van 15 euro in de maand. Over een jaar mooi over op sim-only en dan kan ik zo weer 2-3 jaar vooruit :Y.
Je belt dus nooit? of je smst nooit? of je hebt geen vrienden? Want 15 euro is wel erg weinig toch?

Natuurlijk moet je zelf weten hoe je dit allemaal oppakt
Morthilldinsdag 27 juli 2010 @ 12:39
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 12:34 schreef Nick-GizMo het volgende:

[..]

Je belt dus nooit? of je smst nooit? of je hebt geen vrienden? Want 15 euro is wel erg weinig toch?
Check, check en check :P

Serieus, ik bel vrijwel nooit, sms maar een paar keer per dag en mijn vrienden zie ik vaak genoeg IRL. Als er afspraken gemaakt moeten worden mailen we over het algemeen gewoon. Als ik bel doe ik dat vaak via de vaste thuislijn, is namelijk gratis 's avonds en in het weekend :)
Pettigrew81dinsdag 27 juli 2010 @ 12:43
Als ik goed gok heb je nog altijd zo'n 250 minuten of 210 sms. het zal er wel niet ver naast zitten.

Ik zou daar in prinicipe ook genoeg aan hebben.
Nick-GizModinsdag 27 juli 2010 @ 12:45
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 12:39 schreef Morthill het volgende:

[..]

Check, check en check :P

Serieus, ik bel vrijwel nooit, sms maar een paar keer per dag en mijn vrienden zie ik vaak genoeg IRL. Als er afspraken gemaakt moeten worden mailen we over het algemeen gewoon. Als ik bel doe ik dat vaak via de vaste thuislijn, is namelijk gratis 's avonds en in het weekend :)
Ja dan is het wel logisch dat je aan 15 in de maand genoeg hebt
Cruise.Elroydinsdag 27 juli 2010 @ 12:48
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 12:01 schreef SpankmasterC het volgende:

[..]

Ik heb mezelf ook wel eens om laten lullen hoor, was een écht heel knap meisje die voor Greenpeace mensen zat te werven O+
Ik voor SOS kinderdorpen ofzo. Maar die waren met z'n tweeen O+
SpankmasterCdinsdag 27 juli 2010 @ 12:50
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 12:48 schreef Cruise.Elroy het volgende:

[..]

Ik voor SOS kinderdorpen ofzo. Maar die waren met z'n tweeen O+
Twee kinderen :9~
Nick-GizModinsdag 27 juli 2010 @ 12:52
marko arnautovic:
Cruise.Elroydinsdag 27 juli 2010 @ 12:54
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 12:50 schreef SpankmasterC het volgende:

[..]

Twee kinderen :9~
KneusTeundinsdag 27 juli 2010 @ 12:57
2x9 is ook 18!
Pettigrew81dinsdag 27 juli 2010 @ 13:00
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 12:52 schreef Nick-GizMo het volgende:
marko arnautovic:
Als ik zulke topics zie, ga ik mij gelijk heel oud voelen :') In ieder geval te oud voor fok :')
Sigmund666dinsdag 27 juli 2010 @ 13:25
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 11:45 schreef Morthill het volgende:

[..]

Mensen die op een merk geilen zijn sowieso triest :')
Soms wel, soms niet. Ik koop qua bedproducten alleen maar shit van Auping, omdat het ongelofelijk degelijk en goed gebouwd is :)
Morthilldinsdag 27 juli 2010 @ 13:27
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 13:25 schreef Sigmund666 het volgende:

[..]

Soms wel, soms niet. Ik koop qua bedproducten alleen maar shit van Auping, omdat het ongelofelijk degelijk en goed gebouwd is :)
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 11:56 schreef Morthill het volgende:

[..]

Ik bedoel mensen die producten kopen puur en alleen omdat het van merk X is en die alles van dat merk zien alsof het gemaakt is door de nieuwe messias oid. Consolefanboys zijn daar een mooi voorbeeld van. Het is een PlayStation 3/Xbox360 dus alles eromheen is geweldig en de rest is prut.
Sigmund666dinsdag 27 juli 2010 @ 13:31
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 13:27 schreef Morthill het volgende:

[..]


[..]


Je bent het wel met me eens dat de Wii een prutding is hé? :')
Morthilldinsdag 27 juli 2010 @ 13:36
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 13:31 schreef Sigmund666 het volgende:

[..]

Je bent het wel met me eens dat de Wii een prutding is hé? :')
Wii _O_
Wii MotionPlus _O_
Dead Space: Extraction _O_
Tiger Woods PGA 10 _O_
KneusTeundinsdag 27 juli 2010 @ 13:39
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 13:36 schreef Morthill het volgende:

[..]

Wii _O_
Wii MotionPlus _O_
Dead Space: Extraction _O_
Tiger Woods PGA 10 _O_
:N
Rossdaledinsdag 27 juli 2010 @ 13:39
Niks mis met de Wii, je moet gewoon niet verwachten dat je fotorealistische graphics krijgt :D

De games voor de wii zijn over het algemeen gewoon treurig.

Maar SMG bijvoorbeeld speelt geweldig lekker op de Wii :Y
Morthilldinsdag 27 juli 2010 @ 13:41
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 13:39 schreef Rossdale het volgende:
Niks mis met de Wii, je moet gewoon niet verwachten dat je fotorealistische graphics krijgt :D

De games voor de wii zijn over het algemeen gewoon treurig.

Maar SMG bijvoorbeeld speelt geweldig lekker op de Wii :Y
Games voor vrijwel alle platforms zijn voor grootste deel niet heel interessant. Wii is daar niet uniek in. Feit is dat het gewoon een prima console is met echt vermakelijke games tot topgames.
Morthilldinsdag 27 juli 2010 @ 13:42
Altijd leuk, nieuwe computer ben je eerst een uur bezig met nieuwe drivers downloaden en zorgen dat het ding uberhaupt werkt :')
Cruise.Elroydinsdag 27 juli 2010 @ 13:43
Volgens mij is het vandaag flamewar dag hier op de SC. :D Iphone, Apple, consoles, wat is er nog meer? :D
Rossdaledinsdag 27 juli 2010 @ 13:43
'T IS FRIET!!!
Cruise.Elroydinsdag 27 juli 2010 @ 13:45
2 keer de helft!
GameBabedinsdag 27 juli 2010 @ 13:52
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 13:42 schreef Morthill het volgende:
Altijd leuk, nieuwe computer ben je eerst een uur bezig met nieuwe drivers downloaden en zorgen dat het ding uberhaupt werkt :')
Dat heb je dus met een apple niet :P Maar verder blijft het een non-discussie

quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 13:43 schreef Cruise.Elroy het volgende:
Volgens mij is het vandaag flamewar dag hier op de SC. :D Iphone, Apple, consoles, wat is er nog meer? :D
Jongens tegen de meisjes :D

Maar even serieus...
Zojuist dus terug van weekend Europa park, was erg tof :) Erg mooi opgezet park met veel verschillende attracties. Heb wel gemerkt dat ik nooit meer angst heb voor een attractie, dus dat is wel jammer. Misschien toch nog maar een keer bungyjumpen om een adrealine rush te krijgen :P

Maar merk wel dat ik geen 18 meer ben, een paar slechte nachten en ik ben meteen kapot :@ En het autorijden was eigenlijk best te doen, best een leuke manier om mensen wat beter te leren kennen, dat merk ik ook altijd als we naar oostenrijk gaan met het werk.
KneusTeundinsdag 27 juli 2010 @ 13:58
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 13:42 schreef Morthill het volgende:
Altijd leuk, nieuwe computer ben je eerst een uur bezig met nieuwe drivers downloaden en zorgen dat het ding uberhaupt werkt :')
*mac* _O-
Cruise.Elroydinsdag 27 juli 2010 @ 13:58
WB GB :W

Ik heb de knoop doorgehakt en ik ga mijn belachelijk grote plasma vanavond uitzoeken. Ik ben m'n kleine kuttv zat en ik onderhand genoeg gespaard om er tien te kopen, dus dat gaat nergens meer over. :D Iemand nog goede tips voor mijn zoektocht?

Nu hopen dat ik dit keer niet weer problemen had zoals de vorige keer, die was binnen een week weer retour. :D
Rossdaledinsdag 27 juli 2010 @ 14:00
Welke grootte zoek je? :P Ik vind 42" echt zwaar relaxt, maar Edwin deed zijn 50" weg omdat hij toch te groot was.
Morthilldinsdag 27 juli 2010 @ 14:02
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 13:58 schreef KneusTeun het volgende:

[..]

*mac* _O-
Morthilldinsdag 27 juli 2010 @ 14:02
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 13:58 schreef Cruise.Elroy het volgende:
WB GB :W

Ik heb de knoop doorgehakt en ik ga mijn belachelijk grote plasma vanavond uitzoeken. Ik ben m'n kleine kuttv zat en ik onderhand genoeg gespaard om er tien te kopen, dus dat gaat nergens meer over. :D Iemand nog goede tips voor mijn zoektocht?

Nu hopen dat ik dit keer niet weer problemen had zoals de vorige keer, die was binnen een week weer retour. :D
Ik ben eigenlijk wel tevreden met mij 26". Wat moet je met nog groter?
AQuila360dinsdag 27 juli 2010 @ 14:03
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 13:42 schreef Morthill het volgende:
Altijd leuk, nieuwe computer ben je eerst een uur bezig met nieuwe drivers downloaden en zorgen dat het ding uberhaupt werkt :')
Dat vind ik altijd wel leuk juist :P
GameBabedinsdag 27 juli 2010 @ 14:03
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 13:58 schreef Cruise.Elroy het volgende:
WB GB :W

Ik heb de knoop doorgehakt en ik ga mijn belachelijk grote plasma vanavond uitzoeken. Ik ben m'n kleine kuttv zat en ik onderhand genoeg gespaard om er tien te kopen, dus dat gaat nergens meer over. :D Iemand nog goede tips voor mijn zoektocht?

Nu hopen dat ik dit keer niet weer problemen had zoals de vorige keer, die was binnen een week weer retour. :D
Thanks boy, tof om te lezen dat je de kaartjes hebt gewonnen :) Ben wel benieuwd welke Fokster je mee hebt gelokt ;) Mocht je er wat over kwijt willen je weet mijn PM-box te vinden :)

En mannen en grote dingen :N
Morthilldinsdag 27 juli 2010 @ 14:04
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 14:03 schreef AQuila360 het volgende:

[..]

Dat vind ik altijd wel leuk juist :P
Agh, het is gelukkig weinig werk. Heb niet veel nodig. Straks nog even MikTEX erop gooien en hij is volledig klaar voor gebruik :)
Morthilldinsdag 27 juli 2010 @ 14:04
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 14:03 schreef GameBabe het volgende:

[..]


Thanks boy, tof om te lezen dat je de kaartjes hebt gewonnen :) Ben wel benieuwd welke Fokster je mee hebt gelokt ;) Mocht je er wat over kwijt willen je weet mijn PM-box te vinden :)

En mannen en grote dingen :N
Ik ben geen man? ;(
GameBabedinsdag 27 juli 2010 @ 14:06
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 14:04 schreef Morthill het volgende:

[..]

Ik ben geen man? ;(
Jij rijdt in een bus, pure compensatiedrang... man check
Cruise.Elroydinsdag 27 juli 2010 @ 14:06
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 14:03 schreef GameBabe het volgende:

[..]


Thanks boy, tof om te lezen dat je de kaartjes hebt gewonnen :) Ben wel benieuwd welke Fokster je mee hebt gelokt ;) Mocht je er wat over kwijt willen je weet mijn PM-box te vinden :)

En mannen en grote dingen :N
Er is maar één maat TV die mij bevalt: "net belachelijk groot". Ik kan er niets aan doen, size matters. :Y
GameBabedinsdag 27 juli 2010 @ 14:07
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 14:06 schreef Cruise.Elroy het volgende:

[..]

Er is maar één maat TV die mij bevalt: "net belachelijk groot". Ik kan er niets aan doen, size matters. :Y
En stiekem is een grote tv ook gewoon relaxed, alleen ik heb een smoes dat hij door een man is uitgezocht :P
Morthilldinsdag 27 juli 2010 @ 14:08
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 14:06 schreef GameBabe het volgende:

[..]


Jij rijdt in een bus, pure compensatiedrang... man check
True, true. Al heb ik wel vrouwelijke collega's, rijd ik zelf een kleine peugeot 205 en zijn de meeste bussen maar 8m en geen 12-18.
Morthilldinsdag 27 juli 2010 @ 14:08
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 14:07 schreef GameBabe het volgende:

[..]


En stiekem is een grote tv ook gewoon relaxed, alleen ik heb een smoes dat hij door een man is uitgezocht :P
Ik heb gewoon geen ruimte voor een nog grotere TV :)
Cruise.Elroydinsdag 27 juli 2010 @ 14:09
En Step Up 3D was echt geweldig *O* enorm genoten, en enorm veel mensen goed pissig gemaakt met ons geouwehoer. :D
Soliquedinsdag 27 juli 2010 @ 14:10
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 13:52 schreef GameBabe het volgende:
Maar even serieus...
Zojuist dus terug van weekend Europa park, was erg tof :) Erg mooi opgezet park met veel verschillende attracties. Heb wel gemerkt dat ik nooit meer angst heb voor een attractie, dus dat is wel jammer. Misschien toch nog maar een keer bungyjumpen om een adrealine rush te krijgen :P

Maar merk wel dat ik geen 18 meer ben, een paar slechte nachten en ik ben meteen kapot :@ En het autorijden was eigenlijk best te doen, best een leuke manier om mensen wat beter te leren kennen, dat merk ik ook altijd als we naar oostenrijk gaan met het werk.
Welcome Back :W

Europa Park toch te mak voor je gebleken. Moet je toch maar eens een echt park opzoeken UK of US. :P
KneusTeundinsdag 27 juli 2010 @ 14:10
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 14:07 schreef GameBabe het volgende:

[..]


En stiekem is een grote tv ook gewoon relaxed, alleen ik heb een smoes dat hij door een man is uitgezocht :P
bij mij is andersom, ik wil niet een bakbeest maar me vriendin kijkt alleen naar 42" en groter }:|
Wat moet ik met zo'n ding aan de muur?!?!?!?!?!
32 of 37 is ook dikke prima!
GameBabedinsdag 27 juli 2010 @ 14:12
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 14:08 schreef Morthill het volgende:

[..]

Ik heb gewoon geen ruimte voor een nog grotere TV :)
Daar komt de aap uit d mouw ;)

quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 14:09 schreef Cruise.Elroy het volgende:
En Step Up 3D was echt geweldig *O* enorm genoten, en enorm veel mensen goed pissig gemaakt met ons geouwehoer. :D
*O*

quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 14:10 schreef Solique het volgende:

[..]

Welcome Back :W

Europa Park toch te mak voor je gebleken. Moet je toch maar eens een echt park opzoeken UK of US. :P
Dat gaat nog wel een keer gebeuren ja :) of misschien toch een keer parachutespringen... Of leren genieten van bloedprikken of horrors, dat zou het beste zijn heb ik bedacht :P

quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 14:10 schreef KneusTeun het volgende:

[..]

bij mij is andersom, ik wil niet een bakbeest maar me vriendin kijkt alleen naar 42" en groter }:|
Wat moet ik met zo'n ding aan de muur?!?!?!?!?!
32 of 37 is ook dikke prima!
Ben je een heel klein mannetje, dat zij wat te compenseren heeft :o ;)
Morthilldinsdag 27 juli 2010 @ 14:16
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 14:12 schreef GameBabe het volgende:

[..]


Daar komt de aap uit d mouw ;)

Voor de duidelijkheid. Als ik verhuis en veel ruimte krijg is een TV niet het eerste dat ik koop :X. Stap 1 is een nieuwe kledingkast. De huidige staat echt al 2,5 jaar op instorten toen bij mijn vorige verhuizing de onderkant deels bijgezaagd moest worden, omdat hij anders te hoog was voor mijn huidige kamer. Los daarvan is hij gewoon te klein :X

Verder zou ik kijken naar een nieuwe CD-rek. Huidige volstaat nog wel, maar kom inmiddels toch wat plankjes tekort.

Daarnaast moet mijn slaapbank een keer opnieuw gestoffeerd worden. Huidige zit vol vetvlekken en ook hier en daar kotsvlekken van de poes :') Ik heb tevens een nieuw bureau nodig en een kast voor mijn gamemerchandise.

Nieuwe TV staat heel laag op mijn prioriteitenlijstje :)
Cruise.Elroydinsdag 27 juli 2010 @ 14:18
50"+ of niets, dat is nu mijn uitgangspunt. Maar eigenlijk heb ik dan gelijk een goede bank nodig en dat wordt nog een heel gedoe om een goeie te zoeken. :D
AQuila360dinsdag 27 juli 2010 @ 14:19
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 14:18 schreef Cruise.Elroy het volgende:
50"+ of niets, dat is nu mijn uitgangspunt. Maar eigenlijk heb ik dan gelijk een goede bank nodig en dat wordt nog een heel gedoe om een goeie te zoeken. :D
Neem gewoon een mooi 42'' das toch genoeg jungske
GameBabedinsdag 27 juli 2010 @ 14:19
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 14:18 schreef Cruise.Elroy het volgende:
50"+ of niets, dat is nu mijn uitgangspunt. Maar eigenlijk heb ik dan gelijk een goede bank nodig en dat wordt nog een heel gedoe om een goeie te zoeken. :D
Wil je nou mijn tv overtreffen :o

En ging je die bank niet zelf klussen?
AQuila360dinsdag 27 juli 2010 @ 14:21
een bank zelf klussen :S
Cruise.Elroydinsdag 27 juli 2010 @ 14:24
Nee ik wil een mooie kopen, maar dan moet ik eerst een goede vinden. Ik ben lang dus ik wil een hoge rug, maar moet ook nog wel gezellig kunnen hangen. Die ik nu heb is uit 1970, vies en zit voor geen meter. :N
Morthilldinsdag 27 juli 2010 @ 14:25
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 14:24 schreef Cruise.Elroy het volgende:
Nee ik wil een mooie kopen, maar dan moet ik eerst een goede vinden. Ik ben lang dus ik wil een hoge rug, maar moet ook nog wel gezellig kunnen hangen. Die ik nu heb is uit 1970, vies en zit voor geen meter. :N
Ooit voor 20 een tweedehands bank opgepikt. Zit gruwelijk fijn, lekker hangen, prima ding :Y
Cruise.Elroydinsdag 27 juli 2010 @ 14:25
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 14:02 schreef Morthill het volgende:

[..]

Ik ben eigenlijk wel tevreden met mij 26". Wat moet je met nog groter?
groter. is. beter.
Ik snap niet dat ik dat nog moet uitleggen.
Nick-GizModinsdag 27 juli 2010 @ 14:27
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 13:43 schreef Rossdale het volgende:
'T IS FRIET!!!
:Y.

Oh en wou je geen kinderen Ross? Beetje lullig om dan in een vuilniszak dat kind te doppen :(
Morthilldinsdag 27 juli 2010 @ 14:29
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 14:25 schreef Cruise.Elroy het volgende:

[..]

groter. is. beter.
Ik snap niet dat ik dat nog moet uitleggen.
Stiekem wil je zo'n tv als Barney? 300" flatscreen :')

(aflevering 5 seizoen 2 van HIMYM)
Cruise.Elroydinsdag 27 juli 2010 @ 14:35
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 14:29 schreef Morthill het volgende:

[..]

Stiekem wil je zo'n tv als Barney? 300" flatscreen :')

(aflevering 5 seizoen 2 van HIMYM)
Als ik het kon betalen, why the fuck not :D
Rossdaledinsdag 27 juli 2010 @ 14:39
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 14:27 schreef Nick-GizMo het volgende:

[..]

:Y.

Oh en wou je geen kinderen Ross? Beetje lullig om dan in een vuilniszak dat kind te doppen :(
Huh? Ik snap je niet.
KneusTeundinsdag 27 juli 2010 @ 14:40
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 14:12 schreef GameBabe het volgende:

[..]


Ben je een heel klein mannetje, dat zij wat te compenseren heeft :o ;)
Ik 1.86
me vriendin is een hobbit, dus ik denk compensatie voor haarzelf.
KneusTeundinsdag 27 juli 2010 @ 14:40
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 14:35 schreef Cruise.Elroy het volgende:

[..]

Als ik het kon betalen, why the fuck not :D
omdat je huis dan wegzakt in de klei?
Cruise.Elroydinsdag 27 juli 2010 @ 14:48
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 14:40 schreef KneusTeun het volgende:

[..]

omdat je huis dan wegzakt in de klei?
http://nl.wikipedia.org/wiki/Paalfundering
Sigmund666dinsdag 27 juli 2010 @ 14:56
Baas. Albert Heijn heeft eindelijk potjes Surinaamse pindakaas ingekocht. :D
Kost wat, maar dan heb je ook enorm lekker broodbeleg.
Flodder450dinsdag 27 juli 2010 @ 15:09
blijft awesome _O_
Sigmund666dinsdag 27 juli 2010 @ 15:10
Rossdaledinsdag 27 juli 2010 @ 15:12
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 15:09 schreef Flodder450 het volgende:
blijft awesome _O_
Mwoah, dit is gewoon nog altijd de allerbeste gamemuziek naar mijn idee:

Flodder450dinsdag 27 juli 2010 @ 15:14
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 15:12 schreef Rossdale het volgende:

[..]

Mwoah, dit is gewoon nog altijd de allerbeste gamemuziek naar mijn idee:

dit is het ingredient voor nachtmerries :{
Anon4cdinsdag 27 juli 2010 @ 15:15
Ik meld me in dit topic :W
Morthilldinsdag 27 juli 2010 @ 15:17
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 15:12 schreef Rossdale het volgende:

[..]

Mwoah, dit is gewoon nog altijd de allerbeste gamemuziek naar mijn idee:

Zomertoernooi van 2011? Welke game had de tofste soundtrack :D
Rossdaledinsdag 27 juli 2010 @ 15:20
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 15:17 schreef Morthill het volgende:

[..]

Zomertoernooi van 2011? Welke game had de tofste soundtrack :D
Goeie! :D Maar dat kunnen we dan mooi zelf wel doen ;)
KneusTeundinsdag 27 juli 2010 @ 15:21
Morthilldinsdag 27 juli 2010 @ 15:21
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 15:20 schreef Rossdale het volgende:

[..]

Goeie! :D Maar dat kunnen we dan mooi zelf wel doen ;)
:')

Rossdaledinsdag 27 juli 2010 @ 15:25
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 15:21 schreef Morthill het volgende:

[..]

:')

[ afbeelding ]
Kill the Infidel!

SevDdinsdag 27 juli 2010 @ 15:30
Twee dagen schoonmaakwerk aan het doen, wat een grafwerk zeg :{
Cruise.Elroydinsdag 27 juli 2010 @ 15:33
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 15:30 schreef SevD het volgende:
Twee dagen schoonmaakwerk aan het doen, wat een grafwerk zeg :{
Doe net als ik: neem een schoonmaakster.
AQuila360dinsdag 27 juli 2010 @ 15:40
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 15:30 schreef SevD het volgende:
Twee dagen schoonmaakwerk aan het doen, wat een grafwerk zeg :{
Brrrrrrrrr
Sigmund666dinsdag 27 juli 2010 @ 15:42
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 15:40 schreef AQuila360 het volgende:

[..]

Brrrrrrrrr
Eng hé, handen laten wapperen? :')
AQuila360dinsdag 27 juli 2010 @ 15:44
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 15:42 schreef Sigmund666 het volgende:

[..]

Eng hé, handen laten wapperen? :')
Nogal :P
AQuila360dinsdag 27 juli 2010 @ 15:44
Dit was ook tof intro filmpje :9
Sigmund666dinsdag 27 juli 2010 @ 15:47
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 15:44 schreef AQuila360 het volgende:

[..]

Nogal :P
Pauper. ;(
Ik ben weg, me helemaal het lebbes werken en uitgaan. :)
AQuila360dinsdag 27 juli 2010 @ 15:48
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 15:47 schreef Sigmund666 het volgende:

[..]

Pauper. ;(
Ik ben weg, me helemaal het lebbes werken en uitgaan. :)
Oke have fun *O*
SevDdinsdag 27 juli 2010 @ 15:53
Hey, als ik nou een mooie OP heb gemaakt voor een topic met een lege OP - waar moet ik die dan laten??
Rossdaledinsdag 27 juli 2010 @ 16:01
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 15:53 schreef SevD het volgende:
Hey, als ik nou een mooie OP heb gemaakt voor een topic met een lege OP - waar moet ik die dan laten??
Maak een pagina aan op de FOK!wiki :)

http://wiki.fok.nl/
SevDdinsdag 27 juli 2010 @ 16:02
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 16:01 schreef Rossdale het volgende:

[..]

Maak een pagina aan op de FOK!wiki :)

http://wiki.fok.nl/
Ah, mooi! Zo even doen dus :D
SevDdinsdag 27 juli 2010 @ 16:12
http://wiki.fok.nl/index.php/FalloutNV

En done :)
Flodder450dinsdag 27 juli 2010 @ 16:32
http://web.archive.org/web/20011212080423/forum.fok.nl/index.php
SevDdinsdag 27 juli 2010 @ 16:34
Wayback Machine _O_ Geweldig om af en toe eens rond te kijken :D

Anyway - Ik ga peuken halen :W
Morthilldinsdag 27 juli 2010 @ 17:11
Level 4 gehaald in Frogger *O*

Level 5 is echt insane moeilijk :{
Nick-GizModinsdag 27 juli 2010 @ 17:40
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 14:39 schreef Rossdale het volgende:

[..]

Huh? Ik snap je niet.
Niks meegekregen van dat gedoe in Breda?
Rossdaledinsdag 27 juli 2010 @ 17:42
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 17:40 schreef Nick-GizMo het volgende:

[..]

Niks meegekregen van dat gedoe in Breda?
Oooooooooh, ik vat em :P Nope, niet van mij en zo te horen dat luidruchtige buurtjochie van hiernaast ook niet :P
Tauchmeisterdinsdag 27 juli 2010 @ 17:59
Ik word zo moe van dat gezeik om die Laura Dekker :r Waar we ons tegenwoordig druk om maken, zeg. Zet dat kind op een boot en we zien het wel.
Nick-GizModinsdag 27 juli 2010 @ 18:09
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 17:42 schreef Rossdale het volgende:

[..]

Oooooooooh, ik vat em :P Nope, niet van mij en zo te horen dat luidruchtige buurtjochie van hiernaast ook niet :P
Minder :P. En idd laat die Laura lekker varen :')
GameBabedinsdag 27 juli 2010 @ 18:25
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 17:59 schreef Tauchmeister het volgende:
Ik word zo moe van dat gezeik om die Laura Dekker :r Waar we ons tegenwoordig druk om maken, zeg. Zet dat kind op een boot en we zien het wel.
Inderdaad, als iemand een droom heeft dan moet je iemand gewoon lekker laten gaan. Maar we moeten dan ook niet miepen als er wat ergs gebeurd...
Morthilldinsdag 27 juli 2010 @ 18:38
Nebodinsdag 27 juli 2010 @ 18:42
Dat wordt tof :D
KneusTeundinsdag 27 juli 2010 @ 18:43
quote:
Hele album is wel lachu!

Morthilldinsdag 27 juli 2010 @ 18:48
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 18:43 schreef KneusTeun het volgende:

[..]

Hele album is wel lachu!

Kende ik nog niet :') awesome _O_
KneusTeundinsdag 27 juli 2010 @ 18:52
Morthilldinsdag 27 juli 2010 @ 18:56
Ja, die kende ik allemaal al wel :)
Morthilldinsdag 27 juli 2010 @ 18:58
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 18:42 schreef Nebo het volgende:
Dat wordt tof :D
Dit is op zoveel manieren legendarisch dat ik niet weet waar ik kijken moet
badboynovadinsdag 27 juli 2010 @ 19:22
iedereen nog bedankt voor de felicitaties vanmiddag.
ik kon niet eerder reageren want, ik zat met de rest van heel ned in diergaarde blijdorp..
Nebodinsdag 27 juli 2010 @ 19:28
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 18:58 schreef Morthill het volgende:

[..]

Dit is op zoveel manieren legendarisch dat ik niet weet waar ik kijken moet
Babes, draken, nazi's, supersamurai's, explosies, zwaarden..... ZOMGBOONZORZ!
Nebodinsdag 27 juli 2010 @ 19:33
Wanneer komt er een single met Lonely Island, T-Pain en Justin Bieber? :D
Morthilldinsdag 27 juli 2010 @ 19:37
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 19:28 schreef Nebo het volgende:

[..]

Babes, draken, nazi's, supersamurai's, explosies, zwaarden..... ZOMGBOONZORZ!
Ja, daarom :D
Cruise.Elroydinsdag 27 juli 2010 @ 19:53
Eindelijk thuis. Ik rol m'n bed in. *O*
GameBabedinsdag 27 juli 2010 @ 19:54
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 19:53 schreef Cruise.Elroy het volgende:
Eindelijk thuis. Ik rol m'n bed in. *O*
Slaap lekker! :*
AQuila360dinsdag 27 juli 2010 @ 19:57
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 18:25 schreef GameBabe het volgende:

[..]


Inderdaad, als iemand een droom heeft dan moet je iemand gewoon lekker laten gaan. Maar we moeten dan ook niet miepen als er wat ergs gebeurd...
Kan ze niet gewoon gaan als je 18 is :P
GameBabedinsdag 27 juli 2010 @ 19:59
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 19:57 schreef AQuila360 het volgende:

[..]

Kan ze niet gewoon gaan als je 18 is :P
Niet iedereen heeft op dezelfde leeftijd dezelfde levenservaring :) En waarom moet iemand zich maar aan de kudde aanpassen? Wat mij betreft mag je doen wat je wilt doen, zolang je er maar geen anderen mee benadeeld...
AQuila360dinsdag 27 juli 2010 @ 20:00
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 19:59 schreef GameBabe het volgende:

[..]


Niet iedereen heeft op dezelfde leeftijd dezelfde levenservaring :) En waarom moet iemand zich maar aan de kudde aanpassen? Wat mij betreft mag je doen wat je wilt doen, zolang je er maar geen anderen mee benadeeld...
Ja dat is zo maar dadelijk is er iemand die wil het record vissen verbreken ofzo en om die reden er 2 jaar tussen uit :P
AQuila360dinsdag 27 juli 2010 @ 20:05
Net super lekkere nasi gemaakt en gegeten :9
Nick-GizModinsdag 27 juli 2010 @ 20:06
Welke film dadelijk kijken? Superhero movie, Johnson family vacation, Demolition man.

Of natuurlijk geen 1 :D
AQuila360dinsdag 27 juli 2010 @ 20:08
Ik ga jurrasic park 3 kijken :9
badboynovadinsdag 27 juli 2010 @ 20:14
Gvd nog steeds geen goedkope wireless adapter kunnen vinden grrrrr.
AQuila360dinsdag 27 juli 2010 @ 20:16
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 20:14 schreef badboynova het volgende:
Gvd nog steeds geen goedkope wireless adapter kunnen vinden grrrrr.
Zo'n ding voor je 360 ofwat?

Spit je tuin nog een keer om, misschien ligt er nog 1 verborgen!
badboynovadinsdag 27 juli 2010 @ 20:19
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 20:16 schreef AQuila360 het volgende:

[..]

Zo'n ding voor je 360 ofwat?

Spit je tuin nog een keer om, misschien ligt er nog 1 verborgen!
:+

Voor de 360 is het, maar ik verdom het 70 á 80 euro er voor te betalen.
AQuila360dinsdag 27 juli 2010 @ 20:21
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 20:19 schreef badboynova het volgende:

[..]

:+

Voor de 360 is het, maar ik verdom het 70 á 80 euro er voor te betalen.
Heb je ook gelijk in.

Misschien even op xboxworld kijken daar staat altijd een hoop van die zooi.
badboynovadinsdag 27 juli 2010 @ 20:26
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 20:21 schreef AQuila360 het volgende:

[..]

Heb je ook gelijk in.

Misschien even op xboxworld kijken daar staat altijd een hoop van die zooi.
Daar had ik ook al op gekeken, en op mp denken ze dat die dingen van goud zijn gemaakt.
Nick-GizModinsdag 27 juli 2010 @ 20:31
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 20:19 schreef badboynova het volgende:

[..]

:+

Voor de 360 is het, maar ik verdom het 70 á 80 euro er voor te betalen.
Trek gewoon een kabel aub
Morthilldinsdag 27 juli 2010 @ 20:32
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 19:59 schreef GameBabe het volgende:

[..]


Niet iedereen heeft op dezelfde leeftijd dezelfde levenservaring :) En waarom moet iemand zich maar aan de kudde aanpassen? Wat mij betreft mag je doen wat je wilt doen, zolang je er maar geen anderen mee benadeeld...
Lekker liberaal van je
Nick-GizModinsdag 27 juli 2010 @ 20:35
Zolang we maar niet losgeld hoeven te betalen als ze bij de .pirates op bezoek is
AQuila360dinsdag 27 juli 2010 @ 20:55
Morthill je praat wel erg grof over postbode's :r
Taindinsdag 27 juli 2010 @ 20:58
Zo terug uit het ziekenhuis en lekker aan de pijnstillers
AQuila360dinsdag 27 juli 2010 @ 20:59
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 20:58 schreef Tain het volgende:
Zo terug uit het ziekenhuis en lekker aan de pijnstillers
Lekker van de morfine snoepen :9
Taindinsdag 27 juli 2010 @ 21:11
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 20:59 schreef AQuila360 het volgende:

[..]

Lekker van de morfine snoepen :9
Nee ;( voor nu ibu ;(
Nick-GizModinsdag 27 juli 2010 @ 21:24
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 20:58 schreef Tain het volgende:
Zo terug uit het ziekenhuis en lekker aan de pijnstillers
Zo laat nog :)?
Nebodinsdag 27 juli 2010 @ 21:53
Ow en dames; Inception.... nuff said _O_
Taindinsdag 27 juli 2010 @ 21:54
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 21:24 schreef Nick-GizMo het volgende:

[..]

Zo laat nog :)?
Vanuit amsterdam en nog hapje gegeten
GameBabedinsdag 27 juli 2010 @ 21:55
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 21:11 schreef Tain het volgende:

[..]

Nee ;( voor nu ibu ;(
Succes jongen!

quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 21:53 schreef Nebo het volgende:
Ow en dames; Inception.... nuff said _O_
Hoe eng istie :@
Nebodinsdag 27 juli 2010 @ 21:59
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 21:55 schreef GameBabe het volgende:

[..]


Succes jongen!
[..]


Hoe eng istie :@
Eng? Hij is niet eng, hij is awesissima!
GameBabedinsdag 27 juli 2010 @ 22:01
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 21:59 schreef Nebo het volgende:

[..]


Eng? Hij is niet eng, hij is awesissima!
Zitten er schrikmomenten in dan :@
Nebodinsdag 27 juli 2010 @ 22:05
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 22:01 schreef GameBabe het volgende:

[..]


Zitten er schrikmomenten in dan :@
Nee vrijwel niet. Hoogstens wat harde geluiden na een korte stilte waar een enkeling van opsprong, maar meer niet :)
GameBabedinsdag 27 juli 2010 @ 22:07
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 22:05 schreef Nebo het volgende:

[..]


Nee vrijwel niet. Hoogstens wat harde geluiden na een korte stilte waar een enkeling van opsprong, maar meer niet :)
* gamebabe noteert dat er een man meegenomen moet worden om haar handje vast te houden
Morthilldinsdag 27 juli 2010 @ 22:07
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 22:01 schreef GameBabe het volgende:

[..]


Zitten er schrikmomenten in dan :@
Jurassic Park heeft zelfs schrikmomenten :')
Cruise.Elroydinsdag 27 juli 2010 @ 22:10
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 22:07 schreef GameBabe het volgende:

[..]


* gamebabe noteert dat er een man meegenomen moet worden om haar handje vast te houden
Het is gewoon een actiefilm, maar dat is geen reden om geen man mee te slepen natuurlijk.
GameBabedinsdag 27 juli 2010 @ 22:12
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 22:07 schreef Morthill het volgende:

[..]

Jurassic Park heeft zelfs schrikmomenten :')
Dat vind ik ook eng :')
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 22:10 schreef Cruise.Elroy het volgende:

[..]

Het is gewoon een actiefilm, maar dat is geen reden om geen man mee te slepen natuurlijk.
Er stond thriller op imdb :) actiefilms zijn prima :Y
Cruise.Elroydinsdag 27 juli 2010 @ 22:19
Ik heb hem gezien, en ik kan je verzekeren dat het gewoon een actiefilm is met een ingewikkeld verhaal en veel CG. Geen schrikmomenten :) Step Up 3D was enger.
Soliquedinsdag 27 juli 2010 @ 22:22
Inception is zeker het kijken waard GB, eigenlijk voor iedereen die wel van een gecompliceerde actie thriller houdt.

Zelf afgelopen zaterdag in Imax gezien. :)
GameBabedinsdag 27 juli 2010 @ 22:28
Dank voor het advies jongens, dat kan ik wel aan en vind ik wel leuk :Y

Nu nog een geschikt momentje in de agenda vinden :)
SevDdinsdag 27 juli 2010 @ 22:29
Whoa, begint me hier ineens te stortregenen
Soliquedinsdag 27 juli 2010 @ 22:37
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 22:28 schreef GameBabe het volgende:
Nu nog een geschikt momentje in de agenda vinden :)
Komt bekend voor, ga hem sowieso nog 1 keer in de bios kijken.
Hij zal toch niet snel uit bios gaan en kaartje kost mij niets.
Morthilldinsdag 27 juli 2010 @ 23:58
Bij deze is mijn favoriete feature van de Asus UL80 dat hij zijn eigen OS heeft. Druk op de knop en dat ding staat aan en ik kan internetten. Geen gezeur met Windows, opstarttijden of wat dan ook. Gebruikersgemak van een iPad in dat opzicht. OS biedt verder mogelijkheden tot muziek luisteren, skypen, fotoś kijken en online games spelen.

Nee geen volwaardig OS, maar wel gruwelijk fijn in mijn ogen
Sigmund666woensdag 28 juli 2010 @ 00:02
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 23:58 schreef Morthill het volgende:
Bij deze is mijn favoriete feature van de Asus UL80 dat hij zijn eigen OS heeft. Druk op de knop en dat ding staat aan en ik kan internetten. Geen gezeur met Windows, opstarttijden of wat dan ook. Gebruikersgemak van een iPad in dat opzicht. OS biedt verder mogelijkheden tot muziek luisteren, skypen, fotoś kijken en online games spelen.

Nee geen volwaardig OS, maar wel gruwelijk fijn in mijn ogen
Je gebruikt serieus Express Gate?
(Het is dé feature die ik als eerste uit de BIOS heb gehaald om mee te laten booten)
Morthillwoensdag 28 juli 2010 @ 00:06
quote:
Op woensdag 28 juli 2010 00:02 schreef Sigmund666 het volgende:

[..]

Je gebruikt serieus Express Gate?
(Het is dé feature die ik als eerste uit de BIOS heb gehaald om mee te laten booten)
En waarom dat? Het lijkt me juist vet handig als je gewoon iets kleins wilt doen als even iets opzoeken op internet, foto's laten zien aan vrienden of muziek luisteren in de trein zonder MP3-speler bij de hand. Zeg maar, de reden dat anderen een iPad aanschaffen
Nick-GizMowoensdag 28 juli 2010 @ 00:06
Je blijft maar over de iPad bezig he
Morthillwoensdag 28 juli 2010 @ 00:08
quote:
Op woensdag 28 juli 2010 00:06 schreef Nick-GizMo het volgende:
Je blijft maar over de iPad bezig he
Het lag te veel voor de hand om te laten gaan.
Nick-GizMowoensdag 28 juli 2010 @ 00:14
Nja mening en die dingen .



LOL
Nick-GizMowoensdag 28 juli 2010 @ 07:14
Goodmorning :O
GameBabewoensdag 28 juli 2010 @ 08:07
Goedemorgen *)

Lekker geslapen allen? Ik wel alleen veel te kort weer...
Cruise.Elroywoensdag 28 juli 2010 @ 08:15
Ik heb echt goed geslapen *O*
Soliquewoensdag 28 juli 2010 @ 08:16
Goedemorgen :W

Verkoudheid is nu wel op zijn hoogtepunt zowel mijn keel als neus zitten potdicht. :')
Wel goed geslapen, alleen moest er weer vroeg uit.
GameBabewoensdag 28 juli 2010 @ 08:18
quote:
Op woensdag 28 juli 2010 08:15 schreef Cruise.Elroy het volgende:
Ik heb echt goed geslapen *O*
Lekker is dat altijd na een korte nacht :)

Pff ben weer met een opdracht voor mijn studie bezig en voel me weer eens flink incompetent :N
Cruise.Elroywoensdag 28 juli 2010 @ 08:18
Ik heb nu wel weer de bijnaam koekjesmonster omdat ik in bed koekjes eet. Een goede bijnaam is me gewoon niet gegund. :N :'( :D
GameBabewoensdag 28 juli 2010 @ 08:21
quote:
Op woensdag 28 juli 2010 08:18 schreef Cruise.Elroy het volgende:
Ik heb nu wel weer de bijnaam koekjesmonster omdat ik in bed koekjes eet. Een goede bijnaam is me gewoon niet gegund. :N :'( :D
Lag je niet alleen in bed vannacht :o

Dan is het helemaal knap als je goed geslapen hebt, de eerste 5 nachten met iemand slaap ik meestal k*t...
Cruise.Elroywoensdag 28 juli 2010 @ 08:31
I never kiss & tell, maar in dit geval heb ik keurig alleen in m'n eigen bed geslapen. Je zou me toch wel wat beter moeten kennen GB :D
Rossdalewoensdag 28 juli 2010 @ 08:33
quote:
Op dinsdag 27 juli 2010 20:19 schreef badboynova het volgende:

[..]

:+

Voor de 360 is het, maar ik verdom het 70 á 80 euro er voor te betalen.
Ik ga vandaag een 360 elite ophalen met wireless adapter voor 150 euro :P Die Xbox heb ik niet nodig dus ik verkoop er weer eentje, maar zo heb ik wel een sjiek goedkoop wireless adaptertje gescoord :D

Ik weigerde idd ook 60-70 euro voor zo'n ding te betalen :N

Als je de Xbox maar af en toe aan internet wil hangen kun je hem ook aansluiten op een laptop en de wireless verbinding van de laptop gebruiken als wireless access point voor de 360. Werkt als een tiet!

Maargoed, dan moet je wel elke keer je laptop aansluiten als je wil Xboxen :P
badboynovawoensdag 28 juli 2010 @ 08:35
good morning :W

Al twee dagen veelste vroeg wakker gemaakt door vrouw persoon, omdat de kruitvat zit ik(als in vrouw zijnde) vol kip test beweerd dat ik geen traag zaad heb.
Rossdalewoensdag 28 juli 2010 @ 08:37
Papa Nova? :D

[GAM SC #435] Met koekiemonsters en vroege ochtendseks