Ja, dat lekken van informatie is toch juist gebeurdquote:Op dinsdag 27 juli 2010 11:41 schreef Fipotje het volgende:
Eerlijk, als het zou bestaan ofzo, dan werken daar toch (tien)duizenden mensen aan, die het weten etc. etc. die lekken dan informatie of zoiets toch toch?
shit is onzin
Ik heb nog nooit iets gezien (ik ben ook niet op zoek erna) maar volgens mij is het gewoon door iemand verzonnen en opgeblazen zag maarquote:Op dinsdag 27 juli 2010 11:56 schreef JoepiePoepie het volgende:
[..]
Ja, dat lekken van informatie is toch juist gebeurd? Anders zouden we nu toch niet weten van het bestaan van chemtrails
?
Oh ja, dat is inderdaad volstrekt duidelijk. Wie kan zich bijvoorbeeld nog de Mexicaanse griephoaxprik herinneren waardoor de 5 miljoen Nederlanders die zich hebben laten inenten allemaal massaal dood neervielen!quote:Op maandag 26 juli 2010 12:35 schreef Lambiekje het volgende:
• Populatiecontrol - inmiddels mag het wel duidelijk zijn dat onze overheden werken aan decimatie projecten
weet je wat ik toch wel het mooie aan jou vind: je beperkt je niet! ik moet de eerste volslagen wacco, uit de lucht gegrepen compleet paranoide samenzweringstheorie nog tegenkomen waarin jij niet gelooft.quote:Op maandag 26 juli 2010 12:35 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
• Zonneschild - bescherming tegen zonnewinden en natuurlijk tegen Global Warming idiotie.
• Populatiecontrol - inmiddels mag het wel duidelijk zijn dat onze overheden werken aan decimatie projecten
• Weermodificatie - het beïnvloeden van het weer.
Het hele internet staat er daarom ook niet voor niets helemaal vol meequote:Op dinsdag 27 juli 2010 11:41 schreef Fipotje het volgende:
Eerlijk, als het zou bestaan ofzo, dan werken daar toch (tien)duizenden mensen aan, die het weten etc. etc. die lekken dan informatie of zoiets toch toch?
shit is onzin
Duidelijker kan het niet. Vooral het woordje 'punt' zet het zoveel kracht bij, waardoor het wel waar moet zijn! Punt!quote:Chemtrailing dat gebeurt. punt
het internet staat vol met dingen, ook dat de aarde plat is...quote:Op dinsdag 27 juli 2010 15:16 schreef tsjas het volgende:
[..]
Het hele internet staat er daarom ook niet voor niets helemaal vol mee
Yep, maar dat haalt in ieder geval jou argument onderuitquote:Op dinsdag 27 juli 2010 15:47 schreef Fipotje het volgende:
[..]
het internet staat vol met dingen, ook dat de aarde plat is...
http://www.theericyoung.com/2007/08/our-flat-earth.htmlquote:Op dinsdag 27 juli 2010 15:47 schreef Fipotje het volgende:
[..]
het internet staat vol met dingen, ook dat de aarde plat is...
Daarmee doel ik dus te zeggen dat niet alles op internet waar is...quote:Op dinsdag 27 juli 2010 15:47 schreef Fipotje het volgende:
[..]
het internet staat vol met dingen, ook dat de aarde plat is...
Dat is waar. Want het internet staat vol met onomstotelijk bewijs voor het bestaan van chemtrailsquote:Op dinsdag 27 juli 2010 15:53 schreef tsjas het volgende:
[..]
http://www.theericyoung.com/2007/08/our-flat-earth.html
Nee, want het verhaal gaat dat het wereldwijd is maar er zijn een hele hoop theorien over zo ook om de mens koest te houden. Een soort bedwelming zeg maar.quote:Op dinsdag 27 juli 2010 15:55 schreef Lavenderr het volgende:
Wat ik niet begrijp is dat er tot nu toe nog geen enkel geval bekend is waarbij iemand de dood gevonden heeft door chemtrails, of beter gezegd: een heel gebied waar ze dan gesprayed zouden hebben. Dan worden er toch mensen ziek en krijgen allerlei aandoeningen? Vergelijkbaar met bijvoorbeeld Tsjernobyl?
Hetzelfde geldt voor het omgekeerde, daarom is zelf meten de beste oplossingquote:Op dinsdag 27 juli 2010 15:56 schreef Brawler het volgende:
[..]
Dat is waar. Want het internet staat vol met onomstotelijk bewijs voor het bestaan van chemtrails
En gelukkig is dat bewijs zo glashard dat het niet te weerleggen valt!
En dat heb jij gedaan? En zo ja, wat heb je aangetroffen en wat voor conclusies kun je daar uit trekken?quote:Op dinsdag 27 juli 2010 16:01 schreef tsjas het volgende:
[..]
Hetzelfde geldt voor het omgekeerde, daarom is zelf meten de beste oplossing
Heb je een linkje naar (een artikel over) dit onderzoek?quote:Op dinsdag 27 juli 2010 16:01 schreef tsjas het volgende:
Overigens heeft Frankrijk wel op de eigen bevolking dit soort tests uitgevoerd in het verleden en ook schadevergoedingen betaald.
Ik heb alleen barium proberen te ontdekken, en dat was negatiefquote:Op dinsdag 27 juli 2010 16:02 schreef Brawler het volgende:
[..]
En dat heb jij gedaan? En zo ja, wat heb je aangetroffen en wat voor conclusies kun je daar uit trekken?
Nee ik kan het niet terugvinden, ik zou zweren dat het frankrijk was 99% zekerquote:Op dinsdag 27 juli 2010 16:06 schreef JoepiePoepie het volgende:
[..]
Heb je een linkje naar (een artikel over) dit onderzoek?
Ik zat er naast, dit was het verhaalquote:Op dinsdag 27 juli 2010 16:06 schreef JoepiePoepie het volgende:
[..]
Heb je een linkje naar (een artikel over) dit onderzoek?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |