Als als als. Als als als! Als als als? Als? Als? Als? Als! Als! Als als! Als? Als.. als!quote:Op woensdag 4 augustus 2010 09:13 schreef Stefan het volgende:
Maar goed, zestien jaar en ouder dus. En als die zelf een fles bacardi meenemen dan en leegzuipen?
Dan wensen we ze veel succes lijkt me zoquote:Op woensdag 4 augustus 2010 09:13 schreef Stefan het volgende:
Maar goed, zestien jaar en ouder dus. En als die zelf een fles bacardi meenemen dan en leegzuipen?
FOK!meets zonder bezopen pubers of Heatwave zijn geen FOK!meetsquote:Op woensdag 4 augustus 2010 09:18 schreef HeatWave het volgende:
Ja, sinds wanneer maken we ons meer druk om een bezopen puber dan "wat een leuk entertainment" op FOK!?
zet maar vast een wit vierkant van 4 bij 4 recht voor die barbecue.quote:
Maar dat kan ook met een grote houten plank en bierkratten of wat dan ook.quote:Op woensdag 4 augustus 2010 10:22 schreef HeatWave het volgende:
Nou, op zijn minst 2 grote tafels lijkt me wel een vereiste hoor, of wil je alles als sauzen, bestek etc ook op de grond leggen?.
dat en dat ie dan onder jouw verantwoording valtquote:Op woensdag 4 augustus 2010 08:54 schreef Oksel het volgende:
Klopt..Maar het is wel mijn achtertuin. Het brengt gewoon meer risico met zich mee.
quote:Op woensdag 4 augustus 2010 11:14 schreef Oksel het volgende:
Ja, mannen pissen sowieso buiten..![]()
Ik heb in de stal nog een gedeelte met van die lange gaten in de vloer, gierkelder dus..Misschien moeten we daar gewoon wat hokjes op timmeren..?
Ik dacht dat we gingen BBQ-en?quote:
nee, eigen verantwoording, ook voor kinderen die komen comazuipen.quote:Op woensdag 4 augustus 2010 12:56 schreef FUFR het volgende:
[..]
dat en dat ie dan onder jouw verantwoording valt
Nou nee hoor, het is op het terrein van iemand die het organiseert, met bankrekening en topics, hij is wel degelijk verantwoordelijk. Maar goed, iedereen heeft een WA verzekering toch.quote:Op woensdag 4 augustus 2010 16:30 schreef Maanvis het volgende:
[..]
nee, eigen verantwoording, ook voor kinderen die komen comazuipen.
quote:Op woensdag 4 augustus 2010 10:47 schreef Oksel het volgende:
Enige nadeel van 1 toilet is dattie erg ranzig wordt..En ik ga hem niet schoonmaken.
Kan wel toiletmeisje inhuren.
Ja, dat denk ik ook. Megagangbangquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |