bijna een maand later...quote:Op woensdag 8 mei 2013 20:12 schreef RhytmicalRemedy het volgende:
[..]
Ik hoor om de week helicopters.
er zijn er wel een paar jaquote:Op donderdag 26 september 2013 14:32 schreef HPLC het volgende:
Dit topic zie ik nu pas. Nog redelijk wat FOK!kers/sters uit Hoorn dus.
quote:Op donderdag 26 september 2013 14:32 schreef HPLC het volgende:
Dit topic zie ik nu pas. Nog redelijk wat FOK!kers/sters uit Hoorn dus.
Lovelylady woont een halve straat van me vandaan (en Cryothic blijkbaar ook). LompeHork woont ook in de buurt al weet ik niet exact waar.quote:Op donderdag 26 september 2013 15:00 schreef Cryothic het volgende:
[..]
er zijn er wel een paar ja
En opzich ook een paar in de buurt.
Ik woon samen met LovelyLady, fiets elke dag langs het huis van LompeHork, en een stukje verderop bij ons woont nog een meisje van Fok wiens nickname ik niet kan onthouden
quote:Op donderdag 26 september 2013 15:18 schreef Beelzebufo het volgende:
[..]
[..]
Lovelylady woont een halve straat van me vandaan (en Cryothic blijkbaar ook). LompeHork woont ook in de buurt al weet ik niet exact waar.
Is ook lastig, zoveel valt er nou ook weer niet te beleven in Hoorn.quote:Op donderdag 26 september 2013 15:22 schreef Cryothic het volgende:
[..]![]()
wel grappig, 1 of 2x per jaar wordt er hier gepost in dit topic.
En daarna is het weer stil.
Zo af en toe een criminele afrekening, zo af en toe een paar dronkelappen, zo af en toe een flinke brand. Dat is het wel.quote:Op donderdag 26 september 2013 15:52 schreef HPLC het volgende:
[..]
Is ook lastig, zoveel valt er nou ook weer niet te beleven in Hoorn.
Toch nog wat gebeurtenissenquote:Recente gebeurtenissen
- In 1999 werd het Westfries Gasthuis in Hoorn geconfronteerd met een zeer grote uitbraak van de veteranenziekte. De bron van de bacterie bevond zich op de bloemententoonstelling Westfriese Flora in Bovenkarspel. 32 mensen overleden en meer dan 200 mensen werden ernstig ziek.
- In 2001 stortte de toneeltoren van de nieuwbouw van Schouwburg Het Park in. Omdat het 's nachts gebeurde vielen er geen slachtoffers. Oorzaak: een constructiefout. Door juridische complicaties heeft het tot 2004 geduurd voordat de nieuwe schouwburg af was en door koningin Beatrix geopend kon worden. De aannemer Heddes Bouw (met kantoor in Hoorn) is mogelijk mede door deze affaire in februari 2011 failliet gegaan.
- Op 12 maart 2004 werd het rapport onderzoek "Bouwfraude" uitgebracht aan het college van Burgemeester & Wethouders van de Gemeente Hoorn onder het motto "Speak now or for ever hold your peace". Dit rapport is te vinden op het internet.
- Op 18 maart 2004 werd Martin Hoogland, die in 1991 topcrimineel Klaas Bruinsma vermoord had, doodgeschoten op het Keern. Hij fietste tijdens een proefverlof in de buurt van de gevangenis waar hij gedetineerd zat. De daders zijn (nog) niet gevonden.
- In de nacht van 9 op 10 januari 2005 werden 21 schilderijen en zilverwerk gestolen uit het Westfries Museum. Tot nu toe ontbreekt elk spoor van daders en buit.
- Op dinsdag 16 augustus 2011 werd bij werkzaamheden na afloop van de Hoornse kermis, het standbeeld van Jan Pz.Coen van zijn sokkel gestoten. Sinds woensdag 16 oktober 2011 staat het standbeeld weer op zijn plaats
Ja, een coffeeshop is natuurlijk onmisbaar voor een stad.quote:Op zondag 29 september 2013 21:17 schreef Pollore het volgende:
Ik vind qua mooiheid Hoorn echt een top stad. Mijn vriendin woont in Eindhoven en dat centrum ziet er echt niet uit.
Maar qua bedrijvigheid is Hoorn echt droevig. In de zomer heb je alleen maar debiele kunst en cultuurmarkten. Uitgaan is kansloos tenzij je in een veel te warme kleine volgepropte kroeg wil staan. We hebben al 10 jaar geen bioscoop meer. Een jaar lang geen coffeeshop gehad. We missen veel te veel nuttige handige winkels.
Ik ben zelf nu 3x naar de mediamarkt geweest voor iets en 3x hadden ze het niet. Kortom voor mij heeft de mediamarkt nog geen toegevoegde waarde gehad.
Tevens heb ik het idee dat de gemeente maar wat aan moddert en totaal geen idee heeft wat de inwoners nou echt willen.
Ja hoi dat ben ikquote:Op donderdag 26 september 2013 15:00 schreef Cryothic het volgende:
[..]
er zijn er wel een paar ja
En opzich ook een paar in de buurt.
Ik woon samen met LovelyLady, fiets elke dag langs het huis van LompeHork, en een stukje verderop bij ons woont nog een meisje van Fok wiens nickname ik niet kan onthouden
Volgens mij hebben we 2 bioscopen. Ze draaien echter niet de nieuwste films. Daarbij is er een grote JT bioscoop in aanbouw.quote:Op zondag 29 september 2013 21:17 schreef Pollore het volgende:
Ik vind qua mooiheid Hoorn echt een top stad. Mijn vriendin woont in Eindhoven en dat centrum ziet er echt niet uit.
Maar qua bedrijvigheid is Hoorn echt droevig. In de zomer heb je alleen maar debiele kunst en cultuurmarkten. Uitgaan is kansloos tenzij je in een veel te warme kleine volgepropte kroeg wil staan. We hebben al 10 jaar geen bioscoop meer. Een jaar lang geen coffeeshop gehad. We missen veel te veel nuttige handige winkels.
Ligt er natuurlijk ook aan voor wat je gaat. En tja... ze hebben bij de mediamarkt een hoop, maar niet van elk merk elk model nee... zoals geen een winkel dat heeft.quote:Ik ben zelf nu 3x naar de mediamarkt geweest voor iets en 3x hadden ze het niet. Kortom voor mij heeft de mediamarkt nog geen toegevoegde waarde gehad.
Dat is politiek, daar bemoei ik me niet mee.quote:Tevens heb ik het idee dat de gemeente maar wat aan moddert en totaal geen idee heeft wat de inwoners nou echt willen.
Ja hoiquote:
Leuk punt altijd, zal wel weer een puinhoop blijvenquote:Op maandag 30 september 2013 08:59 schreef Cryothic het volgende:
De Keern wordt ontzien over een paar jaar door een tunnel, hele stationsgebied op de schop, over 15 jaar zien we wel weer verder
op de animaties ziet het er leuk uit.quote:Op maandag 30 september 2013 11:05 schreef HPLC het volgende:
[..]
Leuk punt altijd, zal wel weer een puinhoop blijven
Dan ben ik al bejaardquote:Op maandag 30 september 2013 11:07 schreef Cryothic het volgende:
[..]
op de animaties ziet het er leuk uit.
iig niet met z'n alle wachten omdat er elk kwartier een trein door moet.
maar ja, voordat je zo'n project helemaal klaar hebt. Denk dat m'n jongste zoon tegen die tijd al minimaal een diploma van het voortgezet onderwijs op zak heeft
hoho... tokkie-straat... om de hoek is er niks aan de handquote:Op maandag 30 september 2013 20:58 schreef Raene het volgende:
[..]
Dan ben ik al bejaard!
Ik hou van Hoorn.
Behalve die klote k*t tokkie wijk waar ik weer moest gaan wonen twee jaar geleden jong en naief dat ik was! En Intermaris
! En de gemeente Hoorn
! Ambtenaren
!
quote:Op zondag 6 oktober 2013 10:59 schreef Pollore het volgende:
Ik kan hier een heel rijtje winkels opnoemen maar loop gerust eens een rondje door het centrum en kijk hoeveel panden leeg staan. Zelfstandige ondernemers prachtig idee.
Dan moet ik nog ff 3 weekjes wachtenquote:Op zondag 6 oktober 2013 22:39 schreef Cryothic het volgende:
[..]
waarschijnlijk op mijn reactie van 30 oktober nog
septemberquote:Op zondag 6 oktober 2013 22:40 schreef HPLC het volgende:
[..]
Dan moet ik nog ff 3 weekjes wachten![]()
Ja, ik zie het.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |