Gabor has been married nine times. She was divorced seven times, and one marriage was annulled. Her husbands, in chronological order, are:quote:
quote:Op zondag 25 juli 2010 22:08 schreef Vivi het volgende:
Van haar was de legendarische uitspraak:
"I am a perfect housekeeper. Everytime I get divorced, I keep the house."
Gloeiende, wat een waslijst.quote:Op zaterdag 24 juli 2010 18:19 schreef Harajuku. het volgende:
[..]
Gabor has been married nine times. She was divorced seven times, and one marriage was annulled. Her husbands, in chronological order, are:
Burhan Asaf Belge (1937–1941) (divorced)
Conrad Hilton (April 10, 1942–1947) (divorced)
George Sanders (April 2, 1949 – April 2, 1954) (divorced)
Herbert Hutner (November 5, 1962 – March 3, 1966) (divorced)
Joshua S. Cosden, Jr. (March 9, 1966 – October 18, 1967) (divorced)
Jack Ryan (January 21, 1975 – August 24, 1976) (divorced)
Michael O'Hara (August 27, 1976–1983) (divorced)
Felipe de Alba (April 13, 1983 – April 14, 1983) (annulled)
Frédéric Prinz von Anhalt (August 14, 1986 – present)
Eén daarvan ging daarna een zus van haar trouwen of zo en pleegde later zelfmoord. Geloof ik
quote:Actrice Zsa Zsa Gabor opnieuw in ziekenhuis.
Twee dagen na haar terugkeer naar huis na een heupoperatie, is de 93-jarige actrice Zsa Zsa Gabor opnieuw opgenomen in het ziekenhuis. Dat meldt de Los Angeles Times.
Gabor mocht woensdag, bijna drie weken na de heupoperatie, het ziekenhuis verlaten. Ze had haar heup gebroken bij een val uit bed toen ze de telefoon wilde opnemen. Na de operatie verkeerde ze een tijdje in kritieke toestand.
De actrice kwam door een auto-ongeluk in 2002 in een rolstoel terecht en is gedeeltelijk verlamd. In 2005 kreeg ze een beroerte. Het is niet duidelijk waarom Gabor opnieuw werd opgenomen.
Zsa Zsa Gabor, Miss Hongarije in 1936, woont en werkt al heel lang in Hollywoord, waar ze in tientallen films en tv-series meespeelde, onder meer in "Moulin Rouge" van John Huston (1952) en "Touch of Evil" van Orson Welles (1958). Maar Zsa Zsa is vooral bekend omwille van de juridische perikelen, de financiële schandalen, haar flamboyante levensstijl en negen huwelijken.
quote:Actrice Zsa Zsa Gabor krijgt laatste sacrament
LOS ANGELES - Het gaat niet goed met de Amerikaanse actrice Zsa Zsa Gabor, die sinds enkele dagen opnieuw in het ziekenhuis ligt door complicaties na een heupoperatie. Ze heeft een priester laten komen om haar het laatste sacrament toe te dienen.
Zsa Zsa Gabor was op 17 juli opgenomen in het ziekenhuis. Ze had haar heup gebroken bij een val uit bed toen ze de telefoon wilde opnemen. Na de operatie verkeerde ze een tijdje in kritieke toestand, maar woensdag mocht ze naar huis. Twee dagen later werd ze echter weer opgenomen met een bloedstolsel. De toestand van de actrice is ernstig, aldus haar woordvoerder. Haar echtgenoot, Frederic von Anhalt, zit aan haar zijde.
Zsa Zsa Gabor, Miss Hongarije in 1936, woont en werkt al heel lang in Hollywood, waar ze in tientallen films en tv-series meespeelde, onder meer in 'Moulin Rouge' van John Huston (1952) en 'Touch of Evil' van Orson Welles (1958). Maar Zsa Zsa is vooral bekend omwille van de juridische perikelen, de financiële schandalen, haar flamboyante levensstijl en talloze huwelijken.
quote:Zsa Zsa Gabor gaat thuis sterven.
De 93-jarige Zsa Zsa Gabor, die op haar verzoek de laatste sacramenten kreeg toegediend in het ziekenhuis, is gisteren naar haar huis in Bel Air teruggekeerd om daar haar laatste dagen door te brengen. Ze heeft elke verder behandeling geweigerd.
Te groot risico
De artsen wilden haar lever nog opereren, maar omdat die ingreep een te groot risico inhoudt, zijn Zsa Zsa en haar man prins Frederic Von Anhalt overeengekomen dat ze maar beter naar huis kon gaan.
"De dokters hebben gedaan wat ze konden. Zsa Zsa kan amper nog praten en raakt vaak bewusteloos", verklaarde Von Anhalt. Gabors publicist John Blanchette voegde daar aan toe: "Ze heeft een schitterend leven gehad. Ze heeft vijf presidenten gekend. Ze ontmoette koningen en koninginnen en tal van celebrities".
Uit bed gevallen
In juni viel Zsa Zsa uit haar bed terwijl ze naar haar favoriete tv-show aan het kijken was. Ze moest een nieuwe heup krijgen, maar kreeg bloedembolen, waarvan een dicht bij haar hart. Gabor is negen keer getrouwd. In 2002 raakte ze deels verlamd na een auto-ongeval.
quote:Been Zsa Zsa Gabor geamputeerd
Uitgegeven: 3 januari 2011 07:47
Laatst gewijzigd: 3 januari 2011 11:52
AMSTERDAM – Actrice Zsa Zsa Gabor is zondag (plaatselijke tijd) opgenomen in een ziekenhuis in het Amerikaanse Los Angeles. Volgens haar woordvoerder moet een deel van haar been wegens bloedpropppen worden geamputeerd.
© Wenn.com Bekijk video
Zo meldt BNO News maandag.
Artsen adviseerden de 93-jarige Hongaars-Amerikaanse Gabor de operatie voor kerst te ondergaan. De actrice wilde echter wachten omdat ze bang is de operatie niet te overleven, aldus de zegsman.
Zsa Zsa Gabor lag dit jaar al meerdere keren in het ziekenhuis. In juli brak ze haar heup door een val uit haar bed. In augustus werden er ook al bloedproppen verwijderd. In die maand ontving ze op eigen verzoek de laatste sacramenten.
quote:Toch geen amputatie voor Zsa Zsa?De artsen van Zsa Zsa Gabor (93) hopen haar rechteronderbeen, waar een enorme bloedprop in zit, te kunnen redden met een zware antibioticakuur.
De woordvoerder van Gabor laat weten dat de wond erg diep is en de artsen bang zijn dat het bot wordt aangetast. Voordat de drastische maatregel om te amputeren wordt genomen, willen de doktoren het been proberen te redden met antibiotica, alsdus de zegsman.
Als de kuur niet aanslaat, verliest de Hollywoodlegende haar rechteronderbeen. De amputatie vormt volgens Gabors woordvoerder ook een groot risico, maar kan het leven van haar met een paar jaar verlengen.
Gabor werd zondag opgenomen in een ziekenhuis in Los Angeles. Haar echtgenoot Prince Frederic von Anhalt wilde de 93-jarige eerder op laten nemen, maar zij wilde koste wat het kost oud en nieuw thuis vieren.
Nou inderdaad zegquote:
quote:'Zsa Zsa Gabor weet niets van geamputeerd been' van onze redactie
AMSTERDAM - Het is nog niet tot Zsa Zsa Gabor (93) doorgedrongen dat ze de onderste helft van haar been kwijt is.
De actrice moest vorige week onder het mes nadat ze een gangreeninfectie had opgelopen.
Echtgenoot Prince Frederic von Anhalt laat weten dat hij zijn vrouw nog niet op de hoogte heeft gebracht van haar situatie: "Ze praat met me en lacht een beetje. Ik heb de artsen gevraagd om niets te zeggen omdat ik niet wil dat ze hysterisch wordt waardoor haar bloeddruk stijgt", zo vertelt hij aan Reuters.
Frederic is van plan om het verschrikkelijke nieuws de komende dagen te vertellen aan zijn vrouw. De woordvoerder van de actrice heeft goede hoop uitgesproken dat Zsa Zsa haar 94ste verjaardag begin februari thuis zal kunnen vieren.
quote:Artsen geven Zsa Zsa Gabor op
Uitgegeven: 30 januari 2011 15:11
Laatst gewijzigd: 30 januari 2011 15:11
AMSTERDAM - Zsa Zsa Gabor zal haar ziekbed nooit meer verlaten. Dat heeft haar man, Frederick Prinz von Anhalt, aan de Duitse krant Bild verteld.
"De artsen hebben haar opgegeven", zegt de echtgenoot van de 93-jarige Hollywoodlegende.
"Ze weet niet meer wie haar vrienden zijn. En toen ik haar oude foto liet zien van zichzelf, toonde ze ook geen teken van herkenning."
Gabor onderging twee weken geleden een riskante operatie, waarbij haar rechterbeen werd geamputeerd.
Het weefsel in haar been begon af te sterven door slechte doorbloeding. Ze werd vorige week ontslagen uit het ziekenhuis en leek toen voorspoedig te herstellen.
© Novum
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |