Als rasechte Limburger vind ik dat wij Limburgers ons moeten verenigen en ons moeten afscheiden van de rest van Holland. Want hee, als Kosovo dat kan van Servie, dan kunnen wij dat zeker. Weg met dat arrogante Hollanderije

We hebben onze eigen industrie (DSM) en gooien desnoods de mijnen weer open. Dan zal je die Hollanders zien huilen als hun gasvoorraad eindelijk op is, haha!

Daarbij, over 20 jaar is de randstad onder water gelopen, hebben we Weert aan Zee en komen die Hollanders in rubberbootjes bij ons om rijst bedelen. En dat terwijl onze huizen dan allemaal ineens 2 miljoen waard zijn. Per vierkante meter.
Dus, kortom, Piet Einz Piet Einz, zijn naam die benne kleinz, zijn daden benne groot! Volgt mij allen in mijn strijd voor een onafhankelijk Limburg!
Deze reply is uitsluitend bestemd voor geadresseerde(n). Dit bericht kan informatie bevatten die vertrouwelijk is. Indien u niet de geadresseerde bent, wordt u er hierbij op gewezen dat u geen recht hebt kennis te nemen van deze reply.