Maar ik schaam me ook een beetje om met iemand te lopen die in een rolstoel zitquote:Op woensdag 21 juli 2010 10:21 schreef eucalyptus het volgende:
Gewoon doen, Annet is echt te lekker om over te slaan.
Maar weet je hoe hard je dat kunt compenseren door haar 's avond keihard te geven!!quote:Op woensdag 21 juli 2010 10:22 schreef baggerbart het volgende:
[..]
Maar ik schaam me ook een beetje om met iemand te lopen die in een rolstoel zit
We hebben het hier niet over WOW nerdquote:Op woensdag 21 juli 2010 10:23 schreef Pizzakoppo het volgende:
bestaat er geen mod of patch voor wow die dit verhelpt?
Ze kan dan inderdaad niet zo hard weglopen als ze het niet wiltquote:Op woensdag 21 juli 2010 10:24 schreef eucalyptus het volgende:
[..]
Maar weet je hoe hard je dat kunt compenseren door haar 's avond keihard te geven!!
Sla het zoenen gewoon over, gezien ze wel op de ideale hoogte zit voor wat anders.quote:Op woensdag 21 juli 2010 10:20 schreef baggerbart het volgende:
Ze geeft zelf aan nog heel graag te willen zaterdag maar ik heb eigenlijk helemaal geen zin meer omdat ik nu zo ver moet bukken om haar te zoenen.
haha ja, vrouwen kunnen daar niet tegen.quote:Op woensdag 21 juli 2010 10:26 schreef eucalyptus het volgende:
Hopen dat ze dit topic niet leest?
Deze man heeft ervaring.quote:Op woensdag 21 juli 2010 10:27 schreef Techno het volgende:
[..]
Sla het zoenen gewoon over, gezien ze wel op de ideale hoogte zit voor wat anders.
Dat kan ik inderdaad wel even proberenquote:Op woensdag 21 juli 2010 10:27 schreef Techno het volgende:
[..]
Sla het zoenen gewoon over, gezien ze wel op de ideale hoogte zit voor wat anders.
Maar dit is serieus bedoelt, ONZ heb ik achter me gelaten.quote:
Je bent gewoon jaloersquote:
Kloptquote:
Maar hoe kan ik dat het beste aan haar vragen?quote:Op woensdag 21 juli 2010 10:41 schreef Salatrel het volgende:
vraag of ze een truitje met inkijk aantrekt. dan heb je er ook zonder te bukken nog plezier van
Ik heb het ff voor je gevraagd.quote:Op woensdag 21 juli 2010 10:43 schreef baggerbart het volgende:
[..]
Maar hoe kan ik dat het beste aan haar vragen?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |