Zie je, nou begint ze tegen jou ook Alexquote:
neehee, ik vind het leuk om zelf te meppenquote:
uhu, hoe durft zequote:Op zondag 25 juli 2010 00:06 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Zie je, nou begint ze tegen jou ook Alex
Ik ga dus mooi achter SD staanquote:Op zondag 25 juli 2010 00:07 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
neehee, ik vind het leuk om zelf te meppen
ik sla geen mannen.quote:
de rest van PTA al gezien?wat een bende, maarde modjes zien het niet omdat ze te druk met elkaar op msn aan het kleffen zijnquote:
Ik denk een tour. Mag wel wat kuipwerk hebben eventueel, maar niet zo'n agressieve zit als een R6 of iets dergelijks.quote:Op zaterdag 24 juli 2010 22:46 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Wat voor model ?? racer ?? allroad ?? toer ?? sjoppert ??
FJ/FJR ofzo ?? bmw ? Africa Twin ??quote:Op zondag 25 juli 2010 00:18 schreef BaraCuda het volgende:
[..]
Ik denk een tour. Mag wel wat kuipwerk hebben eventueel, maar niet zo'n agressieve zit als een R6 of iets dergelijks.
FJR is beetje groot. Dat is ook nog een eis, moet niet te groot zijnquote:Op zondag 25 juli 2010 00:29 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
FJ/FJR ofzo ?? bmw ? Africa Twin ??
Aan de prijzen te zien gaat dat dan wel een heule oude worden.quote:
saai ja, bagger is leuk op zijn tijd!quote:Op zondag 25 juli 2010 00:28 schreef BaraCuda het volgende:
Je kan ook gewoon je harses houden als je niks te melden hebt?
Wat zou het dan toch een fijne plek zijn op fok
Die ben je rap zat denk ik.. tenminste, als je normale snelheden rijdt en een beetje van toeren houdtquote:Op zondag 25 juli 2010 00:37 schreef BaraCuda het volgende:
http://www.motor-forum.nl(...)lade-954rr-02-1.html
Dit is potverdikke geile poep zegMaarja wayyy buiten budget
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |