Daar hoeft JP zich anders weinig zorgen om te maken.quote:Op dinsdag 20 juli 2010 14:35 schreef staticdata het volgende:
BoF vreest individuele aanpak Brein
http://www.nu.nl/internet(...)le-aanpak-brein.html
Kun je lang wachten, ik gok dat die pas komt zo rond post 300quote:Op dinsdag 20 juli 2010 11:39 schreef Casino.Bob het volgende:
IBTL
Waarom denk je dat ik ergens anders ben gaan werkenquote:Op dinsdag 20 juli 2010 13:01 schreef Morpheus2002 het volgende:
Alles? Eén smilieGeen gebagger daar!
Sinds kort is hier vlakbij m'n werk een Formido gevestigd. Dus net ff langsgegaan in m'n pauze (jaja dan kan je heel de dag). Wat een klotewinkel
Ze hebben veel minder dan de Gamma en Karwei en het is ook nog eens stukken duurder. Dat zo'n winkel bestaansrecht heeft
Die post van jou daar is hilarischquote:Op dinsdag 20 juli 2010 23:30 schreef jpjedi het volgende:
Sneijder bij ac Milan ?
http://www.showbiznewz.nl(...)r-de-seychellen.html
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Narf!
quote:Op dinsdag 20 juli 2010 23:35 schreef Sickert het volgende:
[..]
Die post van jou daar is hilarischIk vind het meer een Kef style postSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Die keeper zou ik in slowmotion wel eens een duik naar een hoek willen zien makenquote:Op woensdag 21 juli 2010 09:55 schreef Keltie het volgende:
[ afbeelding ]
Elftalfoto van vorig jaar
Die waus met vestje #4 is de vlagger
En nee, we hebben geen dikke broer van Tweety in het elftal, dat was onze keepert
Jodenshirt
Dat kan met elke camera in standaard opname modus gok ik zoquote:Op woensdag 21 juli 2010 11:41 schreef staticdata het volgende:
Die keeper zou ik in slowmotion wel eens een duik naar een hoek willen zien maken
Flauw +10000quote:Op woensdag 21 juli 2010 11:56 schreef FJD het volgende:
[..]
Dat kan met elke camera in standaard opname modus gok ik zo
quote:Op woensdag 21 juli 2010 11:26 schreef ursel het volgende:
Ziet er naar uit dat ik eind augustus bij Santander weg ben.![]()
![]()
Die dikke? Die is echt schitterend. De meest rare ballen haalt'ie eruit en de simpeles wilt'ie vaak nog weleens door laten gaanquote:Op woensdag 21 juli 2010 11:41 schreef staticdata het volgende:
[..]
Die keeper zou ik in slowmotion wel eens een duik naar een hoek willen zien maken
Weet eigenlijk nog nietquote:Op woensdag 21 juli 2010 09:57 schreef FJD het volgende:
Hij is een vriend van de Joden
MogguhZondag nog Mallorca Keltie?
Toko in wateringen.quote:
Voorwaarden zijn perfect, de job ziet er ook gaaf uit.quote:Op woensdag 21 juli 2010 15:14 schreef FJD het volgende:
Verhuizen komt dan weer op een laag pitje zeker?![]()
Feli iigIk zeg feestje
Gefeliciteerd alvastquote:Op woensdag 21 juli 2010 13:10 schreef ursel het volgende:
[..]
Toko in wateringen.![]()
Flinke stap verder in mijn carriere![]()
Bij Santander sta ik momenteel redelijk tot behoorlijk vast.
+ de situatie met mijn manager liep nou niet geheel vlekkeloos meer.
Da's wel klote zeg..quote:Op woensdag 21 juli 2010 16:49 schreef -Raffie- het volgende:
Net te horen gekregen dat er ontslag voor mij en nog 16 andere collega's is aangevraagd bij het UWV.Heb leukere woensdagen gekend. Nu maar op zoek naar iets nieuws.
Lekker is dat zegquote:Op woensdag 21 juli 2010 16:49 schreef -Raffie- het volgende:
Net te horen gekregen dat er ontslag voor mij en nog 16 andere collega's is aangevraagd bij het UWV.Heb leukere woensdagen gekend. Nu maar op zoek naar iets nieuws.
Damn, klote zeg. Succes met het zoeken van een nieuwe baan, hopelijk kom je er beter uit.quote:Op woensdag 21 juli 2010 16:49 schreef -Raffie- het volgende:
Net te horen gekregen dat er ontslag voor mij en nog 16 andere collega's is aangevraagd bij het UWV.Heb leukere woensdagen gekend. Nu maar op zoek naar iets nieuws.
Dat wordt smullen morgenquote:Op woensdag 21 juli 2010 23:03 schreef FJD het volgende:
http://www.ad.nl/ad/nl/10(...)r-op-Tourmalet.dhtml![]()
Riis heeft een strijdplan. Ze hebben vandaag de Tourmalet verkend gok ik zo, toen aan Schleck werd gevraagd waarom hij met de auto terugkwam ipv de fiets toen pakte Riis snel de microfoon overquote:
quote:Op woensdag 21 juli 2010 23:40 schreef FJD het volgende:
[..]
Riis heeft een strijdplan. Ze hebben vandaag de Tourmalet verkend gok ik zo, toen aan Schleck werd gevraagd waarom hij met de auto terugkwam ipv de fiets toen pakte Riis snel de microfoon over![]()
Ik hoop dat Andy Contador t ravijn intikt en dan na afloop roept dat hij niet wist dat Alberto daar lagDan zou ie echt mijn held zijn
Ik zou niets ondertekenen voordat je goed weet wat je rechten zijn.quote:Op woensdag 21 juli 2010 16:49 schreef -Raffie- het volgende:
Net te horen gekregen dat er ontslag voor mij en nog 16 andere collega's is aangevraagd bij het UWV.Heb leukere woensdagen gekend. Nu maar op zoek naar iets nieuws.
quote:
Brengt je van A naar B en is enorm betrouwbaar (Toyota)quote:
Dat is waar, maar moet altijd wel lachen als ik gasten in die kleine boodschappenwagentjes zie rijden.quote:Op donderdag 22 juli 2010 09:21 schreef Keltie het volgende:
[..]
Brengt je van A naar B en is enorm betrouwbaar (Toyota)
Toch het belangrijkste bij een auto
Qua voorkeur zit ik meer bij de oude Amerikaanse auto's, maar die zijn te duur
Dat heb ik bij de "opgepimpte" wagentjesquote:Op donderdag 22 juli 2010 09:24 schreef ursel het volgende:
[..]
Dat is waar, maar moet altijd wel lachen als ik gasten in die kleine boodschappenwagentjes zie rijden.
Verder heb ik dezelfde eisen aan een auto, alleen moet er ook nog makkelijk een fiets in passen![]()
Succesquote:Bij de nieuwe job heb ik trouwens ook de mogelijkheid voor een leasebak.
10 augustus heb ik daar een afrondend gesprek over. Wel al een concept contract mee
Die nieuwes wel jahquote:Op donderdag 22 juli 2010 10:21 schreef Incolumis het volgende:
[..]
leuke autootjes hoor, vriendin heeft em ook. is ruimer dan je denkt
Meen je datquote:
quote:Op donderdag 22 juli 2010 10:30 schreef ursel het volgende:
[..]
Meen je dat
Toch een keertje testen dan.![]()
Ik bedoel overigens wel dat ik de fiets niet uit elkaar hoef te halen he. Want zo paste die ook gemakkelijk in mijn Carisma.
Da's nog steeds dezelfde.quote:Op donderdag 22 juli 2010 10:39 schreef staticdata het volgende:
Rudy, weer eentje die je logo gebruikt
Fotoboek van Rucky
Zie t nut niet zo, ik produceer meer power op de fiets dan dat ding op de snelwegquote:
quote:Op donderdag 22 juli 2010 11:58 schreef FJD het volgende:
[..]
Zie t nut niet zo, ik produceer meer power op de fiets dan dat ding op de snelweg
volgende week maar eens naar toe gaanquote:Op donderdag 22 juli 2010 12:36 schreef Morpheus2002 het volgende:
Vanavond Inception! Krijgt een 9,3 op IMDB en staat op plaats 3 in de Top 250
Neem aan dat ie nog wel gaat zakken als er meer stemmen komen of werkt dat zo niet?quote:Op donderdag 22 juli 2010 12:36 schreef Morpheus2002 het volgende:
Vanavond Inception! Krijgt een 9,3 op IMDB en staat op plaats 3 in de Top 250
Zo natuurlijk vind ik het niet hoorquote:Op donderdag 22 juli 2010 12:37 schreef Incolumis het volgende:
[..]
volgende week maar eens naar toe gaan
3D natuurlijk
quote:Op donderdag 22 juli 2010 12:49 schreef staticdata het volgende:
[..]
Neem aan dat ie nog wel gaat zakken als er meer stemmen komen of werkt dat zo niet?
Schijnt wel goede film te zijn, ben benieuwd
quote:Op donderdag 22 juli 2010 12:37 schreef Incolumis het volgende:
[..]
volgende week maar eens naar toe gaan
3D natuurlijk
Toystory 3 wel..quote:Op donderdag 22 juli 2010 13:02 schreef Morpheus2002 het volgende:
Hij is niet 3D!!
Ik ga er morgenavond naartoequote:Op donderdag 22 juli 2010 12:36 schreef Morpheus2002 het volgende:
Vanavond Inception! Krijgt een 9,3 op IMDB en staat op plaats 3 in de Top 250
Ik heel misschien vanaaf. Maar moet nog eerst wat werken rond een uur of 7, maar moet net kunnenquote:
Ik ookquote:Op donderdag 22 juli 2010 15:24 schreef ursel het volgende:
Zp, gauw naar huis, kan ik thuis nog net tourmalet finish zien
quote:16:36 Droog maar mistig
Het is droog op de Tourmalet, in tegenstelling tot eerdere weerberichten vandaag. Er hangt nog wel altijd mist, dus is het niet zeker of de hele klim goed in beeld komt.
Tja het leek even wat te worden maar ze kwamen nog net niet arm-in-arm over de finish. Was geen strijd der titanen zoals gehoopt. Jammer genoeg had Schleck de kracht niet om die Spanjool te verslaan. Mencov viel me wat tegen eigenlijk.quote:Op donderdag 22 juli 2010 18:47 schreef FJD het volgende:
Had meer in gezeten ja maar goed, Contador is blijkbaar de sterkste
Tja die vent is ondertussen goed in de 30 en dan heeft ie een mannetje van net geen 25 voor zich rijden die echt alles geeft om hard naar boven te rijdenquote:Op donderdag 22 juli 2010 18:53 schreef jpjedi het volgende:
Tja het leek even wat te worden maar ze kwamen nog net niet arm-in-arm over de finish. Was geen strijd der titanen zoals gehoopt. Jammer genoeg had Schleck de kracht niet om die Spanjool te verslaan. Mencov viel me wat tegen eigenlijk.
Frank is ook net offline, ik zie een verbandquote:Op donderdag 22 juli 2010 19:17 schreef ursel het volgende:
Leuk, even een kleine deployment vanaf thuis doen.
ligt die hele fucking server eruit.
quote:Op donderdag 22 juli 2010 19:18 schreef FJD het volgende:
[..]
Tja die vent is ondertussen goed in de 30 en dan heeft ie een mannetje van net geen 25 voor zich rijden die echt alles geeft om hard naar boven te rijdenVind t niet heel gek dat ie hem lost hoor, let volgend jaar maar op als we er zelf rijden
![]()
[..]
Frank is ook net offline, ik zie een verband
Gister ging ie ook al de hele tijd offline toen ie de boel had verkloot (weliswaar met Fifa maar toch).
Maandag met de trein naar de alpen, ik fiets ze er allemaal uitquote:Op donderdag 22 juli 2010 19:18 schreef FJD het volgende:
[..]
Tja die vent is ondertussen goed in de 30 en dan heeft ie een mannetje van net geen 25 voor zich rijden die echt alles geeft om hard naar boven te rijdenVind t niet heel gek dat ie hem lost hoor, let volgend jaar maar op als we er zelf rijden
![]()
Mooi is dat hè, sommige grapjes vervelen nooitquote:[..]
Frank is ook net offline, ik zie een verband
Gister ging ie ook al de hele tijd offline toen ie de boel had verkloot (weliswaar met Fifa maar toch).
Dat gaan we de komende tijd merken. Heb er 8 jaar tevreden gezeten. Nu maar eens kijken wat we kunnen vinden. Gelukkig heb ik nog ong. 2,5 maand voordat het echt is afgelopen.quote:Op woensdag 21 juli 2010 22:05 schreef FJD het volgende:
[..]
Lekker is dat zegZijn de vooruitzichten op nieuw werk een beetje hoopvol of niet?
Tja, meeste tourwinnaars flikten het rond het dertigste levensjaar dus dat hoeft niet te zeggen. 30-35 vind ik een andere verhouding maar 25-30 scheelt net ook in broodnodige ervaring. Maar of dit verhaal op gaat in het geval van contador is twijfelachtig gezien zijn palmares op jonge leeftijd.quote:Op donderdag 22 juli 2010 19:18 schreef FJD het volgende:
[..]
Tja die vent is ondertussen goed in de 30 en dan heeft ie een mannetje van net geen 25 voor zich rijden die echt alles geeft om hard naar boven te rijdenVind t niet heel gek dat ie hem lost hoor, let volgend jaar maar op als we er
en dan vragen jullie je af waarom de wereld zo'n pleurishekel aan ITers heeftquote:Op donderdag 22 juli 2010 21:44 schreef ursel het volgende:
Zo.. klaar met werken, gauw naar bed. Morgen de schade bekijken...![]()
Wel de Galibier doen hè? Dat is zo'n kutklimquote:Op donderdag 22 juli 2010 19:44 schreef JMPoSTMaN het volgende:
Maandag met de trein naar de alpen, ik fiets ze er allemaal uit
Alhoewel, ik heb tegen die tijd 5a6 weken bijna niet gesport, veel gedronken en gewerkt.....
Misschien los ik al in de trein, nog voor ik in de bus zit
Ik heb wel t idee dat er meer te halen was uit de Prius opmerkingenquote:Mooi is dat hè, sommige grapjes vervelen nooit
In September weer 2 wekenquote:Op donderdag 22 juli 2010 23:25 schreef Morpheus2002 het volgende:
Heb je eindelijk vakantie ga je je de tyfus in fietsen op een berg!
quote:Op donderdag 22 juli 2010 23:32 schreef jpjedi het volgende:
In September weer 2 weken
7:30 op de fiets en 10:00 voor de warmte weer terug in het huisje en lekker onder de douche springen.
Je weet wel tegen wie je het hebt hè.quote:Op donderdag 22 juli 2010 23:25 schreef Morpheus2002 het volgende:
Heb je eindelijk vakantie ga je je de tyfus in fietsen op een berg!
Damn, da's wel goedkoop. Ik heb lopen zoeken om goedkoop naar Grenoble te komen, maar dat gaat dus echt niet lukkenquote:Op donderdag 22 juli 2010 23:45 schreef FJD het volgende:
[..]
Zal ook nog eens kijken naar wat mogelijkheden. Op zich zit je voor 200,- al bijna in de Pyreneeen
TT is nog steeds hetzelfde hier.quote:Op vrijdag 23 juli 2010 09:59 schreef Morpheus2002 het volgende:
Het toch nog wel grote FietsBoF! Topic: Fietsen Fietsen Fietsen met Kev de kattenkiller!
Pffff
Ik weet wel waarom ik een pleurishekel aan gebruikers heb.quote:Op donderdag 22 juli 2010 22:09 schreef FJD het volgende:
[..]
en dan vragen jullie je af waarom de wereld zo'n pleurishekel aan ITers heeft
Vervelende is alleen dat ze vaak gelijk hebbenquote:Op vrijdag 23 juli 2010 12:11 schreef ursel het volgende:
[..]
Ik weet wel waarom ik een pleurishekel aan gebruikers heb.
Altijd gelijk klaar met conclusies als er links iets niet goed gaat dat ut komt door een wijziging.
Jullie gebruikers, die van ons vaak niet.quote:Op vrijdag 23 juli 2010 13:49 schreef JMPoSTMaN het volgende:
[..]
Vervelende is alleen dat ze vaak gelijk hebben
Het is niet de fout van gebruikers dat zij slechte specs aanleveren, maar een fout van jullie dat jullie die specs hebben geaccepteerdquote:Op vrijdag 23 juli 2010 13:57 schreef ursel het volgende:
[..]
Jullie gebruikers, die van ons vaak niet.
De pest is dat ik elke keer weer met projectnummers moet gaan zwaaien dat ze slechte specs hebben aangeleverd.
Zo werkt het bij ons ook met technische specificaties van installaties.quote:Op vrijdag 23 juli 2010 14:19 schreef JMPoSTMaN het volgende:
[..]
Het is niet de fout van gebruikers dat zij slechte specs aanleveren, maar een fout van jullie dat jullie die specs hebben geaccepteerd
Een gebruiker kan niet altijd inzien dat de specs slecht zijn, terwijl de IT afdeling daar (meestal) wel zicht op heeft
Mja, ja en nee. Die communicatie ligt toch daadwerkelijk in het midden. Ik begrijp je punt vanuit de gebruiker wel degelijk. Echter kunnen wij vanuit IT ook niet alle uitzonderingen van de gebruiker voorspellen.quote:Op vrijdag 23 juli 2010 14:19 schreef JMPoSTMaN het volgende:
[..]
Het is niet de fout van gebruikers dat zij slechte specs aanleveren, maar een fout van jullie dat jullie die specs hebben geaccepteerd
Een gebruiker kan niet altijd inzien dat de specs slecht zijn, terwijl de IT afdeling daar (meestal) wel zicht op heeft
quote:
Moedersquote:Op vrijdag 23 juli 2010 16:16 schreef FJD het volgende:
God, komt er een wijf over de vloer ofzo
Ik ook nog wel iets, voornamelijk de fiets eventjes
Leg je ook even UTP neer
quote:Op vrijdag 23 juli 2010 16:16 schreef FJD het volgende:
God, komt er een wijf over de vloer ofzo
Ik ook nog wel iets, voornamelijk de fiets eventjes
Leg je ook even UTP neer
Ik al vijf weken niet en ik leef nog steedsquote:Op vrijdag 23 juli 2010 17:48 schreef Morpheus2002 het volgende:Al week niks aan gedaan dus moet wel ff
Ik vrees dat ik niet zo'n lange UTP kabel heb
quote:Op vrijdag 23 juli 2010 18:24 schreef FJD het volgende:
[..]
Ik al vijf weken niet en ik leef nog steeds
Ik mischien ook.quote:Op vrijdag 23 juli 2010 16:02 schreef Morpheus2002 het volgende:
[..]
Ja kan wel al moet ik eerst heel wat poetsen enzo
schoonmaken? Je bent toch geen wijf man! Of komt er soms een mokkel langs?quote:Op vrijdag 23 juli 2010 19:53 schreef FJD het volgende:
Alleen nog ketting schoonmaken en dan ist weer helemaal schoonUurtje nog gok ik
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |