Zeker en niet leuk voor de sprinters die heel de etappe achter de feiten aan moeten rijden dan en moeten vrezen voor de tijdslimiet.quote:Op dinsdag 20 juli 2010 11:37 schreef Falco het volgende:
[..]
Het wordt wel interessant als er renners meteen vertrekken die rond plek 10-15 staan in het GC. Kreuziger in de aanval zou de koers meteen stukken boeiender maken.
Roche is chagrijnig, dus die zal wel willen.quote:Op dinsdag 20 juli 2010 11:37 schreef Falco het volgende:
[..]
Het wordt wel interessant als er renners meteen vertrekken die rond plek 10-15 staan in het GC. Kreuziger in de aanval zou de koers meteen stukken boeiender maken.
De Tour is te groot om bergop te finishen. Qua logistiek is het altijd een drama. Plus die plaatjes bergop hebben te weinig geld om te bieden.quote:Op dinsdag 20 juli 2010 11:36 schreef Shoombak het volgende:
Ik begrijp echt niet waarom er zoveel bergritten zijn zonder aankomst bergop. Dan heeft die hele berg toch geen nut
Koninginnenrit heeft niet veel met aankomst te maken horen.quote:Op dinsdag 20 juli 2010 11:31 schreef Atreidez het volgende:
Live beelden
Koninginnerit vandaag volgens HerbertIn hoogtemeters misschien, maar niet in aankomst..
Je wordt er toch wel moe van.quote:Op dinsdag 20 juli 2010 11:36 schreef Shoombak het volgende:
Ik begrijp echt niet waarom er zoveel bergritten zijn zonder aankomst bergop. Dan heeft die hele berg toch geen nut
Ik denk dat ik je begrijp, lastig met zo'n niet lopende zin.quote:Op dinsdag 20 juli 2010 11:39 schreef maril het volgende:
Waarom heeft vrt bij zigge geen hd, baal van Ducrot.?
Neutrale start. De eerste paar km horen niet bij de wedstrijd. Straks heb je de officiële start.quote:Op dinsdag 20 juli 2010 11:38 schreef BarrieButsers het volgende:
Waarom worden/werden ze net tegengehouden door die auto's? Dat ze er allemaal naast en achter moeten rijden enzo?
Renaat had het per ongeluk over Andy i.p.v. Bjarne. Dat was het.quote:Op dinsdag 20 juli 2010 11:39 schreef TargaFlorio het volgende:
Wat zeiden ze op de VRT nou over Contador en Schleck Bros? Andy Rhis is toch van BMC en heeft niets met S-Works te maken?
Aan hem dacht ik ook, maar die staat toch wel verder achter in het algemeen klassement. Hem laten ze net als een Moreau, een Charteau, Voigt, Barredo en Monfort zonder moeite gaanquote:Op dinsdag 20 juli 2010 11:38 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Roche is chagrijnig, dus die zal wel willen.
Ik vind hem dit jaar echt tegenvallen.quote:Op dinsdag 20 juli 2010 11:40 schreef Beregd het volgende:
komaan cunego,
een van de beste finishers onder de klimmers
Godver, dit snap ik echt niet. Je bent toch geen Turksequote:Op dinsdag 20 juli 2010 11:39 schreef maril het volgende:
Waarom heeft vrt bij zigge geen hd, baal van Ducrot.?
Weet je hoe kut dat is!quote:Op dinsdag 20 juli 2010 09:32 schreef Godshand het volgende:
Ze hadden de etappe eigenlijk achterstevoren moeten rijden, vanuit Pau dus. Stukken interessanter...
Ohh zo, vond het al zo vreemdquote:Op dinsdag 20 juli 2010 11:40 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Neutrale start. De eerste paar km horen niet bij de wedstrijd. Straks heb je de officiële start.
Ok, dat zal het zijn.quote:Op dinsdag 20 juli 2010 11:40 schreef TheArt het volgende:
[..]
Renaat had het per ongeluk over Andy i.p.v. Bjarne. Dat was het.
Nu is wel heel erg vroeg.quote:Op dinsdag 20 juli 2010 11:44 schreef Falco het volgende:
Kom op Schleck! Gewoon meespringen, laat die Contador maar zweten
Stapt zo wel af.quote:
Nee, waren er 5 net. Nu alweer nieuwe schermutselingen.quote:Op dinsdag 20 juli 2010 11:46 schreef Beregd het volgende:
slechts twee aanvallers volgens letour.fr, klopt dat?
de nieuwe van Hummelquote:Op dinsdag 20 juli 2010 11:46 schreef Venga_II het volgende:
McEwen, wordt een solo van 200 km, ben bang dat ie vandaag niet gaat overleven
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |