Ik vrees het ergstequote:
Hij had zijn aanval iets eerder moeten plaatsten, nu wordt het heel lastig om in de afdaling bij de kopgroep te komen. Daarnaast heeft hij maar iets van 15 seconden op de groep gele trui.quote:
Ik denk dat uiteindelijk alles wel bij elkaar komt in het laatste stuk.quote:Op dinsdag 20 juli 2010 12:18 schreef Pro_Shifty het volgende:
hopelijk blaast VDB zich op en kan Gesink nog wat tijd op hem pakken.
Ik vrees het ook jaquote:Op dinsdag 20 juli 2010 12:19 schreef marcodej het volgende:
[..]
Ik denk dat uiteindelijk alles wel bij elkaar komt in het laatste stuk.
Hij probeert tenminste iets.quote:Op dinsdag 20 juli 2010 12:18 schreef Pro_Shifty het volgende:
hopelijk blaast VDB zich op en kan Gesink nog wat tijd op hem pakken.
hij wachte omdat hij dacht dat ze kreuziger en consorten toch wel zouden terugpakken (de mannen van contador)....toen dat niet zo makkelijk bleek was het eigenlijk al te laat....gegokt en verloren:) maar hij komt vast nog terugquote:Op dinsdag 20 juli 2010 12:18 schreef Felagund het volgende:
[..]
Hij had zijn aanval iets eerder moeten plaatsten, nu wordt het heel lastig om in de afdaling bij de kopgroep te komen. Daarnaast heeft hij maar iets van 15 seconden op de groep gele trui.
Gesink heeft ook al proberen aan te vallen, maar kan op dit moment niet beter.quote:
quote:Op dinsdag 20 juli 2010 12:21 schreef Yonjuuni het volgende:
Aardig wat Rabo in het pelotonnetje, Koos de 4e?
Oh, ik vind het erg leuk van VDB doet en ik zal hem hiervoor gaan supporteren. De timing was echter een beetje raar omdat je er nu raar tussen komt te rijdenquote:Op dinsdag 20 juli 2010 12:16 schreef Beregd het volgende:
[..]
ah, als de klassementsrenners niet doen is het saai en missen we aanvallende renners.
Als er een aanvalt is het dom.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |