Ik heb nog een kleinmembraam voor je voor 40 euro. Ideaal voor akoestische gitaar of voor je versterker. Zang kan ook prima.quote:Op donderdag 22 juli 2010 11:17 schreef Dribbel_ het volgende:
Bijna compleet
[ afbeelding ]
Supervet
Nu alleen nog een condensator mic erbij NOMNOM
Ik zag het en ik heb ff geen geld meerquote:Op donderdag 22 juli 2010 11:59 schreef guitarist het volgende:
[..]
Ik heb nog een kleinmembraam voor je voor 40 euro. Ideaal voor akoestische gitaar of voor je versterker. Zang kan ook prima.
Te gek!quote:Op donderdag 22 juli 2010 12:03 schreef The_Dean het volgende:
Nu nog even werken waar ik zit, dan hou je nog wel eens twee en een halve doos vol moois over
[ afbeelding ]
Oh?quote:Op donderdag 22 juli 2010 11:59 schreef guitarist het volgende:
[..]
Ik heb nog een kleinmembraam voor je voor 40 euro. Ideaal voor akoestische gitaar of voor je versterker. Zang kan ook prima.
Dit soort herriequote:Op donderdag 22 juli 2010 14:35 schreef Libelah het volgende:
Die interval is inderdaad hetzelfde als bij een E tuning, maar wat moet je in godsnaam in een drop A tuning?
Goede boxen heb ze ook gehadquote:Op donderdag 22 juli 2010 14:38 schreef Dribbel_ het volgende:
Damn die speakers zijn zooo vet![]()
Zat eerst nog te twijfelen om later nog voor een subwoofer te sparen erbij maar deze kunnen al zoveel bas aan dat het nergnes voor nodig is
Zo blij meehele dag keihard muziek luistere
KRK RP8G2quote:Op donderdag 22 juli 2010 14:48 schreef Lespaulspelert het volgende:
Welke boxen zijn dat? Zijn die met versterker erin? Zien er kek uit.
hmm had ik toch andere maar wel krk'squote:Op donderdag 22 juli 2010 15:11 schreef Dribbel_ het volgende:
[..]
KRK RP8G2
Zijn actieve monitoren
http://www.krksys.com/product_rokit.php
Fijn dat je het zelf toegeeft.quote:
Lijken allemaal op elkaarquote:Op donderdag 22 juli 2010 15:17 schreef genakt het volgende:
[..]
hmm had ik toch andere maar wel krk's
Wat en waar heb je betaald?quote:Op donderdag 22 juli 2010 15:11 schreef Dribbel_ het volgende:
[..]
KRK RP8G2
Zijn actieve monitoren
http://www.krksys.com/product_rokit.php
Kon ze tegen inkoopprijs krijgen, dus 350 voor de set terwijl ze normaal voor 5-600 gaan dus dat scheeltquote:
Ik heb ze op half vermogen staan en volgens mij ga je dan je schakelbrommer al niet meer horenquote:Op donderdag 22 juli 2010 15:46 schreef Lespaulspelert het volgende:
Hoe hard gaan ze eigenlijk? Ik bedoel, kun je een decibel meting maken, of, zo hard als een schakelbrommer? Of, zo hard als je schreeuwt ofzo?
Eerste 2 zou ik niet durven zeggen, laatste is inderdaad hoe ze om je oor gesloten zitten, dus hoe meer gesloten ze zijn, hoe (logisch) meer gesloten ze om je oor zitten en hoe minder omgevingsgeluiden je oppikt.quote:Op donderdag 22 juli 2010 15:50 schreef spykie33 het volgende:
Ik heb 3 vraagjes!
- Bestaat zoiets http://www.voxamps.com/amplug/ ook voor akoestische gitaar? Ik vind dat de gitaar versterkt veel meer power heeft, vandaar.
- Wat kost een akoestische gitaarversterker voor beginners? Heb je al iets degelijks voor ¤100 (evt. 2dehands)? Een roland cube kan geloof ik ook voor akoestische gitaar, klinkt dit minder goed als een versterker die enkel voor akoestische is, want dit zou wel handig zijn als ik binnen een jaartje een elektrische aanschaf, dat ik niet meerdere versterkers nodig heb.
- Wat wordt er bedoeld met een halfopen, een gesloten en een open hoofdtelefoon? Ik neem aan dat het iets met het deel dat op je oor moet te maken heeft, wat zijn de voordelen?
dankje!
Hmm. Ik heb hier nu twee eltax concept 400 staan (bazengeluidquote:Op donderdag 22 juli 2010 15:48 schreef Dribbel_ het volgende:
[..]
Ik heb ze op half vermogen staan en volgens mij ga je dan je schakelbrommer al niet meer horenGeen idee hoe hard, maar ze gaan echt associaal hard
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |