Fiat Punto model 1999 50 euro in de maand all inquote:Op maandag 2 augustus 2010 18:05 schreef vosss het volgende:
Nee hij is niet geschorst, ik rij er elke dag mee naar mn werk.
En de benzinekosten had ik niet meegeteld
Verzekering en belasting is bij elkaar iets van 92 euro ofzo
Kijk. Eindelijk iemand die er wél verstand van heeftquote:Op maandag 2 augustus 2010 18:47 schreef Jimmie het volgende:
Lancia is ook lang niet zo onbetrouwbaar als men hier loopt te schreeuwen.
Vroegah was het de Mercedes van Italie qua kwaliteit. Sinds de Fiat overname is dit natuurlijk afgenomen en het gedoe met roest bij de Beta wat extreem werd overdreven door de Media (denk maar aan wat Toyota paar maanden geleden gebeurde) kostte het merk z'n reputatie.
Lancia heeft ook ontzettend veel geinnoveerd en veel betekend voor de auto industrie, dat gecombineerd met een prachtige historie maakt het zeker geen relatief onbekend merk (alleen voor de auto leek).
dat is wel waar.quote:Op maandag 2 augustus 2010 19:03 schreef Jimmie het volgende:
Ik val jouw mening ook niet aan, vulde 'm alleen aan
De Nuova heeft inderdaad veel electronica gezeik, al zijn het vaak de kleinere dingen die het rijden niet beinvloeden.
Kost je dus wel meer dan 100 euro in de maand. Want hij zal niet op water rijden denk ik.quote:Op maandag 2 augustus 2010 18:05 schreef vosss het volgende:
Verzekering en belasting is bij elkaar iets van 92 euro ofzo
Zo een Lancia doet ongeveer 1:7 bij normaal gebruik en wanneer je erg rustig doet 1:10.quote:Op maandag 2 augustus 2010 20:30 schreef Gunner het volgende:
[..]
Kost je dus wel meer dan 100 euro in de maand. Want hij zal niet op water rijden denk ik.
Sinds je afgezeken bent in topic met je pimp auto, bespeur ik negatieve vibes.quote:Op maandag 2 augustus 2010 23:08 schreef OxygeneFRL het volgende:
[..]
En toch weer reageren. Je bent niet echt een man van je woord he.
Iets met pot en ketel....quote:Op maandag 2 augustus 2010 23:08 schreef OxygeneFRL het volgende:
[..]
En toch weer reageren. Je bent niet echt een man van je woord he.
Je hoort gewoon wat je wil horenquote:Op maandag 2 augustus 2010 19:45 schreef vosss het volgende:
[..]
Kijk. Eindelijk iemand die er wél verstand van heeft
Blijf gewoon in dat ding rijden als je er niet meer dan ¤1500 voor kan vangen.quote:Op maandag 2 augustus 2010 18:24 schreef Catch22- het volgende:
wat een dom gelul hier. Ik denk dat Jaguar qua betrouwbaarheid misschien nog wel slechter is dan Lancia. Voor de GM Ford tijd dan.
quote:Op dinsdag 3 augustus 2010 07:52 schreef OxygeneFRL het volgende:
[..]
Jij zou toch ook nog eens een projecttopic openen waar ik niet in mocht komen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |