Dat dusquote:
ja da's niet zo'n leuk bericht...quote:Op zaterdag 17 juli 2010 13:15 schreef PietjePuk007 het volgende:
http://www.depers.nl/binnenland/495594/Dode-bij-Zwarte-Cross.html
damn
Nee Anneke loopt nog steeds doelloos te dwalen door het brandende zand enzo ...quote:Op zaterdag 17 juli 2010 13:21 schreef Gert het volgende:
Want die is nog steeds elke dag dronken toch?
Er was wel een zilveren, jongen!quote:Op zaterdag 17 juli 2010 13:22 schreef liesje1979 het volgende:
Bedankt Gert, het zijn dus een soort poppetjes.
En er is vast geen zilveren variant, ik trap er gewoon weer eens in
quote:Op zaterdag 17 juli 2010 13:17 schreef Noek het volgende:
[..]
Ja, dat is ook het wel. Ik neem de fles rosé wel mee.
Bij de Librije hadden ze echt een heel arsenaal op het toilet. Daar was ik ook wel even zoet.
Volgens mij kon je zelfs kiezen wat voor merk tampon je wilde. Ook heel veel parfum dus ik maar testen en doen. Wann feest!
quote:Op zaterdag 17 juli 2010 13:26 schreef Noek het volgende:
Ze flikkerde toch ook zat van die showtrap af toen ze Tina nadeed. Linda de Mol zei toen dat ze de hele middag al had lopen tanken. En Paul de Leeuw deed haar altijd zat na. Moet ze nog steeds om huilen met haar dronkemanstranen. Dit soort dingen lees ik dus allemaal op wc's.
quote:
quote:Op zaterdag 17 juli 2010 13:26 schreef Leandra het volgende:
TVP en op weg naar de echo....... tot morgen
Ik vind het best een charmante dame!quote:Op zaterdag 17 juli 2010 13:33 schreef Lavenderr het volgende:
Bij Boulevard zit vaak die Sandra Schuurhof, die ratelt zo snel dat het lijkt alsof ze aan de speed zit. Herman Brood zou er jaloers op zijn.
Ja, het gaat over alcohol, maar ik gooi er even speed in
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |