Niks spannend, het is relaxed die meet. Be surequote:
Je bedoeld Aardbei (LMB) vs Vissticks?quote:Op donderdag 5 augustus 2010 12:38 schreef Remco026 het volgende:
Ik weet niet of het relaxed is. Komt Rave ook? dan moeten we misschien de blauwhelmen spelen in de oorlog tussen de bloedblaar en de visstick
GVD jij weet het dus nogquote:Op donderdag 5 augustus 2010 13:37 schreef hoogvlieger het volgende:
die van die 5 rondjes op jouw kosten?
dat was de test of jij hem nog wel wistquote:Op donderdag 5 augustus 2010 13:38 schreef ErwinRommel het volgende:
[..]
GVD jij weet het dus nog
En geen 5 rondjes hè?![]()
Waren er 2.
Ja, ik wist hem nog welquote:Op donderdag 5 augustus 2010 13:46 schreef Braamyo het volgende:
[..]
dat was de test of jij hem nog wel wist
Die eerste 2 rondjes doe ik met liefde weggevenquote:Op donderdag 5 augustus 2010 14:02 schreef hcwp het volgende:
Ook niet zo slim om mensen er zelf aan te herinneren, natuurlijkTenzij je graag bier weggeeft
![]()
Dan verruil je die nukubu's die dag toch ff voor de die-hards?quote:Op donderdag 5 augustus 2010 14:41 schreef hcwp het volgende:
Ga het bijna jammer vinden dat ik er niet bij benBen zaterdag wel in Utrecht mezelf helemaal lam aan het zuipen, maar dan met allemaal brugers, bah!
![]()
Aardbei, bloedblaar. Allebei hetzelfdequote:Op donderdag 5 augustus 2010 12:47 schreef ErwinRommel het volgende:
[..]
Je bedoeld Aardbei (LMB) vs Vissticks?
Ohhh, hoe dat zo dan?quote:Op donderdag 5 augustus 2010 23:13 schreef Cobra4 het volgende:
En hier weer een afmelding voor zaterdag.
Ik "mag" toch werken.quote:
Awwww.... ik wilde mijn sergeant-majoor skills testenquote:
Jammer man, had je graag willen ontmoeten. Heel jammer.quote:
Idem.quote:Op donderdag 5 augustus 2010 23:57 schreef ErwinRommel het volgende:
[..]
Jammer man, had je graag willen ontmoeten. Heel jammer.
Wellicht over 2 jaartjes dan weer hehehequote:
Dat moet geen probleem zijn. De oveige heren zijn wel in staat een test samen te stellen.quote:Op donderdag 5 augustus 2010 23:57 schreef Lotusss het volgende:
[..]
Awwww.... ik wilde mijn sergeant-majoor skills testen
Wel jammer!
Er zullen foto's zat zijn en natuurlijk de getuigenverklaringenquote:Op vrijdag 6 augustus 2010 00:01 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Dat moet geen probleem zijn. De oveige heren zijn wel in staat een test samen te stellen.
Maar de uitslag van die test moet natuurlijk wel door mij beoordeeld worden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |