Bier, auto's en vrouwen?quote:Op maandag 19 juli 2010 12:20 schreef Ensaf het volgende:
It draait hjir mei jim eltse kear ek mar op ien ding út.
Bier=alcoholquote:Op maandag 19 juli 2010 14:19 schreef justmattie het volgende:
Ik he nu wel zin in zo'n koude klets bier. Maar helaas er moet nog gewerkt worden
Zit wat in, zouden ze dat accepteren op mn werk?quote:Op maandag 19 juli 2010 14:23 schreef Opdekop het volgende:
[..]
Bier=alcohol
Alcohol=ookjouwschoonmaakmiddel
;D
Geen idee maar het is het proberen waardquote:Op maandag 19 juli 2010 14:31 schreef justmattie het volgende:
[..]
Zit wat in, zouden ze dat accepteren op mn werk?
Er gaat niets boven een lekker potje sexquote:Op maandag 19 juli 2010 12:20 schreef Ensaf het volgende:
It draait hjir mei jim eltse kear ek mar op ien ding út.
Liever niet, ik zit in een pand van justitie, wil er later misschien wel aan het werkquote:Op maandag 19 juli 2010 14:32 schreef Opdekop het volgende:
[..]
Geen idee maar het is het proberen waard
Seriously.quote:
quote:Op maandag 19 juli 2010 07:27 schreef Innisdemon het volgende:
aah die hamburgerkes by de centrale, heerlijk fan de grilplaat nou? Kin die mafkees aan 't Vliet niet tegenop (met syn patat 2x bakke, blegh)
Genot daar altied weest welquote:Op maandag 19 juli 2010 22:58 schreef NoBody122 het volgende:
[..]
Snackbar 't Vliet
Moaie figuren daar juh. En der sit oek nog 'n Connexxion-collega van my yn dat filmke!
En let vooral yn it begin van it filmke eens op die mooie bus op de achtergrond
heel veel pasjes, rijbewijs, heftruckrijbewijs, VEEL herinneringen aan leuke dingenquote:Op maandag 19 juli 2010 22:58 schreef NoBody122 het volgende:
En @ Alexxxxx: wat KUT van die inbraak! Dat zou je daar in jouw hoods niet zo snel verwachten, dus ik snap wel, dat je je deur normaliter niet op slot doet als je thuis bent..
Wat zat er allemaal in je beurs??
Meteen goed getroffen dus, toch wel...quote:Op maandag 19 juli 2010 23:05 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
heel veel pasjes, rijbewijs, heftruckrijbewijs, VEEL herinneringen aan leuke dingenen ruim 100 euro
Ik zag al wat meldingen voorbij komen idd, op adres De Kei 22..quote:Op dinsdag 20 juli 2010 01:34 schreef OnderBroekenPoep het volgende:
had iemand zin in een BBQ in bilgaard? goederenbank aan de brandemeer daar compleet in brand nu. pokke herrie kan er niet eens van slapen
neej dat was niks het is echt alleen de goederenbank op de Brandemeer 31, dat ouwe school gebouw naast UPCquote:Op dinsdag 20 juli 2010 01:44 schreef NoBody122 het volgende:
[..]
Ik zag al wat meldingen voorbij komen idd, op adres De Kei 22..
Ach so.. Gelukkig zitten er dikke hekken tussen dat gebouw en UPC, zodat het niet over zal slaan.quote:Op dinsdag 20 juli 2010 01:47 schreef OnderBroekenPoep het volgende:
[..]
neej dat was niks het is echt alleen de goederenbank op de Brandemeer 31, dat ouwe school gebouw naast UPC
Taniaburgschool zat er eerst inquote:Op dinsdag 20 juli 2010 09:48 schreef Alexxxxx het volgende:
welke school is/was dat dan, Comenius?
* Alexxxxx zat daar op de onderbouw
Die basisschool die gekraakt was?quote:Op dinsdag 20 juli 2010 01:47 schreef OnderBroekenPoep het volgende:
[..]
neej dat was niks het is echt alleen de goederenbank op de Brandemeer 31, dat ouwe school gebouw naast UPC
yupquote:Op dinsdag 20 juli 2010 12:56 schreef DevilsWhore het volgende:
[..]
Die basisschool die gekraakt was?
Was jij trouwens niet diegene met een KPD ban wegens het roepen van vleesflap oid?quote:
.... yup..... zal het niet nog eens typen.. straks hier ook een banquote:Op dinsdag 20 juli 2010 20:50 schreef justmattie het volgende:
[..]
Was jij trouwens niet diegene met een KPD ban wegens het roepen van vleesflap oid?
Hier lezen toch geen mods meequote:Op dinsdag 20 juli 2010 21:32 schreef OnderBroekenPoep het volgende:
[..]
.... yup..... zal het niet nog eens typen.. straks hier ook een ban
En als je rosbief had gezegd was er niks aan de hand geweestquote:Op dinsdag 20 juli 2010 21:39 schreef OnderBroekenPoep het volgende:
ut was btw niet roepen vleesflap maar gewoon "mooie vleesflap, maar slechte photoshop" zoiets ongeveer.. en dat was "zieken" en daarom een ban... blijf het erg sneu vinden. maar ja wat doe je er aan he
Ensaf he.quote:Op dinsdag 20 juli 2010 23:00 schreef bascross het volgende:
Valt me nu pas op dat er ''Ljouwert'' in de TT staat. Wat is dat voor onzin?
Opbokken ouwe.quote:Op dinsdag 20 juli 2010 23:00 schreef bascross het volgende:
Valt me nu pas op dat er ''Ljouwert'' in de TT staat. Wat is dat voor onzin?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |