Dan word het weer zon versuurde nederlander.quote:Op donderdag 15 juli 2010 17:12 schreef Penisbaard het volgende:
[..]
Anti-klacht: Kroes wil haar baby graag in Nederland laten opgroeien
Had ze ook erbij gezegd waar in Nederland ? Ik denk namelijk niet dat het kind zich zal thuisvoelen bij al die blondharige, blauwogende friezenquote:Op donderdag 15 juli 2010 17:12 schreef Penisbaard het volgende:
[..]
Anti-klacht: Kroes wil haar baby graag in Nederland laten opgroeien
puntige knieënquote:Op woensdag 14 juli 2010 19:10 schreef KermitKikker het volgende:
[..]
En haar knieen zijn veel te puntig, slim van de fotograaf om de foto zo te croppen
Qua persoonlijkheid heb ik liever Doutzen, maar als ik alleen naar het uiterlijk kijk ga ik ook voor Yolanthe hoorquote:Op donderdag 15 juli 2010 00:15 schreef Penisbaard het volgende:
Mensen die serieus liever Yolanthe dan Doutzen hebben![]()
quote:Op vrijdag 16 juli 2010 21:31 schreef superdrufus het volgende:
[..]
Had ze ook erbij gezegd waar in Nederland ? Ik denk namelijk niet dat het kind zich zal thuisvoelen bij al die blondharige, blauwogende friezen
Zo zie je maar dat over smaak niet valt te twisten. Ik krijg 'm persoonlijk echt niet omhoog van een negerinquote:Op vrijdag 16 juli 2010 21:44 schreef ouderejongere het volgende:
Uit gemengde huwelijken komen altijd hele mooie kindjes. Ik zou zelf heel graag met een negerin willen trouwen, en dan een heel mooi melkchocolade dochtertje maken
[ afbeelding ]
Dus bij deze een oproep, zo'n type vrouw zoek ik, reageren kan via PM
Picsquote:Op zaterdag 17 juli 2010 01:41 schreef nicolesoufi het volgende:
Yolanthe Doutzen ROTZOOI! Ik ben veeeeeeeeeeeeeeeeeel mooier.
Je bent een man engerd.quote:Op zaterdag 17 juli 2010 01:41 schreef nicolesoufi het volgende:
Yolanthe Doutzen ROTZOOI! Ik ben veeeeeeeeeeeeeeeeeel mooier.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |