Niet alleen hondenquote:Op woensdag 14 juli 2010 11:07 schreef Noek het volgende:
Honden zijn bang voor mij.
Nee, het gaat nu over honden.quote:Op woensdag 14 juli 2010 11:22 schreef Lotusss het volgende:
Heb ik een keus over wat ik hier wil horen dan?
Lieve trouwe beesten zijn het.quote:
quote:Op woensdag 14 juli 2010 11:16 schreef Jian het volgende:
[..]
De enige hond die me ooit echt gebeten heeft ...
Maar hij heeft zn nagelbeschermers nog niet dus die kan nog flink in de aanval gaan?quote:Op woensdag 14 juli 2010 11:18 schreef Toverheks het volgende:
[..]
die is er niet blij mee, maar had al afgesproken als Jaap na een paar dagen er nog niet blij mee is, gaat Bert weer terug naar de eigenaar, Jaap was hier eerder dus heeft het meeste recht.
Jaap lijkt wel een motor die steeds opstart, zo gromt ie, hij zit nu op de trap steeds te staren en te brommen.
Maar waarom kom je hier dan? Ja, je bent er nu toch en ik ga je niet negeren. Ook niet omdat het kan, Pietje.quote:Op woensdag 14 juli 2010 11:22 schreef Lotusss het volgende:
Heb ik een keus over wat ik hier wil horen dan?
Ok. Als jij vindt dat ik normaal moet doen, dan doe ik dat wel voor jou.quote:
Je hebt een keus om niet hier te komen huilen.quote:Op woensdag 14 juli 2010 11:22 schreef Lotusss het volgende:
Heb ik een keus over wat ik hier wil horen dan?
quote:Op woensdag 14 juli 2010 11:28 schreef Copycat het volgende:
[..]
Je hebt een keus om niet hier te komen huilen.
Jij hebt een keus om er niet op te reageren als het je niet interesseert.quote:Op woensdag 14 juli 2010 11:28 schreef Copycat het volgende:
[..]
Je hebt een keus om niet hier te komen huilen.
Er zijn gelukkig nog wel 2 a 3 personen waar ik bij terecht kan. Voorlopig dan. Want je weet nooit hoe het loopt.quote:Op woensdag 14 juli 2010 11:28 schreef Noek het volgende:
Nog een keer, ik hoop echt dat je irl wel hulp krijgt want dit hier gaat je niet helpen.
En ik bedoel het goed.
wat kan jij zeiken zeg pppfftttt blijf je aan de gang, ga lekker naar buiten, lekker wandelen in het zonnetje, zal je goed doen.quote:Op woensdag 14 juli 2010 11:31 schreef Lotusss het volgende:
[..]
Er zijn gelukkig nog wel 2 a 3 personen waar ik bij terecht kan. Voorlopig dan. Want je weet nooit hoe het loopt.
Ja want ik mag nooit zeiken want ik heb toch een ontzettend goed leven. Echt, álles is me voor de wind gegaan. Allebei mijn ouders leven nog, zorgen heel erg goed voor mij, ik heb ladingen met vrienden die er voor me zijn....quote:Op woensdag 14 juli 2010 11:32 schreef Toverheks het volgende:
[..]
wat kan jij zeiken zeg pppfftttt blijf je aan de gang, ga lekker naar buiten, lekker wandelen in het zonnetje, zal je goed doen.
Ik geloof best dat je zielig bent maar om hier in de slachtofferrol te kruipen gaat je niet helpen.quote:Op woensdag 14 juli 2010 11:34 schreef Lotusss het volgende:
[..]
Ja want ik mag nooit zeiken want ik heb toch een ontzettend goed leven. Echt, álles is me voor de wind gegaan. Allebei mijn ouders leven nog, zorgen heel erg goed voor mij, ik heb ladingen met vrienden die er voor me zijn....
Ow wacht
Want er is altijd iemand nóg zieliger. Ja ja I get it. Het kan altijd nog 10x erger dus niet zeiken. Heeft me 7 jaar op de been gehouden.quote:Op woensdag 14 juli 2010 11:35 schreef Marrije het volgende:
[..]
Ik geloof best dat je zielig bent maar om hier in de slachtofferrol te kruipen gaat je niet helpen.
Maar jij snapt in alle redelijkheid ook wel dat Laysa wel wat anders aan haar mooie koppie heeft dan dit gelul en daar heb je maar rekening mee te houden. De Kardinaal, zelfde laken in één pak.quote:Op woensdag 14 juli 2010 11:31 schreef Lotusss het volgende:
Er zijn gelukkig nog wel 2 a 3 personen waar ik bij terecht kan. Voorlopig dan. Want je weet nooit hoe het loopt.
Dat zeg ik dus niet. Maakt ook niet uit of er altijd iemand is die zieliger is, dat doet niets af aan jouw gevoel. Maar als je hier bent voor steun dan kom je denk ik bedrogen uit. Niet omdat anderen zieliger zijn maar omdat die hier wat meer geschiedenis hebben en met de een heb je wat meer dan met de ander. Als je na 7 jaar instort dan is de rls sc, voor jou, not the place to be, lijkt mij.quote:Op woensdag 14 juli 2010 11:37 schreef Lotusss het volgende:
[..]
Want er is altijd iemand nóg zieliger. Ja ja I get it. Het kan altijd nog 10x erger dus niet zeiken. Heeft me 7 jaar op de been gehouden.
Doe nu eens niet joh. Ik ben de laatste die eigenlijk advies kan geven (ben zelf soms ook nogal emo en weet het dan ook allemaal even niet zo goed), maar hier los je echt niets mee opquote:Op woensdag 14 juli 2010 11:37 schreef Lotusss het volgende:
[..]
Want er is altijd iemand nóg zieliger. Ja ja I get it. Het kan altijd nog 10x erger dus niet zeiken. Heeft me 7 jaar op de been gehouden.
god meid, ik wilde dat jij eens voelde wat mijn meissie voelt, of wat Deisyy haar zusje allemaal doormaakt, dan liep je hier niet zo te gallen en uit te lokken, want dat doe je, Laat Laysa met rust en doel niet steeds op haar of op D-K.quote:Op woensdag 14 juli 2010 11:37 schreef Lotusss het volgende:
[..]
Want er is altijd iemand nóg zieliger. Ja ja I get it. Het kan altijd nog 10x erger dus niet zeiken. Heeft me 7 jaar op de been gehouden.
En dat zou nog niet eens zo zijn als het alleen maar het eigen "ik ben zielig" geneuzel zou zijn, maar als je je gaat lopen beklagen dat een ander, die het op dit moment gewoon gruwelijk zwaar heeft, niet gelijk reageert als jij het wilt en je niet informeert zoals jij wenselijk acht, dus je feitelijk over die ander die het veel zwaarder heeft zit te beklagen, dan is het niet vreemd dat je tegen een muur van onbegrip oploopt.quote:Op woensdag 14 juli 2010 11:42 schreef Teun_ZHV het volgende:
Hier ga je alleen maar afgemaakt worden of kom je onbegrip tegen.
Het valt moeilijk te ontlopen. dat gejankzak van je hier.quote:Op woensdag 14 juli 2010 11:30 schreef Lotusss het volgende:
Jij hebt een keus om er niet op te reageren als het je niet interesseert.
Toedels!quote:
Nou nee hoor. En het dweept vast prettig dat iedereen zo enorm tegen je is maar ook daar vergis je je dan in.quote:
Nou, ik steek de vlag niet uit hoorquote:Op woensdag 14 juli 2010 11:47 schreef Lotusss het volgende:
De vlag kan uit hoor, ik ben weg.
Gaat ze Buble posten.quote:Op woensdag 14 juli 2010 11:45 schreef Lavenderr het volgende:
Okee, leuk muziekje dan maar?
Some kind of wonderful kunnen we allemaal wel gebruiken toch?
Ah, gevoelloos zijn, dat vind ik nou zieligquote:Op woensdag 14 juli 2010 11:59 schreef Noek het volgende:
Dankzij Buble ben ik weer gevoelsdood. En dat voelt goed. Als ik zou voelen, that is.
quote:Op woensdag 14 juli 2010 11:59 schreef Noek het volgende:
Dankzij Buble ben ik weer gevoelsdood. En dat voelt goed. Als ik zou voelen, that is.
Nou, om jou gelukkig te maken (en omdat N. net al belde om te horen of ik al bij de Jumbo was geweest) ga ik zo wel ff naar de stad om te halen wat ik hebben wil, en dan op de terugweg langs de Jumbo (ja, niet alleen langs, ook naar binnen) zodat ik je nog voor het eind van de middag kan vertellen of er wel of geen koffietafel staat.quote:Op woensdag 14 juli 2010 12:06 schreef PietjePuk007 het volgende:
Weer een topic verder, alsof 't allemaal niks kost.
Alleen als je terugkomt met de mededeling dat de winkel 1) goed en 2) goedkoop is. En geen koffietafel, maar das logischquote:
Als ze je goddelijk lichaam wil in ruil voor een salarisverhoging, zeg ik gewoon doen !quote:Op woensdag 14 juli 2010 12:00 schreef Teun_ZHV het volgende:
* Gaat op audiëntie bij niet onknappe vrouwelijke directeur![]()
Nou, goedkoop heb ik wel vertrouwen in, maar ik denk dat ik van de indeling niet vrolijk ga worden, gebaseerd op de plattegrond.quote:Op woensdag 14 juli 2010 12:11 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Alleen als je terugkomt met de mededeling dat de winkel 1) goed en 2) goedkoop is. En geen koffietafel, maar das logisch.
Er is niemand die tegen je zegt dat je weg moet, maar je eist dat mensen voor jou ellende klaar staan, en dan nog wel aan 2 personen die het veel zwaarder hebben dan jou, je geeft zelf aan geen vrienden te hebben, ik zou er eens over nadenken hoe dat kan. Als iemand aangeeft geen tijd voor je te hebben, blijf je je niet opdringen, nee is nee, en ja vervelend dat jij er een ander beeld bij hebt, maar dat is toch echt jou beleving en niet die van een ander. Probeer er wat van te leren en er wat mee te doen ipv zo vreselijk te zwelgen in je zelfopgelegde zieligheid. Mensen komen en gaan nu eenmaal in je leven en zo hoort het ook, pijn of niet daar leer je van, je pakt je op en gaat weer verder. Je zal vast je portie ellende hebben meegemaakt maar dat hebben we allemaal, waar het om gaat is dat jij de enige bent die daar verandering in kan brengen en niet een ander.quote:
Prima!quote:Op woensdag 14 juli 2010 12:31 schreef Leandra het volgende:
Nou, goedkoop heb ik wel vertrouwen in, maar ik denk dat ik van de indeling niet vrolijk ga worden, gebaseerd op de plattegrond.
En die koffietafel.... ach, we zien wel, als hij er wel blijkt te staan dan maken we er gewoon een keer een koffie bij de Jumbo date van
Ja want zelf ben je heul niet nieuwsgierigquote:Op woensdag 14 juli 2010 13:14 schreef Leandra het volgende:
Hier inmiddels een broodje op (dat verloopt qua voorkeuren ook in vlagen, ik heb nu erg behoefte aan dingen waar ik graag melk bij drink.... een banaan of broodje pindakaas, het zal wel een fysieke calcium behoefte zijn dus).
Tijd om naar de stad te gaan en daarna even, speciaal voor Pietje (die dat niet inziet/waardeert), naar de Jumbo![]()
quote:
Excuus niet aanvaard, want niet nodig.quote:Op woensdag 14 juli 2010 13:22 schreef Kally het volgende:
O en sorry allemaal dat ik vervelend was vannacht, maar Laysa betekent heel erg veel voor me en dit doet haar niet goed en voelde me (misschien misplaatst) geroepen er wat van te zeggen.
quote:Op woensdag 14 juli 2010 13:34 schreef Copycat het volgende:
[..]
Excuus niet aanvaard, want niet nodig.
En terecht!quote:Op woensdag 14 juli 2010 13:22 schreef Kally het volgende:
O en sorry allemaal dat ik vervelend was vannacht, maar Laysa betekent heel erg veel voor me en dit doet haar niet goed en voelde me (misschien misplaatst) geroepen er wat van te zeggen.
Hey stalkertquote:
Hey heksje, heb je al een foto van je wollige pluizebol?quote:Op woensdag 14 juli 2010 13:46 schreef Toverheks het volgende:
ben er weer, en wat is het heet buiten
kim zou ze vandaag doen zei ze net, ze moet ze nog up loden of zoiets en dan doorsturen naar mijn comp.quote:Op woensdag 14 juli 2010 13:48 schreef Kally het volgende:
[..]
Hey heksje, heb je al een foto van je wollige pluizebol?
Echt waar? Hier amper 20 graden en af en toe een paar druppies regen. En dat op 14 juli, nationale feestdag hier........quote:Op woensdag 14 juli 2010 13:46 schreef Toverheks het volgende:ben er weer, en wat is het heet buiten
Oke ben benieuwdquote:Op woensdag 14 juli 2010 13:53 schreef Toverheks het volgende:
[..]
kim zou ze vandaag doen zei ze net, ze moet ze nog up loden of zoiets en dan doorsturen naar mijn comp.
O stuur maar naar mij dan, het is hier weer vies benauwdquote:Op woensdag 14 juli 2010 13:54 schreef spuitje het volgende:
[..]
Echt waar? Hier amper 20 graden en af en toe een paar druppies regen. En dat op 14 juli, nationale feestdag hier........
Eindelijk verkoeling en zelfs een paar druppels regen daar dusquote:Op woensdag 14 juli 2010 13:54 schreef spuitje het volgende:
[..]
Echt waar? Hier amper 20 graden en af en toe een paar druppies regen. En dat op 14 juli, nationale feestdag hier........
quote:Op woensdag 14 juli 2010 13:22 schreef Kally het volgende:
O en sorry allemaal dat ik vervelend was vannacht, maar Laysa betekent heel erg veel voor me en dit doet haar niet goed en voelde me (misschien misplaatst) geroepen er wat van te zeggen.
Nee hoor, die paar druppies houden we zelf. Toen er bij jullie lekker veel viel kreeg ik ook niets van julliequote:Op woensdag 14 juli 2010 13:55 schreef Kally het volgende:
[..]
O stuur maar naar mij dan, het is hier weer vies benauwd
Pfff Laysa, best heftig allemaal als ik het zo lees. Weet niet exact wat er met je aan de hand is, maar weet inmiddels wel dat het behoorlijk zwaar is. Ik vergelijk je maar even (in gedachten) met mijn lievelingszwager, dan heb ik een beeld. Slaat natuurlijk nergens op, maar hij moet ook elke dag vechten tegen zijn ziekte. Slikt voor het ontbijt al een hoeveelheid medicijnen waar ik helemaal naar van word. En als ik dan zie wat er de rest van de dag nog in moet........Maar momenteel is hij zo goed dat hij samen met mijn zussie een weekje op vakantie is! Aangepast huisje, niet al te ver van een AZ (voor je weet maar nooit) maar ze zijn voor het eerst sinds heel lange tijd wel eventjes weg!quote:Op woensdag 14 juli 2010 14:30 schreef Laysa het volgende:
[..]
![]()
voor allemaal een![]()
Net weer samen met de verpleegkundige een cassette gewisseld...en eik gaat het best goed...behalve dat ik er wel nerveus voor ben...en je moet bepaalde handelingen goed doen...met name dat alles heel steriel moet gebeuren.....maar dit weekend gaan we het zonder hulp een keer proberen....
van mij mag het wel gaan regenen...niet dat ik er echt last van heb maar de rest wel...dus regen ....
Zal misschien helemaal niet kloppen maar ik denk dat het iets is waar verschillende medicijnen inzitten, die moet aangesloten worden op wat Laysa een lijntje noemt, en die medicijnen worden dan gedurende 24 uur gedoseerd haar lichaam in gepompt. Zodat er een constante afgifte is van bepaalde medicijnen. Zo iets?quote:Op woensdag 14 juli 2010 14:34 schreef Copycat het volgende:
Wat moet ik me voorstellen bij zo'n cassette, Laysa?
Ik zie de hele tijd Memorex voor me, maar dat zal wel niet.
Ja...en ter zijnertijd ga ik leren hoe ik dat zelf kan maken zodat ik én kleinere cassettes kan gaan gebruiken...wel 2 x per dag wisselen maar niet meer koelen met coldpacks...é gewoon als de apotheker niet kan dan kan ik het in nood zelf maken...Alhoewel de apotheker new best friend is nuquote:Op woensdag 14 juli 2010 14:42 schreef spuitje het volgende:
[..]
Zal misschien helemaal niet kloppen maar ik denk dat het iets is waar verschillende medicijnen inzitten, die moet aangesloten worden op wat Laysa een lijntje noemt, en die medicijnen worden dan gedurende 24 uur gedoseerd haar lichaam in gepompt. Zodat er een constante afgifte is van bepaalde medicijnen. Zo iets?
tis idd een cassette bandje ala vroegerquote:Op woensdag 14 juli 2010 14:49 schreef Copycat het volgende:
Wat een gevaarte! Dank je wel voor de uitleg.
Is it live ... or is it Memorex?
Dat is inderdaad een flinke Laysa.quote:Op woensdag 14 juli 2010 14:46 schreef Laysa het volgende:
[ afbeelding ]
@ Cc dit is de pomp met cassette...ik weet niet wat een memorex is![]()
dit hele gevaarte is 1 kilo....en ik denk wel4 a 5 x zo groot dan mn vorige pomp...
@ Spuitje...oooooooo lekker voor ze om dr even uit te zijn...kunnen ze zich lekker opladen weeren hier gaat het straks stormen zeggen ze
vind het beter dan dat zwarte koffertje toen op je bed,daar schrok ik me helemaal te pletter over zo groot, niet dat dit klein is maar je snapt me wel. ik ga mooie tasjes voor je makenquote:Op woensdag 14 juli 2010 14:46 schreef Laysa het volgende:
[ afbeelding ]
@ Cc dit is de pomp met cassette...ik weet niet wat een memorex is![]()
dit hele gevaarte is 1 kilo....en ik denk wel4 a 5 x zo groot dan mn vorige pomp...
@ Spuitje...oooooooo lekker voor ze om dr even uit te zijn...kunnen ze zich lekker opladen weeren hier gaat het straks stormen zeggen ze
Ik ben geen moment jaloers geweest op Laysa en D_K. Ik heb (had?) al het goede met ze voor. Als ik ze zag samen, dan viel me gewoon op dat ze geweldig bij elkaar passen en dat ze elkaar echt gevonden hebben.quote:Op woensdag 14 juli 2010 13:43 schreef spuitje het volgende:
Het hele verhaal gevolgd en alleen maar gedacht: hoe zielig, maar waarschijnlijk ook jaloers kun je zijn?
Laysa en D_K, trek het jullie niet teveel aan, jullie hebben nu wel andere dingen aan je hoofd! Sterkte met alles!
Ghehehehe tis nu een soort van portable radioquote:Op woensdag 14 juli 2010 14:54 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Dat is inderdaad een flinke Laysa.
"Laysa, zender checken" is er nu niet meer bij![]()
Begrijp ik goed dat wat er in het zakje zit gekoeld moet worden met coldpacks?
quote:Op woensdag 14 juli 2010 14:56 schreef Toverheks het volgende:
[..]
vind het beter dan dat zwarte koffertje toen op je bed,daar schrok ik me helemaal te pletter over zo groot, niet dat dit klein is maar je snapt me wel. ik ga mooie tasjes voor je maken
Hier moet ik een beetje van huilen, wat nou (had?) als iemand er op dit moment zo bij zit.quote:
Pfff... ik zal het voortaan eerst laten proeflezen om er alle vorm van semantische ambiguïteit uit te halen.. Jemig, ik word daar ook al op afgerekend.quote:Op woensdag 14 juli 2010 15:02 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Hier moet ik een beetje van huilen, wat nou (had?) als iemand er op dit moment zo bij zit.
quote:Op woensdag 14 juli 2010 14:57 schreef Lotusss het volgende:
[..]
Ik ben geen moment jaloers geweest op Laysa en D_K. Ik heb (had?) al het goede met ze voor. Als ik ze zag samen, dan viel me gewoon op dat ze geweldig bij elkaar passen en dat ze elkaar echt gevonden hebben.
En het gaat me niet eens over Laysa in principe, het gaat mij over de band die ik had met D_K. Toen hij heel ziek was heb ik voor hem klaargestaan en heb ik hem op allerlei manieren willen helpen. Ik dacht daarbij dat we een diepe vriendschap hadden (ja, altijd puur platonisch!) Toen hij me voorstelde aan Laysa was het ook super, heb voor ze gekookt en het was heel erg gezellig.
Maar als je dan ineens helemaal niks meer van een vriend hoort, zelfs als je aangeeft dat je het best wel mist, en alle hulp afgewezen wordt.... dan ga je je dus serieus afvragen hoe diep de vriendschap zat bij diegene.
En nee, D_K hoeft er helemaal niet voor mij te zijn, maar eens in de 2 weken een keer een berichtje o.i.d van "hoe is het, met Laysa gaat het blablabla" had ook super gevonden. Dat ik ook nog op de hoogte gehouden werd en niet totaal genegeerd.
Ik gun D_K en Laysa het allerbeste, maar als er van D_K uit helemaal geen contact meer was naar mij toe, dan vraag ik me af in welke mate een vriendschap ooit wederzijds is geweest. En ben ik vooral boos op mijzelf dat ik mij kwetsbaar heb opgesteld en dacht dat er een vriendschap was die naar mijn idee nu meer een gelegenheidsvriendschap bleek te zijn.
Prima, maar ik vond wel dat ik mezelf moest verduidelijken omdat nu iedereen denkt dat ik de duivel ben. En ik wilde toch één en ander nuanceren.quote:
Ooit over nagedacht dat Laysa sowieso voorgaat/ging wat mij betreft op de rest (en daar val ik zelf ook over). Zelfs de mensen die nabij ons staan daar hadden we minder contact mee (en dat zijn familie en goede vrienden). We hebben al moeite zat om alles voor onszelf een plekje te geven en de meesten gunnen ons die tijd ook. Jammer van al je ellende en je pech, maar ik ben/was/kan nooit degene zijn op je altijd een beroep kan doen. Laysa is half schots, ik half scheef en dat is samen nu momenteel behelpen en dat zal ook vaak zo blijven. Maar waarom je het halve forum erbij wil hebben daar sta ik van versteld. En wat ik echt niet vind kunnen zijn daarbij dan ook nog de pijnlijke opmerkingen over mensen met een ziekte. Dat is/was echt de grens. Als je er klaar mee bent dan komt dat prima uit, want dat is geheel wederzijds. En nu opbokken voordat ik echt onaardig ga worden.quote:Op woensdag 14 juli 2010 14:57 schreef Lotusss het volgende:
[..]
Ik ben geen moment jaloers geweest op Laysa en D_K. Ik heb (had?) al het goede met ze voor. Als ik ze zag samen, dan viel me gewoon op dat ze geweldig bij elkaar passen en dat ze elkaar echt gevonden hebben.
En het gaat me niet eens over Laysa in principe, het gaat mij over de band die ik had met D_K. Toen hij heel ziek was heb ik voor hem klaargestaan en heb ik hem op allerlei manieren willen helpen. Ik dacht daarbij dat we een diepe vriendschap hadden (ja, altijd puur platonisch!) Toen hij me voorstelde aan Laysa was het ook super, heb voor ze gekookt en het was heel erg gezellig.
Maar als je dan ineens helemaal niks meer van een vriend hoort, zelfs als je aangeeft dat je het best wel mist, en alle hulp afgewezen wordt.... dan ga je je dus serieus afvragen hoe diep de vriendschap zat bij diegene.
En nee, D_K hoeft er helemaal niet voor mij te zijn, maar eens in de 2 weken een keer een berichtje o.i.d van "hoe is het, met Laysa gaat het blablabla" had ook super gevonden. Dat ik ook nog op de hoogte gehouden werd en niet totaal genegeerd.
Ik gun D_K en Laysa het allerbeste, maar als er van D_K uit helemaal geen contact meer was naar mij toe, dan vraag ik me af in welke mate een vriendschap ooit wederzijds is geweest. En ben ik vooral boos op mijzelf dat ik mij kwetsbaar heb opgesteld en dacht dat er een vriendschap was die naar mijn idee nu meer een gelegenheidsvriendschap bleek te zijn.
is hondjes jarigquote:Op woensdag 14 juli 2010 15:12 schreef Deisyy het volgende:
Mooi, dan is het nu klaar!
Ik wist dat dit een toepasselijke TT was.
Gefeliciteerd met je verjaardag hondjes
ja ik zag net op hyves dat ze jarig is...quote:Op woensdag 14 juli 2010 15:12 schreef Deisyy het volgende:
Mooi, dan is het nu klaar!
Ik wist dat dit een toepasselijke TT was.
Gefeliciteerd met je verjaardag hondjes
Mooi zo, dat heb je dus jou kennende zo onder de kniequote:Op woensdag 14 juli 2010 14:30 schreef Laysa het volgende:
[..]
![]()
voor allemaal een![]()
Net weer samen met de verpleegkundige een cassette gewisseld...en eik gaat het best goed...behalve dat ik er wel nerveus voor ben...en je moet bepaalde handelingen goed doen...met name dat alles heel steriel moet gebeuren.....maar dit weekend gaan we het zonder hulp een keer proberen....
van mij mag het wel gaan regenen...niet dat ik er echt last van heb maar de rest wel...dus regen ....
Maar verder heeft ie nergens tijd meer voor.quote:
*Onze Ian* verovert eerst FOK en dan de Wereld, nog even en hij wordt *weggekocht* van FOK voor een paar miljoen door 1 of ander reklameBuroquote:
Jij ook veel succes en geluk verder in je hopelijk nog lange leven.quote:Op woensdag 14 juli 2010 15:12 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Ooit over nagedacht dat Laysa sowieso voorgaat/ging wat mij betreft op de rest (en daar val ik zelf ook over). Zelfs de mensen die nabij ons staan daar hadden we minder contact mee (en dat zijn familie en goede vrienden). We hebben al moeite zat om alles voor onszelf een plekje te geven en de meesten gunnen ons die tijd ook. Jammer van al je ellende en je pech, maar ik ben/was/kan nooit degene zijn op je altijd een beroep kan doen. Laysa is half schots, ik half scheef en dat is samen nu momenteel behelpen en dat zal ook vaak zo blijven. Maar waarom je het halve forum erbij wil hebben daar sta ik van versteld. En wat ik echt niet vind kunnen zijn daarbij dan ook nog de pijnlijke opmerkingen over mensen met een ziekte. Dat is/was echt de grens. Als je er klaar mee bent dan komt dat prima uit, want dat is geheel wederzijds. En nu opbokken voordat ik echt onaardig ga worden.
En daarmee is 't echt klaar, het wordt allemaal veuls te persoonlijk.quote:Op woensdag 14 juli 2010 15:16 schreef Lotusss het volgende:
Jij ook veel succes en geluk verder in je hopelijk nog lange leven.
Wanneer ga jij je vlaggetjes van je wangetjes wassen?quote:Op woensdag 14 juli 2010 15:17 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
En daarmee is 't echt klaar, het wordt allemaal veuls te persoonlijk.
Yep, delete en note maar vanaf nu.quote:Op woensdag 14 juli 2010 15:17 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
En daarmee is 't echt klaar, het wordt allemaal veuls te persoonlijk.
Mooi gezegd lieverdquote:Op woensdag 14 juli 2010 15:07 schreef Toverheks het volgende:
[..]
Luister nu heel ff goed Lotuss, verplaats je eens in D-K, die een relatie aan het opbouwen is en zelf ook rekening met ZICH ZELF en Laysa moet houden, ze hebben zoveel aan hun hoofd waar jij niet eens weet van hebt, weet je Lotuss, ik ben al heel lang bevriend met mijn meisje, ik hou van dat kind en vriendschap is ook jezelf ff achter laten stellen, weet je vrienden ben je pas als je elkaar de ruimte geeft, al zie je elkaar 1 keer in het jaar, al hoor je weinig van elkaar als de vriendschap goed zit dan leg je je daarbij neer.
en nu is het gewoon over, laat ze met rust, laat ze even hun draai met elkaar vinden en met de toekomst die hun te wachten staat.
Kom niet steeds als een mol hier tevoorschijn, post gezellig mee over dingen of ditjes of datjes maar hou hier eens over op.
en nu gewoon erover op houden Lotuss, anders ga ik wel erg schelden enzoen reken maar dat ik dan heel grof wordt, terwijl ik beloofd had dat niet te doen, maar wordt hier gewoon verdrietig van.
Je bedoelt wanneer neemt Pietje een Ian-avaquote:Op woensdag 14 juli 2010 15:19 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Wanneer ga jij je vlaggetjes van je wangetjes wassen?
Ja, dat wordt achteraan sluitenquote:Op woensdag 14 juli 2010 15:19 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Wanneer ga jij je vlaggetjes van je wangetjes wassen?
quote:Op woensdag 14 juli 2010 15:20 schreef remlof het volgende:
[..]
Je bedoelt wanneer neemt Pietje een Ian-ava
Zo zeg, dat is me een ding! Neem je daar een boodschappenkarretje voor mee als je evn naar buiten gaat? Hoop dat je heel snel aan een kleinere kunt!quote:Op woensdag 14 juli 2010 14:46 schreef Laysa het volgende:
[ afbeelding ]
@ Cc dit is de pomp met cassette...ik weet niet wat een memorex is![]()
dit hele gevaarte is 1 kilo....en ik denk wel4 a 5 x zo groot dan mn vorige pomp...
@ Spuitje...oooooooo lekker voor ze om dr even uit te zijn...kunnen ze zich lekker opladen weeren hier gaat het straks stormen zeggen ze
Misschien kan hij er dan meteen een kerst-UI van makenquote:Op woensdag 14 juli 2010 15:20 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Ja, dat wordt achteraan sluiten.
Toch schijnt dat geen probleem te hoeven zijn met medicijnen. Mijn zwager had de stollingsmedicijnen ook in de gewone koelkast en is nooit een probleem geweest. Maar als jij je hier beter bij voelt: gewoon doen!quote:Op woensdag 14 juli 2010 14:59 schreef Laysa het volgende:
[..]
Ghehehehe tis nu een soort van portable radio![]()
ja...de grote cassettes wel...tis nl heel bederfelijk...we hebben er zelfs een extra koelkast voor gekocht omdat het ons geen goed plan leek om die dingen tussen de jam en de kaas in te zetten...dus die moest gisteren ook gehaald worden
Jij ook gefeliciteerd met kleinkind, nicht en hondjesquote:Op woensdag 14 juli 2010 15:27 schreef beequeen het volgende:
Goedemiddag, alleen deze topique teruggelezen. Dat lijkt me voldoende.![]()
Dikke kus voor Lays en D_K, Dees en zus en natuurllijk de zwangere dames.![]()
Mijn kleindochter en nicht zijn vandaag jarig, gelijk met hondjes dus.![]()
[ afbeelding ]
Jij ook gefeliciteerdquote:Op woensdag 14 juli 2010 15:27 schreef beequeen het volgende:
Goedemiddag, alleen deze topique teruggelezen. Dat lijkt me voldoende.![]()
Dikke kus voor Lays en D_K, Dees en zus en natuurllijk de zwangere dames.![]()
Mijn kleindochter en nicht zijn vandaag jarig, gelijk met hondjes dus.![]()
[ afbeelding ]
quote:Op woensdag 14 juli 2010 15:30 schreef Deisyy het volgende:
Ik ga maar even een badkamer soppen, gewoon om iets te doen te hebben.
Thnx. Gaat het een beetje? Sop ze, je lijkt wel gek maar ik begrijp het wel.quote:Op woensdag 14 juli 2010 15:28 schreef Deisyy het volgende:
Jij ook gefeliciteerd met kleinkind, nicht en hondjes
Ik moet opeens aan die ratten van Amanda denken. Heks, jij hebt zo'n rat hè? Noem hem Janel of Gukkie!quote:Op woensdag 14 juli 2010 15:31 schreef beequeen het volgende:
Oh, ik vergeet heksje succes te wensen met Bertje. Bijt maar flink van je af tegen dat kutkeffertje.
[ afbeelding ]
Bij jou ook feest feliquote:Op woensdag 14 juli 2010 15:27 schreef beequeen het volgende:
Goedemiddag, alleen deze topique teruggelezen. Dat lijkt me voldoende.![]()
Dikke kus voor Lays en D_K, Dees en zus en natuurllijk de zwangere dames.![]()
Mijn kleindochter en nicht zijn vandaag jarig, gelijk met hondjes dus.![]()
[ afbeelding ]
Het gaat allemaal niet zo lekker met mijn zus.quote:Op woensdag 14 juli 2010 15:32 schreef beequeen het volgende:
[..]
Thnx. Gaat het een beetje? Sop ze, je lijkt wel gek maar ik begrijp het wel.![]()
Doe dan maar met lauw water anders ga je het echt bloedheet krijgenquote:Op woensdag 14 juli 2010 15:30 schreef Deisyy het volgende:
Ik ga maar even een badkamer soppen, gewoon om iets te doen te hebben.
jij ook gefeli BQquote:Op woensdag 14 juli 2010 15:27 schreef beequeen het volgende:
Goedemiddag, alleen deze topique teruggelezen. Dat lijkt me voldoende.![]()
Dikke kus voor Lays en D_K, Dees en zus en natuurllijk de zwangere dames.![]()
Mijn kleindochter en nicht zijn vandaag jarig, gelijk met hondjes dus.![]()
[ afbeelding ]
gewoon ff knuffel voor jequote:Op woensdag 14 juli 2010 15:34 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Het gaat allemaal niet zo lekker met mijn zus.
Misschien dus wel even lekker om met een sopdoekje tegen de badkamermuren aan te slaan.
En die zit op haar verjaardag de hele dag in de auto? Gezellig!quote:Op woensdag 14 juli 2010 15:12 schreef Deisyy het volgende:
Mooi, dan is het nu klaar!
Ik wist dat dit een toepasselijke TT was.
Gefeliciteerd met je verjaardag hondjes
Jakkes, wat naar. Sterkte.quote:Op woensdag 14 juli 2010 15:34 schreef Deisyy het volgende:
Het gaat allemaal niet zo lekker met mijn zus.
Misschien dus wel even lekker om met een sopdoekje tegen de badkamermuren aan te slaan.
quote:Op woensdag 14 juli 2010 15:32 schreef Noek het volgende:
[..]
Ik moet opeens aan die ratten van Amanda denken. Heks, jij hebt zo'n rat hè? Noem hem Janel of Gukkie!
Nee joh, Nicky of Juicy.quote:Op woensdag 14 juli 2010 15:32 schreef Noek het volgende:
Ik moet opeens aan die ratten van Amanda denken. Heks, jij hebt zo'n rat hè? Noem hem Janel of Gukkie!
quote:Op woensdag 14 juli 2010 15:38 schreef Toverheks het volgende:
[..]
het is van dat merk, en nee hij heet gewoon Bertje, past echt bij hem en past ook bij Jaap.
Jaap heeft vannacht wel zo een kauwbot opgegeten van Bertje, denk nog ff en Jaap gaat ook blaffen, en het is geen gezicht hoor, Bertje ligt steeds op zijn rug, keek ik net de gang in Jaap ookecht waar die doet hem na, wel op afstand want stel je voor Jaap woond ook nu op de trap steeds de schijterd, terwijl Jaap veel groter is.
Dank je wel , heksje. Nooit bang zijn voor een hond die van jezelf is hè? Maar dat weet je inmiddels wel, volgens mij.quote:
whehehequote:Op woensdag 14 juli 2010 15:38 schreef Toverheks het volgende:
[..]
het is van dat merk, en nee hij heet gewoon Bertje, past echt bij hem en past ook bij Jaap.
Jaap heeft vannacht wel zo een kauwbot opgegeten van Bertje, denk nog ff en Jaap gaat ook blaffen, en het is geen gezicht hoor, Bertje ligt steeds op zijn rug, keek ik net de gang in Jaap ookecht waar die doet hem na, wel op afstand want stel je voor Jaap woond ook nu op de trap steeds de schijterd, terwijl Jaap veel groter is.
Of gewoon de douche opendraaien, er lekker onder gaan staan en even flink janken! Kan soms zo opluchten he.......quote:Op woensdag 14 juli 2010 15:34 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Het gaat allemaal niet zo lekker met mijn zus.
Misschien dus wel even lekker om met een sopdoekje tegen de badkamermuren aan te slaan.
Doe hem de hartelijke groeten. Terror Jaap, go for it.quote:
Whehehe hoe heette ie?quote:Op woensdag 14 juli 2010 15:58 schreef Toverheks het volgende:
oh Spuitje jij hebt echte buitenhonden, en Cc wat een lieverd die van jou kijkt ook al zo zielig, ach BQ weet je nog, die beesten van Amanda zeken gewoon tegen de bank aan, deze was gelukkig al goed opgevoed, en heel raar, hij had eerst een andere naam, maar dat ga ik niet op straat roepen hoor, dus gister heb ik hem omgedoopt in Bertje en hij luistert echt.
Wil ik ook wel weten eigenlijkquote:
hahahha nou Terror Jaap start steeds op, lijkt wel een motor met problemen het gromt.quote:Op woensdag 14 juli 2010 15:58 schreef beequeen het volgende:
[..]
Doe hem de hartelijke groeten. Terror Jaap, go for it.
deze zijn inderdaad groot. en leuk je dochterquote:Op woensdag 14 juli 2010 16:03 schreef spuitje het volgende:
[..]
Wil ik ook wel weten eigenlijkDie van ons heten Duc en Chiara en we hebben gelukkig een grote tuin. Bovendien kunnen ze vaak met mijn man mee en dan hebben ze pas echt de ruimte om lekker te bewegen. Af en toe gaan we met ze naar het strand, vinden ze ook heerlijk! Verder zijn het grote bangerikken.
[ afbeelding ]
Toen waren het nog pups trouwens. Meisje is jongste kind
quote:Op woensdag 14 juli 2010 16:06 schreef Toverheks het volgende:
[..]
Tijgerdat is toch geen hondennaam
quote:Op woensdag 14 juli 2010 16:06 schreef Toverheks het volgende:
[..]
Tijgerdat is toch geen hondennaam
Je zou er helemaal moedeloos van worden ook he! Neem aan dat laysa een medische verklaring heeft, maar er zijn dus instanties die dit niet voldoende vinden?quote:Op woensdag 14 juli 2010 16:12 schreef De_Kardinaal het volgende:
Blijkbaar is medische urgentie voor de gemeente wat anders dan de woningbouwcorporatie
De een zegt dat Laysa dat wel is, de tweede zegt dat iemand dat alleen is als zij dat vinden. Nu mogen we weer regelen dat beide dat vinden. Kastje-muur-kastje-andere-muur!
Volgens mij is Jaap nog groter dan Bertje!quote:Op woensdag 14 juli 2010 15:50 schreef Toverheks het volgende:
Mag ik jullie voorstellen, Bertje
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ja dat is een verklaring van de gemeente, maar die telt weer niet voor de woningbouwcorporaties en die wijzen weer de woningen toe op basis van urgentie. Dus nu maar weer opnieuw een urgentieverklaring aangevraagd bij de woningbouwcorporaties.quote:Op woensdag 14 juli 2010 16:18 schreef spuitje het volgende:
[..]
Je zou er helemaal moedeloos van worden ook he! Neem aan dat laysa een medische verklaring heeft, maar er zijn dus instanties die dit niet voldoende vinden?
Ach ken de verhalen van zwager en zus, dus kijk nergens meer van op........
ja Jaap is groter.quote:Op woensdag 14 juli 2010 16:18 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Volgens mij is Jaap nog groter dan Bertje!
de jumbo of c1000??? ik heb ze alle2 niet in de buurt, de jumbo bestaat volgens mij niet eens in amsterdam.quote:Op woensdag 14 juli 2010 16:07 schreef Leandra het volgende:
Pietje!!
Het is 50/50
Prijzen: keurig, de halve liter drinkontbijt die bij de AH ¤ 0,77 kost, is daar maar ¤ 0,69, zelfs goedkoper dan de Dirk. Verder wel even opletten, ¤ 1,99 voor 125 gram blauwe bessenis heel netjes maar het is wel slordig dat een bakje van 250 gram verse fruitsalade ¤ 1,49 kost en een bak van 400 gram van diezelfde verse fruitsalade ¤ 3,49
![]()
Dan maar 2 x 250 gram dus, goedkoper en 25% meer fruitsalade.
Indeling: ik ben er geen fan van maar het winkelt minder dramatisch dan het op oog leek, maar goed, ik hoefde ook niet te beslissen wat we vanavond eten, in dat geval zou ik het wel bagger vinden dat de groenten en vlees achterin de winkel zitten. Voor winkelen met boodschappenlijstje is het hanteerbaar. Alleen als je winkelt op "wat eten we vandaag??" en je het nog niet weet als je de winkel ingaat vind ik het niet handig, maar het is an sich wel minder waardeloos dan de indeling die de SdB had.
En dan......... de koffietafel...... wel maar toch ook weer niet
Er is een koffieautomaat en er is zo'n ronde bank die eigenlijk in een park om een boom heen hoort te staan, maar je zit wel heel erg in zicht als je daar zit, dus het zal wel een rustplaats voor hangouderen worden, en dan nog wat mensen die geen hele kar vol boodschappen kunnen doen zonder pauze te nemen.
Ik had maar voor ¤ 14,70 boodschappen, dus niet genoeg voor de appeltaart (minstens ¤ 25,=) maar dat wist ik en daar ging het me niet om, ik heb gewoon gekocht wat ik wil de hebben wegens "oeh, lekkerquote:Op woensdag 14 juli 2010 16:10 schreef PietjePuk007 het volgende:
Lea!
Mooi dat de prijzen ok zijn. Indeling is een kwestie van wennen (bij mij iig). Als je eenmaal weet waar alles staat kan je overal winkelen, erg gestructureerd winkelen doe ik toch niet
. Vanavond maar eens ff gaan kijken. Was 't druk, vast wel toch
?
En geen welkomstcadeau gekregen of zo, een te coole gele pet?
Haha, nu kan Jaap Bertje bespringen!quote:Op woensdag 14 juli 2010 16:20 schreef Toverheks het volgende:
[..]
ja Jaap is groter.
wat kutje weer weer alles opnieuw aanvragen, echt he burocratie pppffftt
duimen maar en dat het maar gauw geregeld kan worden allemaal, al die stressquote:Op woensdag 14 juli 2010 16:24 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Haha, nu kan Jaap Bertje bespringen!![]()
En het is maar goed dat Laysa de woningbouwcorporatie zelf had gebeld anders hadden we dat nooit geweten. (Ik doe het schrijfwerk, de regelingen et cetera aangezien ik officieel niets met Laysa te maken heb kan ik niet namens haar bellen of dingen aanvragen.)
Afwachten maar weer!
Het is een Jumbo, er is ook wel een C1000 in de buurt maar die vind ik drie keer nix.... de C1000 in Beilen (Drenthe) echter, vind ik weer helemaal geweldig, maar die is ook zo ongeveer 2 keer zo grootquote:Op woensdag 14 juli 2010 16:22 schreef Toverheks het volgende:
[..]
de jumbo of c1000??? ik heb ze alle2 niet in de buurt, de jumbo bestaat volgens mij niet eens in amsterdam.
c1000 had ik wel hier willen hebben, ga ik wel eens heen als ik bij vriendin in almere ben.
Man man man, dan haal je deze week toch even vaatwasser tabletten, wasmiddel en wasverzachter?? Het bederft niet en de Ariel is in de aanbieding geloof ik, en het Edet toiletpapier.... dan ben je er zo.quote:Op woensdag 14 juli 2010 16:24 schreef PietjePuk007 het volgende:
25 euro, dat haal ik meestal ook niet.
Mijn idee!quote:Op woensdag 14 juli 2010 16:25 schreef Toverheks het volgende:
[..]
duimen maar en dat het maar gauw geregeld kan worden allemaal, al die stress
Glansspoelmiddel heb ik nog nodig, heldquote:Op woensdag 14 juli 2010 16:27 schreef Leandra het volgende:
[..]
Man man man, dan haal je deze week toch even vaatwasser tabletten, wasmiddel en wasverzachter?? Het bederft niet en de Ariel is in de aanbieding geloof ik, en het Edet toiletpapier.... dan ben je er zo.
Het ergste is nog dat wij niet eens opzoek zijn naar een aangepast woning met allerlei voorzieningen et cetera. Wij willen gewoon urgentie voor een 'benedenwoning' of 'appartement met lift' en die staan er enkele week wel een paar op. En zelfs dat is al moeilijk.quote:Op woensdag 14 juli 2010 16:27 schreef spuitje het volgende:
Weet je D_K, zwager mist linkerbeen en rechtervoet, kon dus de trap niet meer op (alsof dat het grootste probleem was, maar goed..........)
Hij sliep in een ziekenhuisbed in de kamer, zus sliep in de slaapkamer boven. Gezellig. Over wassen en douchen zullen we het nog maar even niet hebben, laat staan over de toiletgang die in die woning voor hem ook niet mogelijk was, dus po stoel in het halletje.
Ze hadden al lang aangevraagd voor een aangepaste woning en in feite was er ook wel eentje beschikbaar. Alleen woonde daar nog een niet gehandicapte vrouw met haar twee niet-gehandicapte zonen en deze "dame" weigerde elke woning die haar werd aangeboden. Haar ex was gehandicapt maar die was er allang vandoor en woonde met zijn nieuwe vlam in een niet-aangepaste woning. Scheen ineens wel te kunnen.
Het heeft ruim een jaar geduurd voor dat mens er uit was, vind het schandalig! Maar deze "dame" wilde een vergelijkbare woning, dus half vrijstaand, slaapkamer en badkamer beneden, en ook boven nog eens minimaal drie slaapkamers en badkamer. Op het laatst is ze er met zachte dwang toch uitgezet, maar ik vind het schandalig dat iemand zolang gebruik kan maken van een aangepaste woning terwijl hij/zij hem absoluut niet nodig heeft!
Heb je dat echt nodig? Ik gebruik het hier nooit en al m'n glazen blijven glanzenquote:Op woensdag 14 juli 2010 16:28 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Glansspoelmiddel heb ik nog nodig, held.
Ja, ligt eraan wat voor vaatwastabletten je gebruikt, als je alles in een tabletten gebruikt heb je ze idd niet nodig, als je alleen classic gebruikt heb je het ook bij Veluws water nodigquote:Op woensdag 14 juli 2010 16:35 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Heb je dat echt nodig? Ik gebruik het hier nooit en al m'n glazen blijven glanzen![]()
Veluws water is
Ik hou van "alles in één" en van "alles of niets"quote:Op woensdag 14 juli 2010 16:38 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ja, ligt eraan wat voor vaatwastabletten je gebruikt, als je alles in een tabletten gebruikt heb je ze idd niet nodig, als je alleen classic gebruikt heb je het ook bij Veluws water nodig
Wat een gezeik weerquote:Op woensdag 14 juli 2010 16:33 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Het ergste is nog dat wij niet eens opzoek zijn naar een aangepast woning met allerlei voorzieningen et cetera. Wij willen gewoon urgentie voor een 'benedenwoning' of 'appartement met lift' en die staan er enkele week wel een paar op. En zelfs dat is al moeilijk.
quote:
Peuken en afbakbroodjes altijd goedquote:Op woensdag 14 juli 2010 16:45 schreef Ian_Nick het volgende:
Jongens, fix, update? Zijn er al mensen bevallen? Mensen terug uit het ziekenhuis? Hoe gaat het!?
Wij zijn vanmiddag langs een bepaald huisje geweest en dat zag er imho toch wel érg tof uit. Beetje uitvinden hoe of wat we daar verder werk van kunnen maken dus lichte paniek enzeaux. Maar dat proberen we weg te drukken met peuken en afbakbroodjes.
Ik zeg "Afdingen en doen"quote:Op woensdag 14 juli 2010 16:45 schreef Ian_Nick het volgende:
Jongens, fix, update? Zijn er al mensen bevallen? Mensen terug uit het ziekenhuis? Hoe gaat het!?
Wij zijn vanmiddag langs een bepaald huisje geweest en dat zag er imho toch wel érg tof uit. Beetje uitvinden hoe of wat we daar verder werk van kunnen maken dus lichte paniek enzeaux. Maar dat proberen we weg te drukken met peuken en afbakbroodjes.
Ik niet, juist omdat we op de Veluwe heel zacht water hebben, en de hardheid van het water gewoon ingesteld kan worden bij het glansspoelmiddelbakje, dus dan doe ik er heel lang mee, en dan komt er dus niet bij iedere wasbeurt een lading bij die veel te veel is voor zulk zacht water.quote:Op woensdag 14 juli 2010 16:42 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Ik hou van "alles in één" en van "alles of niets"![]()
En natuurlijk ook van Veluws water
Logisch, logisch, maar ik moet even iemand hebben met verstand van zaken die kan vertellen hoeveel geld er in de komende periode in eventuele reparatie moet worden gestokenquote:
oh top, nou jullie ook succesquote:Op woensdag 14 juli 2010 16:45 schreef Ian_Nick het volgende:
Jongens, fix, update? Zijn er al mensen bevallen? Mensen terug uit het ziekenhuis? Hoe gaat het!?
Wij zijn vanmiddag langs een bepaald huisje geweest en dat zag er imho toch wel érg tof uit. Beetje uitvinden hoe of wat we daar verder werk van kunnen maken dus lichte paniek enzeaux. Maar dat proberen we weg te drukken met peuken en afbakbroodjes.
hier trekt het ook dicht, net de was maar binnen gehangenquote:
Plaats maar foto's van de mankementen en ik doe een schatting voor je. Ik zit vaak wel aardig in de buurt.quote:Op woensdag 14 juli 2010 16:56 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Logisch, logisch, maar ik moet even iemand hebben met verstand van zaken die kan vertellen hoeveel geld er in de komende periode in eventuele reparatie moet worden gestokenen ik weet niet zo goed waar ik zo iemand vandaan haal
Mera kent iemand, die even proberen
Verstandig ik zag net foto's uit brussel en dat was noodweerquote:Op woensdag 14 juli 2010 16:57 schreef Toverheks het volgende:
[..]
hier trekt het ook dicht, net de was maar binnen gehangen
Dus ik doe het alweer fout, zelfs met vaatwassersquote:Op woensdag 14 juli 2010 16:53 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ik niet, juist omdat we op de Veluwe heel zacht water hebben, en de hardheid van het water gewoon ingesteld kan worden bij het glansspoelmiddelbakje, dus dan doe ik er heel lang mee, en dan komt er dus niet bij iedere wasbeurt een lading bij die veel te veel is voor zulk zacht water.
Hoeft ook niet. Jee, wat komt er nog veel bij kijken zeg, logisch dat het allemaal eerst met hulp gaat. Je bent amper bij gekomen en je moet een hele cursus volgenquote:
Hoe is het? Al aanstalten?quote:
Nee hoor, ze heeft vast en zeker haar goede kanten, die komen nu alleen even niet over het voetlicht.quote:
Hou toch op mag iedereen daar zijn eigen mening over hebbenquote:Op woensdag 14 juli 2010 17:02 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Nee hoor, ze heeft vast en zeker haar goede kanten, die komen nu alleen even niet over het voetlicht.
De één bevalt op een andere manier dan de andere
ik snap er de ballen vanquote:Op woensdag 14 juli 2010 17:02 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Nee hoor, ze heeft vast en zeker haar goede kanten, die komen nu alleen even niet over het voetlicht.
De één bevalt op een andere manier dan de andere
Ach, het kost een paar cent meer op jouw manier, maar de boel is wel glazend schoonquote:Op woensdag 14 juli 2010 16:59 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Dus ik doe het alweer fout, zelfs met vaatwassers
Alleen proberen als hij de klus ook zou willen doen voor dat geld....quote:Op woensdag 14 juli 2010 16:56 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Logisch, logisch, maar ik moet even iemand hebben met verstand van zaken die kan vertellen hoeveel geld er in de komende periode in eventuele reparatie moet worden gestokenen ik weet niet zo goed waar ik zo iemand vandaan haal
Mera kent iemand, die even proberen
Dikke vette bullshit Kally. Het is totaal zinloos om iemand die down zit een dag later nog dieper te schoppen met een stelletje. Ik vind het om van te kotsen om eerlijk te zijn en ik had ook niet van jou verwacht dat je er over door zou gaan zeikenquote:Op woensdag 14 juli 2010 17:03 schreef Kally het volgende:
[..]
Hou toch op mag iedereen daar zijn eigen mening over hebben
Doorzeiken, ze kreeg een reactie van me terug en het zal me eerlijk gezegd een teringzorg zijn wat jij van mij verwacht of niet, je weet de helft nietquote:Op woensdag 14 juli 2010 17:04 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Dikke vette bullshit Kally. Het is totaal zinloos om iemand die down zit een dag later nog dieper te schoppen met een stelletje. Ik vind het om van te kotsen om eerlijk te zijn en ik had ook niet van jou verwacht dat je er over door zou gaan zeiken
Wie ???quote:Op woensdag 14 juli 2010 17:04 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Dikke vette bullshit Kally. Het is totaal zinloos om iemand die down zit een dag later nog dieper te schoppen met een stelletje. Ik vind het om van te kotsen om eerlijk te zijn en ik had ook niet van jou verwacht dat je er over door zou gaan zeiken
Nou, als je zelf je best doet het voetlicht met je handen af te schermen, dan moet je niet gaan piepen dat het licht de rest van je lichaam niet bereikt.quote:Op woensdag 14 juli 2010 17:02 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Nee hoor, ze heeft vast en zeker haar goede kanten, die komen nu alleen even niet over het voetlicht.
De één bevalt op een andere manier dan de andere
Nee, nog niks. . .quote:
Met mij wel, kan alleen mijn moeder niet te pakken krijgen en die zit in de trein en het ziet er hier nu echt uit alsof het zo losbarstquote:Op woensdag 14 juli 2010 17:07 schreef Marrije het volgende:
[..]
Nee, nog niks. . .Met jou ook alles goed lees ik
![]()
En hondjes, gefeliciteerd![]()
Over hondjes gesproken, Heks, jouw BertIk vind het echt zo'n enorm assertief hondje om te zien
Gewoon wel dusquote:Op woensdag 14 juli 2010 16:07 schreef Leandra het volgende:
En dan......... de koffietafel...... wel maar toch ook weer niet
Er is een koffieautomaat en er is zo'n ronde bank die eigenlijk in een park om een boom heen hoort te staan, maar je zit wel heel erg in zicht als je daar zit, dus het zal wel een rustplaats voor hangouderen worden, en dan nog wat mensen die geen hele kar vol boodschappen kunnen doen zonder pauze te nemen.
Ha das leuk nieuws, spannend ookquote:Op woensdag 14 juli 2010 16:45 schreef Ian_Nick het volgende:
Jongens, fix, update? Zijn er al mensen bevallen? Mensen terug uit het ziekenhuis? Hoe gaat het!?
Wij zijn vanmiddag langs een bepaald huisje geweest en dat zag er imho toch wel érg tof uit. Beetje uitvinden hoe of wat we daar verder werk van kunnen maken dus lichte paniek enzeaux. Maar dat proberen we weg te drukken met peuken en afbakbroodjes.
Nee, het is geen tafel, het is zo'n om een boom bankje maar dan zonder boom in het midden...quote:Op woensdag 14 juli 2010 17:09 schreef Marrije het volgende:
[..]
Gewoon wel dusDe eerste Jumbo voor paupers is een feit
Ja sorry maar ik zeik niet door ik gaf een reactie en ik vond dat ik het nog aardig deed, mij kennendequote:Op woensdag 14 juli 2010 17:08 schreef Teun_ZHV het volgende:
Afijn, dat was dan ook mijn enige matige punt bij mijn beoordeling, een te grote betrokkenheid en het onvoldoende kunnen onderscheiden van privé en werk.
Precies en ik beval op mijn manierquote:Op woensdag 14 juli 2010 17:03 schreef Kally het volgende:
[..]
Hou toch op mag iedereen daar zijn eigen mening over hebben
Gezelligquote:Op woensdag 14 juli 2010 17:09 schreef Jian het volgende:
't wordt echt heftig volgens mij, fasten your seatbelts !
[ link | afbeelding ]
ok, er is een koffiecorner, oh nee want hij staat in het zichtquote:Op woensdag 14 juli 2010 17:11 schreef Leandra het volgende:
[..]
Nee, het is geen tafel, het is zo'n om een boom bankje maar dan zonder boom in het midden...
Gemiste kans eigenlijk, dat was pas echt leuk geweest.
Jij bent een plasgeitebreierquote:Op woensdag 14 juli 2010 17:12 schreef Marrije het volgende:
[..]
Precies en ik beval op mijn manierMaakt me niet uit wat anderen ervan vinden en zeggen, ik pies er graag ook nog even overheen. Tot de officiële waarschuwing natuurlijk
![]()
Maar het is vrij gebruikelijk in de sc dat iemand die later bij leest er dus ook wat later nog eens overheen piest.
Ga je dr ophalen met een pluquote:Op woensdag 14 juli 2010 17:08 schreef Kally het volgende:
[..]
Met mij wel, kan alleen mijn moeder niet te pakken krijgen en die zit in de trein en het ziet er hier nu echt uit alsof het zo losbarst
Ok, jij bent jij en ik ben ikquote:Op woensdag 14 juli 2010 17:11 schreef Kally het volgende:
[..]
Ja sorry maar ik zeik niet door ik gaf een reactie en ik vond dat ik het nog aardig deed, mij kennende
Ze komt net thuis had de telefoon niet gehoordquote:Op woensdag 14 juli 2010 17:14 schreef Marrije het volgende:
[..]
Ga je dr ophalen met een plu![]()
Zo en nu ff koken.
Ziet er verdomd strak uit Jian, mooie kleurtjes ook, vooral die binnenste cirkelquote:Op woensdag 14 juli 2010 17:09 schreef Jian het volgende:
't wordt echt heftig volgens mij, fasten your seatbelts !
[ link | afbeelding ]
Volgens mij gaan Nijmegen en Arnhem de volle lading krijgenquote:Op woensdag 14 juli 2010 17:12 schreef remlof het volgende:
[..]
Gezellig
Ik ben gelukkig thuis.
In Klundert zal het al wel hozen hè, Mera/Ian?
quote:Op woensdag 14 juli 2010 17:16 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Ok, jij bent jij en ik ben ik![]()
Ander onderwerp wat mij betreft![]()
Bewolking neemt nu snel toe, zo maar effe peuken halen voor het lostbarstquote:Op woensdag 14 juli 2010 17:22 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Volgens mij gaan Nijmegen en Arnhem de volle lading krijgen
Als ik het goed zie blijft de kuststrook net buiten het paarse, dus ik denk dat ik nog redelijk safe zitquote:Op woensdag 14 juli 2010 17:18 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Ziet er verdomd strak uit Jian, mooie kleurtjes ook, vooral die binnenste cirkel
Oosten en Noord-Oosten volgens de Telegraaf. Buienradar geeft dat ook aan als je de lijn wat doortrekt.quote:Op woensdag 14 juli 2010 17:29 schreef Jian het volgende:
[..]
Als ik het goed zie blijft de kuststrook net buiten het paarse, dus ik denk dat ik nog redelijk safe zit
Cool he, hier regen en onweer nu, nou ja regen het hoost zeg maarquote:Op woensdag 14 juli 2010 17:45 schreef Laysa het volgende:
Binnen en het is donker aan het worden joh
Hier ietwat wind en in de verte gerommelquote:Op woensdag 14 juli 2010 17:46 schreef Kally het volgende:
[..]
Cool he, hier regen en onweer nu, nou ja regen het hoost zeg maar
quote:Man zwemt van Terschelling naar Vlieland
VLIELAND - Een 19-jarige man is dinsdagmiddag van Terschelling naar Vlieland gezwommen. Een schipper die bijna over hem heen voer, alarmeerde de KNRM. De reddingsmaatschappij rukte uit, maar de man weigerde zijn zwemtocht te staken en aan boord te komen.
„Dit hebben we nog niet eerder meegemaakt”, aldus een woordvoerder van de KNMR. „Het is een wonder dat hij het kan navertellen. Door de gevaarlijke ebstroming had het heel anders kunnen aflopen.” Het is onbekend hoeveel kilometer de man heeft afgelegd, omdat het niet duidelijk is waar hij zijn zwemtocht begonnen is. Terschelling en Vlieland liggen op minimaal 7 kilometer afstand van elkaar.
De man had een radarreflector en een satelliettelefoon in een vuilniszak aan zijn been vastgebonden. Deze heeft hij afgegeven aan de KNRM die hem tot aan Vlieland achtervolgde. De man vertelde later aan de KNMR dat het om een weddenschap ging. Hij zou 500 euro krijgen voor het goede doel als hij zijn zwemtocht afmaakte. De man is na zijn avontuur door de politie meegenomen voor verhoor.
Dat is Remlof, die z'n pakje sigaretten aan het halen isquote:Op woensdag 14 juli 2010 17:48 schreef Laysa het volgende:
[..]
Hier ietwat wind en in de verte gerommel
quote:Op woensdag 14 juli 2010 17:48 schreef Teun_ZHV het volgende:
Die vent is knetter. Er staat daar in dat gat een stroming daar zeg je U tegen.
[..]
quote:Op woensdag 14 juli 2010 17:49 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Dat is Remlof, die z'n pakje sigaretten aan het halen is
oranje is toch extreem weer, nou Jian dan zitten we dus niet gunstig.quote:
Ik heb office nog geen dag gemist sinds ik openoffice gebruik! En die is nog voor noppes ook!quote:Op woensdag 14 juli 2010 17:04 schreef Copycat het volgende:
Office 2010 is aan het installeren. Zal mij benieuwen.
Nah, ik krijg bezoek, moet nog even wachten dus.quote:Op woensdag 14 juli 2010 17:49 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Dat is Remlof, die z'n pakje sigaretten aan het halen is
geeft niet vind het gezellig als ik je weer leesquote:Op woensdag 14 juli 2010 17:30 schreef Disana het volgende:
Keeva ziet er niet erg anders uit?
wrong topic
Psies, die gast moet kunnen zwemmen als een otter, anders red je dat niet. Er staat ook maar heel even doodtij, de periode dat hij zwemt is veel en veel langer.quote:
in vgl met dat rode welquote:Op woensdag 14 juli 2010 17:50 schreef Toverheks het volgende:
[..]
oranje is toch extreem weer, nou Jian dan zitten we dus niet gunstig.
Hij liever dan ikquote:Op woensdag 14 juli 2010 17:51 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Psies, die gast moet kunnen zwemmen als een otter, anders red je dat niet. Er staat ook maar heel even doodtij, de periode dat hij zwemt is veel en veel langer.
nou barst zo hier los Gomi, dus bij jou ook, wordt me nu een partijtje donker.quote:
quote:Op woensdag 14 juli 2010 17:54 schreef PietjePuk007 het volgende:
Leaaaaaaaa!
Lief dagboek,
ben ook geweest, zo'n beetje voor de regen uit. Alles is prima, maar die indeling idd. Wist meteen wat je bedoelde
. Als je de paden normaal volgt kom je als laatst bij 't vleesch
!. Maar wel een
vlees & vis afdeling. Die kampingzitplaats is afzichtelijk
, gaan vooral mannen zitten die de vrouw de boodschappen laten doen, ga dan niet mee
. Schappen zijn veel economischer geplaatst, past veel meer op. De winkel lijkt ook veel groter nu.
En ik heb voor 23,62 boodschappen gedaan, en 't glansspoelmiddel vergeten!
Ja, ik had er nog zo'n ananasschijfding bijgekocht van 4 euro, denk kom ik wel boven de 25 euro uit, nietquote:Op woensdag 14 juli 2010 17:56 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]'t Zal ook niet hè, je zal die 2 cent eens niet meepakken
Dus datquote:
yups. zal zo echt losgaan denk ikquote:Op woensdag 14 juli 2010 17:53 schreef Toverheks het volgende:
[..]
nou barst zo hier los Gomi, dus bij jou ook, wordt me nu een partijtje donker.
quote:Op woensdag 14 juli 2010 17:54 schreef PietjePuk007 het volgende:
En ik heb voor 23,62 boodschappen gedaan, en 't glansspoelmiddel vergeten!
ik heb besloten dat ik de deur niet meer uit gaquote:Op woensdag 14 juli 2010 17:54 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Er staat probably hè en 15 % procent kans. 't Kan best meevallen
Zo'n handboor? DIe zijn hendigquote:Op woensdag 14 juli 2010 17:57 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Ja, ik had er nog zo'n ananasschijfding bijgekocht van 4 euro, denk kom ik wel boven de 25 euro uit, niet!
Ananas, 1,89quote:
ga je trainen? en wat?quote:Op woensdag 14 juli 2010 18:00 schreef Teun_ZHV het volgende:
Ik heb hedenmiddag een kant en klaar maaltijd gekocht, naast wat extra sportkleding, zaterdagmorgen om tien uur gaat het feest der inspanning aanvangen
Ga je van Terschelling naar Vlieland zwemmen?quote:Op woensdag 14 juli 2010 18:00 schreef Teun_ZHV het volgende:
Ik heb hedenmiddag een kant en klaar maaltijd gekocht, naast wat extra sportkleding, zaterdagmorgen om tien uur gaat het feest der inspanning aanvangen
Dan begint je 'vakantie' met sporten dus??quote:Op woensdag 14 juli 2010 18:00 schreef Teun_ZHV het volgende:
Ik heb hedenmiddag een kant en klaar maaltijd gekocht, naast wat extra sportkleding, zaterdagmorgen om tien uur gaat het feest der inspanning aanvangen
Allesquote:
Neequote:Op woensdag 14 juli 2010 18:02 schreef remlof het volgende:
[..]
Ga je van Terschelling naar Vlieland zwemmen?
Plan is zes dagen per week, twee uur per dag, zes weken langquote:Op woensdag 14 juli 2010 18:02 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dan begint je 'vakantie' met sporten dus??
Nou ja, zo hebben we allemaal onze eigen manieren van tot rust komen
en wat voor soort training? gewichten? cardio?quote:Op woensdag 14 juli 2010 18:03 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Alles
[..]
Nee
[..]
Plan is zes dagen per week, twee uur per dag, zes weken lang
Beidequote:Op woensdag 14 juli 2010 18:04 schreef gomi het volgende:
[..]
en wat voor soort training? gewichten? cardio?
Ik moet nog zien of ik dat met mijn grote muil vol kan houden hoorquote:
hehe, maar meestal werkt t wel lekker als je eenmaal begint. het beginnen is de grote stap.quote:Op woensdag 14 juli 2010 18:06 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Ik moet nog zien of ik dat met mijn grote muil vol kan houden hoor![]()
Maar de intentie is er en ik wil het. Daarnaast ook weer stoppen met roken.
Zo tegelijkertijd? Ik geef het je te doen. Maar succes ermee!quote:Op woensdag 14 juli 2010 18:06 schreef Teun_ZHV het volgende:
Ik moet nog zien of ik dat met mijn grote muil vol kan houden hoor![]()
Maar de intentie is er en ik wil het. Daarnaast ook weer stoppen met roken.
Juist tegelijkertijd, als je sport dan gaat het wat gemakkelijker. Alhoewel, bij mij........quote:Op woensdag 14 juli 2010 18:08 schreef Copycat het volgende:
[..]
Zo tegelijkertijd? Ik geef het je te doen. Maar succes ermee!
Gewoon terugmeppen of een note geven Pietjequote:Op woensdag 14 juli 2010 18:08 schreef PietjePuk007 het volgende:
jezus wat een klap onweer hier, schrik me een idioot
Ik hou heul niet van sporten, heb er een hekel aanquote:Op woensdag 14 juli 2010 18:08 schreef gomi het volgende:
[..]
hehe, maar meestal werkt t wel lekker als je eenmaal begint. het beginnen is de grote stap.
ik heb sinds wk begon niet meer getraind. wil deze week wel weer beginnen eigenlijk
Dat komt vast wel goed jaquote:Op woensdag 14 juli 2010 18:00 schreef Leandra het volgende:
Ik heb Jr. al geSMSt dat ie straks als hij thuis is wel even moet zorgen dat alle ramen en deuren dicht zijn en de zonweringen opgerold zijn.... maar hij had het al op buienradar gezien![]()
Ik hoop wel dat ze een beetje veilig thuiskomen als ze over een paar minuten uit Twello vertrekken![]()
Nou ja, dikke vette vrijwel nieuwe 5-serie dus in principe zouden ze relatief veilig moeten zitten.
ah k. ik vind t altijd wel lekker. maar heb alleen ff moeite om te beginnen als ik een tijdje niets heb gedaanquote:Op woensdag 14 juli 2010 18:10 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Ik hou heul niet van sporten, heb er een hekel aan
Die klap was het denk ikquote:Op woensdag 14 juli 2010 18:08 schreef PietjePuk007 het volgende:
jezus wat een klap onweer hier, schrik me een idioot
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |