ik vind de lagen ook niet mooi. De jurk heeft kanten mouwtjes tot haar ellebogen. Dat vind ik er -van wat ik tot nu toe heb gezien- wel mooi uitzien. De jurk lijkt ook behoorlijk glanzend.quote:
Het eerste wat ik dacht toen ik het lichtblauw zag, was "Damn, wat zal Jan Smit blij zijn dat ie aan haar ontkomen is!!!"quote:Op zaterdag 17 juli 2010 18:15 schreef Pisces29 het volgende:
Ik zie dat lichtblauw net, vreselijk, welkom op het kampEn het glimt ook nog
Dat kant zit op de sluier.quote:Op zaterdag 17 juli 2010 18:15 schreef Mula het volgende:
[..]
ik vind de lagen ook niet mooi. De jurk heeft kanten mouwtjes tot haar ellebogen. Dat vind ik er -van wat ik tot nu toe heb gezien- wel mooi uitzien. De jurk lijkt ook behoorlijk glanzend.
Ja, je hebt gelijk. Het is inderdaad het kant van de sluier! Wat een gedrocht van een jurk.quote:Op zaterdag 17 juli 2010 18:18 schreef Felixa het volgende:
[..]
Dat kant zit op de sluier.
Volgens mij heeft ze geen mouwtjes.
Als ik die foto's bekijk op de site van de Telegraaf moet ik op een of andere manier aan the Godfather denken.
En hij in dat lichtblauwe pak... echt...
Dat het glanzend eruit ziet vind ik toch niet lelijk..maar die lagen dat wel.quote:Op zaterdag 17 juli 2010 18:15 schreef Mula het volgende:
ik vind de lagen ook niet mooi. De jurk heeft kanten mouwtjes tot haar ellebogen. Dat vind ik er -van wat ik tot nu toe heb gezien- wel mooi uitzien. De jurk lijkt ook behoorlijk glanzend.
quote:Op zaterdag 17 juli 2010 18:18 schreef Haaibaaike het volgende:
Lichtblauwe pak aan Wesley wat saai ..Vond ik John Heitinga en Charlotte Sophie mooier in hun trouw kleding
Ik vind de combi vooral erg lelijk. Er zijn genoeg mooie glanzende jurken, maar glanzende jurk met allerlei lagen doet inderdaad nogal "circus" aan.quote:Op zaterdag 17 juli 2010 18:20 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Dat het glanzend eruit ziet vind ik toch niet lelijk..maar die lagen dat wel.
Dat model was mooiquote:Op zaterdag 17 juli 2010 18:18 schreef miss_dynastie het volgende:
Ik vind het er vooralsnog beter uitzien dan het gewaad van Sylvie destijds
Helemaal eens met jou Pisces29quote:Op zaterdag 17 juli 2010 18:21 schreef Pisces29 het volgende:
Ik had het niet verwacht, maar Johnny en Charlotte Sophie zien er 10 keer mooier uit, alleen al door John z'n pak.![]()
Dat lichtblauwe kampers ding, glimmend en al
En het zat eh... nogal raar om de borstpartij, zullen we maar zeggenquote:Op zaterdag 17 juli 2010 18:22 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Dat model was mooi, al was het teveel kitch door al die steentjes.
[ afbeelding ]
quote:Op zaterdag 17 juli 2010 18:23 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
En het zat eh... nogal raar om de borstpartij, zullen we maar zeggenIk vond dat echt zo ontzettend lelijk
Moest meteen hier aan denken.quote:Op zaterdag 17 juli 2010 18:21 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik had het niet verwacht, maar Johnny en Charlotte Sophie zien er 10 keer mooier uit, alleen al door John z'n pak.![]()
Dat lichtblauwe kampers ding, glimmend en al
Er had veel meer versteviging in de borstpartij van de jurk van Sylvie gemoeten. Het ziet er nu uit alsof ze gewoon een lap stof om haar borsten gedrapeerd heeft.quote:Op zaterdag 17 juli 2010 18:24 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik weet dat Sylvie toen een goeie boezem had, maar het was naar mijn idee alsof het ook nog te los zat, alsof zij teveel borst had om het te dragen, het hangt echt los. Maar dat kan ook zijn hoe het er uit ziet, geen idee.
Had ff omhoog gehezen moeten worden
quote:Op zaterdag 17 juli 2010 18:26 schreef Felixa het volgende:
[..]
Moest meteen hier aan denken.![]()
[ afbeelding ]
Misschien wilde Sylvie dat effect wel, optisch nog groterquote:Op zaterdag 17 juli 2010 18:26 schreef Mula het volgende:
[..]
Er had veel meer versteviging in de borstpartij van de jurk van Sylvie gemoeten. Het ziet er nu uit alsof ze gewoon een lap stof om haar borsten gedrapeerd heeft.
Zij zien er ook allebei stijlvol uit.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |