Ah, ok. Mindere buurt dus.quote:Op woensdag 14 juli 2010 13:42 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Koffieshop zit tegenover mn huis...
Ik omschrijf het liever al een multiculturele volksbuurt.quote:Op woensdag 14 juli 2010 14:08 schreef chacama het volgende:
[..]
Ah, ok. Mindere buurt dus.
@Appelsap, klinkt wel gezellig dat schooltje spelen. het bijdehandte karakter is inderdaad een uitdaging. Ik merk dat ik zelf vaak toegeef aan haar eigen uitleg. Of deze nu wel of niet klopt. Dat komt vanzelf wel, denk ik dan.
Oh, en gisteren hebben we gelachen. tot de hik(sels) aantoe. We waren voor de 100e keer het nijntjevakantieboek aan het doorspitten van 3 jaar gelden. Ze kan het dromen. Maar toen ik dingen begon te vragen, ging ze expres alles fout zeggen en een lol dat ze had. Wijs ik een plaatje aan met nijntje op de schommel, zegt zij: nijnte op de rekstok en zo ging het maar door. Ze kwam echt niet meer bij van het lachen.
Heel bekend. Zo is het hier de hele dag (behalve het broek poepen gelukkigquote:Op woensdag 14 juli 2010 13:32 schreef kapiteinpannekoek het volgende:
Ik heb al een paar dagen geen geduld voor het volgende:
"als ik dat doe, he mama, dan gaat dus dat papiertje zo hoeps de lucht in"
'als ik een mini hapje neem, krijg ik dan een toetje?"
" ik heb in mijn broek gepoept"
"ik ga dan even zitten en dan drink ik met 2 handjes mijn beker leeg, oh nee, ik ga daar zitten, want dan kan ik er makkelijker bij"
enz enz enz enz enz enz enz enz enz en alles, alles alles alles zelluf willen doen.
pfff
en dan dus white wash.quote:Op woensdag 14 juli 2010 14:41 schreef kapiteinpannekoek het volgende:
[..]
foto wil niet.
http://www.de-bedstee.nl/(...)fo.asp?ProductID=112
Wat een gaaf stapelbed zegquote:Op woensdag 14 juli 2010 14:41 schreef kapiteinpannekoek het volgende:
foto wil niet.
http://www.de-bedstee.nl/(...)fo.asp?ProductID=112
Ja, zing ik poesje mauw... NEE MIJ POESJE!quote:Op woensdag 14 juli 2010 16:17 schreef Memmel het volgende:
Anna zit momenteel in haar chagerijnige fase. Heel de dag door tegen alles en iedereen: Nee! jij mag niet kijken! Ga weg jij! NIet doen! Nou ben jij heeeeele boos!
Ik word er eigenlijk een beetje ziek van, helemaal niet gezellig en ik vind het ook niet leuk naar andere mensen toe. Maar wat doe je eraan? Klinkt het iemand bekend?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |