Hier staan de ramen al een half uur openquote:Op woensdag 14 juli 2010 19:50 schreef Guard het volgende:
zo daar komt weer een strak blauwe lucht aan
Ja, in "Vethuizen" zijn caravans het water in gegaanquote:Op woensdag 14 juli 2010 21:18 schreef Crazy-M het volgende:
hebben wel geluk gehad met die "storm" haha
jah ik las het net,quote:Op woensdag 14 juli 2010 21:19 schreef automatic_ het volgende:
[..]
Ja, in "Vethuizen" zijn caravans het water in gegaan
Bert Visscherquote:
gewoon lekker voorrangsweg laten hoe het nu isquote:SP: Hoefstraat alsnog 30-km-zone maken
TILBURG - De Hoefstraat moet alsnog in een 30-kilometer-zone worden veranderd, waar verkeer uit de zijstraten van rechts voorrang heeft.
Dat zegt de SP-fractie uit de Tilburgse gemeenteraad in schriftelijke vragen aan het college. Vorige week werd bekend dat verkeerswethouder Roel Lauwerier (VVD) een eerder besluit van zijn SP-voorganger Johan van den Hout had teruggedraaid. Daardoor blijft de Hoefstraat een voorrangsweg en wordt het geen 30-kilometer-zone.
Busonderneming Veolia en de provincie dreigden in februari buslijn 6 uit de Hoefstraat te schrappen als die weg na de reconstructie niet langer voorrangsweg zou zijn.
Leuk zo'n kampeervakantiequote:Op woensdag 14 juli 2010 21:19 schreef automatic_ het volgende:
[..]
Ja, in "Vethuizen" zijn caravans het water in gegaan
Reserveer nu je plek aan in het waterquote:Op donderdag 15 juli 2010 11:01 schreef Guard het volgende:
[..]
Leuk zo'n kampeervakantie
[ afbeelding ]
Idd.. anders kan ik niet meer met de bus hierquote:Op donderdag 15 juli 2010 10:54 schreef Crazy-M het volgende:
[..]
gewoon lekker voorrangsweg laten hoe het nu is
hey ook weer hierquote:Op donderdag 15 juli 2010 11:21 schreef maartjeh het volgende:
zo weer werken in Tilburg. is het droog daar?
Zeker ja, je kunt heel slecht die zijstraten inkijken, en bovendien snappen heel veel mensen gelijkwaardige kruisingen tegenwoordig niet meer, gegarandeerd een hoop blikschade op deze manierquote:Op donderdag 15 juli 2010 10:54 schreef Crazy-M het volgende:
[..]
gewoon lekker voorrangsweg laten hoe het nu is
jah bedoelde dit topicquote:Op donderdag 15 juli 2010 12:07 schreef maartjeh het volgende:
[..]
Yep.Eigenlijk elke dag in Tilburg, maar minder in dit topic haha.
zit zelf ook dagelijks in tilburg maar overdag nietquote:
Haha jij werkt buiten Tilburg?quote:Op donderdag 15 juli 2010 12:11 schreef Crazy-M het volgende:
[..]
zit zelf ook dagelijks in tilburg maar overdag niet
yepquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |